Home » Як оновити систему Android на планшеті. Програми для оновлення телефону Android, планшет

Як оновити систему Android на планшеті. Програми для оновлення телефону Android, планшет

Оновлення безпеки Android: як перевірити версію

Багато користувачів намагаються знайти програму в Інтернеті, щоб оновити телефон або планшет Android, хоча насправді це не потрібно. Чому ти питаєш ? Тому що всі офіційні оновлення для вашого гаджета приходять “через повітря” (через орахований Wi-Fi) або просто через Інтернет. У 99% випадків, як тільки буде випущено оновлення вашої версії Android, ви побачите повідомлення про спливаюче вікно, що нові оновлення доступні для вашої операційної системи.

Офіційне оновлення Android

Переваги цього методу полягають у тому, що це найпростіший спосіб отримати останні оновлення на Android через Інтернет. Найголовніше. Все це офіційно, і ви не будете помилитися при встановленні, оскільки існує величезна кількість версій та зборів Android. З мінусів ви можете відзначити кілька-якщо немає Wi-Fi, доведеться платити трафік за GPRS, і це іноді дуже дорого і повільно.

Щоб отримати офіційне оновлення операційної системи Android, вам потрібно піти:

Налаштування. Загальне. Про телефон. Інформація про

Різні версії Android можуть мати дещо інше меню, але принцип залишається однаковим для всіх пристроїв. Далі ви можете перейти до центру оновлення та перевірити наявність оновлень. А також встановіть прапорець у точці “автоматично завантажувати та завантажувати оновлення”

Цей метод підходить для всіх користувачів, які не встановили інші збори на своєму Android.

Менеджер оновлення Android. Програма оновлення Android

Android Manager. Це безкоштовна програма, яку можна завантажити та встановити на комп’ютер. За допомогою цієї утиліти ви можете спалахнути на замовлення прошивки на власну небезпеку та ризику! Якщо ви раніше не встановлювали оновлення операційної системи Android вручну, ми не рекомендуємо використовувати цей метод.

Основні переваги програми Android Manager:

Ми настійно рекомендуємо використовувати звичайні інструменти для оновлення операційної системи. Ви можете завантажити будь.Яку програму для оновлення пристроїв Android, але використовувати лише перевірені джерела. Під таким програмним забезпеченням можна замаскувати вірус або шкідливе програмне забезпечення, що буде набагато складніше видалити. Ми також рекомендуємо вам ознайомитись із загальними послугами та програмними кодами для пристроїв Android, ви знайдете корисні мікросхеми для свого пристрою.

У пошуках легких маршрутів користувачі часто шукають програми оновлення Android, щоб зберегти себе від необхідності самостійно оновлювати операційну систему на своєму телефоні чи планшеті.

Варто зазначити, що оновлення самого Android не є складним процесом. І в цій статті ми проаналізуємо це якомога більше.

Важливо розуміти, що оновлення та прошивка. Це різні речі. Якщо смартфон або планшет старий, вони не зможуть оновлювати, скажімо з Android 7 до Android 8 або 9, використовуючи вбудовані функції. Перенесення в нову операційну кімнату дуже старого мобільного пристрою, який не підтримує цю ОС. Отже, можуть з’явитися помилки, помилки, глюки та різні види несправностей.

Навчання

Для забезпечення процесу встановлення операційної системи в Samsung GT-P5200 без помилок та проблем необхідні для проведення простих підготовчих процедур. Краще їх здійснити заздалегідь, і лише потім спокійно перейти до маніпуляцій, що стосуються встановлення Android.

Встановіть драйвери

C Що, безумовно, не повинно мати проблем, коли робота з Tab 3. Це встановлення драйверів. Фахівці з технічної підтримки Samsung належним чином доглядали за спрощенням кінцевого користувача процесу встановлення компонентів для кон’югування пристрою та ПК. Драйвери встановлюються разом із власною програмою Samsung для синхронізації. Kies. Про те, як завантажити та встановити програму, описано в першому способі прошивки GT-P5200 Нижче у статті.

У разі небажання завантажувати та використовувати додаток або виникнення будь-яких проблем, ви можете використовувати пакет драйверів для пристроїв Samsung з автоматичною інсталяцією, доступною для завантаження за посиланням.

