Home » Як перевірити мікрофон на комп’ютері. Перевірка мікрофона в Інтернеті

Як перевірити мікрофон на комп’ютері. Перевірка мікрофона в Інтернеті

Як перевірити мікрофон на ноутбуці: налаштування, як перевірити, чи працює мікрофон

Кожен ноутбук має вбудований мікрофон для запису звуку. Він також використовується в спілкуванні в Skype, онлайн.Іграх тощо.D. Іноді трапляється, що співрозмовники вас зовсім не чують, в цьому випадку необхідно перевірити роботу вашого мікрофона. Перевірка мікрофона на ноутбуці може бути досить простою, дотримуючись наведених нижче інструкцій.

Як ми вже говорили, існує кілька методів тестування. Кожен з них майже однаково ефективний, але користувачеві потрібно провести інший алгоритм дій. Нижче ми детально підпишемо всі варіанти, але тепер важливо переконатися, що мікрофон активується. Наша інша стаття допоможе зрозуміти це, що ви можете ознайомитись із наступним посиланням.

Детальніше: Включення мікрофона в Windows 10

Наш окремий матеріал також присвячений цій темі. Дослідіть його, встановіть відповідні параметри, а потім перейдіть до перевірки.

Детальніше: Налаштування мікрофона в Windows 10

Перш ніж перейти до вивчення наведених нижче методів, варто провести ще одне маніпулювання, щоб програми та браузер могли отримати доступ до мікрофона, інакше запис просто не буде зроблено. Вам потрібно виконати такі дії:

  Відкрийте меню «Пуск» та перейдіть до «Параметри».

мікрофон, комп, ютері, мікрофона

мікрофон, комп, ютері, мікрофона

мікрофон, комп, ютері, мікрофона

Програма Skype

Перш за все, ми хотіли б торкнутися перевірки через добре відоме програмне забезпечення для зв’язку під назвою Skype. Перевага цього методу полягає в тому, що користувач, який хоче лише спілкуватися через це програмне забезпечення, негайно перевірить його, не завантажуючи додаткового програмного забезпечення або переправи сайтів. Ви знайдете інструкції з тестування в іншому нашому матеріалі.

Детальніше: Перевірка мікрофона в програмі Skype

Програми звукозапису

В Інтернеті є велика кількість найрізноманітніших програм для запису звуку з мікрофона. Вони ідеальні для того, щоб перевірити функціонування цього обладнання. Ми пропонуємо вам список такого програмного забезпечення, і ви вже ознайомилися з описом, виберіть правильну, завантажте його та перейдіть до запису.

Детальніше: Програми звукозапису з мікрофона

Інтернет.Сервіси

Існують спеціально розроблені онлайн.Сервіси, основна функціональність яких орієнтована на перевірку мікрофона. Використання таких сайтів допоможе уникнути програмного забезпечення попереднього завантаження, однак воно забезпечить однакову ефективність. Детальніше про всі популярні такі веб.Ресурси в окремій статті, шукайте найкращий варіант і, дотримуючись вищезазначених інструкцій, провести тестування.

See also  Перо в Photoshop - це графічний планшет.

мікрофон, комп, ютері, мікрофона

Детальніше: Як перевірити мікрофон в Інтернеті

Побудовані.У вікнах

Windows 10 має класичний додаток, який дозволяє записувати та слухати звук з мікрофона. Він підходить для сьогоднішнього тестування, і вся процедура проводиться так:

  На самому початку статті ми приніс інструкції щодо надання дозволів на мікрофон. Ви повинні повернутися туди і переконатися, що “голосовий запис” може використовувати це обладнання.

мікрофон, комп, ютері, мікрофона

мікрофон, комп, ютері, мікрофона

мікрофон, комп, ютері, мікрофона

мікрофон, комп, ютері, мікрофона

мікрофон, комп, ютері, мікрофона

мікрофон, комп, ютері, мікрофона

Вище ми представили всі чотири доступні варіанти тестування мікрофона в операційній системі Windows 10. Як бачите, усі вони не відрізняються за ефективністю, але мають різну послідовність дій і будуть максимально корисними в певних ситуаціях. Якщо виявилося, що перевірка обладнання не працює, проконсультуйтеся за допомогою іншої статті за наступним посиланням.

