Home » Як опустити клавіатуру на iPad. Як видалити невелику клавіатуру?

Як опустити клавіатуру на iPad. Як видалити невелику клавіатуру?

Table of Contents

Клавіатура була розділена на ipad, що робити

Ергономічна “зламана” клавіатура в iPad версії iOS 5, мабуть, має одну з найвідоміших нововведень у новій програмній програмі. На жаль, лампа. Найтемніша з усіх, і тому багато користувачів ризикують втратити кілька корисних дрібниць, викладених у впровадженні розділеної клавіатури. Давайте спробуємо швидко виправити цей упущення:

Щоб зламати клавіатуру екрана iPad для двох віртуальних половин може бути двома способами. Варіант один повністю і повністю заснований на можливостях мультитач. Візьміть пальці на центр клавіатури і розкладіть пальці у протилежних напрямках (ви можете зменшити обидва фрагменти в один у зворотному жесті).

Метод номер два прихований у клавіші “клавіатура”, який видно в нижньому правому куті екрана в початковому стані-дотик його пальцем на секунду та повний набір доступних варіантів у сумі з двох творів з’являться у спливаючому списку-«відхилити» (це трохи про це нижче) та «розділити» (що потрібно):

З цього приводу можливості клавіш “клавіатури” не вичерпані, тримаючи його кінчиком пальця, ви можете перемістити знеболену клавіатуру вгору та вниз по екрану. Той самий хитромудрий жест стосується окремого стану і дозволяє легко і спокійно з дивною звичкою iOS 5 вперто поставити половинки клавіатури десь посередині екрана.

Клавіатура не працює на iPad. Що робити, якщо клавіатура розділена на ipad

Клавіатура вашого планшета раптом виявилася посередині дисплея, і ви не знаєте, що з цим робити? Не розумію, що робити, щоб елемент знову був у звичайному положенні, нижче? Не хвилюйтеся, ця проблема походить від розряду легенів.

У цій інструкції ми розповімо, як і що робити, щоб повернути віртуальний елемент у потрібне місце.

На iPad клавіатура може бути негайно розміщена двома способами: фіксованою та нефіксованою. Перший означає, що елемент не може бути змінений або переміщений. Другий, відповідно, навпаки, його можна перемістити вниз або на будь.Яку іншу сторону.

Коли клавіатура на iPad фіксується на дисплеї, вона розташована на нижній межі, а не змінюється ніде. І якщо положення елемента без фіксації, природне місце його розташування. Це середина екрана. Більшість користувачів не підходять, коли клавіатура висить посередині екрана. І в переважній більшості випадків вони не розуміють, чому це відбувається, і як виправити ситуацію. Їх можна зрозуміти, бо це дуже незручно.

Якщо така неприємність трапилася з вашим пристроєм, і ви звикли до того, що зазвичай елемент розташований нижче і не заважає роботі, не відлякуйте. Цей режим (коли клавіатура не виправлена), ви можете вимкнути. З цією метою зробіть 2 прості кроки:

1 Ключ включення слід затиснути і утримувати на короткий період. Ми говоримо про віртуальний елемент планшета. 2 У вікні Pop.Up буде лише 2 елементи кнопки. Фіксація та розділення. Потрібно натиснути на перший.

Про це, загалом, і все. Відтепер клавіатура не перейде до центру дисплея.

І що означає кнопка поділу? Вона ділить клавіатуру дисплея на дві частини горизонтально. Цей варіант дуже корисний для тих користувачів, які прагнуть навчитися друкувати на планшеті двома руками.

Однак з активністю цього варіанту всі елементи дещо зменшуються в розмірах. Тож якщо пальці користувача досить великі, робота з текстами може бути незручною.

Ви також можете розділити клавіатуру планшета “Apple”, ви можете не тільки бути елементом, згаданим вище, але просто зробити його пальцями. Перемістити або висунути його.