Ми робимо резервну копію інформації

Жоден із методів прошивки не може гарантувати безпеку даних, що містяться в пам’яті пристрою Android до початку перевстановлення ОС. Забезпечити безпеку їх файлів. Користувач повинен самостійно. Деякі методи, які дозволяють вам це зробити, описані у статті:

Урок: Як зробити резервний пристрій Android перед прошивкою

Крім усього іншого, використання коштів, наданих вищезгаданою програмою Kies, є ефективним способом підтримки важливої ​​інформації. Але лише для користувачів офіційної прошивки Samsung!

Готуйте необхідні файли

Перш ніж переходити безпосередньо до завантаження програмного забезпечення в планшетній пам’яті будь.Якого з описаних нижче методів, доцільно підготувати всі компоненти, які можуть знадобитися. Ми завантажуємо та розпакуємо архіви, копіюємо у випадках, продиктовані інструкціями, файлами на карту пам’яті тощо.П. Маючи під рукою необхідні компоненти, встановлення Android можна зробити легко і швидко, і, як результат, отримайте ідеально функціонуючий пристрій.

See also  Як відновити видалені фото на Android Xiaomi

Підготовчі заходи перед процедурою

Перш ніж оновити версію Android, необхідно виконати наступні попередні кроки:

 • Збережіть інформацію, важливу для користувача з пам’яті апарату на зовнішніх носіях або для виконання повної резервної копії ОС;
 • Повністю заряджати пристрій;
 • Визначте встановлену версію (офіційну або від третій розробників) та завантажте її.

Як оновити ігровий ринок на Android

Загалом, ця програма оновлюється незалежно, але трапляється також, що користувач відключив цю функцію, а потім через деякий час “ринок” перестає працювати стабільно. Ви можете виправити це, завантаживши нову версію.

 • Переконайтесь, що пристрій підключений до Інтернету, а потім відкрийте програму.
 • Перейдіть до його налаштувань та виберіть меню версії Play Market.
 • Якщо нові файли доступні для завантаження, на екрані з’явиться повідомлення. За їх відсутності система також видасть вікно з інформацією.

Неможливо відстежувати процес оновлення “ринку”, оскільки немає лінійки та завантаження. Після запуску установки достатньо зачекати деякий час, а автоматично виконує необхідні дії.

Питання відповідь

Чому потрібно оновити

 • Швидше і зручніше взаємодія з пристроєм, не змінюючи елементи всередині нього.
 • Функціональність системи збільшиться, Inte, яку ми станемо швидше, програми почнуть “літати”.
 • Кількість помилок, що виникли зі старою ОС.
 • Ігри та програми, які не працювали з попереднім програмним забезпеченням, будуть функціонувати, як очікувалося.

Перевірте наявність оновленої версії

У меню «Налаштування» ми знаходимо предмет «на планшеті», який зберігає всі дані про ПК, включаючи версію Android. Якщо воно свіже, то не з’являться додаткові кнопки та піктограми, якщо ні, то кнопка “оновлення системи” буде активною.

Можливі наслідки

При правильному виконанні інструкцій не повинно бути наслідків, але щось все.Таки може змінитися, наприклад:

 • Техніка перетворюється на “цеглу”.
 • Якщо програми, які не сумісні з поточним програмним забезпеченням, встановлюються, їх робота може бути порушена.
 • Можна з’явитися на робочому столі нові піктограми (як правило, це програми розробників).
 • Якщо пристрій був придбаний 3-4 роки тому, то після переходу на Android на більш сучасний, він може працювати неправильно через відсутність потужності.

Як повернути стару версію

Для цього досить проблематично, оскільки на багатьох планшетах немає офіційної можливості “відкотити”. Можна встановити третє програмне забезпечення, але це не гарантує правильної роботи. Якщо необхідно повернути прошивку, можна повернутись до фабрики, використовуючи елемент у меню “Скидання налаштувань”. Найчастіше його можна знайти в розділі “конфіденційність” або “відновлення та скидання”. Або використовуйте третєпартійні програми.

Випадки, коли не слід ставити нову ОС

 • Не для вашої моделі.
 • Пристрій був придбаний більше 3-4 років тому.
 • На SD.Картці не вистачає пам’яті.
 • З низьким зарядом акумулятора.

