Home » Як очистити пам’ять на iPhone se

Як очистити пам’ять на iPhone se

Table of Contents

порад, як випустити місце в пам’яті iPhone та iPad

Користувачі та користувачі iPad рано чи пізно зіткнулися з ситуацією, коли вільний простір на пристрої завершується на самого несподіваному моменту, і ви повинні видалити бажаний вміст або програми. Дивлячись на вміст гаджета, ми бачимо незнайомі файли та папки, які ми боїмося. що, якщо вони потрібні для роботи смартфона або планшета.

Насправді, можна випустити місце на мобільному пристрої, не вдаючись до видалення важливих даних. MacDigger пропонує 10 порад, як звільнити пам’ять на iPhone і iPad.

Очистити сафарі історії та дані веб-сайту

Перший крок у очищенні i-пристрою-видалення тимчасових файлів Safari. Очистити історію відвідувань та файлів cookie з Safari, вибравши “Налаштування” Safari “Очистіть історію та дані сайтів”. Щоб видалити всю збережену інформацію з браузера, виберіть “Налаштування” Safari “Добавки” “Дані сайту” “Видалити всі дані”.

Вимкнути потік фотографій

Служба потоку фотографій збирає останні 1000 фотографій з бібліотеки та розповсюджує їх усім пристроям. Технологія активно витрачає цінні мегабайти, тому у випадку дефіциту пам’яті вона повинна бути вимкнена. Ви можете зробити це в розділі налаштувань фотографій iCloud.

Поворот на liboud

Механізм обслуговування ICLUD Media Library передбачає можливість синхронізувати необмежену кількість вмісту через хмару. З запуском зображення та відеоспостереження повністю можна вивантажити в пам’ять Apple Cloud Storage. Оригінали цих файлів більше не будуть на iPhone та iPad, які заощаджують простір. Ви можете активувати службу ICLUD Media Library Service у розділі “Налаштування фотографій ICLUD”.

Видалити та перевстановити додатки

Під час заявки заявка швидко зростає через тимчасові дані. В результаті гігабайт на iPhone і iPad буквально розплавляються в очах. Перейдіть до налаштувань Основна статистика Зберігання, щоб переглянути список найбільш “ресурс-інтенсивних” програм. Необхідні заявки можна видалити, важливо. перевстановити.

Видаліть треки та слухайте музику в режимі потокового потоку

Apple дозволяє транслювати музику, завантажену з iTunes через iCloud. завантажте його та зберігати на пристрої не обов’язково. Видаліть непотрібні доріжки з iPhone і слухайте онлайн. Зберегти місце також можна використовувати, використовуючи послуги з струму, як Яндекс.Музика або zvooq.

Видаліть велику кореспонденцію в iMessage

Активні надсилання фотографій та відео через iMessage швидко зменшує доступний простір на iPhone та iPad. Видалення при застосуванні великої кореспонденції звільнить місце в пам’яті пристрою.

Оновлення в останній версії iOS

Якщо у вас немає новітньої версії iOS, і ви не займаєтеся в’язниці, настав час перейти до поточної версії iOS. У останніх випусків, виправлених помилок Apple, покращило стабільність системи та підвищення продуктивності на старих пристроях. Крім того, останні оновлення звільняються від простору на iPhone та iPad. Перейдіть до основних оновлень, щоб перевірити наявність нових версій.

Видалити скріншоти

Користувачі iPhone та iPad часто роблять скріншоти. Як правило, скріншоти займають не більше 300 Кб у пам’яті пристрою, але найчастіше забудьте видалити непотрібні зображення. Таким чином, вони поступово “породи” у фотогалереї, займаючи все більше і більше. У таких ситуаціях сценілі прийдуть до доходу. Додаток для iPhone та iPad спеціально оптимізований для розпізнавання скріншотів, а також видалити їх з пристрою.