Як підключити клавіатуру до iPad або iPhone

Кларгес від третього партійного виробників може підключитися до гаджета, як і інше програмне забезпечення. При використанні нового пристрою його додають після закінчення процесу встановлення. Експерти рекомендують виконувати такий алгоритм:

 • Введіть магазин додатків App Store та знайдіть програму для пристрою.
 • Після натискання на етикетку “Get” повинен дотримуватися інструкцій з установки.
 • Введіть свій пароль для облікового запису Apple ID або скористайтеся датчиком ідентифікатора Face ID/Touch. Останні варіанти використовуються, якщо їх доступність.
 • Додайте нову клавіатуру, передаючи шлях: з головного меню до розділу “Basic”, а потім до “клавіатури” та “нові клавіатури”. Там вони шукають бажану етикетку та підтверджують дію. Надалі може знадобитися налаштувати пристрій для отримання повного доступу до його функціональності.
See also  Як знайти планшет Samsung Stoolen. Способи пошуку втраченого телефону samsung

Встановлення та видалення WhatsApp для iPad та iPhone

Щоб видалити пристрій, вам потрібно повернути все назад: вони переходять від налаштувань до “головного”, а потім до “клавіатури”, з яких у “клавіатурі”. Натискання кнопки “Змінити” відобразить список, в якому вони знаходять круглу червону етикетку “мінус”. Дія підтверджується кнопкою “готовий”.

Зверніть увагу! Другий метод видалення. Видалити програму з магазину AppStore. Поряд з цим інформація з головного меню буде видалена.

Операційна система дозволяє перейти на іншу клавіатуру з третього розробника або типу мови. Щоб внести зміни, вам потрібно натиснути на піктограму Emoticon, утримуйте його за кілька секунд, перш ніж з’явиться вибір усіх доступних пристроїв. Серед них вони вибирають пристрій, який вони збираються підключитися.

Щоб змінити порядок додаткових аксесуарів з головного меню, вони вводять “головну”, а потім на “клавіатуру” та “клавіатуру”. Чіпляйте за підрозділ “зміна”, натисніть і утримуйте мітку у вигляді трьох горизонтальних ліній. Цей підхід допомагає рухатися. Натиснувши кнопку “готовий”, підтвердьте операцію.

Неможливість підключення третій партійних пристроїв від інших виробників пов’язана з однією з причин:

 • Розробники використовуваної програми не дозволяють встановлювати пристрої інших компаній;
 • Використання не стандартних, а цифрових технологій;
 • За допомогою входу в захищене текстове поле для пароля, де літери та цифри замінюються на бали.

Важливий! До завершення запису тексту у кожному з випадків буде використовуватися клавіатура, встановлена ​​за замовчуванням.

Підключення пристрою для набору тексту

Як виправити клавіатуру екрана на панелі панелі завдань?

Відкрийте додаток “Параметри” та перейдіть до групи налаштувань “Спеціальні можливості”. Виберіть вкладку клавіатури та перемістіть нахил перемикача “Використовуйте клавіатуру екрана” у положення “BCL”.

 • Встановіть Gboard на смартфон або планшет Android.
 • Відкрийте програму “Налаштування”.
 • Клацніть мову та вхідну систему.
 • Виберіть віртуальну клавіатуру Gboard.
 • Вкажіть потрібний параметр, наприклад, тему або налаштування.

Як видалити клавіатуру з екрана на телефоні?

На Android виведіть клавіатуру з екрана просте: просто натисніть кнопку “Назад” або використовуйте стрілку вниз у верхній частині поля, щоб ввести текст. Але в деяких випадках після цієї дії ви не можете не відкрити її знову.

Android надає спосіб приховати клавіатуру, натиснувши кнопку “Назад” або в якійсь клавіатурі програмного забезпечення забезпечує кнопку “Клавіатура”.

Як видалити клавіатуру на екрані?

Спільне натискання виграшів у центрі спеціальних можливостей та перейдіть на вкладку на екрані клавіатури. З правого боку вікна дивіться її стан. Якщо увімкнено, перемістіть перемикач у параметрі “Використовуйте клавіатуру екрана” до положення “вимкнено”.

Причиною неярусу клавіатури може бути, як не дуже правильно промайнути пристрій, так і використання будь-яких налаштувань (якщо встановлено джейлбрейк). Існує кілька варіантів виправлення цього непорозуміння: найпростіше. Перезавантажити пристрій. Складніше. Киньте налаштування.

Як змінити налаштування клавіатури iPad

Відрегулюйте налаштування за замовчуванням на клавіатурі екрана iPad, щоб змінити макет клавіатури, тип клавіатури, введення інтелектуального тексту та функцію автоматичної корекції.

