Home » Як обійти Google Lock на Samsung.

Як обійти Google Lock на Samsung.

Налаштування рельєфу на Android. Вимагає підтвердження облікового запису Google я не пам’ятаю, що робити?

Як ви знаєте, з Android OS версії 5.1 (LOLLIPOP) “Google” Додана додаткова функція безпеки в ОС Android. Останнє після скидання смартфона до заводських налаштувань вимагає введення електронної пошти та пароля колишнього облікового запису користувача в Google. Якщо власник телефону з якоїсь причини не знає їх (наприклад, телефон був куплений з рук), то такий пристрій перетворюється на новий власник у марній цеглі. У такій ситуації новий власник телефону починає шукати ефективні способи отримання доступу до конфігурацій пристрою та усунути дратуючий замок. У нашому матеріалі ми проаналізуємо, що робити, якщо ви випустили налаштування вашого Android, і система вимагає підтвердження минулого рахунку Google, ми детально описуємо методи, які дозволяємо вам вирішити проблему.

Як ми вже згадували, з версією OS Android 5.1 (Lollipop), побачив світло наприкінці 2014 року, Google представив функціональність ОС Android так звана “FRP” (захист заводських скидання. Захист заводських скидання). Тепер, після скидання телефону на заводські налаштування, система вимагатиме електронної пошти та пароля до колишнього облікового запису Google, який був на пристрої перед скиданням його.

Таким чином, Google намагалася захистити телефон від злодіїв, що масово крастите телефони, виконуйте їх скидання до заводських налаштувань, щоб видалити всі попередні дані користувача. Тоді такий “чистий” пристрій продається новому, нічого підозрюваного, власника.

У деяких випадках власник телефону сам падає телефон на заводські налаштування, але не пам’ятає дані, щоб ввести свій обліковий запис Google, оскільки він зареєстрував його протягом тривалого часу. У цьому випадку питання виникає перед ним, як обійти захист FRP від ​​Google після скидання налаштувань.

Є кілька різноманітних способів обходу Google FRP. Всі вони безпосередньо залежать від бренду та моделі вашого телефону, версії ОС Android та інших факторів. Метод, який підходить для Samsung телефонів, може бути неефективним на Xiaomi, і навпаки. Всі ці методи в тій чи іншій місцевості опубліковані в мережі, де вони вивчаються експертами Google, а наступні оновлення закривають існуючі отвори, які дозволяють вам обійти FRP. Однак на даний момент існує кілька ефективних способів, і ми детально описамо їх нижче.

Як вимкнути FRP

Повністю вимкнути захист заводських скидання на Android не може. Ви можете відповісти лише на установу облікового запису Google і створити такий пароль, який ви не забудете. Ви також можете записати його на шматок листа та зберігати окремо від смартфона. Якщо ще незворотне сталося, і пароль не пам’ятає. Не поспішайте кинути пристрій. Блокування можна обійти, однак, це буде багато працювати:

 • Введіть запитувану інформацію, а саме логін та пароль з облікового запису Google;
 • Від стаціонарного комп’ютера або іншого пристрою, прикріпленого до того ж облікового запису, введіть обліковий запис і розв’язати заблокований пристрій;
 • Зверніться до сервісного центру, якщо у вас є перевірка та гарантійна картка;
 • Замініть материнську плату на пристрій.

Це шляхи до офіційного вирішення цієї проблеми, але немає можливості використовувати їх: занадто довго, інші дороги.

See also  Де знаходиться збереження трафіку на Samsung. Як вимкнути економію трафіку на Samsung Phone?

Простий FRP Lock Reset Використовуючи SIM-картку

Цей метод показує, що у вас є можливість зателефонувати за заблокований смартфон, якщо немає такої можливості. Frp Bypass з SIM-карткою:

 • Вставте SIM-картку в телефон і увімкніть його, зачекайте, поки підключення
 • Зателефонуйте за заблокований телефон, а дзвінок знаходиться на значку “Додати”, а також скиньте дзвінок
 • Ви закінчилися на номері екрана набору, тепер вам потрібно ввести комбінацію ###. Відкриється вікно розширених параметрів
 • У верхньому лівому куті повинна бути стрілка ззаду, натисніть на неї, і ви потрапляєте в стандартні налаштування
 • Відкрийте “Відновити та скинути”, вимкніть зв’язування резервного копіювання до облікового запису Google (або “Очистити облікові дані” в “Security” та скинути налаштування.
 • Дочекайтеся повного включення пристрою та увійдіть до свого облікового запису Google.

