Home » Як підключити бездротові навушники до iPhone 6

Як підключити бездротові навушники до iPhone 6

Забудьте про пристрій

Як повернути забутий пристрій Bluetooth на iPhone? Це можна зробити лише шляхом повторення, зробивши сполучення. Якщо ви не бачите його у списку найближчих пристроїв, то перевірте, чи він включений у режим сполучення.

Як підключити навушники, клавіатури та інші аксесуари Bluetooth до iPhone 6

Щороку, виробники з усього світу створюються для яблучних смартфонів велика кількість аксесуарів з фітнес-браслетів до навушників. Багато продуктів підтримують з’єднання Bluetooth. Про те, як налаштувати такий пристрій для роботи з вашим iPhone 6, ми скажемо нижче.

Як увімкнути Bluetooth на iPhone 6

Є два способи. Перший. найпростіший, достатній, щоб провести палець з нижньої частини екрана до свого центру. З’явиться меню, що називається керуванням. Все, що вам потрібно зробити наступний дотик сірий значок Bluetooth.

Правда, це просто “перемикач”, просто натиснувши на нього, ви не зможете налаштувати зв’язок між iPhone та аксесуаром. Для цього потрібно перейти до налаштувань.

Налаштування аксесуарів Bluetooth

Процес підключення вашого аксесуара з iPhone 6 називається “спарювання” (T.Е. Створення “пара”). Для досягнення периферійного виявлення Bluetooth відкрийте параметри на своєму iPhone (значок передач) та виберіть Bluetooth (розташований майже на самому початку списку). Активуйте перемикач Bluetooth, якщо ви ще не зробили цього в контрольній точці. Почніть пошук сумісних пристроїв, і ваш iPhone негайно переходить у категорію пристроїв, які можна виявити.

Далі, ви повинні створити пару між аксесуаром та iPhone. Звичайно, всі аксесуари Bluetooth різні, а універсальний спосіб підключення до iPhone не існує. Для більшості, наступний метод клацніть кнопку живлення, доки підсвічування не почне блимати. Це означає, що аксесуар створив пару з iPhone. Якщо ви це зробили, але нічого не змінює прочитати інструкцію виробника з використанням периферії Bluetooth.

Як тільки ви активуєте режим сполучення на периферійному пристрої, аксесуар з’явиться на iPhone (все в тому ж розділі параметрів Bluetooth). Все, що вам потрібно зробити зараз доторкнутися до напису з ім’ям аксесуара. Створення пара почнеться.

У деяких випадках вам потрібно буде ввести PIN-код. Його можна переглянути в інструкціях для аксесуарів, але найчастіше це дуже простий код, наприклад, 0000 або 1234. Після його введення, створення пари між iPhone та сумісним аксесуаром буде завершено.

Після цієї процедури ви можете безпечно вимкнути Bluetooth періодично, щоб зберегти заряд акумулятора на iPhone Smart Technique більше не “забути” про існування пару.

Хоча більшість функцій не працює на Android за умовчанням, деякі параметри можуть бути використані за допомогою сторонніх програм.

Airbattery. найвідоміші заявки такого роду. Це безкоштовна програма, яка перевіряє заряд акумулятора як навушників, так і зарядного пристрою. Також показує, коли була підключена бездротова гарнітура.

Користувач пропонується (як “бонус”) експериментальна реалізація функції виявлення повітря. Вона працює, однак тільки з Spotify. Оновлення до Pro версії 1 долар дасть вам ще кілька функцій, включаючи повідомлення про оновлення. Нехай заявка не є досконалою, але з ним використовувати Apple навушники на Android набагато зручніше.

See also  Як підключити колонку Bluetooth до комп'ютера. Як підключитися до телевізора

Якщо вам це не подобається, то спробуйте встановити аналог. помічник тригер. Ця програма має як виявлення вуха, так і двічі клацнувши за помічником помічника Google.

Підключіть аероходи до iPhone

Найпопулярніше питання. “Як підключити Airpods до iPhone?” Все дуже просто:

 • Повернутися до головного екрана “Домашня”.
 • Відкрийте пластиковий футляр з бездротовими навушниками і покладіть його з iPhone.
 • На екрані телефону ви побачите заставку програми налаштування гарнітури.
 • Як підключити літак до iPhone? Натисніть “Connect”.
 • Власники Airpods Pro потрібно дотримуватися підказок, що з’являються на екрані, як ви налаштували.
 • Натисніть кнопку “Готово” і насолоджуйтесь чистим звуком.

Як підключити бездротові навушники до телефону, налаштування пристрою Bluetooth до iPhone.

Перед підключенням навушників Airpods до iPhone переконайтеся, що:

 • Eirpodes 1-ї серії працюють з iOS 10 і свіжим.
 • Eirpodes 2-серії працюють з iOS 12.2 і свіжий.
 • Eirpods pro work with ios 13.2 і свіжий.

Зверніть увагу на це, розібравши, як підключити літак до телефону:

 • Якщо ви налаштували навушники, щоб працювати з iPhone, а гаджет, у свою чергу, має загальний обліковий запис iCloud з ноутбуком або комп’ютером, швидше за все, гарнітура вже налаштована на роботу з такою ПК або буком.
 • Якщо телефон виготовлений на телефоні в ICloud, гарнітура самостійно налаштована на роботу з іншими гаджетами, що працюють з цим обліковим записом.