Видалити тимчасові файли

Багато додатків навіть після того, як ви видалили їх, залиште після себе тимчасові файли. Ви можете вирішити проблему за допомогою програми Phoneexpander. Це безкоштовне рішення, призначене для очищення iPhone, iPad та iPod Touch з додаткових даних. Утиліта проста і зрозуміла в управлінні та видаляє невикористані, а також тимчасові файли, непотрібні програми, музика та фотографії, забезпечуючи більш швидку роботу мобільного пристрою та звільнення місця на внутрішню флеш-пам’ять.

Очистити список офлайн Safari

Функція для очікування Safari витрачає вільну пам’ять. При частому застосуванні об’єм кешу зростає до декількох гігабайт. Щоб очистити дані, відкрийте налаштування основної статистичної пам’яті Safari, натисніть Редагувати та видалити список офлайн. Clearing Cache не спричиняє видалення об’єктів зі списку, щоб прочитати.

Очистіть фотографії зі старих фотографій

Інший хороший спосіб очистити пам’ять на iPhone. Видалити непотрібні фотографії та зображення. Галерея буде чистіше, і пам’ять збільшиться.

 • Перейдіть до додавання фотографій
 • Перейти до альбому з фотографіями
 • Натисніть значок, щоб вибрати у верхньому правому куті
 • Виберіть фотографії, які потрібно видалити

IOS 9 значно спростив процес вибору фотографії. Немає необхідності шкодити кожному фото як у минулому версіях, тепер ви ведете пальцем на серію фотографій, і вони позначені. Можна виділити групи фотографій у різних місцях альбому.

Пам’ятайте, що видалені фотографії були дійсно не видалені з iPhone, а нещодавно перемістилися до альбому, і протягом місяця відбудеться. Очистити цей альбом може бути повністю, щоб зробити це, натисніть кнопку Видалити всі або вилучені вибірково, виділяючи кожну фотографію.

See also  Як підключити iPhone на Smart TV телевізор

Ось профілактичні заходи, щоб уникнути швидкого заповнення пам’яті.

Оновлення iOS через iTunes

Коли оновлення приходить “по повітрю”, то в пам’яті пристрою створюється різноманітні тимчасові файли. І не всі вони знімаються після оновлення. Тому краще оновити телефон через iTunes, оскільки оновлення розпаковуються на комп’ютері, а не на iPhone. Для цього:

 • Вимкніть автоматичне завантаження за допомогою налаштувань основного оновлення, щоб налаштувати автоматичні оновлення Деактивувати “Завантажити оновлення iOS”;
 • Ми підключаємо смартфон через кабель USB;
 • Відкрити iTunes;
 • Виберіть основні оновлення перевірки;
 • Натисніть “Оновити”.

Вимкнути оновлення бездротового завантаження

Така міра необхідна не дотримуватися оновлень, а потім не “занурюватися” останками нової прошивки. Щоб вимкнути автоматизацію, потрібно встановити профіль розробника. Для цього виконайте посилання та встановіть профіль програмного забезпечення Beta Tvos 10, а потім перезавантажте iPhone.

Покладіть обмеження на зберігання

Перейдіть до налаштувань повідомлень та покладіть термін збереження повідомлень, наприклад, протягом 30 днів. Після цього періоду повідомлення разом із інвестиціями будуть видалені автоматично.

Вимкнення потік фотографій

За допомогою потоку фотографій ви можете зробити спільні відео та фотографії для всіх підключених пристроїв. Однак ця функція може зайняти багато пам’яті, оскільки всі прив’язані смартфони будуть “охолоджувати” фотографії та відео.

Вимкнути спільне використання фотографій в iCloud

Щоб обмежити доступ до загального використання ваших фотографій та відео, вам потрібно:

Як очистити пам’ять на iPhone

Змініть якість зйомки камери

Не завжди раціональний розчин, особливо для блогерів та людей, що зважують хорошу якість відео та вміст фотографій. Але як тимчасовий захід.

 • Зменшити якість запису відео (наприклад, при зйомці у роздільній здатності 720p, 1 хвилина займає близько 55-60 Мб, при 4к 330-400 МБ),
 • Змінити режим повільного руху з 1080p до 720p.

