Home » Як написати телефонну розмову на iPhone 10

Як написати телефонну розмову на iPhone 10

Написання через GoogleVoice

Якщо раніше записувати розмови по телефону моделі Apple, треба було заздалегідь зробити перерву телефону, тепер ситуація змінилася дещо. Користувачам мобільних пристроїв Apple стали доступні програми з App Store. Користуватися ними можуть як власники 6, 7, 8 моделей, так і власники старіших версій iPhone.

Найпростішим рішенням вважається програма Google Voice. Вона абсолютно безкоштовна, але потрібний обліковий запис у Google. Щоб скористатися програмою, потрібно:

 • Пройти реєстрацію у програмі;
 • Встановіть цю програму на iPhone;
 • У налаштуваннях програми виставити галочку навпроти пункту Запис дзвінка.

телефонну, розмову, iphone

Щоб увімкнути запис під час телефонної розмови, достатньо натиснути номер 4. Примітно, що про початок запису повідомляються обидва співрозмовники. Записи можуть бути відправлені для зберігання в хмарі або в інших додатках.

Мінусом цієї програми вважається його доступність тільки на території США.

Допоміжне програмне забезпечення для запису під час дзвінка

Найпростіший спосіб обійти функціональні нерівності iPhone. встановити допоміжні програми або програми. Існують як легальне, так і нелегальне ПЗ для запису діалогів. Для встановлення першого, доведеться провести Jailbreak. Однак подібне втручання у пристрій телефону позбавляє його захисту від вірусів.

Якщо це застереження не має під собою жодних підстав, то можна завантажити будь-яку програму абсолютно безкоштовно.

До перевіреного ПЗ подібного роду можна віднести Super Recorder, CallRecorder та iOS Call Recorder. З установкою однієї з них, на екрані iPhone з’явиться кнопка, при натисканні на яку розмова почне записуватись в автоматичному режимі.

Легальне ПЗ необхідно завантажувати в офіційному магазині – Арр Store.

Усі вони працюють на платній основі, але деякі можна протестувати безкоштовно, скориставшись пільговим періодом. Популярний представник допоміжного програмного забезпечення. це застосування TareAasll, що працює у фоновому режимі. Щоб скористатися можливостями програми, достатньо:

Вона створить конференцію, де третя волосінь якої використовуватиметься для створення аудіофайлу. Його надалі можна зберегти в «Хмарі» або надіслати через пошту та месенджери.

До аналогічних програм також належать: Int Call, Call Recorder for iPhone/Unlimited/Lite та Ipadio.

Остання досить складно у використанні, але при цьому абсолютно безкоштовно.

Automatic Call Recorder

Серед кращих дзвінків для аудіозапису на iPhone Automatic Call Recorder. Дане ПЗ має важливу перевагу унікальним користувальницьким інтеейсом. У той же час утиліта неймовірно проста у щоденному використанні.

Оскільки в основних реєстраторах дзвінка використовуйте тристоронню систему для аудіозаписів, їх первинне значення зосереджено на максимальному спрощенні функціональних можливостей для користувачів, у зв’язку з цим, автоматичний рекордер, безумовно, у перемозі. Програмне забезпечення підтримує вихідні та вхідні дзвінки.

Серед інших корисних варіантів наявності правильної організаційної структури для зберігання викликів, функція редагування звуку, підтримка хмарних послуг, перш за все, один привід, Dropbox, Google Диск.

Серед важливих родзинок програми можливість використання для генерації стенограми вхідних та вихідних викликів, підтримка понад п’ятдесят мов. Загалом, це для запису розмов на iPhone ПЗ досить.

Як записувати розмови на iPhone, використовуючи додаткове обладнання?

Користувачі iPhone, які потребують розмов, потребують “на борговій службі” (наприклад, журналісти), цілком можуть бути в змозі “засмутити” на додаткове обладнання, так що один раз і для всіх вирішення проблеми з реєстрацією телефону.

See also  Як вимкнути ліхтарик на iPhone 11

Відмінний помічник інтерв’юеру – спеціальний адаптер U2, виготовлений компанією Security Gear Pro.

Як на айфон записати телефонну розмову (Безкоштовно)

Адаптер U2 має стандартний штекер.5 дюймів (як у звичайних навушників) – достатньо вставити цей штекер в аудіороз’єм iPhone, і пристрій писатиме розмови у форматі MP3 у високій якості. Що стосується характеристик, то U2 має 4 Гб вбудованої пам’яті – цього вистачить на 144 години аудіозапису – та акумулятор, здатний забезпечити 20 годин безперервної автономної роботи пристрою. Коштує таке «диво» трохи більше 6 тис. на «Amazon».

Інший варіант обладнання для запису – Bluetooth Call Recorder.