Детальніше: Усунення проблеми мікрофона в роботі в Windows 10

Ми раді, що нам вдалося допомогти вам у вирішенні проблеми.

Опишіть, що вам не вдалося.Наші експерти спробують відповісти якомога швидше.

Перевірка мікрофона в Skype

Ще один варіант перевірити пристрій мікрофона. Це популярна програма Skype. Ми йдемо до програми та її налаштувань. На вкладці “Звук та відео” ми бачимо розділ із перевіркою мікрофона. Встановіть повзунок “автоматично налаштувати мікрофон” та поговоріть. Як і в попередньому випадку, повзунок повинен змінюватись із синіми кульками.

Ми перевіряємо з’єднання на ПК

Перш ніж перевірити експлуатацію мікрофона, ви повинні бути на 100% впевнені, що ви його правильно підключили.

По.Перше, вам слід правильно мати звукову карту та драйвери. Тобто, має бути звук (на компютері немає звуку. Що робити?). Зрештою, звукова карта також відповідає за мікрофон.

По.Друге, вам потрібно правильно з’єднати навушники з мікрофоном. Тут все просто. Навушники мають 2 роз’єми: один зелений, інший. Рожевий. Перший. Це звук, другий. Мікрофон. Їх потрібно підключити до задньої панелі системного блоку у відповідних кольорових з’єднувачах.

мікрофон, комп, ютері, мікрофона

Також на систематиці ці виходи можуть бути на передній панелі. Але іноді вони не позначені кольором (t.Е. Просто чорний). У цьому випадку зверніть увагу на піктограми, проведені на ці виходи.

На ноутбуці навушники та мікрофонні з’єднувачі зазвичай зліва (так що дроти не плутаються під рукою). Вони також можуть бути без маркування кольору, тому зосередьтеся на піктограмах.

мікрофон, комп, ютері, мікрофона

Найголовніше. Не плутати роз’єми. Як це перевірити? За звуком. Якщо ви підключили обидва роз’єми, а в навушниках звук, це означає, що все добре.

See also  Чому комп'ютер завантажує довгий час, коли ви вмикаєте. Якщо невірні параметри запуску системи встановлені

Додаткова рада: Інші способи перевірити мікрофон у Windows 10

Тест мікрофона в налаштуваннях звуку Windows Знайдіть значок “Динаміка” на панелі завдань, натисніть кнопкою правої миші, щоб отримати параметри звуку та виберіть “Відкрийте налаштування звуку”. Прокрутіть униз до “входу”. У цьому розділі ви побачите пристрій мікрофона за замовчуванням. Тепер ви кажете мікрофону, щоб розпочати тест мікрофона. Якщо ви бачите, що синя смуга рухається, коли ви опускаєте або піднімаєтесь голосом, то ваш мікрофон правильно підключений і працює. 2. Тест мікрофона за допомогою вбудованого рекордера Windows Відкрийте програму Windows 10 Windows 10. Якщо ви не знаєте, де знаходиться програма, виконайте прямий пошук “рекордеру”, і це буде в результатах пошуку. Натисніть піктограму запису, говоріть у мікрофоні, а потім зупиніть запис. Повторіть файл запису. Якщо ви чуєте свій голос, то тест на мікрофон був успішним.

Незалежно від того, який метод ви використовуєте для перевірки мікрофона, переконайтеся, що ваш мікрофон правильно налаштований та підключений до комп‘ютера з Windows.

Побудовані.У вікнах рішень

Windows 10 надає один вбудований додаток, за допомогою якого ви можете перевірити якість запису та звучання мікрофона. Взаємодія з нею проводиться відповідно до наступних інструкцій:

 • Відкрийте “параметри” операційної системи, використовуючи комбінацію Keys Wini.
 • Там перейдіть до радалу “конфіденційність”, а потім до підрозділу “мікрофон“, який розташований з лівого боку вікна.

