Home » Як перекласти з телефону на телевізор Sony

Як перекласти з телефону на телевізор Sony

способи підключення телефону до телевізора. Інструкція

Один прекрасний момент може статися так, щоб вам потрібно (або просто хочеться), щоб зняти фотографію або відео з телефону на великий екран.

Причини цього можуть бути будь-якими: можливо, ви захочете показати своїх друзів з канікул на великому екрані, і можете подивитися фільм або розбиття гри.

Так що вам не доведеться блукати в Інтернеті в пошуках посібників, ми підготувалися до вас короткі інструкції за типом та методами підключення смартфона до телевізора.

перекласти, телефон, телевізор, sony

Підключення телефону до телевізора з OTGMHL

Найпростіший і найбільш очевидний варіант. це дротове з’єднання з використанням відповідного адаптера.

З одного боку, так, в епоху бездротових технологій, зв’язок на дроті є всього минулого століття, і незрозуміло, чому в будинку є так багато проводів. З іншого боку, цей метод передає зображення безпосередньо з телефону без будь-яких затримок, тому в деяких ситуаціях він є найбільш доречним. Крім того, використання адаптера OTGMH дозволяє вам підключити клавіатуру, мишу або джойстик до смартфона та повернути телефон у повноцінну гру або комп’ютер, а сам смартфон використовується як системний блок.

Як підключити телефон до телевізора за допомогою Miracast

Технологія Miracast є, насправді, бездротовий аналог кабелю HDMI, який передає все, що відбувається на смартфоні або екрані комп’ютера до підключеного телевізора. Мода бездротова дублювання.

На смартфоні Android ця функція є або в параметрах, у розділі «З’єднання трансляції», або в завісі, де його можна назвати по-різному, наприклад, дзеркальне відображення екрана, дзеркальна частка, розумний вигляд або якось більше. IPhone має аналог: літак. Насправді, те ж саме, тому шукати милиці, не треба.

Все було б добре, але Miracast має пару не дуже зручних функцій. По-перше, це дійсно повне дублювання екрана, тобто, якщо ви блокуєте телефон, екран телевізора також виходить. І по-друге, немає багатозадачності: на великому екрані це саме той факт, що на смартфоні, що означає почати фільм і сидіти під ним у соціальних мережах або грати, наприклад, він не буде працювати.

Підключення до телевізора з Chromecast

Негайно необхідно прояснити: пристрій Google Chromecast є лише одним із пристроїв, що підтримують ту саму технологію.

Точно так само підтримується багатьма телефонами, від Google Pixel та Samsung до Xiaomi та Huawei, а також всіх видів китайців третього ешелону. А також значна кількість телевізорів, що, мабуть, важливіше.

Якщо ваша Wi-Fi-мережа має телевізор на основі Chromecast, то на смартфоні з’явиться спеціальна піктограма, яка з’явиться на смартфоні в вікні програвача, пропонуючи передачу відео-трансляцію до телевізора.

Після передачі з смартфоном ви можете зробити що-небудь: принаймні, щоб запустити гру, навіть на AliExpress, нові пошуки навушників, принаймні, покласти його в сторону, тому що, насправді, смартфон просто дасть телевізійну посилання на відео та волі Відображати елементи керування, і це вже відтворено файл у вказаному посиланні.

Крім того, Chromecast підтримує Google-Assistant, тому ви не можете шукати відео вручну, але відправити до цього голосу помічника.

До речі, через Chromecast ви можете перенести відео на телевізор та з ноутбука, а потім ви можете видалити ноутбук взагалі: телевізор отримав посилання та відкрив відео безпосередньо з сайту, тому посередництво ноутбука вже, в принципі, і не потрібно.

І ще один приємний момент: технологія Chromecast за замовчуванням підтримує роботу в режимі Miracast, тобто ви можете надіслати посилання на телевізійну серію, яка зацікавлена, і ви можете перейти до режиму дублювання екрана та витягувати ті ж картинки на великому екран.

