Home » Як переглянути видалені повідомлення в телефоні

Як переглянути видалені повідомлення в телефоні

Створення локальної резервної копії

Це альтернативний спосіб збереження резервних повідомлень, контактів та даних програми. Для того, щоб їх використовувати, виконайте такі дії:

Перейдіть до розділу “Бронювання та відновлення”, як описано вище.

Тоді в підрозділі “локально” виберіть “Мобільний пристрій”.

видалені, повідомлення, телефон

Перевірте необхідний, щоб зберегти як резервну копію. Не забудьте поставити позначку поруч із елементом “Повідомлення, контакти та журнал викликів”. Після цього натисніть кнопку “Створити резервну копію”.

Зверніть увагу! Не вибирайте системні дані та інші дані додатків (другий та третій елемент) для бронювання, якщо вам це не потрібно.

На екрані з’являється попередження, що деякі програми не можуть бути зарезервовані або відновлені. Натисніть кнопку “Очистити”.

Зачекайте завершення процесу.

Операція може зайняти деякий час. У області сповіщень буде відображатися відповідне попередження.

Наприкінці копіювання натисніть кнопку Готово.

Як відновити SMS з смартфоном

Відновлення GT.

Для цього нам потрібна програма. Її гідність полягає в тому, що відновлення не вимагає втручання ПК.

Метод дуже простий, але, на жаль, вимагає доступу до прав кореня. Як отримати їх, ви дізнаєтеся в окремій статті.

SMS-резервне копіювання

У цій заявці вам також не потрібен ПК. Вся робота виконується на смартфоні.

Але ця програма допоможе вам, якщо ви зробили резервну копію раніше. Тому ми настійно рекомендуємо створити резервну копію, щоб у випадку з повідомленнями, які ви можете легко відновити!

 • Провести конкретні файли.
 • Створіть резервні копії даних.
 • Відновлення повідомлень.
 • Видалити архіви з інформацією

Тепер, якщо ви видаляєте важливі повідомлення, просто відкрийте цю програму та натисніть “Відновити”

Відновити SMS на Android за допомогою комп’ютера

Процес відновлення повідомлень через Android гаджет та персональний комп’ютер один з одним майже не відрізняється. Всі програми виконують таку ж процедуру для сканування пристрою, пошуку віддалених даних та відновлення.

Опція відновлення через комп’ютер більш підходить для тих користувачів, на гаджетах, що внутрішня пам’ять забивається, і неможливо встановити нові програми. Або телефон працює неправильно, швидко розряджається акумулятором і т.D.

Чим більші шанси на повернення втрачених даних, ніж необхідні заходи будуть прийняті швидше. Перезаписана інформація в інших даних зменшує можливість відновлення.

Потрібна допомога?

Не знаю, як вирішити проблему у роботі вашого гаджета та потребує ради фахівця? Олексій відповідає за питання, майстер ремонту смартфонів та таблеток у сервісному центрі.Напиши мені “

 • Спеціальна програма для комп’ютера.
 • USB-кабель.
 • Android смартфон, на якому ви хочете відновити SMS.
 • Комп’ютер або ноутбук.

Mobikin Doctor для Android

Заява дуже популярна, чітко заслуговує уваги, якщо вам потрібно відновити відсутні SMS-повідомлення. Розробники радять на пристрої Android отримати кореневі права, але програмне забезпечення працює з розгорнутою гаджетами.

 • Спочатку ми перекладаємо телефон Android у режим розробника. Для цього перейдіть до меню, ми знайдемо розділ для розробників, де ви вирішили, щоб увімкнути налагодження USB. Підключіть гаджет до комп’ютера за допомогою USB-кабелю.
 • Ми завантажуємо на ваш комп’ютер (Mac або Windows) з веб-сайту розробника HTTPS: // www.Mobikin.COM програма Mobikin Doctor та встановіть його.

Потрібно звернути увагу на такі моменти:

 • SMS-повідомлення відновлюються до комп’ютера.
 • Програма підтримує більше 2 тисяч моделей Android Gadget, але з деяким конкретним несумісності пристрою можливий. Цей нюанс може бути уточнений на веб-сайті розробника.
See also  Зателефонуйте на мобільний телефон з комп'ютера.

GT відновлення для Windows

Програма буде відмінним вибором для вирішення проблеми, пов’язаної з відновленням втрачених повідомлень. Soft має два режими відновлення просунуті і швидко. Коли ви виберете швидкий режим після того, як прискорене сканування виявляються нещодавно видалені файли. Коли ситуація ускладнюється даними, втрачені набагато раніше, необхідно використовувати розширений режим, який буде потрібно більше часу, але це не сто відсотків результату.

Щоб зменшити час пошуку в відновленні GT, можна вказати формат необхідних файлів або папки, де інформація була раніше. Результатом програмного забезпечення буде звіт з повідомленнями, які підлягають відновленню.

Завантажте додаток з офіційного сайту розробника http: // www.Gtrecovery.NET / Windows / Index.html. Встановіть програмне забезпечення на комп’ютері.

Тепер на гаджеті Android активуйте налагодження USB, після чого ви підключаєте телефон до комп’ютера через USB-кабель. Відкрийте відновлення GT для Windows, вікно реєстрації негайно з’являється. При використанні безкоштовної версії цей крок можна ігнорувати. Після введення робочого вікна виберіть опцію відновлення даних мобільного зв’язку.

Лікар. FONE Android відновлення даних

Відмінна програма, яка дозволяє відновити повідомлення. Це професійний інструмент, який здатний реанімувати не тільки SMS, але і електронною поштою, зв’язатися з ім’ям, відео та фотографій. Принцип роботи доктора. Фон з раніше представлених програм не сильно відрізняється, але є деякі нюанси.

По-перше, завантажте утиліти з ресурсу розробника HTTPS: // drfone.Wondershare.COM / Android-Data-Recovery.html. Встановіть на комп’ютерне програмне забезпечення.

 • Android Gadget Connect через USB-кабель до комп’ютера, активація налагодження за USB.
 • Виберіть дані для відновлення, запустіть процес сканування.
 • У нижньому правому куті активуйте кнопку відновлення.

Як відновити віддалений SMS на Android

Що робити, якщо ви випадково видалили важливі повідомлення на смартфоні? Будь-яке SMS-повідомлення може бути відновлено. Нижче, як це можна зробити.

Як відновити віддалений SMS на телефоні Android? Це допоможе вам програму на комп’ютері. Перш за все, вам потрібно підключити телефон у режимі налагодження USB, а потім дотримуватися інструкцій для програми відновлення.

Зверніть увагу! Щоб відновити SMS на Android без комп’ютера, вам доведеться включити ліцензію супер-користувача. Якщо у вас є такі права, ви можете використовувати програму відновлення GT або її аналогів. У цьому посібнику цей метод не буде розглянутий.

Виявляється, при видаленні SMS вони не знімаються відразу до кінця і залишаються на телефоні. Ви можете спробувати відновити їх за допомогою спеціального застосування. Успіх під час реставрації залежить від того, скільки пам’яті втрачається, т.Е. Скільки разів було запис даних у секторі, де зберігається SMS.

Щоб відновити дані у нашій справі SMS, перше, що потрібно зробити, це відновити смартфон з резервного копіювання. Якщо ви ніколи не зробили резервну копію, вам доведеться використовувати сторонні програми.

Є два способи зробити резервну копію даних і SMS

 • Локальна резервна копія здійснюється за допомогою спеціальних програм, які зберігають всі дані на картці пам’яті. Ця копія пізніше може бути використана для відновлення втрачених даних. Наприклад, ви можете відновити SMS за допомогою спеціальних програм, таких як резервне копіювання титану або резервне копіювання SMS.
 • Хмара резервного копіювання більшість виробників додавали хмарну синхронізацію до своїх смартфонів. Хмара зберігає всі важливі дані, такі як контакти, повідомлення, програми та t.D. Доступ до хмари можливий як з самого пристрою, так і з комп’ютера.

Віддалена програма відновлення SMS на Android

Як працює DR-програма. FONE Android відновлення даних. Після запуску програми це попросить підключити телефон до комп’ютера за допомогою кабелю. Увімкніть функцію налагодження USB на телефоні, він знаходиться в розділі режиму для розробників та виконайте наведені нижче дії

 • Натисніть програму на наступній кнопці.
 • Виберіть, що ви хочете відновити.
 • Виберіть режим: Розширений або стандартний.
 • Запустіть сканування, це може зайняти багато часу.
 • Зачекайте, поки програма не знайде всім віддаленим SMS.
 • У програмі відображається список всіх SMS, віддалений SMS буде виділено.
See also  Мудро видаляє камеру на Samsung. Як вимкнути камеру в телефоні?

Тепер ви повинні вибрати ті SMS, щоб відновити та натисніть кнопку Відновлення. Відновлені SMS буде збережено в текстовому файлі на комп’ютері. Це дуже зручно, оскільки цей документ відкривається будь-яким текстовим редактором. Якщо вам потрібно передати SMS на телефон.

Якщо ви цінуєте з вашими даними, я рекомендую резервне копіювання в сховищі хмари. На смартфонах Android зручно виконати з Google Disk, доступ до вас матиме з усіх пристроїв, включаючи комп’ютер.

Сьогодні ми навчилися відновити віддалені SMS на телефонах Android. Ця процедура проста і не займає багато часу, і більшість зазначених вище додатків ідеально справляються з цим завданням. Якщо ця стаття допомогла вам, обов’язково поділяйте його з друзями. Вкажіть свої запитання та напишіть свої поради щодо відновлення SMS у коментарях нижче.

Відновити через резервну копію

Щоб створити резервну копію, використовуйте Резервне копіювання SMS у кроках:

 • Завантажте утиліту, відкрийте її на пристрої.
 • Натисніть клавішу “Відновити”.
 • Очікуйте запуску дій, після чого дані повертаються до пристрою.

Щоб функціонувати функції утиліти, попередньо створюйте резервну копію. Без цієї функції для повернення повідомлень не буде працювати.

SMS Backup Щоб створити резервну копію

Ви повинні знати, що синхронізація з Google-диска не дає можливості повертати текстові повідомлення та журнал дзвінків. Ця функція працює лише для власників смартфонів пікселів від Google. Користувачі пристроїв від інших виробників залишаються:

Копія даних

У деяких прошивках розробники забезпечують спосіб відновлення повідомлень через вбудовані інструменти. Важливо, щоб перед цим користувачем самостійно здійснив копію.

 • У налаштуваннях перейдіть до “Memory and Backup”. Може бути на шляху “по телефону” “Бронювання та скидання”.
 • У списку виберіть “Копіювати та відновлення”.
 • Натисніть на доступну копію.
 • Перевірте “SMS” та натисніть “Відновити”.

Подібні інструменти відкату даних знаходяться в моделях з LG, Samsung.

Часто користувачі будуть дізнатися про цю особливість після втрати даних, тому наступним чином слідувати.

Через програму відновлення GT

Це єдине програмне забезпечення для смартфонів та таблеток, здатних повертати SMS з коренем. Враховувати 2 нюанси:

 • Після запуску натисніть «Відновити SMS».
 • Натисніть “Почати сканування”.
 • Вам потрібно буде підтвердити наявність кореня через корінь короля.
 • Після сканування з’явиться SMS для відкату. Позначте необхідний і tapat “відновити”.

Це єдиний варіант відновлення SMS, видаленого через телефон без попередньо створеної копії.

Використання ПК

На телефоні Android є 3 програми відновлення SMS:

Всі вони пропонують подібний набір функцій з можливістю відновлення SMS, але тільки в платній версії. Як це варто, дозволяє зрозуміти безкоштовне видання. Як приклад, використовуйте відновлення даних Android:

 • Увімкніть налагодження USB. Як це зробити, описано в цій статті.
 • Встановіть програму на ПК. Перейдіть до меню та виберіть “AndroidDatacovery”.
 • Підключіть телефон до USB-комп’ютера. У телефоні з’явиться вікно з налагодженням через USB. натисніть “OK”.
 • Там буде список файлів для відновлення. Видаліть прапорець з скрізь, за винятком “Повідомлення“.
 • Процес аналізу смартфона розпочнеться. У процесі пристрій буде встановлено на пристрої.
 • Після перевірки запит з’явиться, щоб забезпечити доступ до системи пристрою
 • З’явиться список повідомлень, доступних для відновлення. Перед відкат, ви можете натиснути та переглядати текст.
 • Якщо повідомлення, знайдені у списку, не виявилися глибоко перевіреними через “Deeppsan”. тільки для руйнування пристроїв. Щоб повернути SMS на пристрій, позначте їх та натисніть “Відновити”. буде слідувати пропозиції, щоб придбати повну версію.

Хто боїться для безпеки персональних даних, краще не використовувати сторонні програми.

