Home » Як передати контакти з Samsung на Samsung

Як передати контакти з Samsung на Samsung

Використання Bluetooth або Wi-Fi для передачі даних окремо

Якщо ви не хочете використовувати будь-які програми або сторонні інструменти даних від Samsung у Huawei, це буде ідеальним рішенням. Ви можете просто використовувати вбудовані функції телефону, такі як Bluetooth або Wi-Fi, для прямої передачі даних. Однак ви повинні знати, що це буде надзвичайно трудомістким процесом, оскільки ви повинні передавати дані окремо. Крім того, це не може підтримувати всі типи різних типів даних. Однак, якщо ви хочете дізнатись, як передавати дані з телефону Samsung на телефон Huawei таким чином, виконайте такі дії:

По-перше, привести обидва пристрої ближче і перейдіть до налаштувань Bluetooth, щоб увімкнути його. Звідси виберіть сполучення обох пристроїв, щоб встановити безпечне з’єднання.

Якщо замість цього ви хочете обміняти дані бездротової мережі безпосередньо через Wi-Fi, перейдіть до налаштувань Wi-Fi Settings Wi-Fi та увімкніть прямий варіант Wi-Fi.

Штраф! Після того, як обидва пристрої підключені через Bluetooth або Wi-Fi, ви можете почати використовувати свої дані. Наприклад, ви можете перейти до програми контактів на вашому Samsung і надіслати всі контакти через Bluetooth.

Для передачі фотографій перейдіть до програми галереї на своєму Samsung і виберіть фотографії, які ви хочете скопіювати. Натисніть на спільну піктограму, виберіть опцію “Bluetooth / Wi-Fi” та виберіть пристрій Huawei як приймач.

Точно так само ви можете передавати інші типи даних Samsung на Huawei безпосередньо через Bluetooth або Wi-Fi.

 • Займає багато часу
 • Обмежено лише певними типами даних
 • Проблеми безпеки через з’єднання Bluetooth
 • Не підтримує програми, дзвоніть журнали, дані браузера тощо

Методи передачі даних Samsung на Samsung

Як тільки нова модель Galaxy приходить на ринок, шанувальники Samsung негайно поспішають купити його. Принаймні покупка нового телефону має кілька переваг, але є один недолік. Користувачі повинні витрачати багато часу та зусиль, щоб передавати дані від Samsung на Samsung. Але ми можемо допомогти вам заощадити свій час і владу. Ми зібрали найефективніші рішення вашої проблеми передачі даних з одного пристрою Samsung до іншого.

See also  Де зберігаються файли на Samsung. Не вдається знайти необхідну інформацію?

Перемістіть контакти, синхронізація з контактами з iTunes

Перед iTunes мав можливість безпосередньо синхронізувати Google Контакти. Хоча ця опція тепер видалена, користувачі все ще можуть синхронізувати свої контакти з iPhone, використовуючи iTunes. Тому, якщо ви хочете скопіювати контакти з Samsung на iPhone, спочатку синхронізувати їх з вашим обліковим записом Windows (або Outlook). Після цього ви можете використовувати iTunes для синхронізації контактів Windows з iPhone. Не варто говорити, техніка цілком заплутана і займає багато часу. Хоча якщо ви хочете, ви можете виконати наступні дії для передачі Samsung контакти до iPhone через iTunes.

Перш ніж продовжувати, переконайтеся, що всі ваші контакти Samsung вже синхронізуються з вашою обліковим записом Google. Після цього увімкніть комп’ютер з Windows і відкрийте його “Контакти” у меню “Пуск”.

Звідси ви можете натиснути “” або “Додати обліковий запис”, якщо ваш обліковий запис Google ще не додано до ваших контактів Windows.

З’явиться список доступних облікових записів, які ви можете додати до Windows. Просто виберіть облікові записи Google зі списку, щоб продовжити.

передати, контакти, samsung

Тепер вам потрібно ввести той самий обліковий запис Google, де ваші контакти Samsung. Для цього просто введіть свій ідентифікатор Gmail та пароль у спливаючому вікні.

Згодом Grant Windows Контакти Дозвіл на доступ до контактів Google та завершити налаштування. Він успішно імпортує ваші контакти Google до контактів Windows.

Після цього запустіть iTunes у системі та підключіть до нього iPhone. Як тільки він виявляється, перейдіть на вкладку “Інформація” на бічній панелі та увімкніть параметр синхронізації контакту.

У спадному меню виберіть синхронізацію контактів Windows та виберіть “Всі контакти” зі списку. Врешті-решт, натисніть кнопку Синхронізувати та зачекайте, доки ваші контакти Samsung не будуть передані iPhone.

Передача будь-яких необхідних даних на Samsung через Bluetooth

Передача даних за допомогою Bluetooth. не найшвидший та ефективний метод передачі даних. Але якщо неподалік не існує сталого Wi-Fi, перенесення через Bluetooth може бути Panacea, який вам потрібно так багато.

 • Увімкніть функцію Bluetooth на обох пристроях Samsung;
 • Підключіть старий та новий гаджет, використовуючи пароль, щоб встановити з’єднання;
 • На пристрої джерела Samsung виберіть цільовий файл, наприклад, контакт, зображення, відео, нотатки та інші;
 • Натисніть кнопку “Поділитися” та виберіть Bluetooth;
 • Виберіть трансляцію через Bluetooth
 • Виберіть новий телефон для надсилання файлів;
 • На цільовому пристрої прийміть відправлені файли.
See also  Як увімкнути дзвінок на Samsung

Він буде враховуватися: як передати зображення з телефону на ваш комп’ютер.

Що таке Bluetooth і як це працює

Блокноти. Ця технологія, названа на Honor короля Данія Гарольд Bluetooth, яка була створена для полегшення бездротової передачі даних між пристроями. Це можна знайти на більшості, якщо не на всіх, Android та iOS-телефонах та планшетах, включаючи більшість сучасних комп’ютерів. Це досягається шляхом зв’язування одного пристрою до іншого; Тобто, це створює мости, для яких дані можуть бути передані.

На сьогоднішній день Bluetooth також використовується для підключення периферійних пристроїв, таких як гарнітури, розумні годинники, контролери та т. D., До телефону та таблеток, щоб покращити функціональність.

Передача фотографій з Samsung на Samsung за допомогою Smart Switch

Розумний перемикач. Знаменита програма, яка допомагає користувачам носити фотографії з Samsung на Samsung. (Samsung Smart Switch не працює?)

Він використовує Wi-Fi з’єднання для передачі даних між смартфонами, тому переконайтеся, що у вас є один доступний. Що стосується його сумісності, він підтримує Android 4.0 і вище, що вимагає, щоб користувачі звернути додаткову увагу до своїх телефонів.

Встановіть Smart Switch на пристроях Samsung від Google Play. Це безкоштовно. Якщо ви встановили стару версію до своїх смартфонів, натисніть “Оновити”. Потім відкрийте його на панелі програми, прийміть умови використання та натисніть “Далі”, щоб продовжити. На головному екрані виберіть “Android-пристрій”, а потім натисніть “Запустити”, щоб відкрити наступний екран. Повторіть ті ж операції на іншому телефоні Samsung.

На старовинному телефоні Samsung виберіть “Відправлення пристрою”, а на новому. “Прийняття пристрою”. Потім натисніть “Підключити” на обох смартфонах, щоб підключити один одного.

Як передати контакти з Android для Android: проста інструкція

передати, контакти, samsung

Тоді ви потрапите на екран типу даних, прокрутіть вниз, щоб знайти параметр “Фото” на старій телефоні та виберіть його. Потім натисніть “Надіслати” у нижній частині екрана. Перейдіть на новий телефон і натисніть “Отримати”, щоб розпочати процес.

Після завершення натисніть “Завершити” на новому iPhone та Exit Smart Switch. Тепер ви можете перенести фотографії з одного телефону Samsung до іншого.

Як передати дані від Samsung на Samsung за допомогою синхронізації з Samsung та обліковими записами Google

Як відомо, Samsung смартфони базуються на операційній системі Android, в якій служби Google щільно інтегровані. Тому я можу безпечно рекомендувати метод передачі шляхом синхронізації Samsung або облікового запису Google. Якщо ви ніколи не займалися цим, читайте відповідно до інструкцій:

 • Відкрийте параметри старого пристрою та перейдіть до розділу “Архівація та скидання”.
 • Позначте точку одного імені.
 • Перейдіть до облікового запису з рахунками.
 • Виберіть обліковий запис Samsung.
 • Підтвердити синхронізацію.
 • Повна авторизація на новому пристрої, використовуючи той самий обліковий запис Samsung.
See also  Як налаштувати VPN для Xbox One.

Як тільки виконуються вказані дії, розпочнеться автоматичне завантаження даних. Аналогічним чином, інформація передається за допомогою облікового запису Google.

передати, контакти, samsung

Передача контактів між Samsung телефонів

Після покупки нового Samsung замість старого смартфона вам доведеться відновити всі дані з телефонної книги. Це можна зробити вручну, вводячи кожен контакт окремо. Однак, якщо ви є комунікабельною людиною, і на вашому пристрої є багато номерів, вам може знадобитися час для цієї процедури. Ось чому Android надається спеціальними інструментами, які дозволяють вам передавати контакти з телефону на телефон за лічені хвилини.

Передача телефонної книги за допомогою стандартних функцій Android

Для всіх мобільних телефонів, що працюють Android OS, контактиКонтакти” є стандартними. Він знаходиться у своїх налаштуваннях, що цей інструмент розташований, що дозволяє писати резервні номери телефонів у зовнішній або внутрішній простір пристрою з подальшою передачею цього файлу на ПК.

Щоб скопіювати контакти з Samsung до комп’ютера, потрібно зробити наступне:

 • Знайдіть і відкрити на смартфоні “Контакти“.
 • Зателефонуйте до своїх властивостей та запустіть процедуру імпорту / експорту.
 • У вікні, який з’явиться, вкажіть, де номери телефонів будуть зарезервовані: у внутрішньому зберіганні або вбудованій SD-карті.
 • Підтвердьте запис, натиснувши “Так”. Alt = “Як передати контакти з Samsung до комп’ютера” Ширина = “630” висота = “231” /
 • Підключіть пристрій до комп’ютера через USB-кабель.
 • Fly On Samsung Backup Контакти та перетягніть його до ПК, як звичайний файл. Необхідний документ буде прихований у папці сховища / емульованого / 0 і мати розширення.VCF. /

У майбутньому номер бази даних номер може бути відкритий, переглядати та редагувати через інтегрований у Windows Outlook у Windows.