Використовуйте бібліотеку Liboud

Служба Icloud MediaMatka дозволяє зберігати свої фотографії та відео в фірмовій хмарі Apple. Для активації:

Не зберігайте оригінальні HDR-картинки

За замовчуванням фото зроблена в режимі HDR зберігається в Dubs (HDR, а не HDR). Щоб не забити пам’ять

Не забудьте синхронізувати пристрій з iTunes

Це повинно бути зроблено, оскільки при синхронізації записів записів про помилки, системні журнали передаються до iTunes і натирати на iPhone, внаслідок чого місце вивільняється. Щоб синхронізувати, потрібно підключити iPhone через кабель USB та відкрити iTunes. За замовчуванням iTunes буде синхронізовано з підключеним пристроєм.

Знизити фонову активність додатків

Довідкова активність програм включає операцію програми, коли телефон фактично знаходиться в режимі очікування в замкненому стані. Для вимкнення потрібно:

Вимкнути автоматичне завантаження

Ця рекомендація застосовується не тільки до автоматичних оновлень програм, а й інші файли (музика, книги, відео). Щоб вимкнути його:

Видалення невикористаних мов

Рекомендується видалити невикористані мови:

Як звільнити та очистити оперативну пам’ять на iPhone?

Час від часу користувачі Apple пристрої помічають, що iPhone або iPad починає “уповільнити” при виконанні простих операцій. НОВИЙСЬКИХ ВЛАСНИКІВ APPLE APPLY можуть бути стурбовані, підозрюючи несправність у пристрої або мислення про оновлення версії IOS.Але проблема може бути абсолютно іншою лише час очищення оперативної пам’яті або оперативної пам’яті. На тому, чому він повинен бути періодично очищений, як цей процес відбувається, і як часто це буде взяти з усіх цієї розмови сьогодні, і чітко показати, як оперативна пам’ять очищається на нових та старших моделях iPhone.

Що таке оперативна пам’ять (оперативна пам’ять) і чому вона повинна бути очищена

ОЗС, або пам’ять випадкового доступу (перекладена пам’ять) несе відповідальність за обробку процесів, які зараз активні на нашому iPhone та iPad. Його можна запустити програми, музику та фільми, які відтворюються на пристрої, і так далі. Періодично це “переповнює”, особливо якщо ви часто активно використовуєте велику кількість додатків. Тому швидкість пристрою може уповільнити.Найпростіший і найлегший спосіб повернути колишню високу швидкість роботи вашого iPhone для очищення оперативної пам’яті. Під час очищення оперативної пам’яті немає важливих даних, програм або файлів з телефону або планшета, не зникнуть лише так званий “податок” з усіх нещодавно використаних додатків непотрібної незначної інформації, буде випущена “корисною” пам’яттю на своєму пристрої.Цей процес доступний для всіх моделей iPhone як старших, так і найновіших, і виконується в прямому сенсі протягом декількох кроків. Отже, скажіть мені, як чистити!

Як очистити свою пам’ять на старші моделі iPhone (починаючи з 7, 7 Plus, SE, 6S, 6S Plus, 6, 6 плюс і залишається ще раніше).

Натисніть і тримайте кнопку On / Off протягом тривалого часу (вона розташована вище, iPhone SE приклад).
Натисніть кнопку Головна, тримаючи деякий час.

 • Через кілька секунд ви побачите, як екран стає порожнім і буде горіти так на деякий час. Потім зображення головного екрана з’явиться знову, це означає, що оперативна пам’ять була очищена, а пристрій нова, щоб знову працювати.

Зазвичай користувачі відразу зазначають, що після такого очищення пристрій “прийшов до життя” і працює, як на самому початку використання, негайно і ефективно.

Як очистити оперативну пам’ять на новітніх моделях iPhone (8, 8 плюс, x, xs, xs max, xr; 11, 11 pro, 11 pro max).

