Home » Як перезапустити iPhone 11 Pro Max

Як перезапустити iPhone 11 Pro Max

Як вимкнути або перезапустити iPhone x, xs, xs max, xr, 11, 11 pro і 11 pro max

Робота з Inteeis з Cramless смартфонів Apple дуже відрізняється від контрольних пристроїв з фізичною кнопкою будинку. Через те, що натискання клавіші живлення на iPhone x, xr, xs, xs max, 11, 11 pro та 11 pro max причини siri, кнопка втрачена основна функція. вимикання. Як тоді перезавантаження або вимкнення нового iPhone? Поділіться з читачами всі доступні способи.

перезапустити, iphone

Через відсутність домашньої кнопки на каркасному корпусі iPhone (від iPhone x до iPhone 11 Pro MAX), клавіатура клавіатури, яку знімається скріншот на нових смартфонах Apple, змінюється порівняно з iPhone 7, 8 та іншою старою компанією моделей. Детальніше в окремому матеріалі.

Перезапустіть iPhone та iPad за допомогою налаштувань

Починаючи з iOS 11 у налаштуваннях iOS (iPados) у головному (у нижньому) розділі, елемент вимкнено, що дозволяє вимкнути iPhone або iPad.

Для подальшого включення достатньо зробити процедуру включення, описану в попередньому розділі цієї статті.

Коли вам потрібно перезавантажити iPhone 11 і як це зробити з кнопками

Але як реалізувати його, якщо датчик відмовляється працювати? Давайте спробуємо розібрати всі існуючі параметри для вимкнення або перезапустіть iPhone, який можна виконати без екранів.

Це перезавантаження смартфона

Датчик iPhone може припинити роботу з багатьох причин, а для різних випадків так само, як перезавантажити, може дати різний ефект. Що стосується частоти перезапуску iPhone, тут користувачі ще не дійшли до спільної думки.

Деякі з них впевнені, що після перезавантаження пристрій починає працювати швидше, позбавляючи помилок програми з процесу. Інші вважають, що витрачаючи час на це не потребує та спеціальні зміни у роботі смартфона після перезавантаження не відбудеться, або вони надзвичайно незначні.

Однак, судячи з рекомендацій фахівців, у тому числі співробітників Apple, щоб виконати профілактичну перезавантаження пристрою, бажано, принаймні раз на тиждень, тому що, як і звичайний комп’ютер після перезавантаження, iPhone дійсно починає швидко виконувати свої щоденні сценарії.

Звичайно, це не стане панацеєю з усіх поточних проблем, але дозволить у відсутності серйозних системних невдач, щоб зберегти пристрій у тоні, підтримуючи його високу продуктивність.

У роботі будь-якого смартфона відбулася невдача, коли екран та звичайні ключі керування припиняють відповідати на будь-які дії

Коли вам потрібен перезапуск і як це виконати

Перезавантаження iPhone дозволяє вирішити багато проблем, які можуть виникнути під час роботи. Однак з раптовим висячим, коли датчик перестає відповісти на будь-який дотик, перезавантаження не зможе перезавантажити, внаслідок чого потрібно буде вдаватися до обов’язкового перезапуску.

Цей метод дозволяє ефективно справлятися з різними глюками, а iPhone висить, незважаючи на те, що він може бути виконаний як на робочому та залежному пристрої.

І якщо сенсор все ще реагує, перезавантаження пристрою наступним чином:

 • Натисніть та утримуйте клавіші гучності, так і кнопку живлення, доки екран не відображатиметься “вимкнути” повзунок;
 • Щоб вимкнути iPhone, ви повинні перемістити повзунок і зачекати 30 s, поки пристрій знову не включається;
 • Якщо iPhone висунувся після вимкнення, затискайте бічну кнопку і утримуйте його, доки на дисплеї з’явиться логотип Apple.
See also  Як підключити годинник до телефону iPhone

Як змусити перезапустити або виконати повний скидання iphone 11

Якщо ваш iPhone 11, iPhone 11 Pro, та iPhone 11 Pro Max Freezes, ви можете вирішити проблему з простим жорстким скиданням або примусовим перезавантаженням.

Колишні флагмани Apple у 2021 році тримаються добре, але не без проблем. Користувачі iPhone 11, iPhone 11 Pro та iPhone 11 Pro MAX продовжують стикатися з неприємними проблемами, включаючи висить і зависає. Це загальні проблеми для всіх моделей iPhone, і в більшості випадків легко виправити.

Якщо ваша модель iPhone 11 раптово замерзає, і ви не можете вимкнути його звичайним способом, вам може знадобитися повна перезавантаження пристрою. Цей процес займає лише кілька секунд, і необхідно повернути свій пристрій у нормальний стан. Майте на увазі, що цей процес не видаляє ваші дані, це просто перезавантажте телефон.

Якщо ваш iPhone 11, iPhone 11 Pro або iPhone 11 Pro Max постійно зависає, ви повинні спробувати оновити додатки через App Store або вивчити інші можливі рішення. Якщо ви зіткнулися з частими висячими, читайте наші послідовні проблеми з iPhone 11.