Для своєї роботи програма вимагає налагодження на USB та кореневий закон. Процедура використання полягає в наступному:

 • Увімкніть налагодження USB, підключіть свій смартфон до комп’ютера та погодьтеся з парою пристрою.
 • Запустіть програму та натисніть Відновити з телефону.
 • Зміг Повідомлення та глибоке сканування. Останнє збільшує шанси на успішне відновлення через глибоке сканування.
 • Натисніть Далі, щоб розпочати сканування.
 • Фільтрувати результати, використовуючи лише слайдер видалених елементів.
 • Позначте потрібні повідомлення та натисніть Відновити.
See also  Під час читання з iPhone сталася помилка

Відновлення через програми на смартфоні

Аналоги ПК програми існують для телефонів, але, на жаль, для їх роботи вони потребують права суперкористувацької. Найзручніше застосування заявки. GT відновлення та недолік. Перша утиліта може бути використана на пристроях з Android 2.2, а другий тільки C Android 6.0.

Відновити віддалені повідомлення в системі Android

Хоча віддалені повідомлення тимчасово залишаються в базі даних смартфонів, внутрішні інструменти системи не передбачені для відновлення. Тому для пристроїв з операційною системою Android існує лише один метод “Реконструкція” SMS. за допомогою спеціалізованих утиліт для третьої сторони.

Тимчасовий Віддалений SMS-сховище на смартфоні розташований на шляху: / Фітинги / послуги / Мої файли / Дані / Дані / COM.Андроїд.провайдери.Телефонія / Бази даних / MMSSMS.Дб

Існують різні повідомлення для відновлення повідомлень (обидва платні, так і вільні), але серед найпопулярніших ви можете вибрати наступне:

 • GT SMS Recovery.
 • “Відновлення SMS”.
 • Coolmuster Android SMS Контакти Відновлення (для відновлення вам потрібно буде підключити смартфон до ПК).
 • Відновлення даних Android.
 • Mobikin Doctor (для відновлення вам потрібно буде підключити смартфон до ПК).

Основна особливість всіх Android-комунальних послуг для відновлення персональних даних є те, що для їх роботи користувачеві потрібно забезпечити кореневі права.

Праворуч, або права суперкористувача. це спеціальний обліковий запис у Android, активація якого відкриває доступ до всіх раніше недоступних та прихованих системних налаштувань пристрою.

Слід зазначити, що призначення прав суперкористувача може призвести до ряду серйозних проблем: втрата гарантії для смартфона, невдача у роботі та навіть до повного відключення вашого мобільного пристрою. Тому всю відповідальність за можливі наслідки падає виключно для вас.

Ми аналізуємо детальний алгоритм дії щодо відновлення SMS на прикладі утиліти відновлення GT SMS. Виконайте наступні дії:

  Перейдіть до Google Play, введіть назву утиліти у рядку пошуку, а потім виберіть програму та натисніть кнопку Встановити.

Утиліта відновлення GT SMS розподіляється безкоштовно

Права кореня. це різновид адміністративних прав для керування системними налаштуваннями пристрою

Як відновити видалені повідомлення на телефоні Android? 2 світлових програм відновлення SMS

Під час сканування бажано більше не виконувати будь-які дії на смартфоні

Всі знайдені повідомлення згруповані за призначенням: у дужках біля кількості повідомлень буде показано назву контакту або номер телефону

Натиснувши кнопку “Перегляд”, ви будете автоматично перенаправлені до каталогу “повідомлень” вашого смартфона

Покроковий процес відновлення повідомлень через інші утиліти не є принципово іншим, крім методів навігації в інтраограмі. Варто пам’ятати лише одну важливу функцію: якщо вам потрібно відновити SMS, ви не повинні приховуватись з цим процесом, оскільки віддалені повідомлення зберігаються у резервній пам’яті смартфона короткий час, а крім того, нещодавно отримане SMS витісняє найдавніший.

Якщо ми говоримо про ступінь ефективності різних утиліт відновлення, включаючи варіанти за допомогою ПК (через USB-смартфонне з’єднання кабелем), то на основі особистого досвіду та коментарів декількох користувачів я можу відзначити наступне: кожен випадок є унікальним. Існує не багато відмінностей між комунальними послугами, і я ще не знайшов серед них єдину універсальну програму, яка однаково вплине на всіх. Отже, моя порада: якщо одна утиліта не допомогла тобі, то обов’язково завершіть відновлення іншими.

На жаль, способи відновлення віддалених повідомлень у ОС Android без рутинного смартфона не існує. Використовуйте сторонні утиліти чи ні. щоб вирішити тільки ви.