Тут процес очищення займе трохи довше, але це також легко, вам потрібно лише дотримуватися наших інструкцій: спочатку потрібно активувати функцію допоміжного дотику на iPhone (якщо він не був включений). Для цього перейдіть до налаштувань, виберіть розділ “Універсальний доступ”, ми знаходимо розділ “Touch”, а там допоміжний дотик. Покладіть двигун у зелене положення.

очистити, iphone

Перейдіть до налаштувань у меню “Універсальний доступ”.
Виберіть допоміжний дотик, ввійдіть
Після активації на екрані з’являється сіро-біла кнопка Assistivetouch.

Або, щоб заощадити час, перейдіть до налаштувань та введіть запит “допоміжний дотик” у верхній рядку пошуку. iPhone видає цей параметр, і він з’єднаний, переміщаючи покажчик на зелене положення.

Проведіть запит на допомогу в налаштуваннях, параметр негайно виданий.

У першому, а у другому випадку на екрані з’являється сіро-біла кнопка.

Потім ми повертаємо налаштування до розділу “Basic”. Прокрутіть його в нижній частині, де ми знаходимо параметр “вимкнути”, натисніть.

Знову повертаючись до розділу “Основний”
Прокрутіть і виберіть “Вимкнути”.

На екрані з’являється повідомлення, яке ми повинні вимкнути iPhone, а кнопка допоміжного дотику буде видно.

Ми потрапляємо на екран вимкнення, але не вимикайте, і натисніть на кнопку сіро-біла.

Ми натискаємо на допоміжний дотик, ми вибираємо та тримаємо кнопку “Домашня”, доки iPhone блимає, а не повертатися до головного екрана.

See also  Як відновити віддалені контакти на iPhone

У меню, який з’явиться, виберіть та натисніть кнопку Головна.

От і все! Операційна пам’ять очищена. Тепер ви будете приємно здивовані першою, високою швидкістю вашого пристрою.

Труднощі, які можуть виникнути.

У більшості випадків процес очищення відбувається без проблем, швидко і ефективно. Однак у деяких випадках користувачі відзначили незначні труднощі. Це сталося протягом тривалого натискання кнопки “Домашня” у найбільш відповідальному моменті чищення з’явилися Siri. У таких випадках, як правило, намагаються запитати Siri відключити, щоб продовжити процес очищення оперативної пам’яті. Інші труднощі не було відзначено.

висновки.

Отже, сьогодні ми дізналися, що прискорити процеси нашого iPhone, достатньо періодично випускати оперативну пам’ять, або оперативну пам’ять. Виробники Apple піклувалися про цей параметр, зробивши його доступним, і виконується за лічені секунди як для останніх, так і вироблених у попередніх кількостях моделей iPhone.

Ми сподіваємось, що наші інструкції та відео допомогли ви зрозуміти цей процес, і тепер ви можете легко випустити iPhone від непотрібної інформації

Як звільнити пам’ять iPhone з iOS 11

У IOS 11, замість видалення великих програм, ви можете використовувати програму “Завантажити програму”. Він видаляє програму з пам’яті пристрою, звільняючи місце, але зберігає свої документи та дані.

Піктограма такої програми стане сірою і залишатиметься на екрані “Головна”. Натиснувши це, ви можете завантажити програму. У цьому випадку всі дані цієї програми не будуть втрачені.

Крок 1. Перейдіть до налаштувань пристрою “Основні”.

Крок 2. Виберіть “iPhone Store” і прийняти рішення про програму, яку потрібно завантажити.

Крок 3. Перейдіть до меню програми та використовуйте можливість “завантажити програму”.

Зверніть увагу, що вам не потрібна ця процедура вручну. Ваш iPhone може автоматично використовувати програми, які ви рідко використовуєте, у випадку дефіциту пам’яті. Відбутися, перейдіть до “Налаштування” “iTunes Store та App Store”, а також активувати “Circle Unied”.

