Home » Як очистити iPhone до заводських налаштувань

Як очистити iPhone до заводських налаштувань

Скидання налаштувань на iPhone на завод, як скинути iPhone та безпечно видалити icloud

Що потрібно зробити, перш ніж повністю очистити iPhone

Отже, якщо ви вирішите зробити налаштування скидання (і не має значення, чи хочете ви повністю форматувати пристрій або очистити ці програми), спочатку потрібно зробити резервну копію. У такій копії всі ваші дані та налаштування будуть збережені, а також файли та програми. Загалом, резервне копіювання рекомендується періодично робити. Якщо ви хочете “почати з порожнього аркуша”, просто пропустіть цей крок.

очистити, iphone, заводських, налаштувань

Офіційно, на пристроях Apple ви можете резервне копіювання за допомогою двох програм: iCloud та iTunes. У першому випадку ваші дані будуть розміщені в хмарі на сервері компанії. Таким чином, ви можете отримати доступ до них тільки через Інтернет. Другий варіант дозволяє зберегти резервну копію на комп’ютері. Виберіть той, який ви перевищуєте більше.

Створення резервного копіювання в iCloud

Щоб створити резервне пристрій у ICloud, вам знадобиться Wi-Fi-з’єднання. У програмі “Налаштування” знайдіть елемент ICLOUD та виберіть його.

У нижній частині списку відкриття знайдіть елемент “Backup” та увімкніть опцію “Backup Icloud”.

Натисніть “Створити резервну копію” і зачекайте завершення процесу. Не вимикайте Wi-Fi до завершення копії.

Щоб перевірити, чи створювати резервну копію, перейдіть до розділу “Налаштування” під назвою “ICloud”, а потім перейдіть до “Storage”. “Management”. Виберіть свій пристрій. У вікні, що з’явиться, ви побачите час створення копії.

ICloud забезпечує автоматичне резервне копіювання. Буде періодично оновлюватися, якщо параметр “Backup Icloud” увімкнено в розділі “Налаштування”. Однак користувач за замовчуванням доступний лише 5 ГБ вільного місця на сервері. Якщо ви хочете зберегти більше даних, вам доведеться придбати підписку на 1 долар США.

Створення резервного копіювання в iTunes

Щоб створити резервну копію пристрою Apple на своєму комп’ютері, виконайте такі дії:

 • Запустіть iTunes і підключіть пристрій до ПК.
 • Введіть пароль на пристрій на комп’ютері (якщо встановлено).
 • Виберіть свій пристрій у Intets (він з’явиться у головному вікні).
 • У робочому вікні з пристроєм, перевірте поле біля слів “шифрувати резервну копію”; Встановіть пароль.
 • Натисніть “Створити копію”.

Щоб перевірити резервну копію, перейдіть до налаштувань програми iTunes, а на вкладці пристрою ви побачите список копій з відповідними датами.

See also  Як побачити решту пам'яті на iPhone. Ми встановлюємо заборону на автоматичне завантаження вмісту медіа в програмі WhatsApp

Використовуйте програму iTunes не вимагає мережевого з’єднання. Крім того, тут кількість доступної пам’яті необмежена. Однак вам доведеться створювати резервні копії кожного разу самостійно.

Це найпоширеніший спосіб скидання iPhone. Залежно від моделі, це робиться по-різному.

iPhone 4S

Натисніть і утримуйте протягом п’яти секунд кнопки: розглянуте комбінацію ключа для iPhone 5S.

iPhone 6

Натисніть на п’ятнадцять секунд кнопка “Вмикання / вимикання живлення” (на бічній панелі) та кнопку “Домашня сторінка”.

Як скинути iPhone або iPad на заводські налаштування

Цей метод підходить, коли пристрій працює, і ви можете розблокувати його екран. Скидання за допомогою меню налаштувань виконуйте, щоб стерти з iPhone або iPad всі особисті дані перед продажем. Або відновити нормальну роботу пристрою, коли вона продовжує сповільнюватися навіть після перезавантаження.

Створіть резервну копію важливих даних

Якщо ви хочете зберегти особисту інформацію, зробіть локальний резервну копію iPhone або iPad на комп’ютер та / або Cloud Copy у службі iCloud. Виконавши це, ви можете відновити розрахункові дані щодо поточного або нового апарату.