Бездротовий адаптер

Для тих, чиї телевізори не підтримують Wi-Fi, але хто не хоче зв’язати смартфон для телевізора з додатковими дротами, є також варіант. Це означає деякі витрати, але це все ще дешевше, ніж купувати нове телебачення з підтримкою Wi-Fi та вищезгаданими технологіями.

Ми говоримо про бездротовий адаптер, той самий Google Chromecast для плюс-мінус 30 доларів або взагалі китайський андеркал для десятків доларів. Підключіть пристрій у роз’ємі HDMI, а тут ваш надійний старий може підключитися до Wi-Fi та працювати з дуже хромкастом і Miracstom.

Єдиний мінус такого рішення полягає в тому, що бюджетні адаптери не знають, як переносимо дозвіл у роздільну здатність вище FullHD, тому, якщо я хочу побачити будь-яких месків у 4K, вам доведеться вилучити для адаптера, який підтримує Chromecast Ultra, і Це зовсім інші гроші. Так, у цьому немає сенсу, завдяки існуванню наступного методу.

See also  Як змінити обліковий запис на телефоні Samsung

Android телевізор

Ця система попередньо встановлена ​​на найсучасніших телевізорах, а для старих моделей ви можете придбати телевізійну скриньку Xiaomi Mi Box: це відносно недорогі, а функціональність відмінна. І Chromecast, і Miracast, а також будь-яка інша каста від пільгового ринку та плюс незалежна операційна система. І той же Xiaomi Mi Box S підтримує Chromecast Ultra Technology, що дозволяє транслювати відео в 4K, і це коштує лише 50 доларів. Префікс сам пов’язаний з дротом, але зв’язок з зовнішнім світом вже є бездротовим, через Wi-Fi.

У певному сенсі це аналог бездротового адаптера, але з більш широкими можливостями, не обмежуючись передачею інформації від смартфона.

Смарт-телевізор

Інша технологія, яка має багато сучасних телевізорів, є розумним телебаченням. Проблема полягає в тому, що Smart TV синхронізується з смартфоном лише через YouTube, тому запустіть кінотеатр з третьої сторони, через те, що телефон не буде працювати.

Але це пов’язано дуже просто. Встановіть програму YouTube, у своїх налаштуваннях виберіть елемент підключення вручну, запустіть YouTube на телефоні та виберіть пункт налаштувань, щоб переглянути на телевізорі. Коли на екрані з’явиться первинне з’єднання, на екрані з’явиться цифровий код, щоб увійти до смартфона введіть його та поверніть смартфон у зручний пульт дистанційного керування для YouTube на телевізорі.

Це, звичайно, не зовсім так само, як і попередні варіанти, і працює лише з однією програмою, але в деяких ситуаціях це дуже зручно.

Wi-Fi прямий і DLNA

Нарешті, давайте поговоримо про застарілі технології зв’язку, що хтось може прийти в зручний.

Наприклад, стандарт DNLA дозволить відображення зображень, музики та деяких форматів відео з підтримкою Wi-Fi. Кілька людей завантажили фільми по телефону, а потім довести їх до телевізора, але відео з прогулянки дивиться на великий екран, чому ні?

Іншим варіантом є бездротовий доступ до Wi-Fi, який дозволяє підключити смартфон до телевізора на Wi-Fi, обходячи маршрутизатор. Але швидкість такого з’єднання досить низька, тому корисність такого з’єднання полягає у цьому форматі, яка дуже сумнівна. Тим не менш, є така технологія, а не сказати про це, ви не можете раптово прийти.

 • Натисніть на Sony Bravia TV Numbote Control Кнопка Reminiscent Arrow.
 • Виберіть параметр дублювання екрана.
 • Ви побачите пряму назву телевізора у Wi-Fi.
 • Щоб налаштувати параметри програми Wi-Fi, відкрийте екран очікування на телевізорі
 • Запустіть меню налаштувань на мобільному пристрої Android.
 • Виберіть [Wi-Fi].
 • Виберіть [Wi-Fi Direct] в (Меню)
 • Виберіть телевізор у списку прямих пристроїв Wi-Fi.