мікрофон, комп, ютері, мікрофона

 • Знайдіть там серед списку системних додатків “Голосовий запис”. Навпроти нього, потрібно встановити перемикач у положенні. Це потрібно так, щоб у майбутньому не було проблем з експлуатацією програми системи через відсутність необхідних дозволів.
 • Тепер запустіть програму Voice Record. Це можна зробити за допомогою системного пошуку, який викликається поєднанням клавіш виграшів або натисканням на піктограму лупика.
 • Введіть назву потрібного об’єкта в рядку пошуку та натисніть “відкрити” перший результат у випуску.
 • Застосування голосу з мікрофона відкриється. Клацніть на піктограму мікрофона в центрі, щоб запустити запис.

мікрофон, комп, ютері, мікрофона

 • Скажіть щось і зупиніть запис, натиснувши відповідну кнопку.
 • Список записів автоматично відкриється, де нещодавно зроблений запис буде представлений у першій позиції. Слухайте його, щоб визначити якість мікрофона.

Зверніть увагу, що ця програма дозволяє створити необмежену кількість записів, а також ділитися ними з іншими користувачами, що іноді може бути корисним для діагностики.

Представлені параметри, як правило, дуже зручні для перевірки якості запису на мікрофоні в Windows 10. Ми рекомендуємо використовувати стандартний варіант “десятки”, але ви можете бути ближче перевірити онлайн.Сервіси або Skype.

See also  Як відкрити файл PDF на комп'ютері. Як зробити скріншот?

Перевірка мікрофона

Тепер, коли ми були переконані, що мікрофон увімкнено, і його гучність встановлюється на правильному рівні, ми перевіряємо його.

Якщо всі дії вищезазначені правильно виконані, але зробити запис не вдалося, рекомендується перевірити мікрофон на іншому компютері, якщо є така можливість. Можливо, він просто не працює.

Якщо мікрофон повністю справний, драйвер звукової картки слід перевірити.

Перевірка мікрофона через налаштування Windows 10

Найпростіший і найшвидший спосіб перевірити мікрофон на компютері або ноутбуці за допомогою операційної системи Windows 10. Перейти в налаштування звуку. Для цього потрібно натиснути на піктограму Dynamics на Windows 10 (поруч із системним годинником) за допомогою правої кнопки миші та виберіть “Пристрій запису” у меню, яке з’явиться. Якщо немає сенсу “пристрої запису”, тоді виберіть опцію “звуки”.

Як результат, вікно “звук” повинно переоцінювати перед вами. Тут підключений мікрофон повинен відображатися на вкладці “запис”. Зелена смуга відображатиметься праворуч від мікрофона, що вказує на рівень сигналу. Для того, щоб перевірити мікрофон, просто скажіть щось у ньому і подивіться зелену смугу.

мікрофон, комп, ютері, мікрофона

Інтернет.Сервіси

Це найзручніший варіант, оскільки він не потребує встановлення третій партійних програм, а лише доступ до Інтернету. Для простої перевірки мікрофона в веб.Камері він підходить як можливо. Раніше переконайтеся, що бажане джерело введення звуку було обрано в налаштуваннях операційної системи. Детально в той момент, коли ми розглянули в підготовчих інструкціях.

Як приклад, буде розглянуто послугу веб.Сайтів. Там ви можете перевірити продуктивність веб.Камери.

 • Перейдіть на головну сторінку веб.Служби. У верхньому меню перейдіть на розділ “Мікрофон“.
 • Подальше використовуйте кнопку “Перевірте мікрофон”.

Окрім онлайн.Сервісу, що розглядається, є інші варіанти. Принцип роботи там є.

Ми розглянули основні варіанти перевірки експлуатації мікрофона в веб.Камері. Однак ця перевірка не відрізняється від перевірки продуктивності звичайного мікрофона.