Home » Як підключити Apple Pencil до iPad. Радикальні рішення

Як підключити Apple Pencil до iPad. Радикальні рішення

Огляд олівця для олівця для ipad pro, який його потребує і чому

Чомусь багато хто вважав, що однією з ключових функцій iPad Pro є наявність стилуса, який називався Apple Pencil, хоча компанія підкреслює всіма можливими способами, що це не стилус, а щось інше, бо Наприклад, олівець, наступним чином з імені. Причина неприязнь до слова “стилус” зрозуміла. Засновник Apple Стів Джобс стверджував, що все управління на сенсорних пристроях компанії здійснюватиметься руками, і Stylus. Це реліквія минулого. Більше немає Стіва Джобса, а це означає, що нинішні лідери компанії можуть випустити все, що їм тільки подобається, що вони роблять і роблять. Тим не менш, ви все одно повинні дати пояснення їх геніальними знахідками, інакше натовп шанувальників залишається в програші і не знає, що розповісти іншим про наступний великий винахід. Джонатан IW, який не давав нічого цікавого і стоячи в останні кілька років, в інтерв’ю з журналом Wallpaper розповів, чому і як з’явилася ідея олівця, ось його пряма промова: “Ми зрозуміли, що є явно Визначена група людей, яка могла б оцінити інструмент, який дозволить їм малювати чи малювати, але не так, як вони малюють за допомогою пальців. І я підозрюю, що це велика група людей “.

Майже через п’ять років після виходу першої ноти, початок цієї лінії від Samsung та прийняття його популярності в Apple несподівано побачив, що на ринку є ніша для тих, хто любить малювати. І вирішив зробити свій продукт. Щось вигадувати не потрібно, оскільки всі види стилуса для таблеток яблук вироблялися багатьма компаніями, але всі вони постраждали від одного недоліку, це були палички, а інші виробники створювали повноцінні вхідні пристрої, які реагували на Сила пресування, схильність Пенні та інші “дрібниці”. Зокрема, такі пристрої включають усі Samsung Stylus, а також ручку до поверхні Microsoft, яка в останніх версіях планшетів є частиною стандартної живлення. Ще раз Apple виходить на ринок зі своїм рішенням, де вже є аналоги, які пройшли довгий шлях до кількох поколінь

Для початку Apple Pencil є додатковим аксесуаром, продається окремо від iPad Pro і розміщується як додаткова частина планшета. Цей аксесуар призначений не для всіх, але той факт, що стільки уваги приділяється йому виключно з успішним PR компанії. Щодня все більше і більше розкриттів дизайнерів, розробники користувачів інтегруються, а також тих, хто проектує автомобілі, літак та пароплави, в яких ці люди визнають, що раніше не було життя, і з появою iPad Pro та Apple Pencil. Вони вперше отримали можливість працювати повністю, а не як раніше. Звичайно, в цьому ПР-Хомоні також є адекватні відгуки, але часто вони вживають у ентузіазмі тих, хто ніколи не працював зі стилусом і для яких яблучний олівець. Це перший такий досвід.

, Що робить цей олівець, якщо не золото, то близько до цього. З іншого боку, професійний стилус з Wacom дорогий, але це зовсім інший клас продуктів, і їхні споживачі точно знають, за що вони платять. Це не масивна іграшка для нудьгуючих людей, які вони хочуть щось зобразити на екрані планшета. Я сумніваюся в тому, що професіонали в розкладі, дизайні тощо, почнуть масово використовувати Apple Pencil, все спирається на силу звички, але головне. Це програмне забезпечення, яке буде доступне для роботи з ручкою. І з програмним забезпеченням все дуже сумно, але більше про це пізніше.

See also  Як відновити пароль на iPad. Методи вирішення проблеми

Отже, ми виймаємо з коробки олівця, відкриваємо кришку у верхньому кінці і бачимо роз’єм блискавки. Він намальований на коробці, як вставити його в планшет для поповнення.

Пробачте, але це порнографія в буквальному та образному сенсі. Інженери Apple втратили всі свої навички, оскільки вони створили потворне візуально, погане і ненадійне рішення, в цьому положенні, щоб відірвати роз’єм не складно. І вони щиро попереджають про це! Ретельні криві творці Apple Pencil, які швидко зрозуміли, що їх рішення не дуже добре, і тому додав олівець за зарядку олівця з комп’ютера або з мережі. Це невеликий адаптер, з одного боку. Сам олівець. Адаптер! Для стилуса! Якби Стів Джобс живим, він мав би дуже різку розмову з Джонатаном Івою, після чого останні поспішали б виправити і переробити все це.

Я не наважився завантажувати фотографію того, як це виглядає в стані звинувачення, я боявся, що вони закриють нас до порнографії, тому подивіться на цей момент у відео, все там показано. Але я можу сказати одне, інженери Apple перевершили мої найбільш погані припущення, вони зробили олівець якомога більше з можливого способу. Той самий стилус на поверхні MS не вимагає зарядки і ідеально працює з вбудованим програмним забезпеченням. Але більше про це пізніше.