Як резервувати iTunes або Finder

Підключіть iPhone або iPad до комп’ютера. Якщо ви використовуєте Windows, MacOS Mojave або попередню версію. запустіть програму iTunes; На MacOS Catalina та пізніші версії Open Finder.

При необхідності введіть пароль до пристрою та підтвердьте запит на підключення, натиснувши кнопку “Довіряти цьому комп’ютері” на екрані iPhone або iPad.

Виберіть потрібний гаджет у бічній панелі iTunes або Finder, а потім натисніть “Огляд” або “Основний” у головному вікні, де відображається вся інформація.

Натисніть кнопку “Створити резервне копіювання”. Якщо ви хочете зберегти програмне забезпечення “Здоров’я” та “Діяльність” з іншою інформацією, спочатку перевірте пункт “Зачарований резервне копіювання”, введіть пароль і запам’ятайте його.

Слідуйте за програмою підказки та зачекайте, поки резервне копіювання буде завершено.

Як зробити резервну копію в Icloud

Переконайтеся, що мобільний пристрій підключений до Інтернету.

Перейдіть до “Налаштування” → “Ім’я користувача” → iCloud. Якщо ваш апарат встановлений IOS 10.2 або попередньою версією, відкрийте сторінку “Налаштування”, скиньте сторінку Налаштування та виберіть ICloud.

Переконайтеся, що перемикачі протилежні “Контакти”, “Календар” та інші елементи меню iCloud.

Прокрутіть сторінку вниз і натисніть “Резервне копіювання в ICloud”. На наступному екрані переконайтеся, що “Backup In icloud” активується.

Натисніть “Створити резервну копію” і почекайте. Наприкінці процесу час останньої створеної копії на цьому екрані не буде оновлено.

Виконати скидання

Перейдіть до “Налаштування” → “Основні” → “Скидання” та натисніть “Зміст та налаштування”.

Підтвердьте видалення даних і дочекайтеся завершення процесу. Якщо система просять вимкнути функцію “Знайти iPhone“, виконайте це в розділі “Налаштування” → “Ім’я користувача” → iCloud.

Після перезапуску гаджета буде відображатися привітання та пропозиція на екрані, як коли ви ввімкнете.

Якщо ви не можете зробити скидання за допомогою налаштувань, тому що ви забули свій пароль, читайте наші інструкції.

See also  iphone 11, ніж відрізняється від 10

Як видалити все з iPhone або iPad

Це найпростіший, швидкий і зручний спосіб стирати все, від вашого iPhone або iPad. Інструкція актуальна для iPhone, iPad та iPod Touch.

 • Перейдіть до “Налаштування” “Головний” “Трансфер або рельєф”.
 • Натисніть “Електування вмісту та налаштування”.
 • Перегляньте список все, що буде видалено, і натисніть “Продовжити”.
 • Введіть пароль з вашого iPhone. Ви побачите попередження, яке всі дані, засоби масової інформації та налаштувань будуть видалені. Натисніть “EraseyPhone”, щоб підтвердити.
 • Якщо ви ввімкнете функцію “Знайти iPhone”, вам потрібно буде ввести свій ідентифікатор Apple та пароль. Після цього знову натисніть “Стервати”.

Всі дані на пристрої будуть видалені, і це буде розв’язуватися з вашого облікового запису Apple ID. Для процесу видалення даних може зайняти кілька хвилин. Після цього ваш iPhone буде як новий, і ви можете налаштувати його, щоб повторно або продати / дати його.

Як скинути iPhone

Рішення виконання завдань, встановлених перед нами, може бути реалізована двома способами. через програму iTunes для ПК або в розділі “Налаштування” самого мобільного пристрою. Нижче ми будемо дивитися на кожного з них, але спочатку підготуватися до реалізації цієї процедури.

Підготовчі заходи

Перед тим, як перейти на видалення даних з пристрою, ви повинні відключити функцію “Знайти iPhone“, оскільки іншим чином нічого не відбудеться. Про те, як це робиться на iPhone з iOS 12 і раніше передуючи, ми написали в окремій статті, посилання на яку наведено нижче. Далі ми скажемо, які дії повинні виконуватися в IOS 13.

iTunes

Підключіть iPhone до комп’ютера, використовуючи повний USB-кабель і виконайте такі дії:

iPhone

Як ми вже говорили вище, ви можете виконати розряд на мобільному пристрої, і цей підхід швидше і просто зручний.