Використовуйте рекомендації в налаштуваннях пристроїв

У розділі “Налаштування” “Основний” “iPhone Storage” є поради IOS, які можуть безкоштовно допомогти. Розкажіть деяким з них.

Медіа iCloud. iOS 11 покаже кількість пам’яті, яку ви можете безкоштовно, якщо ви використовуєте цю можливість. Пристрій переміщатиме ваші фотографії та відео в iCloud. Доступ до них з пристрою залишиться, але вони не запозичують місце.

Нещодавно віддалені фотографії. Всі видалені фотографії потрапляють у особливий альбом, в якому зберігаються 30 днів, після чого вони автоматично видаляються. Щоб очистити пам’ять відразу, ви можете очистити його вручну і не чекайте 30 днів.

Інвестиції imissage. За допомогою цієї функції ви побачите список великих прикріплених файлів, а також діалоги, які займають занадто багато пам’яті. Ви можете видалити непотрібну після перегляду.

Музика, відео та фото. За допомогою цих пунктів меню ви можете видалити фотографії, відео та музику, які займають занадто багато місця.

У тому ж меню з’являться інші рекомендації, які будуть відібрані IOS 11. Тут чітко показано, скільки пам’яті займають різні типи вмісту на вашому пристрої.

Обмежте завантаження для Apple Music

Можливість автоматично завантажувати на пристрій музичних записів, які додаються до бібліотеки, а також оптимізацію аудіообладнання з’явилися не в IOS 11. Але ці функції залишаються актуальними та з встановленням нової версії операційної системи.

Крок 1. Перейдіть до “Музика” у налаштуваннях пристрою.

Крок 2. Перейдіть до меню “Оптимізація магазину”.

Крок 3. Виберіть мінімальну кількість пам’яті, яку музика займе на пристрій.

Коли кількість завантаженої музики перевищує вказаний гучність, а пристрій буде пропустити місце, IOS автоматично видаляє частину музики, яку ви слухаєте рідше.

Видалити не клапани

iOS 11 спрощує пам’ять діалогів та інвестицій у imessage. Після оновлення операційної системи ви можете дуже гнучко керувати ємними ланцюгами повідомлень та файлів, видалення старих і марних.

Крок 1. Перейдіть до налаштувань пристрою “Основні”.

Крок 2. Виберіть “iPhone Store” та перейдіть до меню “Повідомлення”.

Крок 3. Видаліть невикористані дані в одному з меню: “Talk”, “Фото”, “відео”, “GIF та наклейки”, “other”.

Параметри очищення iphone

Більшість Kesh використовує інтернет-браузери. Вони зберігають дані про відвідування сторінок, щоб відкрити їх набагато швидше, і це займає багато місця. Але, за винятком браузерів, кеш також використовує інші програми. Буквально кожну установку програми на вашому iPhone потребує свого простору в Keshe. принаймні для зберігання інформації про оновлення. Отже, тим більше додатків встановлюються на вашому пристрої, тим швидше кеш буде заповнений інформацією, а тим більшою необхідністю очистити його вручну, а не покладатися на автоматичний контроль даних з встановлених додатків. Цілком імовірно, що це буде достатньо для підвищення стабільності та швидкості своєї роботи, і вам не потрібно видаляти дані та встановлені програми безпосередньо з пам’яті пристрою.

Використання стандартних програм

Давайте зрозуміти, як очистити кеш у наявності додатків на прикладі браузера Safari:

 • Перейдіть до налаштувань вашого iPhone.
 • Прокрутіть вниз вниз. Знайти Safari і виберіть його.

Аналогічним чином, ви можете очистити дані в кеш-пам’яті будь-яких додатків запасу вашого iPhone. Зробіть це, якщо ви підозрюєте, що кеш є переповненим або конкретні заявки почали працювати занадто повільно.

У встановленому

Незалежно від версії вашого пристрою, очистіть кеш безпосередньо через налаштування iPhone, не можуть бути далеко від усіх програм.