Як відкрити налаштування клавіатури iPad

ipad, видалити

 • Відкрийте програму налаштувань для свого iPad.
 • У меню зліва виберіть загальний. Для відображення налаштувань пристрою загального призначення в правій частині екрана.
 • Прокрутіть праву сторону екрана вниз, поки не побачите клавіатуру. Потім торкніться цього елемента, щоб активувати меню налаштувань клавіатури.

Налаштування клавіатури iPad допомагають налаштувати iPad, вимкнувши автоматичну корекцію, вибравши міжнародну клавіатуру або навіть встановивши комбінації клавіш.

 • Клавіатури. Перший варіант може здатися трохи заплутаним. IPAD дозволяє використовувати клавіатуру, що не є наточністю, наприклад, клавіатура Wrimpe або Hanx Writer. Натиснувши на цю опцію, а потім натисніть кнопку Додати нову клавіатуру. Ви можете додати нову екранну клавіатуру до свого iPad. Ви також можете змінити макет клавіатури з Qwerty на інший макет, натиснувши клавіатуру та англійську мову. Перейти до налаштування клавіатури англійською мовою.
 • Заміна тексту. Цей елемент. Це стара «поєднання ключів» з новою назвою, яка краще описує цю функцію. Функція “Заміна тексту” додає записи до бібліотеки автоматичної корекції, отже, якщо ви часто вводите слово з помилкою, і iPad не ловлять його, це зменшення виправить його для вас.
 • Автоматизація. За замовчуванням iPad автоматично вводить перший лист у новому реченні. Цей параметр перемикає таку поведінку.
 • Автоматична корекція. Цей пункт включає інструмент автоматичної корекції. Коли ця функція активна, iPad автоматично виправляє загальні помилки від вашого імені.
 • Перевірте оографію. Тестування Ograce виявляє оографічні помилки через червоний акцент під вашим потенційно помилковим текстом. Це корисно перемикання, якщо ви віддаєте перевагу відключити автоматичну корекцію.
 • Увімкніть замок ковпачків. За замовчуванням iPad відключає ключ CAPS після введення наступної літери, номера чи символу. Але якщо ви натиснете клавішу Caps двічі, вона увімкне блокування ковпачків, що дозволить вам надрукувати капітальні літери, поки ви не вимкнете цю функцію.
 • Етикетки. Цей параметр дозволяє включити або вимкнути заміну тексту, не промиваючи весь введений текст заміни.
 • Прогнозний. Під час введення iPad спробує передбачити представлене слово та відобразити його безпосередньо над клавіатурою екрана. Натискання цих слів заповнить набір тексту для вас.
 • Розділіть клавіатуру. Цей параметр ділиться клавіатурою навпіл: одна сторона клавіатури знаходиться на одній стороні екрана, а інша з іншого боку екрана. Це чудово підходить для великого пальця.
 • “” Етикетка. Якщо двічі натиснути клавішу клавішу в рядку, iPad вставить точку замість першого розриву.
 • Увімкніть диктант. Голосовий диктант дозволяє говорити на iPad та перетворювати слова в текст. Ця функція надсилає ваші слова на переклад Apple, тому вона дуже точна, але якщо ви стурбовані конфіденційністю, ви можете вимкнути цю функцію.
See also  Як змінити час для Huawei. Як встановити потрібний час на планшеті?

Як створити ключову комбінацію на iPad

ipad, видалити

Етикетка дозволяє надрукувати абревіатуру, наприклад, “idk”, і замінити її довшою фразою, наприклад “Я не знаю”. Комбінації ключів iPad працюють так само, як і функція автоматичної корекції. Ви просто надрукуєте ярлик, і iPad автоматично замінює його всією фразою.

Додаючи нову комбінацію клавіш на iPad, спочатку введіть повну фразу, а потім ярлик або скорочення, яке ви хочете використовувати для фрази. Після того, як ви вставите фразу та мітку, введені у відповідних місцях, натисніть кнопку Зберегти.

Як встановити клавіатуру користувача

ipad, видалити

Щоб налаштувати клавіатуру користувача, спочатку потрібно завантажити одну з альтернативних клавіатур, доступних у App Store. Кілька чудових варіантів. Клавіатура Swiftkey та клавіатура Google Gboard. Існує навіть граматична клавіатура, яка перевірить вашу граматику при введенні тексту.

