Home » Як очистити кондиціонер Samsung самостійно. Як очистити кондиціонер

Як очистити кондиціонер Samsung самостійно. Як очистити кондиціонер

Очищення спліт-систем з власними руками: профілактична інспекція та догляд за машиною

Регулярно та правильно виконуються очисні розбиті системи, забезпечать збільшення періоду їх надійної роботи та зберігатиме функціональність у всіх режимах експлуатації. Але не тільки це. Чисте кондиціонер успішно боротьба з шкідливим забрудненням, присутнім у повітрі житлових приміщень.

Ми розповімо про те, як очищається кліматичне обладнання, доступне для незалежного виконання. Стаття, представлена ​​нами, описує процес розбирання системи для видалення забруднення та варіантів обробки функціональних компонентів. З нашою порадою ви відкинуте одиницю без труднощів.

Очищення фільтрів Спліт-системи. Покрокові інструкції

 • Кліпи знизу (кришка спирається). Так зроблено з більшості настінних “розкол”. З боку кришки є меншинними гачками (як на фото). Обережно знижуйте кришку. Спочатку з боків, потім у центрі. Кліпи зверху (рідкісний варіант). Таким чином, корпуси відкриваються в деяких моделях LG. Ці кліпи часто вказують стрілки. Завантажуйте їх, потім кришка кришка.
 • Дизайн, де немає кліпу. Передня панель повинна бути нахилена вперед, а потім піднімати кришку. Такі конструкції використовуються в моделях Kentatsu, деякі кондиціонери LG (Art Cool Series). Зазвичай блоки з “скляними” кришками.

На додаток до цих механізмів, інші рідко зустрічаються, що вимагає ретельного вивчення корпусу. Обкладинки можуть рухатися вниз або рухатися.

 • Ми витягуємо фільтри з справи:
 • Крикеві фільтри виглядають як сітка. Вони знаходяться у кожному кондиціонері;
 • Фільтри тонкого очищення. Виглядають кольоровими смужками і не використовуються у всіх “сплетень”.

Важливий. Деякі кондиціонери використовують плазмові фільтри, які лише спеціаліст повинен витягти і служити. Ви можете відрізнити їх за наявності металевих контактів.

 • Полоскайте фільтри з теплим або холодною водою. Ви можете використовувати будь-які засоби для чищення.
 • Ми вставляємо сушені фільтри в корпус і закриваємо кришку.
 • Пишається роботою та насолоджуйтеся комфортними умовами.

Процес видалення фільтра можна переглядати в інструкціях для розбирання внутрішнього блоку. А також перегляньте відео, залиште свої коментарі та підпишіться на нові статті!

Щоб мити кондиціонер вдома, нам буде потрібно:

Демонтаж внутрішньої одиниці Спліт системи.

 • Зніміть справу, переконайтеся, що кондиціонер вимкнено мережу. Для цього ми відкрутіть декілька гвинтів у нижній частині під жалюзі (вони можуть бути під вилками). Далі відкрийте передню панель, де розташовані фільтри (негайно видаляються фільтри). Під кришкою зазвичай є ще гвинти, які також викрутіть (або, можливо, зменшуються кліпи).

Трохи піднімаючи дно корпусу і подивіться, як відхиляються верхні кліпи. На цьому етапі, ймовірно, вам потрібно буде від’єднати датчик температури з футляра, дисплея або самого дисплея.

Тепер вам потрібно відключити та видалити дренажний лоток з нижньої частини блоку. Для того, щоб не зіпсувати інтер’єр під блок, краще закріпити щось на зразок упаковки (в якому все забруднення з блоку буде промита). Всі гвинти відкручуються, які забезпечують лоток, а всі кліпи упаковані. Тут ретельно читайте, як він встановлений, згодом покласти його на своє місце.

See also  Перевірте Samsung на оригінальність IMEI

На дренажному лотку двигуни зазвичай закручуються, дроти, з яких потрібно відключити від дошки. Тоді ми ретельно видаляємо лоток, від’єднавши дренажний шланг від нього. У деяких моделях (наприклад, Samsung), шланг загвинчується гвинт. У деяких моделях цей лоток необмежений і зроблений разом з тілом (природно, у цьому випадку ми не знімаємо лоток, т.До. Це неможливо).

Далі потрібно видалити вал (вентилятор) внутрішнього блоку:

 • Якщо вал видаляється ліворуч (є гвинт на валу, як у статті про розбирання внутрішнього блоку), то ми звільнимо ліву сторону радіатора. Тоді ми витягуємо вал, відкручуючи монтажний болт всередині нього;
 • Якщо вал видаляється вправо, то вам потрібно буде видалити пристрій керування двигуном та кондиціонером. Тіло керуючого блоку зазвичай встановлюється з одним гвинт знизу і з засувкою згори. Тоді ми відключаємо дроти двигуна з контрольної дошки.