Розглянемо деякі програми для очищення кешу:

Акумулятор лікаря

Після завантаження та встановлення акумулятора до лікаря, виконайте такі дії:

 • Натиснувши піктограму на робочому столі, запустіть програму.
 • На депозиту небажаної натисніть велику кнопку Clean Up.

Не потрібно очистити кеш аналогічним чином занадто часто. iPhone добре справляється з цим завданням і автоматично, тому, коли кеш насправді не переходить, ви не можете турбуватися про очищення за допомогою спеціальних додатків.

Phoneclean

Поточне застосування відрізняється від попереднього того, що він встановлений не на вашому iPhone, а не пристрій на базі Windows або Mac OS, до якої ви підключаєте iPhone.

Робота програми майже повністю автоматизована. Зробити наступне:

 • Підключіть iPhone до пристрою, встановленим чистою програмою телефону.
 • Встановіть, що саме ви хочете очистити. Наприклад, кеш додатків для чищення Kesha.
 • Натисніть кнопку Пуск сканування.

Як чистити оперативну пам’ять (RAM) iPhone без перезавантаження та в’язниці

Коли ви запускаєте програми на iPhone, iPod touch та iPad, платформа iOS динамічно розподіляє системну пам’ять (не бути плутаним з вбудованим сховищам), що знижує свої окремі розділи під основними та фоновими завданнями. У цьому випадку використання пам’яті для неактивних програм у фоновому режимі призупинено.

See also  Як на кнопковому телефоні змінити мову

У більшості випадків iOS ефективно розподіляє оперативну пам’ять, щоб отримати доступ до найчастіше використовуваних додатків якомога швидше. Операційна система не передбачає так званого процесу збирання сміття, що дозволяє вам видаляти об’єкти, незатребуваними програмами, а деякі програми, як правило, приймають себе як частину пам’яті, а не випускати його за запитом. Як результат, продуктивність пристрою значно зменшується.

Ви можете вирішити цю проблему, перезавантажуючи iPhone, iPod touch або iPad. Однак є ще один спосіб звільнити пам’ять, яка не вимагає перезавантаження.

До і після очищення пам’яті, ви можете відстежувати систему, наприклад, за допомогою програми Monitory Monitory з Tekton Technologies та перевірки ефективності.

Як очистити розділ “Інший” на iPhone безкоштовно

Не розумію, чому “інше” займає стільки пам’яті на вашому iPhone? На старих моделях з 64 Гб пам’яті та менш ці “інші” дані можуть зайняти кілька гігабайт, що є проблемою. Якщо у вас є ці дані, занадто багато пам’яті, ми скажемо вам, що робити, і як очистити інших на iPhone.

Як видалити інші в сховищі iPhone та значно очистити пам’ять

Здравствуйте, Шановні читачі сайту USPEI.com. Якщо ви переходите до налаштувань “iPhone”, ви можете бути дуже здивованим, тут ви побачите всю інформацію про пам’ять вашого пристрою. Є розділ “інший”, який особисто бере мене досить багато місця, вважаючи, що у мене є пристрій для 64 концертів.

Якщо у вас є iPhone або iPad або, наприклад, iPod на 16 гігабайтах, ви можете зрозуміти, що “інше” займає дуже багато місця. Як позбутися від нього? У цьому огляді я скажу вам, що це для “іншої” і як очистити його.

Що таке розділ “Інший”

Почнемо з того, що таке “інший”, так що ви розумієте, з чого ви боретеся. По-перше, кеш падає з різних додатків, також надходить у інформацію про пристрій iOS та оновлення. Всі оновлення системи, що завантажуються та не встановлені, вони зберігаються так само, як у розділі “Інший”.

Також буде Siri Voices, а не завантажені файли, результати не успішна синхронізація та інші, інші, інші. По суті, “Інший” розділ. Це сміття, в якому сміття накопичується, якщо він не чистий, він візьме всю вашу пам’ять.

У моєму випадку, iPhone на 64 гігабайтах та розділ “Інший” займає 5-6 концертів, уявіть, скільки вільного простору зникає. Як повернути його? Є кілька способів, пара радикальних і гуманних.

