Home » Як оновити LG Smart TV телевізор

Як оновити LG Smart TV телевізор

Як оновити браузер на телевізорі LG Smart TV

LG. Популярна фірма Нагнітань Smart TV технології. Основними принципами підходять не тільки для таких телевізорів, але й інших популярних брендів:

 • Оновлення може виникнути як часткова. впливаючи лише на кодеки, браузер та завершення, коли відбувається повне миготливість
 • Джерело або флеш-накопичувач із завантаженим пакетом заздалегідь, або онлайн з сайту виробника / магазину
 • Проводний або дротовий доступ. кабель або Wi-Fi

Підготовка до оновлення

Перш за все, вам потрібно переконатися, що блок живлення не вимикається в найбільш відповідальному моменті.

Підготовка до оновлення через флеш-накопичувач передбачає пошук та завантаження файлів встановлення. Не кажучи вже про те, що потрібен сам USB. привід. Для того, щоб визначити серію та версію вже встановленого браузера, потрібно перейти до “Налаштування та відкрити вкладку підтримки”. Цей підрозділ є елементом з інформацією про продукт. Тепер він залишає необхідні оновлення та завантажувати їх від виробника.

Основні шляхи

Користувачі використовують різні методи оновлення браузера. Ви можете вибрати опцію «Автоматизація» або «Ручне». Початковий контрольний пункт. головне меню Smart TV. Правда, сторонні браузери, наприклад, Opera, не налаштовані. У цьому випадку оновлення здійснюється за допомогою власного меню налаштувань.

Вбудований або завантажений браузер не захищений, виникаючим спонтанним збоями та помилками. Однак, перше краще взаємодіяти з LG Smart TV Toolor, але це частіше про дефіцит пам’яті. Робота з завантаженим браузером у питаннях оновлень набагато простіше. Програмне забезпечення телевізора не впливає, лише ви повинні встановлювати розширення для належної роботи деяких програм.

Оновлення через Інтернет

Метод актуальний лише підключений до Інтернету телевізорів. бездротовий або дротовий.

оновити, smart, телевізор

 • Виберіть меню основних параметрів, натиснувши клавіші налаштувань на телевізорі.
 • Перейдіть до кореневого каталогу, також використовуйте кнопки DU, відкрийте “підтримку”, то. “Оновити“.
 • Відкриється вікно інформації, відображення версії телевізійного програмного забезпечення. Тут вам потрібно натиснути елемент, який перевіряє наявність останніх оновлень.
 • Попередня дія запускає незалежний пошук нової версії прошивки, а також його завантаження.
 • Коли перевірка завершена, натисніть кнопку “Оновити“.

Тепер ви можете просто чекати завершення процесу. Сама система буде встановлювати оновлення.

Оновлення з знімними носіями

Якщо телевізор з якоїсь причини не підключається до Інтернету, цей параметр є актуальним. Після підготовки USB-диска, ви повинні виконати наступний алгоритм:

 • Дізнайтеся версію поточного програмного забезпечення прошивки, а також точне ім’я моделі. Він може бути знайдений у меню основних налаштувань, на вкладці, яка описує продукт, або на напису на задній панелі.
 • Перейдіть до розділу підтримки та програмного забезпечення. Відкриття на офіційному сайті LG. У відкритому рядку “Номер моделі” Введіть літери та цифри, що відповідають вашому телевізору. Знайдіть номер моделі також при використанні пошуку за категоріями.
 • На сайті натисніть на ідентифіковану модель вашого телевізора.
 • Перейдіть на вкладку “Прошивка”, знайдіть рядок програмного забезпечення серед списку та натисніть кнопку “Завантажити”.

Тоді автоматичне оновлення почнеться, для якого запуск повинен бути підтверджений. Далі. Очікування закінчення процесу. Smart TV LG Все це зробить.