 • У налаштуваннях клавіатури натисніть кнопку клавіатури у верхній частині.
 • Клацніть Додати нову клавіатуру.
 • Ви отримаєте список доступних клавіатур, встановлених на iPad. Клацніть на клавіатурі, яку потрібно активувати.

Ви можете видалити клавіатуру, натиснувши на сторінку клавіатури користувача. Кран показує червоне коло з мінусом знаком поруч із доступними клавішами. Натискання на цю кнопку видалити клавіатуру з активованого списку.

Деактивація клавіатури не видаляє її. Ви повинні видалити програму, щоб повністю видалити клавіатуру.

Як змінити клавіатуру iPad для Qwertz або азерті

ipad, видалити

Знайома клавіатура Qwerty отримує свою назву з п’яти літер у верхній частині клавіш букв, а два популярні варіанти (Qwertz та азерті) отримують своє ім’я однаково. Змініть макет клавіатури iPad на будь.Який із цих параметрів у налаштуваннях клавіатури.

Щоб отримати доступ до цих альтернативних макетів, виберіть міжнародні клавіатури. А потім виберіть англійську мову. Обидві ці моделі є варіаціями англійського макета. Окрім Qwertz та азерті, ви можете вибрати один з інших макетів, таких як розширені або британські США США.

 • Макет Qwertz використовується в Центральній Європі, і його іноді називають німецьким макетом. Найбільша різниця. Це замінене розташування ключів y і z.
 • Азерний макет часто використовується Франко в Європі. Основна відмінність полягає в обміні ключами Q та.

Типи iPad, що підтримують фізичну (зовнішню) клавіатуру

На щастя для користувачів, всі типи iPad (iPhone) підтримують таку клавіатуру, рік випуску планшета, а також його операційна система, не важливий для її з’єднання.

У той же час, варто звернути увагу на вибір обкладинки обкладинки, він повинен бути ідеальним для розмірів вашого планшета, у випадку невдалого вибору обкладинки, використовуючи клавіатуру, може стати дуже проблематичним.

See also  Як видалити непотрібні програми на Сяомі

Інструкції щодо підключення фізичної клавіатури до iPad або iPhone

Навіть недосвідчений користувач без жодних проблем зможе самостійно підключити клавіатуру до планшета за допомогою Bluetooth Connection, оскільки умови установки захоплюються своєю простотою. Уважно прочитайте та дотримуйтесь усіх дій відповідно до списку нижче:

 • Якщо клавіатура в даний час увімкнено, вимкніть її.
 • Увімкніть Bluetooth на планшеті.
 • У розділі Налаштування Bluetooth знайдіть та підключіть клавіатуру.
 • У розділі “Мої пристрої” виберіть піктограму з клавіатурою напису “.
 • Потім, у вікні, яке відкриється, ви побачите номери, які потрібно буде ввести для подальшого з’єднання, натисніть кнопку Enter.
 • Після цього відбудеться автоматичне з’єднання.

Після завершення всіх вищезазначених кроків ви можете почати роботу, але для нових користувачів цей макет клавіатури не завжди зручний і зрозумілий. Якщо ви також стикаєтесь із подібною проблемою, це можна легко виправити.

Зміна макета зовнішньої клавіатури в iPad або iPhone

 • Спочатку вам потрібно ввести параметри планшетів, а потім налаштування основної та клавіатури.
 • Після цього меню відкриється з вибором потрібної мови.
 • Прийнявши опцію, яка вам підходить, ви можете вийти з налаштувань. Клавіатура готова до використання.
 • За відсутності аксесуару у списку виявлених пристроїв Bluetooth вимкніть клавіатуру з планшета та підключіть її знову.