1 радикальний шлях

Почнемо з радикального, вам знадобиться iTunes. Підключіть телефон до комп’ютера, перейдіть на сторінку пристрою, і тут у резервних копіях ви повинні створити резервну копію.

Але спочатку потрібно вибрати цей комп’ютер і шифрувати резервну копію iPhone. Встановіть пароль і пам’ятайте.

Далі в налаштуваннях вашого iPhone у налаштуваннях “ICloud” вимкніть функцію “Знайти iPhone” після того, як ви створюєте копію на своєму комп’ютері. І обов’язково переконайтеся, що ви перетворили “знайти iPhone”, тому що інакше ви не зможете відновитись від резервного копіювання. Це те, що потрібно зробити.

Натисніть “Відновити з копії” та ви, насправді, новий чистий пристрій з відновленими контактами, програмами, іграми та іншою інформацією, яку ви мали. Це перший радикальний спосіб, який займає досить довгий час.

2 радикальний шлях

Другий радикальний шлях. Для того, щоб перейти до основних налаштувань, буде “скидання” і “стирає вміст та налаштування”. Весь вміст стирається та всі налаштування, тобто кеш повністю видаляється, у вас немає кешу, і це дуже сильно звільняє місце.

Але ви втрачаєте дані та інформацію, тому це дуже радикально, і варто курорт до неї лише тоді, коли добре, загалом, повна Атас.

Отже, тато iPhone я відновив з резервного копіювання, і так чистив 3 гігабайт, досить добре, якщо я згоден. став лайк. Мама телефон я скинув через скидання налаштувань, нехай вона прощає мене, і залишив половину гігабайт, що не так добре, але ще щось інше.

Людська мода

Я хочу очистити свій iPhone, це цей метод, який я рекомендую вам. Тоді ви можете спробувати iTunes, скинути налаштування, і це все.

По-перше, заявки, кожен користувач iPhone, їх величезний номер та багато програм просто не використовуються, тому їх можна безпечно вилучити і забути, тому що вони ще не відкрилися. У мене є купу таких програм, якщо все це очистило, то я звільняю 1 GIG спокійно.

Далі приходить той самий кеш. Отже, у програмах він не видно, але якщо ви йдете до основних налаштувань зберігання iPhone, то виникнуть список програм, і ви можете побачити, що Viber важить добре, багато. Тобто, якщо я продовжую, багато інформації дійсно зберігається, багато кеш, є фотографії, відео, текст, і це все це. Тобто, ви можете безпечно видалити програму, а потім просто перевстановлюється, і це не буде багато зважування. І негайно звільнив так необхідні мегабайти.

Я раджу вам це зробити з усіма додатками, які знаходяться у верхній частині списку. Якщо це є якісь програми гаражного завантаження, то ясно, там в принципі кеш не може бути, але якщо це деякі посланці, деякі програми читання новин, буде багато кеш-пам’яті. Навіть Instagram з часом важить майже гігабайт. Потрібно зрозуміти, видалити та перевстановити, то місце буде випущено.

Потім перейдіть до параметрів Safari, є “чітка історія та дані”. Печиво, дані перегляду, історія пошуку (що ми так боїться), і це все це. Тобто тут дійсно багато місця можна також випустити.

Остання рада. У пам’яті iPhone є кілька рекомендацій, які допоможуть оптимізувати. Деякі варто слухати, і ви звільните інший гігабайт на своєму пристрої.

Отже, цей гуманний шлях на моєму iPhone мені вдалося звільнити 2 гігабайт вільного простору. Погодьтеся, дуже добре, з огляду на те, що повний скидання налаштувань приносять лише півтора. На цьому ми можемо закінчити.

Оцініть мої поради пальцем вгору, якщо вони корисні для вас, підписатися на канал і пишуть у коментарях, який метод, який ви використовували, і скільки гігабайт вдалося випустити з розділу “Інший”. Бувай.