Як оновити браузер на LG TV

У телевізорі є платформа Intraveystem WebOS, яка вимагає всесвітнього мережевого з’єднання. Програмне забезпечення для доступу до конкретних ресурсів, розташованих на основі вбудованого браузера. З розвитком технологій вона відновлюється, яка рекомендується встановити, щоб уникнути невдач та обмеження функціональності. Оновлення стосуються не тільки браузера. Але все програмне забезпечення. Ігнорування процесу завантаження нових версій може призвести до критичних системних невдач.

Як оновити програмне забезпечення на LG Smart TV за допомогою USB Flash Drive та Internet

Багато користувачів не знають, як оновити LG Smart TV телевізор. Це питання часто вказаного на форумах та клієнтських порталах. На цих сторінках користувачі поділяють корисну інформацію про використання “Smart TV”. Розробники телевізійних компаній займаються вдосконаленням своїх систем. Вони вводять нову прошивку, яка задовольняє потреби клієнтів. Нові оновлення створюються на підставі помилок, і неточності виявлені. Необхідно забезпечити комфортне використання.

See also  Як оновити BIOS на ноутбуці ASUS

Як оновити на телевізорі LG

Перед оновленням телевізора LG Smart TV, вам потрібно завантажити свій файл з офіційного сайту. Після цього потрібно встановити його на пристрої. Перед оновленням програмного забезпечення потрібно з’ясувати точну назву використовуваної моделі та останню версію використовуваного прошивки.

Для цього перейдіть до налаштувань та перейдіть до пункту “Загальний”. Підрозділ “Інформація про продукт” буде містити всю необхідну інформацію. Існує кілька способів оновлення прошивки на телевізорі LG.

Встановлення прошивки можна виконати за ініціативою користувача, або ви можете вдаватися до автоматичного оновлення. В останньому випадку розділ “Основний” вибирається в налаштуваннях, перейдіть до підрозділу “на цьому телевізорі” і покладіть птицю перед рядками “Дозволити автоматичне оновлення”.

Через Wi-Fi

Якщо ця телевізійна модель має можливість працювати з бездротовим з’єднанням, то ви можете переглядати інформацію в налаштуваннях. У розділі “Налаштування мережі” ви можете побачити, яку мережу Wi-Fi вона підключена. У домашній мережі зручно використовувати маршрутизатор. Він зазвичай отримує Інтернет на мережевому кабелі та розподіляє через Wi-Fi або через мережеві роз’єми.

Якщо у вас є бездротовий доступ до Інтернету, оновлення прошивки можна виконати наступним чином:

 • З’єднання Wi-Fi виконується.
 • Відкрийте головне меню за допомогою пульта дистанційного керування.
 • Перейдіть до налаштувань, а потім виберіть рядок “Підтримка”.
 • Вам потрібно натиснути рядок “Оновлення”.
 • Інформація про те, яку версію програмного забезпечення системи встановлюється.
 • Необхідно перевірити, чи можна встановити нову версію. Для цього натисніть відповідну кнопку. Кілька секунд з’являється повідомлення про нову саму програмну версію. Якщо він перевищує поточний встановлений, то ви можете почати оновлення на телевізорі.
 • Тепер ви хочете натиснути кнопку “Оновити”.
 • Поруч з Інтернету завантажуються файли. Відразу після його завершення процес встановлення нової прошивки буде запущений. Під час цієї процедури тимчасове відключення телевізора.

Після завершення встановлення потрібно повернутися до налаштувань та перевірте, яка версія прошивки тепер доступна. Його число має відповідати версії прошивки, яка була встановлена. Під час процедури обладнання не можна вимкнути. Незалежно від того часу, навіть якщо це займає кілька хвилин, треба чекати встановлення.

Через дротовий Інтернет

Деякі телевізійні моделі не мають вбудованого бездротового модуля. У цьому випадку, щоб виконати процедуру встановлення, ви можете використовувати дротовий Інтернет. Щоб підключити його до телевізора, слід забезпечити мережевий роз’єм.