Цей девайс підключається до iPhone по Bluetooth, в чому і полягає його основна перевага. розмовляти з U2, що висить на смартфоні, аж ніяк не велике задоволення. Bluetooth Call Recorder має більше пам’яті, ніж U2 (8 Гб проти 4 Гб), але має досить слабку батарею – пропрацювати в автономному режимі він зможе максимум 3 години. Ймовірно, тому Bluetooth Call Recorder куди дешевше за U2:

Нарешті, третій варіант, який цілком серйозно пропонується на форумах і тематичних порталах. запис розмови «по-старому», з диктофона: користувач ставить iPhone на гучний зв’язок і кладе пристрій поруч із динаміком. Сміятися тут не варто: це тільки телефонні диктофони роблять записи у форматі AMR та огидній якості, а сучасні цифрові здатні писати MP3 зі спеціального мікрофончика, який знаходиться в комплекті – запис виходить таким виразним, що чути кожне слово. Правда,

Для початку мова піде про безкоштовні програми, які можна завантажити з магазину вбудованих покупок для iOS-пристроїв App Store. Як з’ясувалося, є багато з них.

IntCall

Мабуть, це найвідоміший додаток такого класу. Їм користується понад 11 мільйонів чоловік, тому що саме ПЗ представлено як у безкоштовному, так і в платному варіантах (у другому випадку оформляється підписка, яка дає більше можливостей).

Програма дозволяє непомітно для іншого абонента записувати розмови та зберігати їх на смартфон.

З міркувань безпеки, розробниками не було передбачено кнопку запису розмов на iPhone, в результаті чого в хід йдуть програми та інші хитрощі

Крім іншого, ця програма вміє записувати міжнародні дзвінки, працюючи з месенджерами (мова про голосові виклики). Безкоштовна версія дозволяє зберегти не більше 1 ГБ аудіоданих на 30 днів.

Якщо потрібно більше. доведеться заплатити. При цьому запис йде не на самому смартфоні – дзвінок проходить через окрему мережу, для чого потрібно купити так звані «кредити».

 • підтримка збереження даних у хмари Dropbox та Google Диск;
 • интеейс російською;
 • передача записів по всіх каналах. електронна пошта. і так далі;
 • підтримка месенджерів.

Call Recorder

Ще одна популярна програма для запису голосових дзвінків. Є безкоштовна та платна версії. У першому випадку можна записати до 10 дзвінків на тиждень, причому їх тривалість ніяк не лімітується. Технічно програма дозволяє писати понад 1 годину інформації.

Також є можливість прослухати запис дзвінка та поділитися ним. Програма отримала зручний інтернет, а також підтримку ряду функцій. Вона працює в Росії та країнах Європи.

Для дзвінка використовуються сервісні номери, які можна настроїти вручну або автоматично.

 • підтримка збережень у форматах aiff та wav;
 • безкоштовна версія із непоганою функціональністю;
 • зручний користувальницький интеейс;
 • робота з популярними месенджерами.
See also  Як звільнити пам'ять iPhone 6

Якщо ви не хочете записувати розмову від одного
iPhone до іншого, тим самим дуже втрачаючи, як запис, вам доведеться використовувати спеціалізоване програмне забезпечення

NoNotes

Ця програма підтримує вхідні та вихідні дзвінки, здатні розпізнавати слова та перекладати їх у текст. Знайомі функції підтримуються: заощаджуючи хмару, а також передачу запис електронною поштою або у соціальній мережі.

Серед функцій ми відзначаємо функцію транскрипції, яка дозволяє використовувати програму для диктації.

NONOTES. Ще один варіант для запису бесіди на пристрої Apple безпосередньо під час дзвінка

За традицією існує як безкоштовна, так і платна версії. У першому випадку будуть доступні лише 20 хвилин запису на місяць. Розширення обмежень доступна за 10 доларів на місяць ( 8, якщо платіж здійснюється щорічно). Транскрені витрати від 75 центів за годину до 423 за 10 годин.

Callrec Lite

Інша програма для запису дзвінків, яка пропонує ряд досить цікавих можливостей. Тут підтримуються всі основні функції. завантаження в хмари, включаючи Google Диск та Dropbox, передачу електронної пошти та Messenger.

Однак існують також їх обмеження. Ми говоримо про дуже своєрідну цінову політику. Як з’ясувалося, система пише необмежену кількість дзвінків, але ви можете лише слухати перші 60 секунд кожного з них.

Щоб почути весь запис, вам доведеться вилучити для повної версії. Ціна випуску становить 8,99 долара, тоді як у повній версії немає обмежень на тривалість та кількість дзвінків.

Бот @VoiceRecordBot

Якщо не хочеться витрачати гроші, але дуже потрібно записати розмову, можна використовувати Telegram-бота @ VoiceRecordBot. Він працює на iPhone і Android, причому абсолютно безкоштовно і без обмежень за кількістю та загальною тривалістю записів.

При цьому у бота є відмінності від інших програм.

По-перше, він надсилає готовий файл, а не посилання на нього. По-друге, дані зберігаються в Telegram, тому відтворити їх досить просто, як і передати. Більше того, у бота немає лімітів на термін зберігання та об’єми, а також кількість записів.

