Home » Як очистити динамік на Honor 7а

Як очистити динамік на Honor 7а

Як чистити динамік на Huawei та SparTphones: методи, інструкції

Не знаю, як очистити динамік по честі телефону та Huawei? Кожен власник гаджета зіткнувся з подібною проблемою. З постійним використанням динаміка смартфона забруднена. Найбільш поширеним приводом. пил. Через це абонент практично не чутно. Ви повинні збільшити обсяг звуку, але ситуація не змінюється. За допомогою цього параметра потрібно очистити мікрофон. Існує безліч способів виконання дій вдома. Дотримуйтесь простих порад!

очистити, дина, Honor

Як очистити звук динаміка телефону на 2 хвилини: корисний lifehak

Навіть якщо ви уважно використовуєте смартфон, невеликі отвори динаміки можуть бути забиті за рахунок пилу, води, шкірних жирів та текстильних волокон, які збираються у кишенях. Це трапляється не швидко, але отримане масштабування псує чутливість співрозмовника в телефонних розмовах.

Щоб очистити динамік. не потрібно носити гаджет для ремонту або піднятися на роумінгу. Зараз є спеціальні аудіофайли, які “розбиваються” забруднення.

Як очистити звук динаміка телефону

Це буде одним з найкоротших інструкцій на нашому сайті:

Все. телефон просто відтворює звук, а його динамік очищається сміттям. Аудіо доріжка дуже неприємна, тому краще залишити розумну в порожню кімнату. Якщо це не допомогло вперше. поворот файлу довше, і спробуйте змішувати гучномовець з алкоголем, щоб ризикувати сушеним пилом (без фанатизму, достатньо прикріпити мокрий ватку).

Як звучить для чищення динаміків

Це фізика: коли спікер відтворює звук. це створює коливання. Їх можна побачити неозброєним оком, якщо на потужних динаміків голосно включають музику з гарним басом. Коливання передаються на рідинах (якщо ви принесете склянку водою до сабвуфера, поверхня води буде багата звуком), скло, тонкі металеві поверхні. Особливо обдаровані коханці автоматичного звучання занадто потужний бас може навіть пошкодити автомобіль:

Звук з нашого відео Lifehak поступово збільшується тональність: від дуже низького до дуже високого, тобто амплітуда динаміки постійно змінюється, а коливальна поверхня мембрани просто “трясе” з собою. За тією ж принципом робота “Вбудовані” способи очищення на деяких гаджетах. Наприклад, такі функції знаходяться в Apple Watch та у нових смартфонах Xiaomi, де аудіо-доріжка перешивається прямо в меню налаштувань.

очистити, дина, Honor

See also  Як відкрити привід на Lenovo Laptop

Honor 7a dua-l22 розбирання. Поганий звуковий динамік.

Наскільки ефективно?

Ефективність не є 100%: твердо приклеюючи забруднення, і в цьому випадку необхідно буде видалити їх механічно. Цей метод підходить для суворих пристроїв, і навіть краще. для запобігання блокам.

Підпишіться на нашу телеграму не пропустити прохолодні статті

Як очистити динаміку решітки на смартфоні

Якщо гаджет довгий час працює і відвідав складні умови, то пил і бруд заповнювали решітку настільки щільно, що прості методи чищення марні.Як очистити динаміку решітку. У цьому випадку потрібно використовувати хімічні речовини. Найбільш доступним є аптека 3% перекису водню.Процедура виконується за допомогою бавовняної палиці наступним чином:

 • Знущався в кінці палиці в перекис водню
 • Стисніть тампон, щоб краплі не потрапили в динамік
 • Повторіть процес 2-3 рази, змінюючи палички
 • Протріть поверхню сухою серветкою

На додаток до перекису водню ви можете використовувати будь-яку рідину, що містить алкоголь. Категорично неможливо використовувати ацетон або інші сильні розчинники. Якщо чищення з бавовняною палицею буде недостатньо, то ви можете використовувати щільно з жорсткою купою. У той же час, кисті потрібно лише злегка зволожувати. Як очистити динаміки на смартфон з пилососом. Мініатюрний пилосос підходить для очищення комп’ютерного обладнання. Комплект включає в себе форсунки різних конфігурацій, а потужність обслуговується через порт USB.

Сильний повітряний потік вилучить більшу частину забруднення гучномовкою. Для того, щоб звуковий емітер завжди чистий, така процедура повинна бути здійснена регулярно.

Застереження: зубочистки

Навіть після стисненого повітря динаміки було блефікове з стисненим повітрям, то все ще можна бути видимими частинками пилу, дотримувалися краю. У таких випадках ви можете використовувати цей старий шкільний метод. Візьміть зубочистку або невеликий шматок пластику, переконайтеся, що вогні достатньо, а динамічні решітки чітко видно. Одним з невірних рухів може призвести до незворотного пошкодження динаміки iPhone або іншого смартфона, тому очищення цього шляху слід проводити з надзвичайною обережністю.

Як очистити мікрофон по телефону, без розбирання, вдома

При використанні телефону абоненти можуть слабкий один одного. Причиною цього дефекту є попадання сміття або вологи на елементах передачі звуку. Тому пристрій бажано знати, як очистити мікрофон на телефон або смартфон, чи Samsung, Honor, LG або DR., на свій.