Як дізнатися версію Android на своєму пристрої та запустити автоматичне оновлення прошивки?

Отримайте необхідну інформацію про операційну систему та перевірте наявність оновлень, який може кожен власник пристрою Android. Для цього знадобиться лише пара простих кроків:

 • Перейдіть до “Налаштування”, відкрийте вкладку “Система“, прокрутіть вниз вниз і знайдіть елемент “на телефоні/про пристрій”;
 • Існує різноманітна інформація про гаджет Android;
 • Виберіть рядок “Бездротове оновлення”;
 • Негайно почати перевірку доступних оновлень;
 • Після цього ви побачите вікно з інформацією, яка вас цікавить, і ви дізнаєтесь, чи зможете ви завантажити нову прошивку чи ні.

Якщо вбудований інструмент перестав оновлювати Android в ефірі, але у вас є підозри, що для вашого смартфона чи планшета все ще є відповідне програмне забезпечення, спробуйте ввести меню налаштувань та відкрийте вкладку “Додаток”. У списку, який з’являється, і виберіть Рамку Google Services. Клацніть кнопку “Дані Estele”, розташований над елементом “Kesh”. Тепер ви можете знову побачити наявність оновлень відповідно до наведених вище інструкціями.

Метод встановлення оновлення з внутрішньої пам’яті або SD.Карти (оновлення через три точки)

Якщо ви самі завантажили файл прошивки, може допомогти:

 • Перейдіть до конфігурації та перейдіть до точки “на телефон”;
 • Клацніть “Оновлення бездротового зв’язку. “;
 • У правій верхній частині екрана натисніть клавішу у вигляді трьох точок;
 • З відкритого вікна ми переходимо до розділу “місцевого”;
 • Відображатиметься менеджер файлів;
 • Залишається знайти та вибрати завантажений об’єкт (на SD.Картці або внутрішньому сховищі).
See also  Планшет Samsung Galaxy не вмикається. Наслідки корозії

Через комп’ютер

Ви можете оновити систему на телефоні або планшеті під управлінням Android за допомогою комп’ютера; Три дії користувача будуть описані нижче.

Спеціальний в (автоматичний режим)

Найпростіший спосіб оновити операційну систему на смартфоні схожий на FOTA: власник підключає пристрій до ПК або ноутбука, після чого перевіряє наявність нових версій, завантажує та встановлює їх автоматично. На прикладі Samsung Galaxy і, відповідно, алгоритм бренду Smart Switch “вдосконалення” версії прошивки таке:

 • Користувач завантажує (посилання. Samsung.Com), встановлює та запускає програму, після чого, на вимогу на екрані, підключає телефон до комп’ютера за допомогою кабелю USB.

оновити, система, android, планшет, програми

оновити, система, android, планшет, програми

оновити, система, android, планшет, програми

оновити, система, android, планшет, програми

оновити, система, android, планшет, програми

оновити, система, android, планшет, програми

 • Програма почне шукати нові версії прошивки Android. Якщо вони є, власнику буде запрошено негайно розпочати установку; Якщо відсутність, на екрані відображається повідомлення про успішне обслуговування налаштувань; Закриваючи його, ви можете почати працювати з телефоном або планшетом у звичайному режимі.

оновити, система, android, планшет, програми

Спеціальне програмне забезпечення (оновлення вручну)

Другий метод передбачає незалежне завантаження власника телефону або планшета нової версії Android на жорсткому диску. Далі ви повинні використовувати офіційну або напівофіційну програму для зміцнення вашого пристрою; Для Samsung це додаток Odin. Тепер, щоб оновити версію прошивки, вам потрібно:

оновити, система, android, планшет, програми

оновити, система, android, планшет, програми

оновити, система, android, планшет, програми

 • І повторіть описані дії для інших кнопок. Залишається натиснути на кнопку «Пуск». І зачекайте, поки програма встановить завантажене оновлення на телефон або планшет.

оновити, система, android, планшет, програми

ВАЖЛИВО: У процесі такої установки з високим ступенем ймовірності дані користувачів будуть видалені з внутрішньої пам’яті; Власник повинен заздалегідь скопіювати важливу інформацію на ПК або SD.Карту.

