Home » Як передати контакти з Сяомом на Сяомі

Як передати контакти з Сяомом на Сяомі

Щоб передати телефонні номери до внутрішньої пам’яті смартфона, потрібно виконати наступні дії:

Перейдіть до контактів за допомогою Корпоративної програми телефону, вкладка “Контакти”, або контактні програми безпосередньо:
Щоб зателефонувати до меню керування номером, потрібно довгий час утримувати ліву дотик на телефоні (три смуги). Як результат, з’явиться відповідний список (див. Малюнок нижче), в якому ви хочете вибрати розділ імпорту та експорту:
Телефон буде читати всі контакти, які зберігаються в SIM-картці та відображають свій список. Він залишається, щоб вибрати потрібні номери та натисніть кнопку Імпорт у нижній частині екрана:

Пристрій копіює дані та показує повідомлення про успішно завершений імпорт.

Як скопіювати контакти з телефону Xiaomi на SIM-картці

Тепер у нас є інше завдання, нам потрібно скопіювати дані на SIM-картку з пам’яті пристрою.

Може бути необхідним, якщо ви змінюєте телефон і хочете, щоб всі контакти тримаються на SIM-картці, щоб зробити його зручним для передачі їх з одного пристрою до іншого.

Або ви повинні часто змінювати телефони, але необхідно, щоб контактна інформація завжди залишається актуальною, то це дуже вигідніше використовувати пам’ять SIM-картки.

Крок 1. Повторіть кроки 1. 4 З попередніх інструкцій та введіть меню “Імпорт та експорт”

Ви знаходитесь у меню “Імпорт та експорт”, тепер вам потрібно вибрати елемент “Експорт до SIM-карти 1”. Клацніть на ньому.

Крок 2. Прочитайте попередження та згодні з ним

Після того, як ви вибрали експорт, на екрані з’явиться попередження, яке ви можете написати дані в SIM-картці лише близько 249 контактів, не більше. Т.Е. Якщо в пам’яті телефону не було більше не було, деякі з них записуються в пам’ять SIM-картки. Це важливо, т.До. Якщо ви не прочитаєте це попередження, скопіюйте дані та надайте або дайте або продати телефон, після того, як створюйте повне скидання до заводських налаштувань, то відсутні контакти, які ви не відновлюєте. Якщо тільки вони були попередньо зарезервовані на серверах Google, але тільки якщо ви не вимкнули можливість створення резервної копії.

See also  Як видалити віддалені кімнати з Samsung. Як відновити віддалені контакти в смартфоні Android Samsung Galaxy

Все зараз передається на SIM-картку.

Контакти

Контакти для передачі від одного Xiaomi до іншого буде використовувати ту ж програму. Запустіть його, а потім виберіть піктограму “Папка”, а потім прокрутіть меню, доки ви не побачите “Контакти”. Тепер виберіть потрібні контакти, щоб відправити на інший Xiaomi та натисніть кнопку “Надіслати”. Стандартна процедура з QR-кодом випливає нижче.

Передача контакту з SIM-карткою до телефону

Найбільш поширеним є процес імпортних / експортних контактів. Зрештою, багато номерів, введених у телефонну книгу, зберігаються на SIM-картці. У Смартфонах Сяомі скопіюйте контакти з SIM-картками та навпаки, досить просто. Потрібно перейти до налаштувань телефону, в ньому будуть “системні програми”, знайдіть розділ “Контакти”. Ось натискайте “Імпорт та експорт”, після чого ви можете вибрати необхідну SIM-картку для імпорту або експорту контактів.

передати, контакти, сяомом, сяомі

Як передати контакти на Сяомі

Крім того, програмне забезпечення для смартфонів дозволяє відправляти контакти через WebMoney Keeper, Skype, Email, Bluetooth та SMS за допомогою меню “Імпорт та експорт”. Можливі контакти між обліковими записами Google і Mi.

Як передати контакти на телефоні Xiaomi з MIUI Firmware 11?

Якщо є необхідність перенесення контактів від / до телефону Xiaomi, то спробуйте скористатися нашими інструкціями.

Оптимальний варіант. синхронізувати пристрій з хмарним сховищем Cloud або Google. У цьому випадку процес експорту та імпорту контактів буде виготовлений за кілька хвилин.

На першому етапі слід запустити програму “Контакти”. У верхньому куті праворуч відбудеться зображення вертикальних трьох точок. Натисніть на ній, після чого з’явиться меню на екрані з двох елементів. Ми вибираємо перший підпункт “Імпорт та експорт”.

У відкритому меню буде запропоновано кілька варіантів роботи.

Якщо ви виберете імпорт з пам’яті, вам потрібно заздалегідь завантажити тип файлу VCard. Він попередньо створений на іншому гаджеті і містить інформацію про необхідні абоненти. Коли ви натискаєте кнопку, потрібно вибрати потрібний обліковий запис. Він буде прикріплений до нього, щоб приєднати нові контакти з наступною автоматичною скануванням пам’яті, яка спрямована на виявлення документа VCard. Тепер вам потрібно вибрати потрібний файл і зачекати завершення процесу імпорту.

See also  Як налаштувати NFC на Xiaomi 8T

Під час вибору експорту до пам’яті файл створює файл VCard. Система автоматична зберігає її в кореневій папці системного диска.

Для пошуку слід перейти до програми “Explorer”. У верхній частині дисплея є зображення папки. Натисніть на неї, після чого на екрані відображаються в алфавітному порядку по телефону. Вам потрібно перевернути сторінку, доки документ ви не створюєте.

Тоді вам потрібно зробити клік на елементі “Надіслати контакти”, що призведе до автоматичного створення VCard. Користувач отримає запит, де система запитує, яка програма повинна використовуватися для передачі інформації.

Існує опція за допомогою “імпорту в обліковому записі MI”. Якщо він створюється, то після вибору елемента, передача даних буде передана.

Як передати контакти з Сяомом на Сяомі

У нас вже є стаття про передачу контактів всередині одного пристрою. Сьогодні ми будемо обговорювати передачу контактів з одного пристрою до іншого. Чому це зроблено, я сподіваюся, це зрозуміло для всіх, тому ми негайно йдуть до дії.

Контакти будуть в телефонній книзі Smartphone.

6 Коментар щодо “Як передати контакти від Сяомі до Сяомі

Скопіюйте лише 1 контакт і все це

Добрий день, ви можете повідомити, як знайти файл у телефонній системі Xiaomi. Т.До. Після оновлень.Втратив всі контакти по телефону. Раніше врятували все на ПК разом із системними налаштуваннями

І як зразки контактів передають. На смартфоні 200-300, і вам потрібно передати 20-30.

Що робити, якщо телефон бачить файл VCF, але дає помилку. Не відкриває файл.

Не допомогло на екрані не наближаються до контактів

Корисні статті

Смартфони Xiaomi дешевші, ніж більшість подібних телефонів. Причиною цього є наявність реклами, побудована в оболонку MIUI. Таким чином, виробник збільшує прибуток. однак, користувачі мають дратівливий.

Щоб звільнити місце в пам’яті смартфонів Xiaomi та Redmi, їх користувачі повинні періодично видаляти SMS. Але іноді можна спорудити дані. і для того, щоб читати повідомлення, їм доведеться відновити. Але, хоча в Інтернеті.

Кожен користувач телефон Xiaomi Redmi або Mi знає, як вимкнути робочий пристрій. Але є випадки, коли відбулася серйозна невдача або вийшов екран. Для того, щоб мати справу з відключенням смартфона Xiaomi, варто зустрітися з.

See also  Як дзвонити через WhatsApp з комп'ютера

Як передати дані до телефону Xiaomi

Копіювання даних про Xiaomi. це дуже велика тема, як правило, під ним передбачає відновлення після скидання до заводських налаштувань або створюючи на новій машині зображення попереднього, на якому все було налаштовано, як вам подобається.

Перш ніж передавати дані на новий телефон, ви повинні опублікувати резервну копію даних про попередній смартфон, який потрібно передати.

При передачі даних буде відновлено наступні параметри:

 • Заява
 • Настільний (значок)
 • Шпалери
 • Встановлення сигналу та годинника
 • Налаштування сповіщень
 • Загальний вигляд Miui

Повна резервна копія через Google неможливо, маєте на увазі.

Як передати дані з Сяома до Сяомі

Функція передачі даних у Xiaomi Redmi 4x та інші смартфони доступні в версії MIUI 7 INTES, і працює тільки якщо встановлено на обох пристроях. Для передачі даних з Xiaomi Mi5, Xiaomi Redmi 4A або будь-який інший телефон цього бренду вам знадобиться бездротовий зв’язок Bluetooth. Ви повинні виконати наступні дії:

 • Перейдіть до меню “Налаштування”, виберіть “Додаткові” та “Передача”.
 • Виберіть параметр «Я надсилаю» або «я. одержувач».
 • Після вибору опції ви повинні вибрати категорії даних, які ви хочете скопіювати (налаштування, програми, контакти, картку пам’яті).
 • Виберіть мобільний пристрій для надсилання інформації.
 • Після встановлення передачі даних підключення до Xiaomi Redmi Note 4 або інший пристрій розпочнеться автоматично.

Передача даних з Xiaomi на інший телефон Xiaomi

Популярність китайського виробника смартфонів Xiaomi зростає щодня, і тому виникла цілком природною проблемою: передача інформації між двома пристроями. Безумовно, більшість власників сучасних смартфонів зіткнулися з проблемою, коли довго і нудні повинні відновити все, що містилося на загубленому або зламані смартфоні. Стаття буде обговорювати, як передавати дані з Сяома до Сяомі у двох основних способах: функція “Передача” та резервне копіювання.