З’єднання можна зробити за допомогою кабелю, який виходить з домашнього маршрутизатора. Зазвичай вона забезпечується до чотирьох дротяних з’єднань. Після встановлення зв’язку потрібно правильно ввести налаштування телевізора.

Для цього введіть налаштування, а потім відкрийте налаштування мережі. Потрібно встановити, що з’єднання покривається дротним Інтернетом, і, якщо необхідно, введіть бажані налаштування з’єднання. Процедура оновлення через Інтернет здійснюється таким же чином, як при використанні Wi-Fi.

З флеш-накопичувачем

Далі буде сказано, як оновити програмне забезпечення на LG TV. Для того, щоб скористатися таким чином, ви повинні спочатку підготувати флеш-накопичувач. Потрібно створити каталог LG_DTV. Необхідно розмістити файли, отримані під час розпакування, які зберігалися в завантаженому архіві. Версія оновлення повинна точно збігатися з використанням телевізійної моделі. Після цього наступні кроки:

 • Вам потрібно включити телевізор і вставити USB-флеш-накопичувач у роз’єм USB.
 • Далі потрібно почекати кілька секунд, доки пристрій не запускає роботу з файлами прошивки. На цьому етапі з’явиться запит на екрані, чи хоче користувачеві встановити прошивку. Потрібно відповісти на це позитивне. Після цього почнеться процедура її установки.
 • Під час експлуатації телевізор вимикається на короткий час, а потім знову увімкніть.

Якщо читання файлів не запускається, ви можете виправити ситуацію шляхом форматування USB-флеш-накопичувача в FAT32 та повторно створюючи потрібний каталог з файлами прошивки. Під час процедури ви не можете вимкнути телевізор. Якщо ви зупините інсталяцію прошивки у випадковій точці, система може бути пошкоджена. Якісна реалізація процедури гарантується лише за умови, що оновлення було повністю проведено.

See also  Як встановити програму на Android. Встановлення додатків за допомогою Android Market

Також ви не можете видалити флеш-накопичувач від роз’єму до кінця роботи. Після завершення оновлення ви можете перевірити встановлену версію прошивки. Для цього натисніть кнопку Налаштування на пульті дистанційного керування. У меню йде до точки

Можливі труднощі з встановленням оновлень

Перед оновленням програмного забезпечення LG телевізора з флеш-накопичувача необхідно відформатувати привід. Якщо іноземні файли, що містять вірусні компоненти, були присутні на флеш-накопичувачі, це може призвести до телевізійної інфекції та різних невдач у своїй роботі. Якщо ви не впевнені як джерело, краще не завантажувати будь-які файли звідти, але шукати допомоги від фахівця. Шкідливі програми можуть суттєво пошкодити функціональність інтелектуального телебачення. Якщо в процесі встановлення нової версії в квартирі вимкнено світло або інші проблеми, які виникли, не від’єднайте диск з порту телевізора або тюнера. Завдяки внутрішній пам’яті, як тільки буде відновлено живлення, пристрій буде продовжувати встановлювати оновлення в автоматичному режимі. Якщо ви самі перериваєте себе, це може спричинити неправильну роботу функціонального. Користувач повинен точно дотримуватися інструкцій щодо встановлення прошивки, щоб уникнути можливих поломки та подальших витрат на ремонт. Ви можете повністю оновити себе, але важливо дотримуватися правил, встановлених встановленими правилами.

Є кілька вагомих причин для модифікації прошивки пристрою.

 • Оптимізація ПО. Деякі телевізори з високою функціональністю виходять з старими версіями прошивки. Виникаючі невдачі та помилки виключаються методом збору інформації, випуску виправленого прошивки нової версії.
 • Швидкість швидкості, швидкість перемикання каналів, завантаження сторінок та фільми, увімкніть програми, усунення несправностей відеопрогравача.
 • Нові функції та функції Smart TV.
 • Схуднення Smart TV. У разі виявлення неправильної роботи програми Smart TV, чорний екран не увімкнено, додатки не включені, канали переривається, а дисплей каналу не оновлюється. Один з варіантів позбавлення несправностей. це оновлення встановленої платформи та програм.