Відкрутіть всі гвинти, які прикріплюють корпус двигуна.

Злегка піднімаючи радіатор, витягніть вал разом з двигуном праворуч (це досить важко це зробити, тому ми насправді не ретельно пошкоджуємо вал).

Миття внутрішньої блок розщепленої системи

 • Видалені фільтри, лоток і вал відмивають будь-яким доступним способом (краще, ніж мийка високого тиску). Нічого складного тут. Але будьте обережні з валом (не падіння)! Якщо леза пошкоджені, то його заміна буде прихована. Після цього ми висихаємо і витріть всі деталі;
 • Ми промити шланг дренажу. Ви можете розмістити будь-яку трубу та воду з рота дует. Через його можна заповнити брудною водою, тому переконайтеся, що немає людей під вікном.
 • З зручною щіткою та водою, очистіть радіатор від усіх доступних партій (природно по напрямку ребер);
 • Rag Протріть всі пластикові частини кондиціонера.

Після цього ми збираємо внутрішній блок у зворотному порядку.

Вимотка зовнішнього блоку

Як я вже сказав, зовнішній блок промивається набагато простіше, т.До. Зазвичай не потрібно розбирати. І мийте потрібне лише радіатор. Щоб отримати доступ до нього, краще відкрутити решітку перед вентилятором. Деякі моделі для відкручування цієї решітки доведеться розібрати весь випадок (у цьому випадку ви можете спробувати вимити, не видаляючи решітку). Якщо у вас є мийка високого тиску (наприклад, Ceнюр), то широкий потік від радіатора (щоб не керувати ребрами), ми ретельно промити його. Якщо немає раковини, то вручну роблять чищення очищення (знову вздовж краю).

На цьому, весь процес очищення кондиціонера закінчується.

Сьогодні я розповів про найпоширеніший дизайн блоку. Але є моделі кондиціонерів, розбирання яких може суттєво відрізнятися від нашого варіанту. У цьому випадку будьте обережні і не зламайте нічого! Як ми бачимо, очистіть кондиціонер вдома, цілком реально, і ви можете зробити з колючими засобами. Головне у всьому цьому процесі є точність, уважність і, щоб не залишилося додаткових деталей!

Очищення зовнішнього блоку

Зовнішній блок повинен бути очищений набагато рідше, ніж внутрішній, але це важче чистити. Не буде проблем, якщо ви:

 • Ми живемо на першому поверсі;
 • Жити в приватному будинку;
 • Можна безпечно працювати з stepladder;
 • Зовнішній кондиціонер блокує блок.
See also  Як відновити відео на Samsung після видалення

очистити, кондиціонер, samsung, самостійно

Жителі квартир у високих поверхах не пощастило. Самостійно здійснюють роботу на висоті, не можна викликати експертами.

Очищення зовнішнього блоку виконується наступним чином:

очистити, кондиціонер, samsung, самостійно

 • Вимкнути кондиціонер від їжі;
 • Зніміть зовнішню панель блоку, після чого можна було б приблизно оцінити передню частину роботи;
 • Руки очищені великим сміттям, як листя, квіти, гілки та т.D. Краще працювати в рукавичках;
 • Щітки або пилосос видаляє сміття з більш важкодоступних місць справи;
 • Лопатки вентилятора може знадобитися додаткове прибирання з мокрою губкою. Акт. Якщо вам потрібно використовувати велику кількість води (полив з шлангу), закрийте електричний блок;
 • Поверхня конденсатора легко очищається вологою губкою;
 • Зовнішня панель також може бути ретельно промити та висушувати перед установкою.

Вентилятор

Повітряний кручений повітряний кондиціонер поклав вентилятор ротаційного типу в кімнаті, виконаний у вигляді довгастого валу з лопатями. З сильним забрудненням цього вузла, його нормальна робота неможлива. Щоб очистити вентилятор, лопаті обробляються з розчином мила. Через деякий час вузол включає дрібні обертання. В результаті обертання частинки концентраторів можуть літати, тому необхідно захистити кондиціонер з тканиною або паперовими листами.

Після зупинки вентилятора залишки забруднюючих речовин видаляються вологою ганчіркою, кисті або зубною щіткою з додатковим промиванням з розчином мила. Догляд слід дотримуватися, щоб зберегти цілісність лопатей вентилятора кондиціонера. У разі їх розбиття вузол доведеться замінити.

Очищення зовнішнього блоку

Зовнішній блок не менше, ніж внутрішній, підлягає забрудненню. У цьому випадку причиною закупорки є не тільки пил, але і рослини пилку, пух і дрібні гілки. Кастинг Сора. Це небезпечна розбивка всієї спліт-системи.

Очищення зовнішнього блоку можна очистити за допомогою звичайного або детергентного пилососу. Використання останнього буде особливо ефективним.