  Відкрийте “Налаштування” iPhone та перейдіть до розділу “Головний”.

Вирішення можливих проблем

У деяких випадках спроба скидання iPhone через програму iTunes може вийти з ладу. Існує багато причин для такої проблеми, і це може проявляти як у вигляді банального переривання або невдачі, і, зокрема, виражає в помилку чисел. В останньому випадку рішення знайти набагато простіше, у решті вам доведеться спробувати різні способи. На щастя, на нашому сайті є окремі статті з цієї теми, і якщо ви не зможете видалити дані з телефону, ми рекомендуємо ознайомитись з ними.

Як скинути налаштування iPhone на заводу. Вичерпне навчання

Мобільне яблуко від Apple рідко стикається з помилками та технічними проблемами, навіть з найбільш інтенсивною роботою. Але якщо операційна система не працює занадто стабільною, проблеми регулярно виникають з підключенням до Інтернету, або iPhone іноді починає перезавантажити в довільному порядку, а також скидання налаштувань, безумовно, не зашкодить. Досить просто повторити певні інструкції, представлені нижче, і iOS зароблятиме, як і раніше.

See also  Як зробити WhatsApp на комп'ютері без телефону

Що таке скидання налаштувань iPhone

Скидання налаштувань iPhone включає повний і м’який скидання.

Обладнання скидання iPhone. Це процес, який видаляє всі налаштування та дані з сховища iPhone. На цій ноті ви скидаєте або намагаєтеся відновити заводські налаштування вашого iPhone. Зазвичай це робиться, коли ви хочете перейти на новий телефон, продайте iPhone, видаліть усі збережені дані або відпустіть місце в пам’яті iPhone. Також було зроблено для усунення основних проблем, які потребують фіксованого рішення, наприклад, коли ви зіткнулися з серйозною помилкою програмного забезпечення. Також було зроблено для усунення основних проблем, які потребують рішень, наприклад, коли виникає серйозна програма.

З іншого боку, скидання програмного забезпечення. Це просто перезавантаження вашого iPhone. Це коли ви вимикаєте та увімкніть iPhone або будь-який інший пристрій. Якщо у вас виникла проблема, яка, здається, пов’язана з програмним забезпеченням, це один з перших, що ви повинні спробувати зробити. Варто також зазначити, що скидання програми не впливає на ваші iPhone дані, тому вам не потрібно створювати резервну копію, перш ніж продовжувати. Це трапляється, коли ваш iPhone висить, зависає, несправність не вдалося, відмова виявляється в експлуатації та т. D.

Що відбувається, коли ви перезавантажите свій iPhone?

Результат залежить від типу скидання, який ви виконуєте на вашому iPhone. Ось доступні варіанти скидання:

Скинути всі налаштування Налаштування будуть скинуті до заводських значень за замовчуванням. Загальний, мережа Bluetooth, WLAN, сповіщення та T. D. Включений.
Видалити вміст та налаштування Це очистить всі налаштування та дані вашого iPhone.
Скидання мережевої установки Видалити Wi-Fi та паролі, а також стільникові налаштування та VPN.
Скидання клавіатури Очистити кеш-словник клавіатури.
Скидання основного макета екрана На головному екрані всі ваші програми будуть зворотними.
Скидання місцезнаходження та конфіденційність Скинути налаштування конфіденційності та розташування до значення за замовчуванням.

iTunes

Якщо з якоїсь причини метод, запропонований вище, неможливо скинути системні параметри пристрою Apple на фабрику, наприклад, він висіває або не запускається для цих цілей, ви можете скористатися фірмовою програмою iTunes.

 • Запустіть iTunes на своєму комп’ютері та підключіться до нього iPhone.
 • Після визначення пристрою операційною системою та безпосередньо самої програми натисніть на значок, який з’являється у його інтенси, вказаному на зображенні нижче.

Скинути або відновити iPhone. Безпечні методи

iPhone. це не просто мобільний пристрій, це конфіденційне зберігання інформації. Тому ситуації можуть виникнути, коли потрібно скинути та відновити заводські налаштування пристрою. Це можна зробити кількома способами.

Читати, коли це може знадобитися, як видалити або видалити дані iPhone, яка різниця.