Необхідність оновлення

Є багато власників Smart-TV, які можуть, здається, оновлювати операційну систему або програмне забезпечення на телевізорі, і деякі користувачі навіть не знають про це. Настав час оновити LG Smart TV, це можливо для багатьох знаків:

 • Деякі сайти не відкриваються;
 • Помилки з’являються при запуску додатків, або вони взагалі не активуються;
 • Є проблеми з онлайн-переглядом відео. Він не завантажується до кінця, звук випереджає зображення;
 • Браузер не відкриває фотографії та відео через відмову або застарілу версію Flash Player.

Ну, найбільш очевидним знаком необхідності оновлення програмного забезпечення. прийом інтелектуального телебачення видав відповідну пропозицію. У нових версіях програмного забезпечення розробники усувають помилки попередніх варіантів, якщо такі сталося (у тому числі, на скарги користувача), а також вдосконалюються та модернізувати технологію, яка розширює потенціал для використання інтелектуальних технологій. Наприклад, нові формати додаються для читання файлів з зовнішніх носіїв.

Перш ніж розглядати способи встановлення свіжої версії WebOS, слід заздалегідь зазначити, що варіанти, запропоновані нижче, мають відношення до рідного програмного забезпечення, “посилюється” виробником.

Оновлення програмного забезпечення телевізора

Для оновлення прошивки телевізійного приймача, непідготовлений користувач краще не брати. Зрештою, завдяки найбільш незначній похибці, зробленому при реалізації цього, загалом, проста операція, телевізійний приймач може стати повністю непрацездатним. Однак, якщо користувач все ще вирішує про незалежне миготливість, ми рекомендуємо попередньо знайомитися з покроковим алгоритмом його реалізації.

Перш за все, необхідно визначити модель розумного розкладу та поточну версію прошивки. Для цього вам потрібно буде натиснути клавішу налаштувань та вибрати розділ “Підтримка” у вікні, який з’явиться, а потім “Inf. Про товар / послугу »». У відкритому вікні, модель телевізійного приймача буде вказана та поточна версія програмного забезпечення (прошивка). Видалення або написання цих даних, перейдіть безпосередньо до блимання.

Оновлення прошивки Smart Device може здійснюватися двома способами: першим через Інтернет, другий. через USB-флеш-накопичувач.

Миготить телевізор безпосередньо через Інтернет

Якщо приймач Smart TV вже підключено до Інтернету, використовуючи бездротовий (Wi-Fi) або мережу (на локальному кабелі) з’єднання, то процес оновлення не буде складним. Це випливає лише в меню налаштувань. Перейдіть до вкладки “Підтримка” та виберіть “Оновити“. Поточна версія прошивки буде видно у відкритому вікні. Щоб дізнатись, чи існує оновлення, натиснувши клавішу “Перевірте оновлення”. Якщо виробник має телевізійний приймач, є нове програмне забезпечення, вікно з’явиться з вказівкою її версії. Потім почати миготливий процес, достатньо натиснути клавішу “Оновлення”. Завантажити та безпосередньо оновлення процесу здійснюється автоматично. Врешті-решт, пристрій вимикається, а потім самостійно включається. Після цього в налаштуваннях користувач може переконатися, що телевізор встановив нову версію.

See also  Samsung не бачить флеш -накопичувача в BIOS.

Якщо смарт-розклад підключений до Інтернету, то на екрані кожного разу, коли з’явиться нова версія програмного забезпечення, буде відображатися з пропозицією, щоб виконати OS миготву.