See also  Як очистити iPhone до заводських налаштувань

Навіть власник дорогого телефону може зіткнутися з подібною ситуацією: новий, як правило, робочий гаджет раптово починає спотворювати звуки. Це трапляється, тому що спікер обгороджений навколишнім середовищем лише з тонким сіткою. Пил, краплі піт, маленькі сміття, забиті в отвори і поселилися всередині пристрою, ускладнюючи його. Якщо ви своєчасно не очищаєте динамік телефону, найменші частинки почнуть дотримуватися жирних плям, утворюючи грязьові трубки. На перший погляд, масштаб проблеми не може помітити.

Настав час очистити динамік на смартфоні, вказуть на наступні сигнали:

 • Звук спотворюється, об’єм падає.
 • З’являється підстий шум.
 • Співрозмовника “зникає”, відчуття виникає, що з’єднання було перервано.
 • Прислухаючись до музики, якість доріжки.

Пошук цих знаків, ви можете віднести пристрій до сервісного центру. Але проста робота виконується до побачення і вдома.

Як видалити воду з динаміка почесного смартфона

Перше, що потрібно пам’ятати. після змочування неможливо занепокорати динаміку або спробувати витягнути рідину з нього. Щоб мінімізувати ефекти контакту з вологою, необхідно:

 • Негайно вимкніть смартфон, щоб не спровокувати коротке замикання.
 • Якщо рідина була солоною або солодкою, протріть пристрій мокрим серветкою, щоб спробувати мінімізувати шкоду впливу.
 • Видаліть акумулятор, якщо це можливо, отримайте SIM-картку та картку пам’яті.
 • Гаджетно витріть гаджет паперовим рушником або серветкою, щоб запобігти подальшій вологи.
 • Залиште пристрій на рушник у сухому приміщенні, щоб висушити. Це може зайняти близько двох днів.

Тільки тоді, коли пристрій висихає, ви можете увімкнути його і перевірити, чи працює він добре. Зокрема, ви повинні спробувати зателефонувати, щоб переконатися, що динаміка та функціональність мікрофона. У разі несправності зверніться до сервісного центру.

Пошук відновлення телефону після вологи

Ремонт на очі на 15-30 хвилин. Без результату.

Ремонт на очі на 15-30 хвилин. Без результату.

очистити, дина, Honor

Щоб покращити якість обслуговування, ваша розмова може бути записана

Торгові марки, представлені на сайті, використовуються з законною інформацією та описовою метою. iPhone, MacBook, iPad. Apple Inc. Rightholder. (Apple Inc.); Huawei і Honor. Huawei Technologies Co., ТОВ. (Huawei tenolodzhis co., Лад.); Samsung. Samsung Electronics Co Copyright Holder. ТОВ. (Samsung Electronics Ko., Лад.); Meizu. Meizu технології CO., ТОВ.; Nokia. Право власник Nokia Corporation (Corporation Nokia); Lenovo. Право власник Lenovo (Beijing) Limited; Сяомі. Правий власник Xiaomi Inc.; Zte. Право власник zte корпорації; Htc. Право власник корпорації HTC (Aich-Ti Corporation); Lg. Правий власник LG Corp. (LG Corp.); Philips. Правий власник koninklijke philips n.V. (Konincline philips n.В.); Соні. Корпорація Sony Rightholder (Corporation Sony); Asus. Asustek комп’ютерні права. (Asustek комп’ютер неправильний); Acer. Правий власник Acer включений (Eyser Incomorped); Dell. Правий власник Dell Inc.(Dell Inc.); HP. HP Hewlett-Packard Group LLC Hewlett-Packard Group LLC (Auschpi Hytentet Packard Group LLK); Toshiba. Кабушікі Каїша Тошиба, а також торгівля, як корпорація Toshiba, також торгує як Toshiba. Торгові марки використовуються для опису товарів, щодо яких ремонтні послуги виготовляються педантськими сервісними центрами.Послуги знаходяться в несанкціонованих центрах обслуговування педакторів, які не пов’язані з компаніями з власниками авторських прав на торговельних марок та / або з її офіційними представниками щодо товарів, які вже були введені в цивільний оборот у сенсі статті 1487

See also  Honor 8 і забули пароль, що робити

Час ремонту може відрізнятися залежно від моделі пристрою та складності роботи

Провести саму процедуру очищення та без розбирання смартфона. Це стосується будь-яких моделей та виробників, чи Huawei, честі, Samsung або Ksyomi Redmi.

Вам знадобиться такі інструменти та витратні матеріали:

 • Домашній пилосос з надучим насадком;
 • Алкоголь;
 • Ватні палички;
 • Зубна щітка з тонкою щетиною;
 • Малярний або звичайний скотч.

Після того, як ви прийдете до всіх необхідних, підготуйте поверхню, на яку ви будете працювати і почати процедуру.

Буде динаміка по телефону: причини та рішення проблеми

Поверхня поліфонічної динаміки покрита дрібною сіткою. Як смартфон, він накопичує частинки пилу та бруду. Звук проходить через “бар’єр” від забруднення, який спотворюється.

Можна виправити вдома. Підготуйтеся:

Змочіть щітку в алкогольному розчині і ретельно очистити сітку, намагаючись не пошкодити. Переконайтеся, що рідина не потрапляє всередину корпусу. Але краще звернутися до спеціалізованого сервісу і не ризикуйте.