Підключення миші до iPad

Підключення миші до планшета навіть простіше, ніж клавіатура, оскільки при встановленні її не потрібно навіть для введення коду:

 • Щоб підключити мишу до планшета, вам потрібно буде встановити TrackPad Mouse.
 • Далі вам потрібно підключити мишу.
 • Після з’єднання, крім клавіатури, у вікні повинен з’явитися новий пристрій.
 • Клацніть на нього, і iPad негайно запустить з’єднання миші. Після цього ви можете почати роботу.
 • Https: // підтримка.Яблук.Com/ru-ru/guide/ipad/ipad1aa5a19a/ipados
 • Https: // підтримка.Яблук.Com/ru-ru/guide/ipad/ipad3cbb656d/ipados
 • Https: // yqueblyk.Com/851276-kak-podklyuchit-k-ipad-iphone-fizicheyu-vneshnyuyu-klaviaturu/
 • Https: // yqueblyk.Com/kak-razdelit-klaviaturu-ipad-i-ispolzovat-skrytyx-knopok-faq/
 • Https: // Apple-Rent.RU/2019/12/24/kak-prinuditelno-vyzvat-klaviaturu-na-ipad/
 • Https: // it-step.Ru/Apple/15-Sochetanij-klavish-dlya-ipad-kotorye-dolzhen-Znat-kazhdyj/
 • Https: // it-step.Ru/ressumtsii/kak-podklyuchit-bluetooth-klaviaturu-k-ipad/
 • Https: // підтримка.Яблук.Com/ru-ru/ht205237
 • Https: // yqueblyk.Com/003755-kak-peremeshhat-vverx-virtualnuyu-klaviaturu-ne-ekrane-ipad/
 • Https: // підтримка.Яблук.Com/ru-ru/ht207521
 • Https: // pro-ipad.Com/strustructsii/nachalo/klaviatura.HTML
 • Https: // Apple-Rent.RU/2019/12/24/KAK-OPUSTIT-KLAVIATURU-IPAD-VNIZ-EKRANA/
 • Https: // applesider.Ru/eto-interesno/moi-vpechatleniya novoj-klaviatury-magic-keyboard-dlya-ipad.HTML
 • Https: // ilounge.Ua/огляд/kompaniya-apple-vypustila-invstruktsiyu-k-magic-keyboard
 • Https: // appleiwatch.Назва/як-з’єднання-осі-keybod-ipad-riphone/

Типи iPad, що підтримують фізичну (зовнішню) клавіатуру

На щастя для користувачів, всі типи iPad (iPhone) підтримують таку клавіатуру, рік випуску планшета, а також його операційна система, не важливий для її з’єднання.

У той же час, варто звернути увагу на вибір обкладинки обкладинки, він повинен бути ідеальним для розмірів вашого планшета, у випадку невдалого вибору обкладинки, використовуючи клавіатуру, може стати дуже проблематичним.

Інструкції щодо підключення фізичної клавіатури до iPad або iPhone

Навіть недосвідчений користувач без жодних проблем зможе самостійно підключити клавіатуру до планшета за допомогою Bluetooth Connection, оскільки умови установки захоплюються своєю простотою. Уважно прочитайте та дотримуйтесь усіх дій відповідно до списку нижче:

 • Якщо клавіатура в даний час увімкнено, вимкніть її.
 • Увімкніть Bluetooth на планшеті.
 • У розділі Налаштування Bluetooth знайдіть та підключіть клавіатуру.
 • У розділі “Мої пристрої” виберіть піктограму з клавіатурою напису “.
 • Потім, у вікні, яке відкриється, ви побачите номери, які потрібно буде ввести для подальшого з’єднання, натисніть кнопку Enter.
 • Після цього відбудеться автоматичне з’єднання.

Після завершення всіх вищезазначених кроків ви можете почати роботу, але для нових користувачів цей макет клавіатури не завжди зручний і зрозумілий. Якщо ви також стикаєтесь із подібною проблемою, це можна легко виправити.

Зміна макета зовнішньої клавіатури в iPad або iPhone

 • Спочатку вам потрібно ввести параметри планшетів, а потім налаштування основної та клавіатури.
 • Після цього меню відкриється з вибором потрібної мови.
 • Прийнявши опцію, яка вам підходить, ви можете вийти з налаштувань. Клавіатура готова до використання.
 • За відсутності аксесуару у списку виявлених пристроїв Bluetooth вимкніть клавіатуру з планшета та підключіть її знову.

Підключення миші до iPad

Підключення миші до планшета навіть простіше, ніж клавіатура, оскільки при встановленні її не потрібно навіть для введення коду: