Home » Як передати зображення з комп’ютера на телевізор

Як передати зображення з комп’ютера на телевізор

Щоб отримати дані з компютера та вибрати їх на екрані, можна використовувати наступні методи:

 • Якщо в будинку є маршрутизатор, а також у телевізійних та комп’ютерних бездротових адаптерах, ви можете надсилати файли між ними через локальну бездротову мережу. У цій ситуації доступ до медіафайлів, розташованих на комп’ютері та відтворює їх на екрані.
 • Багато сучасних телевізорів (наприклад, LG, Samsung) оснащені програмами прямих технологій Wi-Fi. Його функція полягає в тому, що ви можете створити бездротову локальну мережу без використання маршрутизатора. У розглянутому справі підключення до ПК безпосередньо. Ця технологія схожа на “Bluetooth”, але має більший діапазон дій. це до 200 метрів.
 • Технологія Miracast. це протокол бездротового зв’язку, який підтримується останніми версіями Windows та більшості моделей, таких як LG, Panasonic, Samsung.
 • Intel WD. це інший протокол Wi-Fi для зв’язку між пристроями. Він використовується комп’ютерами з процесором Intel.
 • MacBook можна підключити за допомогою консолі літака.
 • Можливо, використання міні-ПК. Вони є розміром комп’ютерів з флеш-накопичувачем. Вони встановили одну з сучасних операційних систем. Підключення до телевізора здійснюється через вхід HDMI.

Зверніть увагу! Використання будь-якого з наведених вище варіантів дає змогу відображення відео та зображень з комп’ютера.

Як транслювати зображення зі смартфона на телевізорі?

передати, зображення, комп, ютера, телевізор

Так Так, так можна. Не з усіх звичайно смартфонів. Ідеальний Samsung Galaxy Примітка 8/9. DEX-станція купується окремо. Станція підключається до телевізора, смартфон до станції, до нього підключені клавіатуру та мишу. Готовий! Тепер у вас є повний ПК на телебаченні.

Не забувайте, що технічні характеристики примітки 8 і примітка 9 набагато багатші, ніж деякі ноутбуки та ПК.

Samsung смартфони останніх моделей випуску особливо відрізняються. У них є кнопка “трансляція на смарт-телевізійному”. Натиснувши цю кнопку, ви запускаєте автоматичний пошук доступних телевізорів Samsung. Потрібно вибрати відповідний телевізор і почекати. Все залежить від швидкості Інтернету. В ідеалі, зображення з’явиться на вашому екрані миттєво. Дуже зручна функція, яка знаходиться в нових флагманах.

Всі методи підключення смартфона до телевізора. в наступному

Телевізор підключений до комп’ютера не тільки з різними методами, а й через Wi-Fi. Джерело сигналу може бути як стаціонарний комп’ютер і ноутбук. Екран може бути використаний для перегляду відео та аудіозаписів з жорсткого диска.

Практично всі використані методи для підключення телевізора до Wi-Fi вимагає, щоб бездротова підтримка в ньому. Тобто телевізор повинен мати адаптер Wi-Fi. Більшість сучасних телевізійних пристроїв має аналогічний пристрій.

Як передати зображення та відео з комп’ютера на телевізор на Wi-Fi (DLNA)

Цей метод бездротових зв’язкових телевізорів вважається найбільш поширеним. Це та всі наступні інструкції написані для операційних систем Windows 7, 8.1 і Windows 10

Як відобразити зображення з комп’ютера або ноутбука на телевізорі. Мода II

Якщо телевізор підтримує прямий Wi-Fi, маршрутизатор не потрібний. ви можете підключити безпосередньо до телевізійної мережі. Щоб підключитися, потрібно перейти до відповідного меню телевізора.

Функція DLNA може бути використана для відтворення вмісту без налаштування сервера DLNA. Стан. Комп’ютер та телевізор повинні бути в одній локальній мережі. підключений до одного маршрутизатора або Wi-Fi Direct.

 • Налаштуйте сервер DLNA на комп‘ютері. Вам потрібно відкрити доступ до потрібних файлів. Для цього в мережевих параметрах виберіть тип “Головна”. Всі інші папки. з документами, зображеннями, музикою та відео за умовчанням. Щоб відкрити доступ до певної папки, просто натисніть на нього клацніть правою кнопкою миші. Виберіть вкладку “Властивості” та “Доступ” у контекстному меню.
 • Увімкніть обмін. Найшвидший варіант. відкрити провідник і вибрати “Мережа”. Якщо після цього інформація з’являється, що виявлення мережі та доступ вимкнено, натисніть на повідомлення та дотримуйтесь інструкцій, які з’являться.

Якщо це повідомлення не відображається, а замість цього відображається комп’ютери та мультимедійні сервери, швидше за все, DLNA вже налаштовано. В іншому випадку вам доведеться налаштувати сервер DLNA.

Коли DLNA налаштовано та підключено, відкрийте телевізійне меню та перегляньте, які пристрої підключені. Алгоритм дій залежить від марки телевізора, наприклад:

 • У Sony Bravia натисніть кнопку Головна, а потім виберіть потрібний розділ. музику, фільми, зображення, перегляньте вміст комп’ютера;
 • У LG виберіть SmartShare, там ви побачите, що лежить у папках, навіть якщо у вас немає цієї програми на вашому комп’ютері.
See also  Віддалений управління комп'ютером за допомогою iPad. Знайомство з параметрами

На інших штампах існує приблизно ті ж маніпуляції, використовуючи відповідні програми.

Коли підключено DLNA, перейдіть до комп’ютера до потрібної папки, і натиснувши на відеофайл у explorer, виберіть «Грайте на”. Замість очок буде назва вашого телевізора. Далі, передача Wi-Fi відеосигналу розпочнеться. з комп’ютера / ноутбука на телебаченні.

Навіть якщо є підтримка фільмів у форматі MKV, він не працює для “відтворення” у Windows 7 та 8, тому в телевізійному меню не буде легко, найпростіший спосіб вирішити проблему, щоб перейменувати ці файли в AVI на комп’ютері.

ТБ як бездротовий дисплей (WIDI)

Ми зрозуміли, як відтворювати комп’ютерні файли на Teleex, і як зробити їх доступними. Далі, дізнайтеся, як показати будь-яке зображення з комп’ютера / ноутбука. Телевізор буде відігравати роль бездротового монітора.

Для виконання завдання використовуйте одну з двох технологій. Intel Wid або Miracast. З’єднання не вимагає маршрутизатора, як ви встановлюєте пряме з’єднання. з Wi-Fi Direct.

 • Якщо комп’ютерне обладнання обладнано процесором третього покоління Intel, він має бездротовий адаптер Intel з інтегрованим графічним графічним чіпом Intel HD, він підтримує Intel Widi в 7 і 8.1 версії Windows. Вам може знадобитися завантажити бездротовий дисплей Intel. Ви можете завантажити програму на офіційному веб-сайті Intel.
 • Якщо Windows 8 попередньо встановлено на комп’ютері / ноутбуці.1 і є адаптер Wi-Fi, то має бути підтримка Miracast. При встановленні Windows опція може бути будь-якою. з підтримкою або без нього. Раніше версії операційної системи. до 8.1, Miracast не підтримує.

Для використання Miracast вимагає підтримки з телевізора. Пару років тому вам доведеться придбати спеціальний адаптер, і сьогодні багато телевізорів виробляються з вбудованою підтримкою технології Miracast або отримати його після миготливості.

 • Увімкніть підтримку WIDI або Miracast на телебаченні. Як правило, це працює за умовчанням. Буває, що в телевізорі немає такого налаштування, то цього достатньо, щоб увімкнути модуль Wi-Fi. Наприклад, у “Samsunga” ця функція була названа “екраном дзеркала”, він знаходиться в налаштуваннях мережі.
 • Увімкніть WIDI, запустивши бездротовий дисплей Intel та виберіть бездротовий монітор. Ви можете запитати код. він з’явиться на телебаченні.Екран. Ми шукаємо бездротовий монітор WIDI:
 • Використовувати Miracast у Windows 8.1, відкриті принади. ця панель знаходиться праворуч. Натисніть кнопку “Пристрої” та “Проектор”. Потім натисніть напис “Додати бездротовий дисплей”.

Якщо це не так, це означає, що технологія Miracast не підтримує ваш комп’ютер, щоб виправити ситуацію, вам доведеться оновити адаптер Wi-Fi.

Підключення ноутбука до телевізора Smart TV за допомогою Wi-Fi без проводів

Більшість телевізорів оснащені функцією, доступним для них. Інтерактивний вміст. На Teleker ви можете вивести фільми, музику, ігри та багато іншого. Така технологія називається Smart TV.

“Smart” реалізується на телевізорах Samsung, подібні технології доступні від інших виробників. “Sony”, “Philips”, “Panasonic” та інші. Розглянемо читати далі порядок телевізійного з’єднання зі смарт-технологією до звичайного ноутбука через Wi-Fi.

 • Підключіть ноутбук та телевізор до однієї мережі Wi-Fi. Якщо комп‘ютерне обладнання вже підключено до маршрутизатора, він залишається робити те ж саме для телевізора. Увімкніть телевізор і використовуйте пульт дистанційного керування до “Налаштування”, а потім у вкладці “Мережа”.
 • Увімкніть адаптер Wi-Fi. У списку виберіть пункт підключення ноутбука. Тепер обидва пристрої підключені до однієї локальної мережі.
 • Налаштуйте сервер DLNA. Відкрити доступ до папок, що містять відео та інший вміст на ноутбуці. Це робиться в “Центрі керування мережею”. Перейдіть до розділу “Переглянути активні мережі” та змініть загальну мережу до місцевого. Налаштування сервера DLNA:
 • Розгорнути доступ до файлів. Наприклад, вам потрібно подивитися фільм, який знаходиться на жорсткому диску. Знайдіть папку “Мої відео” та натисніть на нього, відкривши контекстне меню.
 • У спадному списку виберіть “Access” та перейдіть до “Додаткові налаштування” від нього. Покладіть у верхній “прапорці”. поблизу “Спільна папка”. Натисніть “Застосувати”, а потім “OK”. Виберіть “Розширені налаштування”:
 • Існує ще один спосіб включити загальний доступ. Відкрийте “Explorer” та виберіть “Мережа”. Натисніть на вкладці, яка вимикає виявлення мережі та обмін файлами. Далі, дотримуйтесь інструкцій.
 • Після перемикання на DLNA виконайте панель керування та знайдіть розділ з перегляду вмісту на комп’ютері. Наприклад, на телевізорі MACI “Sony”, цей елемент називається “домом”, в LG. “Smartshare”.

Якщо всі налаштування зроблені правильно, ви включите відео з двок кліків ноутбука:

 • Підкресливши свій файл у ноутбуці, натисніть на нього клацніть правою кнопкою миші та виберіть “Play on”.
 • У списку пристроїв знайдіть свою модель телевізора. Натисніть на нього, і відеофайл буде транслюватися на екрані.

Підключення до Wi-Fi Звичайний телевізор без бездротового адаптера через Вхід HDMI

Якщо ви не отримали сучасний розумний телевізор, нічого не втрачається. Простий телевізор може також використовуватися для вирішення завдання. Головне, що пристрій має вхід HDMI.