Навіщо підключити iPhone на Sony TV?

Не кожен може дозволити собі купити сучасний “розумний” телевізор з повним функціональним розумним телебаченням. Однак, неможливо без надмірних витрат, щоб розширити список доступних функцій телевізора та використовувати його не тільки для перегляду телевізійних програм, а й для відтворення вмісту з Інтернету.

Підключення смартфона до телевізора відкриває наступний набір функцій:

 • Переглянути фільми та високоякісні фільми та звук. Інформація транслюється в режимі онлайн через мобільний телефон, телевізор використовується лише як екран. Дивіться фільм набагато зручніше і приємніше.
 • Організація відеоконференцій, віддалених зустрічей, різних ділових заходів. Великий екран дозволяє організувати високоякісне відео-посилання для вирішення важливих питань.
 • Зв’язок з близькими за допомогою відеозв’язку за допомогою Skype та інших сучасних посланців. Хороший екран дозволяє створювати ефект присутності.
 • Переглянути фотографії та відеозаписи, зроблені за допомогою камери телефону. Це можливість детально розглянути всі деталі.

Знаючи, як підключити iPhone до Sony старого модельного телебачення, ви можете зробити без використання Wi-Fi, оскільки не всі телевізори обладнані модулем бездротового зв’язку. Мобільний можна підключити через шнур, для цього використовуються різні типи кабелів.

У системі PlayStation 4 виберіть (Установки) [Параметри з’єднання для мобільних пристроїв] [Додати пристрій]. Номер з’явиться на екрані. Run (PlayStation 4 другий екран) на смартфоні або іншому пристрої та виберіть систему PlayStation 4, до якої ви хочете підключитися.

Як налаштувати екранну трансляцію Android

 • Переконайтеся, що ваш планшет або мобільний телефон підключено до тієї ж мережі Wi-Fi, як пристрій Chromecast.
 • Запустіть додаток Google Home.
 • Виберіть пристрій.
 • Натисніть Перекласти екран перекладу екрана.

Як підключити телефон до телевізора через DLNA

Варіант кон’югації така буде актуальним для будь-якого сучасного телевізійного та мобільного пристрою на основі Android. Для повного функціонування обох пристроїв необхідно правильно поєднувати пристрої, після чого користувач буде доступний для проекції всіх телефонних моніторів до телевізора.Правильно підключити пристрої та послідовно

 • Телевізійна панель та мобільний зв’язок з однією мережею;
 • Перейдіть до головного меню телевізора, виберіть серед наявних параметрів підключення до DLNA. На своєму пристрої перейдіть до галереї, відкрийте “Більше” або “Додаткові функції” у розділі зображень. Дозволити доступ до трансляції файлів, а потім виберіть елемент, щоб вибрати програвач або кон’югований пристрій у меню.
 • У запропонованому списку пристроїв виберіть модель вашого телевізора.

Як підключити телефон до Smart TV: 8 найкращих способів

Власники підтримки Smart TV думають про можливість підключення до смартфона до нього. Це так зручно, щоб іноді зняти зображення прямо з телефону без необхідності шукати нічого окремо на телебаченні. Так, і передача даних у цьому випадку буде набагато спрощеним. Є багато способів об’єднати два пристрої.

Параметри з’єднання

Зробити друзів Техніка між собою допоможе нашим порадам, як підключити телефон до телевізора. І це не має значення, якщо у вас є iPhone або смартфон на основі Android. Ми пропонуємо детальні покрокові інструкції щодо підключення через кабель USB, HDMI або використання бездротових мереж та парування програмного забезпечення.