Яблучний олівець глянсовий, і якщо у вас мокрі руки, то він починає ковзати. Ніяких шорстких поверхонь, інструмент для творчості повинен бути гладким і ковзанням, як на поверхні, так і в руках людини. Якщо ви говорите серйозно, то, мабуть, це не лише те, що більшість тих, хто виробляє стилус, не роблять їх гладкими, але віддають перевагу грубій будівлі. Давайте здогадаємось, чому. Мабуть, вони ставлять ергономіку пристрою вище, ніж його зовнішній вигляд, але Apple діє абсолютно навпаки.

Перевірте акумулятор

Акумулятор у вашому яблучному олівці слід заряджати так, щоб олівець працював.

Щоб перевірити умову акумулятора iPad та перевірити, чи заряджається ваш олівець, дотримуйтесь таких дій:

Перевірте стан віджетів на iPad, щоб визначити стан акумулятора. Сьогодні ви можете знайти віджети. Щоб дістатися туди, намалюйте палець праворуч на головному екрані, блокуючому екрані або під час перегляду сповіщень.

Ви повинні побачити віджет акумулятора. Якщо ні, переконайтеся, що ваш олівець налаштований за допомогою Bluetooth, а батареї вибираються для дисплея у сьогоднішньому вигляді.

Ви також можете перевірити стан акумулятора, вибравши “Налаштування” “Apple Pencil“.

Якщо акумулятор показує 0%, вам потрібно зарядити олівець.

  • Заряджайте яблучний олівець (2.Е покоління), що магнетично ставлячи його на бічну поверхню вашого iPad. Bluetooth слід увімкнути для Apple Pencil 2 для зарядки.
  • Заряджайте Apple Pencil (1.Е покоління), підключивши його до роз’єму блискавки на вашому iPad або за допомогою джерела живлення USB, який включений у комплект Apple Pencil.

Apple Pencil заряджається швидко, тому, якщо акумулятор розрядується, зарядка повинна допомогти вам швидко почати роботу.

Як зробити iPad другий монітор

Я використовував свій iPad як другий монітор для MacBook з самого моменту покупки. Мені здавалося, що це надзвичайно комфортний планшет. Просто поставте iPad праворуч від Mac, перейдіть до контрольної точки та все. Під час роботи цієї функції я не помітив жодних відстав чи скарг. Але вся проблема полягає в тому, що для повної роботи iPad як другого монітора вам потрібен Apple Pencil. Насправді така зв’язка є єдиним способом використання сенсорного екрана на MacOS, адже якщо iPad підключений як другий монітор, його екран не відповідатиме на пальці дотиків. І буде олівець. Apple маркетинг у дії, друзі!

See also  Як налаштувати звук на ноутбуці ASUS. Третє -партійне програмне забезпечення для конфігурації

підключити, apple, pencil, ipad

Як я використовую бічну машину на своєму MacBook.

Перевіривши різні варіанти використання, я зрозумів, що найвигідніші будуть розділені на два блоки. Отже, на Mac я виключно текст, не торкаючись графічних нюансів, і iPad перетворився на інструмент для редагування фотографій та іншого вмісту такого характеру. Це дуже зручно.

Найпоширеніші проблеми в цьому процесі

Майте на увазі, що, хоча це може здатися досить простим, процес може закінчитися безуспішно. Тобто посилання не можна правильно виконати. Apple рекомендується в таких ситуаціях, щоб переконатися, що яблучний олівець повністю видно з магнітним з’єднувачем, якщо це модель другого покоління. У випадку з моделлю першого покоління вам завжди доведеться оцінити, щоб роз’єм був максимально чистим, щоб його можна було легко виявити.

Ви повинні знати, що, як ми вже згадували раніше, Apple Pencil вимагає підключення Bluetooth. Таким чином, вам потрібно буде йти шляхом “налаштувань” “bluetooth” і переконатися, що варіант повністю активний. На тому ж екрані ви можете шукати Apple Pencil на вже підключених пристроях. Якщо так, особливо якщо були зроблені попередні спроби, ви натиснете на букву i з боку. У меню, яке з’являється, ви матимете доступ до пристрою сенсорної кістки, щоб він був абсолютно безпринципним і починати з нуля.

Але якщо немає способу розпочати прив’язку, вам потрібно буде перевірити, чи повністю заряджається, щоб почати обов’язок. Але крім цього, якщо він все ще не підключений, вам слід спробувати змінити iPad, щоб визначити, що саме не працює. Таким же чином ви завжди можете звернутися до магазину Apple Store, щоб отримати негайну технічну допомогу на цьому пристрої.

Як заряджати олівець Apple за допомогою iPad Pro

Якщо ваш олівець з яблук повинен бути заряджений, все, що потрібно від вас. Це вставити його в iPad Pro.

Ви також можете використовувати адаптер, включений до стилуса Apple Pencil, щоб вставити його в будь.Який стандартний блискавковий кабель.