Всі поточні способи обійти перевірку облікового запису Google

Якщо власник смартфона зіткнувся з необхідністю розблокувати гаджет після скидання налаштувань на фабричні характеристики, за умови, що документи відсутні для пристрою, він повинен буде використовувати неформальні способи обійти облікові записи Google FRP, які будуть сказані.

Існує кілька варіантів обійти “технологічний” захист формату FRP на смартфоні, простим та складним з виконанням, і кожен з них має право існувати. Що саме “буде працювати” в конкретній ситуації. Власник смартфона доведеться спробувати способи, щоб досягти бажаного результату та “реанімувати” робочу здатність гаджета, з можливістю його подальшої роботи.

Розблокування картки пам’яті

Оскільки один з найпростіших для виконання. Це обхід FRP, використовуючи звичайну картку пам’яті. Процес не є дорогим, для його реалізації, необхідно, щоб власник смартфона має картку пам’яті, а процедура скидання виконання через появу на екрані звіту про підключення приводу. Це повідомлення гарантує можливість введення пристрою у налаштуваннях, з наступними маніпуляціями чергуються:

google, lock, samsung

 • Вам потрібно вставити флеш-накопичувач у робочий гаджет.
 • У повідомленні про повідомлення, яке з’явилося на екрані, натисніть кнопку OK, щоб увійти до системних налаштувань.
 • У списку, який відкривається, виберіть “Дані програми”, де перейти до розділу “Налаштування”, щоб активувати, що кнопка “Запустити”.
 • Далі за допомогою параметра “відновлення та скидання”, потрібно вибрати “DRM RESET” та видалити клавіші. Якщо процедура виконується правильно, на екрані з’явиться повідомлення про “ліцензії, що успішно видалені”.
 • Після цього вам потрібно буде знову повернутися до попереднього меню «Реставрація та скидання», де залишається лише скинути налаштування смартфона.
 • Після автоматичного перезавантаження гаджет вже буде “безкоштовним” від захисту FRP, що дозволить йому працювати далі та створювати новий захисний обліковий запис або керувати пристроєм без FRP.

Скидання блокування FRP за допомогою SIM.Картки

Якщо перший варіант з якоїсь причини не дав потрібного результату, то ви можете використовувати наступний метод відновлення експлуатації пристрою шляхом занурення блокування FRP за допомогою активної SIM.Картки. Цей спосіб скидання “анти-крадіжки” показує, що власник гаджета має можливість зателефонувати з іншого телефону до заблокованого смартфона. Виконання процедури обходу рахунку має такі правила:

 • Зателефонуйте за заблокований телефон і прийняти дзвінок, а потім створює новий дзвінок з технічним кодом ###. Після цього система автоматично перемістить користувача до меню розширеного параметрів.
 • Натиснувши стрілку “Назад” у верхньому лівому куті екрана, перейдіть до розділу “Налаштування стандартної категорії”.
 • За допомогою розділу “Відновити та скинути” або “Резервне копіювання та відновлення”, вимкніть параметр “Застереження даних”, а також скинути налаштування.
 • Зачекайте, щоб увімкнути пристрій після перезавантаження та зареєструвати новий обліковий запис, з можливістю додатково безпечного керування смартфоном.

Блок обхід через налаштування Wi-Fi

Не менш ефективним і простим для виконання “анти-крадіжки” пароля від Google здійснюють блокування FRP за допомогою Wi-Fi. Процес полягає у виконанні наступних маніпуляцій під час включення пристрою:

 • Перейдіть на сторінку, де за замовчуванням є вибір з’єднання Wi-Fi та активуйте будь-які доступні мережі.
 • На екрані з’явиться поле введення пари, натиснувши, на якому ви можете зателефонувати клавіатуру.
 • Далі буде потрібно “натиснути пробіл”, натисніть на посібник Swype, “COMMMA” або значок цифрової клавіатури, щоб активувати голосовий вхід. Вибір методу виклику голосу залежить від типу клавіатури.
 • Коли ви вмикаєте голосовий вхід, то не потрібно нічого сказати, достатньо чекати на момент, коли з’являється вікно на екрані з повідомленням про помилку.
 • Щоб скинути блокування облікового запису Google FRP, буде потрібно лише перейти до “Налаштування” та реалізувати маніпуляції, описані в попередніх параметрах для відновлення робочої ємності блокованого гаджета. Перехід, натиснувши на невелику піктограму, розташовану поруч із повідомленням про помилку, де компанія Google вибирається підменю, а потім відмова у вікні підтвердження маніпуляцій, яка відкриє рядок пошуку, в якому цього достатньо, щоб зареєструвати Слово “Налаштування” та запустіть процес.
 • Щоб звільнити гаджет з блокування паролів, потрібно вибрати “Видалити обліковий запис” у меню “Відкрити”, і підтвердьте кнопку “Скинути” за командою, після чого ваш смартфон або планшет буде вільними від паролів проти крадіжки.
See also  Samsung не бачить флеш -накопичувача в BIOS.

Використання програми Flash-інструменту SP

Як видно, вищезгадані способи обходячи блокування смартфонів через обліковий запис Google, прості у виконанні, доступні для реалізації будь-якого користувача. Однак, не всі способи обходу прості. Наприклад, такий варіант боротьби з паролями підходить не до всіх користувачів, і рекомендується як проблема обхід лише “передові” власники гаджетів. Професійна програма FRP Lock може виконуватися за допомогою програмного забезпечення для програмного забезпечення SP Flash, який призначений для прошивки смартфонів, що працюють на основі чіпів від Mediatek. Для виконання маніпуляції вам потрібно завантажити та встановити інструмент Flash на ПК, завантажити прошивку для Android, що відповідає встановленому на смартфоні, розгорніть його, щоб отримати можливість доступу до файлу розсіювання, який необхідний для виконання обхід. Подальші маніпуляції виконуються за такими вказівками:

Останнім часом система безпеки була реалізована в Android, що перешкоджає повторному використанню викраденого або знайденого смартфона, знайденого новим користувачем. У випадку, якщо пароль встановлений на пристрої, і новий власник не знає його і не може відновити, навіть повний скидання через відновлення. Android, як і раніше, вимагатимуть, щоб ви ввести пароль, до якого цей смартфон прив’язаний. Як з’ясувалося, на Samsung смартфони (включаючи новітню, як Galaxy Note 5 та Galaxy S6 краю) Цей захист дуже легко обійти. Це вимагатиме USB-адаптера, флеш-накопичувач з додатком, записаним на ньому та п’ять хвилин вільного часу.

google, lock, samsung

Отже, якщо ви забудете пароль з власного облікового запису Google, у вас є можливість відновити його та хочете пов’язати смартфон Samsung на новий обліковий запис, вам потрібно зробити наступне:

Йти до відновлення. Для цього вимкніть смартфон і увімкніть його, натиснувши певну комбінацію клавіш (зазвичай одночасно натискаючи кнопки живлення, домашню сторінку та додавання гучності).

У відновленні, зробіть повну систему скидання до заводських налаштувань. Вся користувацька інформація на смартфоні буде видалено.

google, lock, samsung

Перезапустіть систему. Ви побачите повідомлення про необхідність ввести ім’я користувача та пароль користувача.

Завантажити APK-File Samsung Boopass Google Verify і напишіть його на USB-флеш-накопичувач.

Підключіться до флеш-накопичувача USB-смартфона з цим файлом за допомогою кабелю або USB-адаптера.

Смартфон автоматично відкриє файловий менеджер і показує вміст флеш-накопичувача.

google, lock, samsung

Запустити файл APK. Повідомлення з’являється про неможливість її встановлення. Перейдіть до налаштувань, дозвольте встановлювати програми з невідомих джерел та спробувати прищепити.

Ця програма буде розблокувати доступ до всіх параметрів смартфона. На цьому етапі ви можете відключити флеш-накопичувач.