Крім того, ви завжди можете скористатися спеціальним ботом, який кожен може знайти телеграми в Messenger

Щоб записати розмову, потрібно зробити наступне:

 • Реєструємось у @VoiceRecordBot.
 • Вказуємо номер, з якого йтиметься розмова.
 • Набираємо номер 7 (499) 640-00-01, при цьому запис включається автоматично (якщо потрібно записати розмову ще до початку).
 • Додаємо співрозмовника через «» у конференцію та об’єднуємо дзвінки.
 • Для запису існуючого дзвінка додаємо бота через «» за тим самим номером, потім об’єднуємо дзвінки.

При цьому робот вміє фіксувати всі дані з мікрофона, а ще записувати розмову з кнопкового телефону.

Як користуватись диктофоном на iPhone?

Скопіювати записи диктофона з iPhone на PC нелегко. просто підключити пристрій до комп’ютера USB-кабелем недостатньо. На щастя, є два способи перенесення аудіозаписів диктофона. Ми розповімо про ці способи, а також навчимо, як записувати розмови та редагувати аудіодоріжки.

Користувач, який вважає, що вбудований диктофон на iPhone зможе повноцінно замінити портативний прилад для запису розмов, дуже помиляється. При застосуванні диктофона власник «яблучного» пристрою зіткнеться з низкою незручностей: по-перше, сам запис виявиться досить низькою якістю, по-друге, перенести аудіофайл на PC для подальшої обробки буде непросто. Низька якість пояснюється тим, що запис розмов – функція для iPhone додаткова; складності ж із передачею даних обумовлені політикою конфіденційності, в яку Apple свято вірить.

See also  Як відновити віддалені контакти на iPhone

Однак за необхідності зробити терміновий та незапланований запис iPhone виручить. Тому важливо точно знати, де знаходиться диктофон на «яблучному» пристрої і як ним користуватися.

У вашому Apple iPhone такої функції запису телефонних дзвінків немає. Таким чином, вам потрібно використовувати реєстратор дзвінків iPhone для запису вхідних та вихідних дзвінків. Однак у деяких регіонах запис телефонних дзвінків на iPhone може бути незаконним. Таким чином, вам краще попросити згоду пов’язаних сторін. Тепер ви можете легко записувати будь-які дзвінки на iPhone.

Запис може бути потрібним користувачеві в різних ситуаціях:

Питання правомірності запису актуальне. Технічно запис розмови можливий з будь-якого смартфона. Але з юридичної точки зору, включати доріжку диктофона можна тільки якщо попередити розмовляючого абонента про це.

Якщо зробити все відповідно до законодавства, такий доказ береться до уваги навіть під час розгляду в суді.

 • необхідність нагадування про домовленість. Найчастіше використовується практика у роботі з партнерами, особливо у тому випадку, якщо немає письмового підтвердження угод, вимовлених телефоном;
 • робота центру підтримки клієнтів заснована на процесі запису, що ведеться. Потрібний може як оператор, так і абонент. Особливо якщо потрібно довести неправоту однієї чи другої особи. Широко використовується в банках, у клітинних операторах;
 • проблеми із сусідами. Якщо вас непокоїть постійний шум, можна зателефонувати, попросити його усунути. При зверненні до компетентних органів доказом того, що намагалися домовитися мирним шляхом;
 • обман родичі, підлеглі, роботодавець. Серед родичів більш поширене, особливо у випадку розподілу майна;
 • можливість переслухати розмови.

Штука дуже зручна. Але пам’ятайте, якщо потрібна подальша передача розмови до компетентних органів, то не забудьте повідомити, що ведеться запис.

Cally

Call Recorder – проста та зручна програма для запису та прослуховування телефонних розмов. Зберігати можна як вихідні, так і вхідні дзвінки буквально в пару кліків. Весь основний функціонал програми доступний “з коробки”, відразу після завантаження звичайної версії, а ось за бажання отримати додаткові опції доведеться заплатити.

Записи сортуються на кілька вкладок: “Все”, “Вхідні” та “Вихідні”. При видаленні файлів спочатку потрапляє в кошик, звідки ви можете їх відновити. У деяких випадках це може справді врятувати, якщо ви випадково спробуєте стерти важливий запис. Благо в додатку є можливість зберігати розмови та на хмарному сховищі.

Платна підписка дає можливість включати запис діалогу не з самого початку, а, наприклад, з середини розмови, дозволяє використовувати хмарні сервіси (інтеграції з Google Drive, Dropbox тощо).) і багато іншого. Як і у випадку з сервісом REKK, тут є кілька планів на вибір: тижневий (180), на місяць (660), на рік (1790).

 • Приємна темна тема.
 • Повністю відсутня реклама (тільки у премії).
 • Рішення будь-яких проблем запису.
 • Інтуїтивно зрозуміла навігація: можна користуватися програмою відразу після завантаження, якогось навчання не потрібно.
 • Велика кількість налаштувань.
 • Зворотній зв’язок із розробниками: можна попросити допомоги у служби підтримки прямо з програми.