Flash інструмент SP

Використовуючи цю програму, ви можете змінити прошивку майже на будь.Якому мобільному пристрої на основі ОС Android. Користувач повинен буде:

 • Завантажити (посилання. Spflashtool.Com), витягнути та запустити Flash Flash, а потім починати вибирати файл розкидання на головній вкладці; Його можна знайти в каталозі з розпакуваною програмною програмою.

оновити, система, android, планшет, програми

оновити, система, android, планшет, програми

оновити, система, android, планшет, програми

Процес оновлення займе кілька хвилин; Тривалість залежить від розміру нової версії Android та швидкості з’єднання з комп’ютером або ноутбуком. Як і в попередньому випадку, власник телефону повинен зробити резервні копії важливих даних заздалегідь, і видалити SD-карту з пристрою.

Порада: Якщо під час поновлення Android є проблеми, має сенс перевірити пам’ять смартфона. Для цього потрібно перейти на вкладку Test Memory, встановити прапорці у всіх прапорців і натисніть запуск запуску.

оновити, система, android, планшет, програми

Завантаження прошивки

Ви можете знайти зображення прошивки на офіційному веб.Сайті виробників прошивки або у відповідній темі розробників на Форумі розробників XDA. Дні вже минули, коли всі файли були викладені на закритих форумах, файлах.І містять ті, які є ресурсами. Тепер все відкрито, візуально і майже офіційно.

Реклама

У нашому випадку ми відкриваємо сайт cyanogenmod, де вибираємо відповідну модель пристрою на лівій панелі та переходимо до завантаження. Будьте обережні, тому що деякі смартфони та планшети, залежно від модифікації, мають відмінності в процесорах та внутрішніх компонентів, наприклад, наявності або відсутності ІЧ.Порту, модуля 3G/4G та інших переваг. У нашому випадку P3110 та P3100. Це різні версії!

Встановлення невідповідної версії прошивки загрожує проблемам із системним секцією, лише “прямий” підйомник допоможе, тобто в сервісному центрі. І в гіршому випадку нам доведеться подумати про складніші модифікації.

Багато екрана: Є (особливих скарг немає)

Модель процесора: Intel Atom Z2520 (не грає)

Конфігурація процесора: 2x Saltwell 1.2 ГГц

Рам: 1 Гб (мало, дуже мало, але конкуренти мали те саме)

Максимальний розмір картки пам’яті: 32 ГБ

Кількість мегапікселів задньої камери: 5.0

Передня камера: Є (не зрозумів її значення)

Кількість мегапікселів передньої камери: 1.2

Flash: Ні (це заперечує наявність самої камери)

Ємність акумулятора: 3910 мАг (хороша виживаність)

Приблизний час: режим розмови 3G до 30 годин, режим очікування до 720 годин (вийміть локшину з вух)

Побудований.В динаміка: є (так.Так, об’єм)

Побудований.В мікрофон: Є (дуже добре порівняно з більш сучасними бюджетними смартфонами)

Тип роз’єму для навушників: Mini-Jack 3.5 мм

Короткий зміст: зарядний пристрій, документація, USB.Кабель

Поточний стан акумулятора оцінюється як хороший.

Якщо я поїхав до міста, то я взяв його з ним і де стабільне з’єднання вже з’явилося, наприклад, водій на відеокарту. Або деякі невеликі програми. Вдома умови експлуатації були дуже суворими (взимку). Планшет був розміщений на другому поверсі порожньої квартири, що не підігріта, і там просто завантажили необхідну. За приблизними оцінками, температура становила приблизно 0 градусів і навіть нижча, що не додало здоров’я до сукупності. Але два роки варварської роботи в цьому режимі планшет вижив.

Отриманий проміжок через сухий пластик (“момент” не допомагав).

Тоді місцевий майстр, творчо переосмислював підсилювач для модему, і потреба в такому збоченні зникла. Планшет пішов до тих моментів, коли світло було відключено (і в темряві немає нічого робити в темряві). Потім “м’ячі” переслідували на ньому, читали книги або підкорялися музику.

See also  Як вставити Simsung в планшет. Як використовувати дві SIM -карти в подвійному SIM?

Зараз у цьому взагалі немає особливої ​​потреби, але старий заслужив честь і повагу від мене особисто. І тоді настав момент, коли він вдарив мене, щоб оновити його версію Android.