Для досягнення мети вам знадобиться одне з наступних пристроїв:

 • Google Chromecast. Цей невеликий пристрій називається цифровим або мережевим медіаплеєром. Це продукти Google. Пристрій призначений для передачі відео та аудіо-файлів Wi-Fi з Інтернету або локальної мережі. Що виглядає Google Chromecast:
 • Android Mini PC. Це виглядає як флеш-накопичувач. З’єднується через порт HDMI до телевізора.
 • Intel обчислює палицю. Пристрій з упаковкою жувальної гумки може перетворити будь-який монітор, що має вхід HDMI у повноцінному комп’ютері з високоякісним графічним та бездротовим зв’язком. Розмір цього компактного комп’ютера становить 11,5 см.
See also  Як підключити LG Saunbar до комп'ютера. Основні зв'язки

Відтворення фільмів з комп‘ютера на телевізорі на Wi-Fi (DLNA)

Для цього найпоширеніший спосіб бездротового телевізійного з’єднання, крім наявності модуля Wi-Fi, також потрібно також, щоб телевізор сам підключений до того ж маршрутизатора (t.Е. до однієї мережі), який зберігається як комп‘ютер, так і ноутбук, на якому зберігаються відео та інші матеріали (для телевізорів із прямим Wi-Fi, ви можете зробити без маршрутизатора, просто підключіться до мережі, створеної телевізором). Я сподіваюся, що це вже там, але ніяких індивідуальних інструкцій не потрібно. з’єднання надходить з відповідного меню вашого телевізора так само, як підключення до Wi-Fi будь-якого іншого пристрою. См. Окремі інструкції: Як налаштувати DLNA в Windows 10.

Наступний елемент полягає в налаштуванні сервера DLNA на вашому комп’ютері або, більш чітких, надайте його папки на нього. Зазвичай цього достатньо, щоб “додому” (приватний) встановлюється в параметрах поточної мережі. За замовчуванням “Відео”, “Музика”, “Зображення” та “Документи” публікуються папки.

Один з найшвидших способів включення спільного використання. Відкрийте Windows Explorer, виберіть “Мережа” та, якщо ви бачите повідомлення “Виявлення мережі та розділення файлів”, натисніть на нього та дотримуйтесь інструкцій.

Якщо це повідомлення не слідує, а замість комп’ютерів у мережевих та мультимедійних серверах будуть відображатися, то, швидше за все, ви всі налаштовані (це цілком ймовірно). Якщо це не спрацювало, то тут докладні інструкції щодо налаштування сервера DLNA у Windows 7 та 8.

Після того, як DLNA увімкнено, відкрийте пункт меню для телевізора, щоб переглянути вміст підключених пристроїв. На Sony Bravia ви можете перейти до головної кнопки, а потім виберіть розділ. фільми, музику або зображення та перегляньте відповідний вміст з комп’ютера (також у Sony є програма Homestream, яка спрощує все, що я писав). На LG телевізорах. предмет SMARTSHARE, то вам також потрібно буде побачити вміст спільних папок, навіть якщо у вас немає програми SMARTSHARE на комп’ютері. Для телевізора інших брендів потрібно приблизно аналогічні дії (а також мають свої власні програми).

Крім того, з активним з’єднанням DLNA, натиснувши правою кнопкою миші у відеофайлі в Explorer (це зроблено на комп’ютері), ви можете вибрати пункт меню “Грайте на NAME_TELEVIZOR”. Коли вибрано цей елемент, розпочнеться бездротова трансляція відеопотоку з комп’ютера на телевізорі.

ПРИМІТКА. Навіть якщо телевізор підтримує MKV фільми, він не працює для цих файлів для “PLAY” у Windows 7 та 8, а в телевізійному меню вони не відображаються. Робота в більшості випадків Рішення просте для перейменування цих файлів в AVI на комп’ютері.

Як підключити ПК з телевізором через Wi-Fi та передавати сигнал з зображенням

Як не дивно, але не багато хто знає, що ви можете підключити ноутбук до телевізора та без дротів буквально протягом декількох кліків за допомогою миші. Це дозволить сидіти на дивані, щоб транслювати фотографії, зроблені у відпустці або відео. Ви також можете відтворювати свої улюблені ігри за допомогою нема маленького ноутбука, але відображайте зображення на пристрої з величезним діагональним. Правда, в останньому випадку варто розглянути, що картина буде транслюватися на невеликому телевізорі видалення. Під час перегляду фільмів та фотографій ви не помітите. Нижче ми дамо покрокові інструкції, як підключити ноутбук з телевізором за допомогою Wi-Fi.

Як передати відеозйомку на телевізорі за допомогою бездротового зв’язку

Не подобається велика кількість дротів у будинку? Тоді оптимальне рішення буде бездротовим зв’язком. Ви можете:

Відтворення відео на телевізорі за допомогою Wi-Fi

Ви можете передавати дані під час підключення ПК до Wi-Fi та наявності сервера DLNA. Якщо телевізійна техніка підтримує потокову мультимедіа DLNA, ви можете надсилати фільми, фотографії та інші файли, не потребуючи додаткового обладнання.

Щоб трансляція відео в локальній мережі до телевізора, виконайте такі дії:

один. Запустіть прямий режим Wi-Fi на телевізорі через меню. На комп’ютері відкрийте “панель керування” або “параметри”. Вкажіть категорію “Інтернет”. Виберіть дію “Показати доступну мережу” та встановіть потрібну опцію у спливаючому вікні.

Введіть ключ WPA, який відображається на великому екрані, і підтвердьте дію. Цей ключ дуже чутливий до реєстру, тому обов’язково вводьте його правильно перед підключенням.

Щоб відобразити потокове трансляцію, вам потрібно буде завантажити програми для надсилання відео на телевізор, який дозволяє надсилати вміст за допомогою DLNA. Є прості рішення для демонстрації потокового мультимедіа, наприклад, Kodi. Це відкритий гравець, який пропонує можливості основних медіа-серверів та працює з усіх операційних систем. KODI також сумісний з майже всіма потоковими службами. Крім того, також подивіться на відмінне програмне забезпечення Plex або EMBY.

Передача зображень з комп’ютера до телевізора LAN на Windows 10

Щоб передавати засоби масової інформації до телевізора з підтримкою LAN, натисніть кнопку “LAN” на телевізійній панелі. Перейдіть до джерела під назвою “Дзеркало екрану” або подібне ім’я. Потім налаштуйте ПК: Відкрийте параметри обладнання та перейдіть до категорії “Пристрої”. “Прилади та принтери”.

See also  Як змінити екран на комп’ютері. Для Windows (на робочому столі)

Миша над параметром “додавання пристрою” для підключення нового до комп’ютера.

Установка з’єднання займе деякий час. Не від’єднуйте шнур живлення, тоді як обладнання підключено. Це може призвести до захоплюючого обладнання або його подальшої несправності і не працює.

Використання Chromecast

Chromecast. це спеціальний пристрій, який допомагає підключити обладнання та передачу носія. Він сумісний з кількома ОС, включаючи Windows, iPhone, Mac, Android та Chromebook.

Chromecast дозволяє транслювати вміст відео або музику та запускати вміст з сайтів. Він може бути придбаний у багатьох магазинах, включаючи онлайн: наприклад, ви можете замовити обладнання на озон або Яндекс.Ринок. Щоб транслювати ПК на телевізор з ним, вам доведеться виконати кілька дій:

один. Налаштуйте Chromecast та підключіть його до розетки та техніки. Переконайтеся, що ви завантажили останню версію браузера Google Chrome. Якщо у вас вже є, натисніть значок точка на верхній панелі.

У новому вікні встановіть “трансляцію в. “І виберіть” Переклад вкладку “або” Передача робочого столу “. Як тільки ви закінчите це, натисніть на значок, розташований у верхньому правому куті, щоб показати екран ноутбука на телевізорі.

Метод має кілька недоліків. Наприклад, пристрій сам не працює: ви повинні підключити його до джерела живлення. Він також не підтримує демонстрацію медіа-файлів з роздільною здатністю 4K.