ТВ оновлення з USB Flash Drive

Якщо будь-яка з причин підключення SMART телевізійного адміністратора до мережі не може бути оновлена, ви можете оновити прошивку ОС за допомогою комп’ютера, на якому вам доведеться виконувати кілька нескладних операцій:

 • Використання існуючого браузера, ви повинні спочатку перейти на офіційний веб-сайт компанії LG Electronics;
 • Потім у окремому вікні браузера ви повинні відкрити / завантажити інструкції російською мовою (розділ “Оновлення через USB“);
 • Далі вам потрібно буде вибрати розділ “Програмне забезпечення та прошивка” та ввести назву вашої моделі телевізійної книги, наприклад, 32 LH570U-ZC до рядка пошуку;
 • Коли з’явиться екран монітора, з’явиться розділ “Оновлення”, ви повинні вибрати файл файлу програмного забезпечення (версія xx.Xx.XX, де замість значків “x” буде зареєстровано номер версії прошивки), призначений для цієї моделі телевізора, а також скопіювати його на жорсткий диск комп’ютера;
 • Тоді вам потрібно розпакувати завантажений архівний файл (формат.Zip), після чого файл повинен з’явитися у форматі.EPK.

Оновлення прошивки телевізора LG.

Щоб перенести утиліту з свіжою версією прошивки до Smart TV Mancher, вам потрібно використовувати повністю порожній флеш-накопичувач USB у файловій системі FAT32. У той же час, встановивши зовнішнє середовище в USB-порту комп’ютера, вам потрібно створити папку під назвою LG_DTV у ньому. Тільки з папки з цим ім’ям прошивки завантажена на смарт-пристрої з LG в автоматичному режимі.

Копіювання розпакованих файлів у папку LG_DTV, флеш-накопичувач переноситься на будь-який USB-порт телевізійного приймача, який автоматично визнає наявність нової версії прошивки. У той же час, у вікні, що з’явиться, натисніть кнопку «Пуск». Наприкінці процесу оновлення, реалізований у автоматичному режимі, на екрані телевізора з’явиться відповідне повідомлення, після чого пристрій вимикається незалежно.

Можливі проблеми та їх рішення

Якщо ви не змінюєте версію браузера вчасно, можуть виникнути наступні неприємні моменти:

 • постійна зависає при відкритті сторінок;
 • помилки в системі;
 • Часті ситуації, коли YouTube не працює та інші програми;
 • Розбите зображення та інші проблеми.

Проте проблеми не виключаються та під час, і відразу після встановлення оновлень програмного забезпечення. У той же час виявляються проблеми, можуть по-різному. Розглянемо способи вирішення частого невдач.

Оновлення не запускається

Якщо ви спробуєте оновити оновлення браузера, повідомляє системи “Завантаження файлу” не підтримується “, використовується неправильний інсталяційний файл. Для реалізації процесу ви можете спробувати скопіювати на флеш-накопичувач від офіційного джерела розробника. Якщо це не допоможе, рекомендується посилатися на спеціалістів Сервісного центру.

Якщо після оновлення браузера не запускається, а система повідомляє “критична помилка програмування”, то причиною може бути пов’язана з визнанням нової версії програми. Ви повинні усунути помилку, дотримуючись ініціалізації версії вручну через відповідний режим у меню SMART-TV.

Втрачене підключення до Інтернету

Така проблема виникає, коли система не може імпортувати налаштування користувачів до нової версії браузера зі старого. Щоб вирішити цю невдачу, потрібно скинути налаштування до стандарту “за умовчанням”. Маніпуляція виконується у загальному меню налаштувань браузера. пункт “Налаштування скидання”. Далі слід перезавантажити браузер. У цьому випадку окремі налаштування повинні бути відновлені вручну.

Відсутність внутрішньої пам’яті

Якщо, коли ви намагаєтеся завантажити сторінку з елементами медіа, браузер не відтворює відео в Інтернеті, і в той же час помилка “Не вистачає пам’яті для завантаження” мух, це означає, що джерело проблем є недостатньою кількістю суми внутрішньої пам’яті. Неправильна функція усувається функцією “Очистити кеш” у налаштуваннях SMART у меню “Смарт-параметри”.

Порада! Рекомендується виконувати операцію очищення кешу перед будь-яким оновленням програмного забезпечення.