Справа в тому, що “оригінальна” версія 4.3 дуже старе, і багато додатків з ігрового ринку для нього відсутні. Тому я вирішив “виправити” ситуацію.

Просто так, щоб оновлення не надходили (все.Таки!). Але на веб.Сайті ASUS є кілька ASUS, до версії 5.0 включно. Все робиться для ганьби. Це просто: Завантажте архів (спочатку вам потрібно встановити версію 4.4.2) На комп’ютер, потім кидаємо його на планшет у кореневу папку на картці пам’яті. Повідомлення виповзає, що оновлення було знайдено, ми погоджуємося з його встановленням. 10-15 хвилин ми спостерігаємо, як зелений робот переміщується з антенами, і це все. Версія 4.4.2 Я не дуже перевіряв. Я щойно заповнив усі дані і почав встановлювати священиків Лоли (ось як у цьому випадку слід інтерпретувати Lollipop 5.0). А тепер це почало все ретельно перевіряти. Так, “гра на ринку” стала багатшою на вибір. Але з іншого боку. Вони не намагалися поїхати в Trinnet з безкоштовною пам’яттю 200 Мб? Не? Спробуйте, вам точно подобається. Сказати, що планшет висить. Це нічого сказати. Він тимчасово “вмирає”. Навіть із смітником взаємодії ASUS Launcher. Будь.Яка маленька програма просто висить. Звичайно, я знав, що такі оновлення для старого обладнання не додають спритності, але так, що це.

Цікаво, самі програмісти ASUSA намагалися працювати над цим у цьому режимі?

Я знаю про доступ до закритих налаштувань, але це “незаконно” теоретично. І не кожен буде турбуватися про це. Не кажучи вже про те, що цей планшет не прискорить різко.

Але я був готовий до цього, вивчаючи “від’їзд” на веб.Сайті 4PDA (на цю тему багато корисних речей). Відкат до старих версій офіційно не підтримується, оскільки для цього нам потрібна прошивка у форматі RAW (який не знаходиться на офіційному веб.Сайті). Техніка містить три варіанти різної ступеня складності. Мені пощастило і підійшов до найпростішого: я завантажив архів з веб.Сайту 4PDA, кинув його в кореневу папку картки пам’яті. Потім він перезавантажив планшет і пішов до BIOS (напевно, його можна назвати). Там я вибрав потрібну функцію, і процес прошивки у старій версії через 10 хвилин був завершений.

Так, я знову втратив багато корисних додатків, але хоча планшет почав працювати здоровим. Але він здобув певний досвід (він не робив нічого подібного раніше і взагалі з Androids на “You”).

Це вкотре переконало мене в думці, що найбільше оцінена масова професія на Землі.”Програми”.

Здебільшого вони взагалі не заслуговують своїх зборів, тому що вони не виготовляють продукти, а напівфінансовані продукти. Давайте подивимось більше.

Найбільш боляче місце в сучасних нових машинах. Електронічні глюки. Найпопулярніші проблеми з новими дошками. Їхні біоси (власники Разенова не хитаються). Оптимізація в іграх. Такого немає (кіберпанк не дозволить вам брехати). І я навіть не хочу згадувати Windows: не тільки програмісти, але й їх священні корів в Індії.

Що стосується планшетів та смартфонів, ми просто змушені підштовхувати нас купувати нові пристрої. А якщо я не хочу? Якщо я перебуваю на барабані вашої оптики на 5 очей на 1500 мегапікселів?

Чому у вашому жалюгідному офіційному магазині немає версій поточних програм для старої прошивки?

Скажімо, мені потрібна програма з Beeline. Де воно?

Я бачу лише версію або для Транкаукасії (або однієї з держав нашого “геополітичного ворога”).

Більше того, сам планшет все ще бадьорий (Intel. Примушувати! ), навіть не особливо нагрівається (з досить розважальною, подібною до захисної мідної пластини, яка поставляється в трансформатори).

56 градусів. Це не так багато. Так, Trottlit, але ви можете жити.

Втративши пару вечорів з цього приводу, як виявилося, безглуздий урок, я прийшов до висновку, що не варто оновити прошивку на Honor 4C.