Встановлення декількох дисплеїв

Якщо ви хочете одночасно бути зображенням та на комп’ютері, а на телевізорі. встановіть налаштування дисплея декількох моніторів.

Для цього виберіть потрібний елемент з списку розкриття інформації “Тип монітора”.

З цього списку ви можете вибрати клонування екрана або розширення робочого столу.

У першому випадку той же відображення робочого столу на обох пристроях одночасно відбудеться одночасно.

Для того, щоб відчувати себе комфортно. бажано, щоб монітор та телевізор був одним форматом (нормальним або широкоекранним), інакше один з пристроїв спотворюється.

Використовуючи розширення робочого столу, кожен з підключених пристроїв буде призначений послідовним номером.

Наприклад, монітор 1 і монітор 2. Якщо ви не знаєте, хто є хто. використовуйте кнопку “define”.

У цьому випадку цифра, призначена для нього, відображається на екрані кожного пристрою.

У вікні налаштувань за допомогою миші можна змінити екрани в місцях. У цьому випадку їх нумерація зміниться.

Щоб підтвердити налаштування, натисніть кнопку Застосувати.

Щоб переконатися в правильному функціонуванні розширеного робочого столу. перемістіть курсор миші до краю екрана.

Досягнувши свій кордон, курсор з’явиться на другому дисплеї.

Використовуючи під час підключення за допомогою HDMI, можливості відеокарти, ви можете налаштувати частоту оновлення та дозволу на кожен пристрій окремо.

Карти виробників, таких як NVIDIA та AMD, мають свої власні налаштування для підключених пристроїв.

Для того, щоб ввести їх. клацніть правою кнопкою миші на порожній робочий стіл.

Коли встановлено відеокарту GeForce, виберіть панель керування NVIDIA зі списку.

У відкритому вікні, вкажіть дисплеї, які будуть використовуватися.

Rca і scart

Деякі варіанти кабелю, зокрема, RCA та SCART мають можливість використовувати тільки разом із спеціальними конвертерами. Це пояснюється тим, що ПК просто не має таких виходів.

Найбільш старі телевізори часто здатні робити виключно RCA сигнал. Цей кабель складається з трьох барвистих дротів: два для аудіо, один для відео. Люди також називають “тюльпанами”. Але для того, щоб виконати таке з’єднання, ви повинні додатково придбати спеціальний адаптер. Це може бути HDMI → RCA або VGA → RCA.

Відносно сучасний роз’єм SCART дозволяє передавати зображення високої чіткості. Крім того, він може одночасно відтворювати як формат відео, так і аудіо. На комп’ютері такий роз’єм, на жаль, відсутній. Тому, знову ж таки, вам доведеться вдаватися до покупки перехідних пристроїв.

Налаштування з’єднання надходить на той самий принцип, що і подібні способи.

Підключення ноутбука або комп’ютера до телевізора

Щоб підключити ноутбук або комп’ютер до телевізора, потрібно визначити метод з’єднання. Залежно від моделі пристрою метод може відрізнятися. Щоб не зіпсувати запланований фільм, скористайтеся одним із наших порад.

 • один. Параметри з’єднання
 • один.1 через кабель HDMI
 • один.2 кабель DVI
 • один.3 через VGA
 • один.4 Miracast (WIDI)
 • один.5 RCA та S-Video
 • один.6 Wi-Fi (або Ethernet) з’єднання
 • один.7 Використання бездротового монітора
 • один.8 scart
 • 2. Підключення Apple MacBook Pro і ноутбуків повітря до телебачення
 • 2.1 бездротовий зв’язок
 • 2.2 Підключення через кабель
 • 3. Проблеми при підключенні до телевізора на HDMI та VGA
 • 3.1 Немає сигналу з ноутбука / комп‘ютера на телебаченні
 • 3.2 Немає звуку, але є зображення