See also  Як увімкнути автоматичне обертання на Samsung Galaxy. Посібник з обертання екрана в ручному режимі на смартфоні Samsung

З’єднання за допомогою кабелю USB

Отже, ви повернулися з відпустки, за столом з кращими друзями, привезеними з подорожей, і ви хотіли б поділитися своїми враженнями та фотографіями з ними, і вам потрібно показати кожен, хто вам потрібен у найменших деталях. Ось просто фото на телефоні, а також телевізор з великим екраном на стіні. Найпростіший варіант підключення телефону до телевізора за допомогою кабелю USB. У цьому випадку смартфон перетвориться на флеш-накопичувач, тобто можна запустити файли лише через USB Integs з самого телебачення.

Для такого з’єднання вам знадобиться: мобільний телефон із операційною системою Android, шнур (наприклад, від заряджання), а телевізор з USB-робочим вводом сам у більшості сучасних моделей.

Підключіть телевізійний дріт та смартфон. Поворот.

Виберіть на екрані смартфона в вікні попередження, то елемент використовується як пам’ять (як USB).

На телевізійній панелі у списку джерела виберіть USB (найчастіше це дозволяє зробити кнопку джерела).

Використовуючи стрілки на консолі, виберіть потрібні папки та відкрийте файли. Таким чином, ви можете переглядати файли зображень, а також запустити заздалегідь завантажено на флеш-накопичувач USB.

Що робити, якщо телевізор не бачить USB-смартфон?

Перевірте силу кабелю. Також дроти, які йдуть з зарядними пристроями, можуть бути заряджені лише. Переконайтеся, що ви використовуєте кабель, який постачається з телефоном, і призначений для підключення пристрою до комп’ютера.

Якщо кабель працівника, перевірте, чи вибрали потрібний елемент на екрані смартфона. Спробуйте вимкнути його і знову прикріпити до телевізора, вибравши правильний елемент (не тільки заряджання).

Що я можу зробити?

Використовуйте смартфон як флеш-накопичувач.

Якщо ці методи не допомогли, телефон та телевізор несумісні для підключення через USB. Спробуйте інші варіанти нижче.

З’єднання за допомогою кабелю HDMI

Цей метод підключення телефону до телевізора дозволяє вимикати смартфон-телевізор на один комп’ютер і запустити на великому екрані всіх файлів з телефону. У деяких гаджетах роз’єм міні-HDMI негайно присутній, але це велика рідкість. Якщо такого смартфона немає, вам потрібно купити адаптер: це може бути кабель USB-файлів Type-C HDMI для більш дорогих смартфонів, адаптер Lightning HDMI для iPhone та iPad, а також Micro-USB-HDMI (з MHL Intets ).

Підключіть телефон до телевізора, легко: Підключіть пристрої з кабелем, виберіть порт, до якого смартфон підключений як джерело сигналу. Насолоджуйтесь відображенням екрана телефону на телевізійному дисплеї.

Через USB-тип C роз’єм

Цей адаптер допоможе підключитися до нових смартфонів, флагманських моделей з сучасним гніздом для швидкого заряджання. Найкраще вибрати універсальний адаптер, який можна підключити до телевізора з HDMI, VGA, DVI або MiniDP.

Через блискавку

Цей адаптер дозволяє підключати пристрої Apple до телевізора (iPhone або iPad). Пристрій також може бути універсальним та підходом до будь-якого телевізора. Дешевше придбати простий адаптер, це коштує від 1500.

Через mhl

Це спосіб підключення до телевізора старшого або дешевшого пристрою. Якщо у смартфоні MicroUSB-роз’єм, то адаптер MHL дозволяє підключити його до HDMI. Мобільна технологія High-Definition Link повинна одночасно підтримувати смартфон і телевізор. Щоб перевірити, чи підтримує ваш смартфон, завантажте та запустіть програму Checker MHL. Телевізор також матиме напис MHL поруч із роз’ємом HDMI.

Через тонкий порт

Цей метод підходить, якщо ваш смартфон не підтримує попередній метод. Найчастіше стосується старих пристроїв. Вони також повинні мати вхід мікроубри.

Що я можу зробити?