Демонтаж решітки зовнішнього блоку для подальшої очистки від забруднення

Коли власник має доступ до зовнішнього блоку (кондиціонер розташований на рівні першого поверху будинку), рекомендується видалити верхню кришку пристрою перед очищенням. Тоді ви можете застосувати не тільки пилосос, але й ганчірку з миючим засобом. Миття лопатей, ви повинні бути надзвичайно обережні, щоб вода не потрапляє в електричну частину пристрою. Очищення радіатора, лопатки вентилятора та конденсатний лоток можна зробити за допомогою парогенератора. Вона не тільки ефективно моя поверхня, але й усуває більшість бактерій.

Знаки, які необхідні обслуговування

Великий потік повітря проходить через пристрій, що несе пил і пар, насичений жиром від приготування їжі. На внутрішній поверхні накопичуються сміття та волога, які створюють умови для формування цвіль. З великим накопиченням пилу з’являються кліщі. Пил здатний викликати алергію, спровокує астму атаку.

Осад впливає на якість повітря та експлуатацію спліт системи. Погіршення чітко видно. Єдиний засіб. Це профілактичне дослідження внутрішнього блоку щонайменше раз на тиждень. Зовнішній розібраний принаймні один раз на рік. Щоб зрозуміти, як часто очистити кондиціонер у квартирі, вам потрібно вивчити інструкції. Вона має всю інформацію про те, що необхідне обслуговування, і коли це повинно бути зроблено.

Ознаки забруднення пристрою

 • Неприємні запахи, які з’являються лише після запуску пристрою. Якщо вони не відчували за кілька хвилин до запуску, то причиною їх появи, мабуть, депозити, накопичені всередині депозиту.
 • Зменшення потоку обробленого повітря. Швидше за все, він перекривається товстим шаром відкладень.
 • Збільшення споживання енергії. Можливо, пил і жирні набіги перешкоджають операції двигуна.
 • Розтріскування і постійна людина. Вони виникають, коли двигун забивається або фільтрує. Однією з причин є рейд на лопаті вентилятора.
 • Витоку та характерний сквош з’являються при закусці каналів або неправильної роботи пристрою.
See also  Як зробити скріншот на Samsung S10

очистити, кондиціонер, samsung, самостійно

Проста піна промивання

Цей метод видалення бруду з модуля кімнати дуже простий і доступний для всіх, включаючи домогосподарки. Він виконується з використанням миючих засобів, що продаються в аерозольних розпилювачах (Liqui Moly, Plak, Bizol тощо). Технологія:

 • Від’єднайте пристрій від мережі, відкрийте кришку та витягніть фільтри. Промити їх водою і залиште висушити.
 • Нанесіть піну з циліндра до ребер випарника і витримує час, вказаний в інструкціях (від 10 до 30 хвилин).
 • Встановіть фільтри та увімкніть систему розділеного в режимі опалення або вентиляції (залежно від рекомендацій на повітряній кулі) і дайте їй працювати протягом півгодини. Нести кімнату.

Як очищення піни кондиціонера в домашніх умовах, чітко продемонстровано на

На жаль, цей метод не може називатися ефективним, оскільки він дозволяє мити лише теплообмінник. Вентилятор турбіни, дренажна ванна та приховані порожнини апарату залишаються брудними. Тому далі ми пропонуємо розглянути, як правильно очистити блоки розщепленої системи, після розібрання.

Антибактеріальне лікування

Як ми вже з’ясували, з профілактикою кондиціонера нам доведеться мати справу не тільки з пилом, але і з мікроорганізмами. Проти останніх пилососів допоможе. Лише спеціальна хімія. Його можна придбати в автомобільних магазинах. Зрештою, в машинах Kondey також потребує очищення. Як правило, очисники являють собою пінні сполуки в аерозольній упаковці. Для них це дуже зручно: піна чітко видно, і ви не пропустите сюжети. Зауважте, що композиція, швидше за все, зійде вниз. Покладіть плівку або тканину.

Ще один ефективний варіант обробки антибактерій. Використання пара. Якщо у вас вдома очищувач пари, він буде дуже корисним для вас. Високотемпературна обробка гарантовано вбила всі мікроорганізми, тоді як хімія не потрібна (що може бути важливим для алергії).

Чим компактніший пристрій, тим простіше це спрацює. Наприклад, ви можете взяти цей Karcher SC 1 EasyFix.

Як очистити будинок кондиціонера самостійно

Знову ж таки, зауважте, що вода капає з випарника. А не очищувач. Захистіть шпалери та меблі перед обробкою.

Якщо ви вирішите, що очищення кондиціонера. Завдання для вас непросте, ви завжди можете зателефонувати спеціалісту. Служба коштує близько 2500, один раз у сезон цілком можливо собі дозволити. Крім того, не тільки ваш комфорт залежить від чистоти кондиціонера, але і здоров’я.