Зробіть повний смартфон для заводських налаштувань.

google, lock, samsung

Через пару хвилин смартфон перезавантажиться, а запирати ввести логін та пароль з будь-якої облікового запису Google або зареєструвати нове. Тільки попередній користувач може увійти, щоб увійти, ви не побачите, що означає, що захист видалено.

See also  Як встановити програму на Android. Встановлення додатків за допомогою Android Market

google, lock, samsung

Як обійти підтвердження облікового запису Google після скидання на Samsung

Як ми бачимо, проблема безпеки полягає в тому, що смартфон Samsung, навіть у заблокованому стані, автоматично запускає менеджер файлів, крім того, дозволяє встановлювати програми з зовнішніх носіїв. Якщо це не відбулося, руйнуйте захист і змінити користувача, це було б неможливим або відчутно складніше. У цьому випадку ми можемо припустити, що такий захист просто відсутній, але це добре, що всі користувацькі файли видаляються під час скидання до заводських налаштувань. І тому вони, безумовно, не потраплять до зловмисника. Будемо сподіватися, що Samsung зверне увагу на цю уразливість і усунути її.

Об’єм облікового запису Google через “ADB

Adb. Дозволяє керувати пристроєм на основі OS Android через комп’ютер. Після скидання потрібно спробувати ввести меню налаштувань, після чого вам потрібно:

 • Вставка вмісту оболонки ADB.-Вміст URI: // Налаштування / Secure.-Прив’язати ім’я: s: user_setup_complete.-Значення зв’язування: S: 1
 • Adb Shell я починається.N com.Google.Андроїд.Gsf.Вхід /
 • Adb Shell я починається.N com.Google.Андроїд.Gsf.Вхід.Пригнічення

Як повернутися до облікового запису Google після скидання

Є способи обійти захист. За допомогою FRP або неофіційно. За допомогою захисту від заводських налаштувань все просте, але тепер ми звернемо увагу на один примітивний спосіб обходу Google на смартфоні:

 • Вставте SIM-диск у заблокований гаджет;
 • З іншим мобільним телефоном, надсилайте SMS на “Проблемний” пристрій, використовуючи програму HashSMS;
 • Зачекайте клієнта YouTube після надсилання повідомлення;
 • Використовуючи додаток медіа.Платформи, покладіть край “непроникному” захисту від крадіжок.

Навіщо вам потрібно скинути обліковий запис Google

Незважаючи на те, що Android завжди був лояльним до зміни користувачів, на відміну від iPhone, реалії потребують підвищення безпеки. Смартфони стали не просто телефону для зручних дзвінків. Це наш світ. Всередині зберігали багато особистої, ділової, конфіденційної інформації. Рахунки, доступ до серверів, бази компанії, але лише на фотографію, яку ви не хочете бачити сторонніх людей. Мільйони мобільних пристроїв постійно втрачаються. Вони продаються на вторинному ринку, іноді не самих власників. Така посада змусила корпорацію зробити ще один крок у захисті. Збільшивши централізацію, прикріплюючи пристрій до облікового запису. Тепер недостатньо лише для стерти дані з телефону. Ви не вмикаєте, коли увімкнено, з’їжджайте через захист заводських скидання. Це така система захисту від скидання. Це не дозволить просто так, не вводячи свій обліковий запис, скиньте налаштування системи.

Користувачі страждають від посилення, користувачі також страждають. Уявіть собі, що ви забули пароль з облікового запису Google. Ви можете відновити його, але цього разу, і зазвичай потрібен телефон. Для таких випадків існують лазівки, які шукають “ентузіастів”.

Об’їзд облікового запису Google через “DRM RESET

Це більш потужний спосіб вирішення проблеми з заблокованим смартфоном. Для DRM RESET:

 • Підключення до мережі Wi-Fi.
 • Під час перевірки поверніться до списку доступних мереж.
 • Виберіть будь-яку іншу мережу та введіть будь-які дані в полі пароля. Скопіюйте введений пароль, відкрийте додаткове меню та увімкніть підказки.
 • Перейдіть до налаштувань телефону, у категорії відновлення та скидання.
 • Звільнити ліцензії DRM.
 • Повернутися до мережевих з’єднань, введіть новий обліковий запис.
 • За цим полегшенням ліцензій та обов’язкового іншого рахунку завершено.