Використовуйте телевізор як зовнішній дисплей для ігор та перегляду фільму. На екрані телевізора відображається екран смартфона.

З’єднання за допомогою Wi-Fi

Цей метод підходить для телевізорів, оснащених модулем Wi-Fi. Дізнайтеся, чи можна на вашому телевізорі, дивлячись на інструкцію або опис в Інтернеті. Також варто перевірити, чи є у вас сучасний смартфон із вами: ніщо не відбувається з телефонами, оснащеними ОС Android нижче четвертої версії або iPhone нижче 4S. Все буде успішно, якщо на смартфоні в розділі бездротової мережі є прямий елемент Wi-Fi. Зазвичай ви можете знайти його в параметрах підпункту (у трьох точках у правому куті). Вона повинна бути виконана активна.

Потім на телевізорі, до якого ви хочете підключити телефон через Wi-Fi, вам потрібно знайти розділ мережі в меню. Тут ми також вибираємо Wi-Fi Direct. У списку доступних пристроїв, які з’являються, виберіть свій телефон, швидше за все, це буде тут один. Запит на з’єднання буде літати на смартфон підтвердити його у спливаючому вікні, який відкриється.

Що я можу зробити?

перекласти, телефон, телевізор, sony

Подивіться з зображення смартфона. Інформація про інформацію про низьку швидкість.

Зв’язок з DLNA

Цей метод підходить для смартфонів з Android та телевізорами з підтримкою DLNA. Щоб надіслати файли, потрібно підключити телефон та телевізор до домашнього Інтернету (ви можете по-різному), а потім увімкнути функцію DLNA на телевізорі в налаштуваннях. Після цього виберіть фільм, зображення або музику, натисніть назву файлу та натисніть Налаштування: виберіть Меню програвача. У списку знайдіть телевізор.

Що я можу зробити?

Переглянути файли зі смартфона. Для розширених налаштувань та перегляду файлів не тільки з галереї потрібно доставити будь-яку програму для DLNA з Google Play.

See also  Копіювати дані з одного телефону до іншого

Зв’язок з Miracast

Ця функція дозволяє дублювати екран мобільного телефону на екрані телевізора. Для цього вам знадобиться Smart TV за допомогою функції Miracast або спеціального адаптера (витрати з 900), якщо ваш пристрій не підтримує цю функцію.

Як підключити телевізор з вбудованим Miracast?

Увімкніть функцію в налаштуваннях мережі на телевізорі. Виберіть функцію бездротового монітора на смартфоні, він знаходиться в параметрах екрана. У списку пристроїв знайдіть телевізор, насолоджуйтеся зображенням зі смартфону на великому екрані.

Як підключити адаптер до телевізора?

Спеціальний адаптер з’єднується через роз’єм HDMI. Потім у списку джерел на телевізорі потрібно вибрати цей конкретний канал. QR-код з’явиться на екрані, ми приносимо смартфон на ньому та завантажуємо спеціальну програму. Ви також можете спробувати без встановлення додаткових програм, щоб знайти телевізор, увімкніть функцію бездротового монітора в налаштуваннях екрана.

Що я можу зробити?

Перегляньте трансляцію, розширюйте екран смартфона на телебаченні, дивитися зображення та відео.

BRAVIA. налаштування та використання бездротових функцій Wi-Fi та “Дублювання екрана” (дзеркальне дзеркалювання екрана)

З’єднання Chromecast

Професійна технологія Google працює аналогічним чином. Для успіху вам знадобиться спеціальна консоль Chromecast, телефон з Android або iPhone. Призов підключено через роз’єм HDMI, також оснащений USB для заряджання.

Підключити досить простий. Вам потрібно вибрати порт HDMI консолі, підключіть його до мережі Wi-Fi. На смартфоні відкрийте домашню програму Google, увійдіть за допомогою облікового запису в цій системі, а потім запустіть вміст у будь-якому додатку, вибравши значок трансляції, а потім телевізійний пристрій зі списку.