15 секунд зарядки дозволить вам працювати протягом 30 хвилин, але буде більш доцільно заряджати пристрій, коли його ніхто не використовує.

Навіщо вам потрібен яблучний олівець?

Вони дали мені розумний олівець близько місяця тому, і довгий час я взагалі не зрозумів, чому це може стати в нагоді. Перше, на що я звернув увагу. Це скріншоти. Виявилося, що дуже зручно позначати деякі дані прямо на “скринінгу”. За допомогою простого руху з кута екрана ми робимо скріншот, намалюємо фрагменти зображень, підписуємо необхідну інформацію та все. Безпосередньо з меню ви можете поділитися малюнком з колегами.

Друга, на яку я звернув увагу. Це браузер Safari. В останніх версіях операційної системи для планшетів браузер перетворився на майже повну версію, як Mac. Тільки екран мого iPad Air 2020 недостатньо для зручного перемикання між вкладками. З легкою хвилею чарівної палички ви можете вирішити цю проблему. Важливо відзначити чудову відповідь у всіх програмах. Починаючи з домашньої сторінки, закінчуючи редагуванням відео в Lumafusion, розумна ручка працює чудово! Також за допомогою редагування фотографій. Apple Pencil дуже допомагає. На великому екрані iPad редагування зображень перетворюється на ціле мистецтво.

підключити, apple, pencil, ipad

Редагування фотографій Apple Pencil набагато зручніше.

Після того, як мені вручили олівець, я дізнався, що російська мова недоступна для рукописного введення. Однак, як виявилося, я використовую досить багато англійської мови, і в деякі нагальні моменти стилус мені дуже допоміг. У моменти пошуку вирішення проблеми з російським вкладом я натрапив на єдину заявку, щоб робити нотатки російською. Небо.

See also  Яка різниця між монітором та телевізором. Низька яскравість

Який ipad сумісний з Apple Pencil?

Як ви побачите, з цим аксесуаром вже є багато планшетів Apple, і запуск iPad більше не сприймається без сумісності з цим елементом. Тому будь.Який новий iPad, який виходить, буде доданий до цього списку.

Перевірте з’єднання Bluetooth

З’єднання iPad з Apple Pencil (незалежно від покоління) здійснюється через Bluetooth. Іноді ми можемо знайти деякі проблеми в цьому типі з’єднання, і їх рішення може бути дуже простим

Якщо все в порядку досі, ми повинні перевірити у вікні Налаштування, чи з’являється олівець Apple у розділі “Мої пристрої”. У деяких випадках ми бачимо, що відбитий яблучний олівець відображається в цьому розділі обладнання, але він насправді не підключений, оскільки ми не можемо його використовувати. Щоб спробувати вирішити цю проблему, просто перейдіть до правого боку, де значок “I” з’являється поруч з Apple Pencil. Натиснувши на це, ми можемо вибрати “пропустити пристрій”, щоб iPad забув цей аксесуар.

Як тільки ми опустили пристрій, ми можемо підключити його за допомогою магнітного роз’єму або порту лігнінг. Через кілька хвилин вікно, яке просить дозволу зв’язати два комп’ютери, обов’язково майте на увазі, що це може зайняти деякий час, особливо якщо Apple Pencil повністю завантажений. Зазвичай в момент, коли ми підключаємо його, посилання не створюється.

Як підключити Apple Pencil до iPhone

На жаль, ви не можете підключити Apple Pencil до iPhone. Не намагайтеся заглиблюватися в налаштування гаджета і щось не змінити. Незалежно від того, скільки ентузіастів не намагається, ні перше, ні друге покоління з iPhone не спрацюють.

На жаль, Apple Pencil підтримується лише iPad.

Знову ж таки, не слід наливати сльози. Для таких завдань є наш вірний слуга. Aliexpress. Тут ви можете легко знайти відповідний олівець для iPhone. Мені особисто сподобалось це. І виглядає стильно та функціонально на рівні.

І ви використовуєте Apple Pencil за допомогою iPad? Зіткнувся з деякими проблемами? Обов’язково поділіться в коментарях нижче або в нашому чаті Telegram.

Від банального перезавантаження Apple Watch до розбиття навушників з усіма пристроями Apple. У статті ми говоримо, що робити, якщо AirPods не хоче працювати в поєднанні з розумними годинниками Apple.

Apple пишається тим, що iPhone безпечніший, ніж інші пристрої. Вони також кажуть, що це не може зламати. Я зрозумів, чому в iOS є стільки вразливих місць, якими способами можуть бути крадіжні ваші дані, як уникнути цього і що насправді є в’язничним для iPhone, шкідливо

Ви можете склеїти наклейки на MacBook, але в цьому випадку є багато нюансів. У статті ми детально розповідаємо про те, що таке наклейки, де їх придбати та як ретельно видалити наклейки зі свого ноутбука.

Я зменшую статтю: Проблеми з Apple Pencil: 1. Взяв неправильну версію олівця, і він не підходить. 2. Наконечник ламається.