Якщо ви оновили модель iPhone 11 з моделлю, яка є старшою iPhone X, ви можете не знати, як змусити його перезавантажити пристрій, оскільки це вимагає іншої комбінації кнопки.

Ось що вам потрібно зробити, щоб виправити висячий iPhone 11, iphone 11 pro або iphone 11 pro max.

Як зробити жорсткий скидання iphone 13

Замість того, щоб використовувати старий процес, який вимагав утримувати дві кнопки, щоб змусити iPhone перезапустити, тепер вам потрібно швидко натиснути дві кнопки, а потім натисніть та утримуйте третю кнопку.

Цей процес може вимагати декількох спроб від вас, щоб освоїти його, але, як тільки ви освоюєте це, все буде добре, якщо щось піде не так в майбутньому.

Якщо ваш iPhone 13 не відповідає жестам, це те, що потрібно зробити, щоб виконати повну перезавантаження пристрою:

 • Натисніть кнопку гучності, розташовану з лівого боку телефону і випускається.
 • Натисніть кнопку Зменшення гучності та вивільнення.
 • Натисніть та утримуйте бічну кнопку, коли з’явиться логотип Apple на екрані.

Вам потрібно дуже швидко натиснути кнопки масштабування та зменшити гучність, але не одночасно. Бічна кнопка Це те, що Apple викликає кнопку живлення на нових пристроях.

Через кілька секунд утримуючи бічну кнопку, ваш iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro або iPhone 13 Pro MAX повинен бути перезапущений.

Якщо вам потрібно це зробити, спробуйте скинути всі налаштування свого пристрою у програмі налаштування. У більш серйозних випадках вам може знадобитися поговорити з службою підтримки Apple та дізнатись, чи є у них вирішення ваших проблем.

Пам’ятайте, що ваш iPhone застосовує гарантію, і є можливість, щоб ви повинні надіслати його для ремонту або заміни.

Якщо ваш iPhone 13 не запускається або вмикає нормально, Apple рекомендує підключити телефон до зарядного пристрою, щоб він був заряджений до години.

Якщо ви все ще бачите чорний екран, або у вас ще є проблема сенсорного екрану після виконання цього кроку, вам потрібно звернутися до підтримки Apple.

4 причин не встановлювати 15 і 11 причин, для яких ви слідуєте

See also  Як встановити ігри на iPad. Як завантажити Play Market (Google Play) на iPhone або трохи про магазин додатків

Як перезавантажити або перезапустити iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max

Я сподіваюся, що обставини примусового перезапуску вашого iPhone 11 не виникнуть, але врешті-решт, це електронне пристрій, яке іноді може поводитися погано або повісити. Якщо це станеться, вам потрібно насильно перезапустити ваш iPhone як основний розчин. На відміну від більш раннього iPhone, серія 11 представлена ​​невеликою зміною методу скидання апаратного забезпечення. Ось як перезавантажити ваш iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max.

Коли ви виконуєте повний скидання на своєму iPhone, він може вирішити досить багато проблем. Ви можете виправити не відповідати додатків на своєму пристрої; Як правило, нові iPhone майже не висять, але коли це станеться, ви можете сильно перезавантажити пристрій повернути до нормальної роботи.

Як перезапустити iPhone 11, iPhone 11 Pro або iPhone 11 Pro Max з меню

Якщо ви хочете, щоб телефон був як новий, тобто, як це було, коли ви купили його як пакет з точки зору системи, виконайте такі дії в терміналі.

Щоб почати з роботи, переміщення до розділу “Налаштування”. Цей параметр представлений сірим значком.

Тоді з’явиться список опцій, і ми повинні натиснути на той, який говорить “Загальний”.

Пізніше ми побачимо кілька варіантів, ми звернемося донизу та натисніть “Скинути”.

Ви повинні натиснути параметр “Видалити вміст та налаштування”. Нижче наведено плаваюче вікно, в якому відображаються інструкції, з’являються два параметри, ми натискаємо на той, який говорить “Видалити зараз”.

Якщо у вас є пароль, ви повинні ввести його, а також обліковий запис iCloud. Врешті-решт, ви побачите, що на екрані телефону з’явиться значок Apple. Через кілька хвилин пристрій буде перезавантажено, і включення буде настільки ж новою.

Примусове перезавантаження, режими відновлення та DFUS з iPhone 11: Як це робиться

Якщо на iPhone 11, iPhone 11 Pro або iPhone 11 MAX йдуть, наприклад, з iPhone 7 та старими моделями, то виявляється, що нові не тільки включають / вимкнути трохи по-різному, але також перезавантажується не так, і режими відновлення DFU вони також активують по-різному.

Вважається, що IOS працює загалом стабільним (якщо вона не заважає). І, наприклад, iPhone-користувачі DFU режим в основному ніколи не включено (і деякі навіть не знають про це).

Однак режим DFU iPhone 11 є також там, і у випадку різних неприємностей програмування, коли перезавантаження більше не зберігаються, він все ще може допомогти вирішити навіть дуже складні проблеми.

Ось лише новий iPhone 11 та 11 Pro, як у попередньому iPhone XR, iPhone XS та iPhone XS MAX, кнопка Домашня сторінка не надана.