Що я можу зробити?

Перегляньте відео з галереї та додатків (наприклад, YouTube), створюйте презентації з телефону для аудиторії, відтворення, показуйте фотографії на великому екрані. Консолі існують як з підтримкою Full HD, так і 4K.

Підключення смартфона до Samsung TV за допомогою програмного забезпечення

Якщо ви використовуєте техніку від виробника Samsung (та смартфона та телевізор), ви можете дублювати екран смартфона на телевізор за допомогою USB-підключення телефону до телевізора. Це допоможе йому зробити додаткове дзеркальне відображення програмного забезпечення. Функція, необхідна для ввімкнення параметрів смартфону та телевізора одночасно.

Підключіть iPhone та iPad за допомогою літака

Якщо у вас є iPhone та Apple TV, завдання спрощується, оскільки виробники думали про всі тонкощі. Інформаційна функція літака допоможе.

Щоб підключитися до телевізора з медіа Apple TV, ви повинні спочатку підключити обидва пристрої до Інтернету, а потім на смартфоні, щоб ввести контрольну точку та вибрати екран Replay Line Replay. Список пристроїв буде телевізор Apple.

Що я можу зробити?

Дивитись фото, відео, слухайте музику, створюйте презентації, грати з телефону за допомогою телевізора як великий екран.

Підключіть свій смартфон до телевізора, може бути через порт HDMI, USB-роз’єм або тюльпанів. Все залежить від наявності бажаного порту на телебаченні та кабелі в будинку. Розглянемо кожен варіант Читати далі.

Найбільш надійним способом підключення телефону з телевізором є кабель HDMI. Майже весь телевізор сьогодні обладнаний портом HDMI, призначений для передачі аудіо та відео. На деяких сучасних моделях встановлено порту версії 2.1, здатний працювати з форматом 8k. Але до трансляції медіа з мобільного пристрою достатньо HDMI 2.0.

Кроки підключення

 • Вибір або придбання необхідного кабелю. Для цього перевіряються типи роз’ємів на пристроях.
 • Підключення приладових дротів. Перший мобільний пристрій, потім телевізор.
 • Вибір у телевізійному меню Коли кілька роз’ємів потрібно знайти відповідний параметр за допомогою джерела.
 • Зачекайте, щоб відобразити фотографії. Якщо нічого не з’являється, перейдіть до налаштування гаджета та виберіть параметри зображення “Екран”.

Швидше і легше підключити телефон, де є HDMI-міні-роз’єм. Такі порти знаходяться в преміальних гаджетах. І в цьому випадку адаптери не будуть потрібні.

Трансляція YouTube

YouTube. найпопулярніший відеоспостереження. Найчастіше використовується для перегляду відео, але з нещодавно прогресом виступає вперед і дозволив використовувати його та синхронізувати кілька пристроїв один з одним.

Ця функція буде доступна, якщо телевізор оснащений Smart TV. у такому пристрої вже є YouTube. На багатьох мобільних пристроях ця програма вже була встановлена, інакше ви можете завантажити його для відтворення ринку.

Щоб скористатися програмою як посередника між смартфоном та телевізором, потрібно дотримуватися інструкцій:

 • На смартфоні запустіть YouTube. Виберіть у ньому будь-який щасливий відео, запустіть його.
 • Як тільки починається відтворення відео, вам доведеться натиснути значок екрана з Wi-Fi (прямокутник із значком Wi-Fi у верхньому правому куті). Цей значок буде активним, якщо телевізор з “Smart TV” буде включений поблизу телефону.
 • Після активації буде знайдено відповідний телевізійний пристрій. Якщо це один, то контакт буде виконуватися через другу секунду, і відео буде відтворюватися на екрані телевізора, який працює на мобільному пристрої.
 • Якщо телевізор кілька, вам потрібно буде самостійно вибрати праворуч зі списку.

Як підключити телефон до телевізора, щоб переглянути YouTube, пояснюється в наступному