Як вимкнути iPhone x, xr, xs, xs max, 11, 11 pro, 11 pro max / як вимкнути ios ios перезавантаження

Оскільки користувач, який придбав будь-яку з цих моделей замість свого старого iPhone (iPhone 7, 7 плюс і старше), у місцях, щоб вийти на пенсію, щоб управляти новим смартфоном і звикнути без такого зручного, але вже давньої домашньої кнопки, а також Виконайте будь-яку з перерахованих вище операцій на вашому iPhone 11 або 11 Pro з трьома стандартними кнопками: пари гучності Кнопки керування (вони знаходяться на лівій стороні корпусу) та так звану бічну кнопку (це право).

Як увімкнути та вимкнути новий iPhone 11, ви, напевно, вже зрозуміли себе, але ми розповімо зараз все інше. Отже, у порядку:

Як примусити його перезапустити iPhone 11, iPhone 11 Pro або iPhone 11 max

 • Один раз і швидко натисніть кнопку “збільшити гучність”;
 • Один раз і швидко натисніть кнопку “Зменшити гучність”;
 • Натисніть і утримуйте бічну кнопку, доки iPhone не запускає перезавантаження.
See also  Як видалити контакт з телефоном iPhone

Як активувати режим відновлення з iPhone 11, iPhone 11 Pro або iPhone 11 MAX

Для цього ви вперше підключите смартфон до Mac-Y (або до Windows-PC з iTunes), використовуючи кабель блискавки до USB, а потім:

 • Один раз і швидко натисніть кнопку “збільшити гучність”;
 • Один раз і швидко натисніть кнопку “Зменшити гучність”;
 • Натисніть і утримуйте бічну кнопку, доки iPhone не запускає перезавантаження, а після появи на екрані логотипу Apple, бічна кнопка не випущена;
 • І дозвольте це звільнити його лише після того, як iPhone показує картину підключення до iTunes;
 • На комп’ютері відкрийте iTunes. Програма негайно повідомить, що підключений iPhone знаходиться в режимі відновлення та запропонує параметри обов’язку для оновлення або відновлення програмного забезпечення пристрою.

Щоб вийти з режиму відновлення, просто натисніть та утримуйте бічну кнопку на корпусі iPhone, доки зображення, коли зображення підключається до iTunes, і смартфон почне перезавантажено.

Як активувати режим DFU з iPhone 11, iPhone 11 Pro або iPhone 11 MAX

Колишній, ми пам’ятаємо, що процедура відновлення iPhone через режим DFU (режим оновлення вбудованого програмного забезпечення) передбачає видалення всіх даних користувачів, що зберігаються в пам’яті. Тому що якщо пристрій все ще якимось, і є можливість взяти дані, то ви повинні це зробити. Не важко вийти з режиму DFU, тому що навіть якщо ви забули резервні копії даних, але ще не запустили процедуру перезавантаження (поверніться до заводських налаштувань), то краще вийти, зробити резервну копію, а потім почати Знову і знову.

Отже, він є дефенаючим все, що можливо, потім за допомогою кабелю блискавки до USB, підключіть смартфон до Mac (або до Windows-PC з iTunes) і далі:

 • Один раз і швидко натисніть кнопку “збільшити гучність” (на корпусі смартфонів);
 • Один раз і швидко натисніть кнопку “Зменшити гучність”;
 • Натисніть та утримуйте бічну кнопку 10 секунд, доки екран iPhone вимикається;
 • Після того, як екран вимикається, без випуску бічної кнопки негайно.
 • Швидко натискайте та тримайте 5 секунд кнопки “Зменшити обсяг”;
 • Далі бічна кнопка випускається, а 10 секунд утримують кнопку “Зменшити гучність”
 • Ми дивимося на екран комп’ютера, якщо все це зроблено правильно, то ім’я iTunes з’явиться в вікні iTunes.
 • Ми дивимося на екран iPhone, якщо він не включається, це означає, що все зроблено правильно, і пристрій знаходиться в режимі DFU.

Щоб вийти з режиму DFU на iPhone 11, iPhone 11 Pro або iPhone 11 MAX:

 • Один раз і швидко натисніть кнопку “збільшити гучність”;
 • Один раз і швидко натисніть кнопку “Зменшити гучність”;
 • Натисніть і утримуйте бічну кнопку, доки Logo Apple з’явиться на екрані iPhone.

Як швидко вимкнути ідентифікатор обличчя в iPhone 11, iPhone 11 Pro або iPhone 11 MAX

 • Натисніть кнопку бік та натисніть кнопку керування гучності (будь-яка);
 • iPhone відкриє екран вимкнення, натисніть кнопку Скасувати на ньому нижче.

Нагадаємо також, що, коли ви вмикаєте ідентифікатор обличчя, iPhone запитує пароль.

Щоб вимкнути пристрій, потрібно натиснути та утримувати кнопку гучності протягом декількох секунд разом з бічною кнопкою, доки знімаються скріншоти з слайдерами.

Крім того, iOS 11 та нові версії на опції “вимкнення” також з’явилися в програмі “Налаштування” (у нижній частині основного розділу).