Як підключити пару аероподів, якщо щось піде не так? Якщо пакет не встановлений, спробуйте виконати наступне:

 • Вкажіть, що телефон має оновлення iOS, що працює з Airpods.
 • Переконайтеся, що навушники заряджаються.
 • Подивіться, гарнітура близька до телефону.
 • Закрийте вікно протягом 10-20 секунд, а потім знову відкрийте кришку. індикатор повинен бути заповнений білим.
 • Якщо немає блимання, затискайте кнопку на задній панелі корпусу.

Як підключити Airpods Pro? Скористайтеся тим же інструкцією.

Перед паркуванням та попередньо налаштовуванськими аероподами розробники Apple рекомендують оновлювати програмне забезпечення на iPhone. Навушники 1-го покоління сумісні з IOS 10,2-го покоління. з iOS 12.2, а Airpods Pro. з 13.2. Аналогічним чином, вам доведеться піклуватися про iPad, iPod touch і nano.

Без завантаження оновлень, повна продуктивність бездротового аксесуара не гарантується, але не виключено.

Фактичні версії IOS доступні в розділі “Налаштування” у розділі “Основний” та підпункт “Оновлення”. Як діяти далі. скажеться крок за кроком інструкції:

 • На екрані iPhone негайно з’явиться “Підключити” новий аксесуар. Якщо заставка не з’являється, то на задній панелі справи доведеться натиснути та утримувати кнопку для активації кон’югації.
 • Після підключення навушників необхідно подивитися на налаштування Bluetooth, і вже звідти. перейти до параметрів Airpods. Список варіантів, доступних для зміни, залежить безпосередньо від аксесуарів.

На 1-го покоління IRPODS, закріплений подвійним дотиком на праворуч або лівий навушники допоможуть вам змінити доріжку або покласти відтворення паузу. Голосовий помічник Siri з’явився на 2-й версії. На Airpods Pro. контроль активного шуму.

Порядок з’єднання: де потрібно запустити, і які налаштування потрібні

Перш ніж підключати бездротові навушники з iPhone, iPad або iPod Touch, вам доведеться мати справу з інструкціями, прикріпленими до аудіотехніки. Виробники детально описують деякі функції, пов’язані з підключенням, технічними характеристиками або доступними на кнопок корпусу, щоб активувати деякі окремі функції.

See also  Покладіть заряд у відсотках iPhone 11

Як правило, є також спосіб включення навушників, а також. дії, з якими треба з’ясувати до кон’югації з мобільним техніком. Часто і затискачі на чолі з навушниками різко проводять клавіші гучності.

Після попередньої підготовки, наступний алгоритм залишатиметься повторним:

 • Відкрийте “Налаштування” та перейдіть до елемента Bluetooth.
 • У верхній частині integs перекласти повзунок до активного (зеленого положення).
 • Зачекайте, поки у списку “інших пристроїв” не з’явиться, з якими ви можете взаємодіяти з. Варто розглядати заголовок, принаймні якось пов’язаний з виробником дротових навушників або в руках моделі.
 • Останній крок. натиснути на запис, зачекайте від 5 до 15 секунд, доки з’явиться стан “підключення”. Технологія Bluetooth повністю готова до роботи.

Якщо ви не бачите навушників у списку, то спробуйте включити їх. Також на деяких моделях вам також потрібно додатково натискати кнопку “Bluetooth”, яка дозволяє відповідати пристрою.

Встановлення звуку

Крім того, користувач пристрою може просто просто і швидко налаштувати звук. Налаштування звуку дозволить найбільш зручним та ефективно відображення навушників та звуку в них. Є спеціальні стандартні параметри. Щоб побачити їх, просто перейдіть до налаштувань, а після “музики” та еквалайзера. У спадному списку є деякі елементи, завдяки якій ви можете лише покращити звук. Користувач повинен виправити налаштування.

Щоб відзначити це або іншу дію в еквалайзера, потрібно вибрати “OFF”. Він розташований у тому ж меню. Користувач може перевірити абсолютно різні параметри за допомогою розділу Tune. Ви також можете вибрати потрібний. Перевірка найчастіше проводиться в навушниках.

Якщо використовуються фірмові навушники, то вони найчастіше страждають від низьких частот. Найчастіше, елемент “Більш низький”.

Крім того, користувач може завантажувати різні програми, які забезпечують можливість налаштування навушників, налаштувати їх. Є вбудований еквалайзер. Він, звичайно, допомагає змінити налаштування, але не настільки професійно. Ви навіть можете видалити шум або змінити бас, додати або зменшити його. Налаштування застосовується лише до вибраної корисності користувача.

Підключення

Очевидно, перш ніж продовжувати налаштувати навушники, вони повинні бути пов’язані з iPhone. Залежно від того, чи використовується корпоративний аксесуар з Apple або продукту від сторонніх виробників, ця процедура має відмінності.

Аероходи

Відповідність AyirPods з iPhone, незалежно від моделі першого та другого, виконується автоматично. Все, що вам потрібно від вас. відкрийте пристрій заряджання, приведіть його до мобільного пристрою та дотримуйтесь простих інструкцій на екрані. Більш детально, ця процедура розглядалася в окремій інструкції.

підключити, бездротові, навушники, iphone

Якщо проблеми виникають у процесі зв’язки пристроїв, виявляють свою справу та усунути наступну статтю на нашому веб-сайті допоможе.

Навушники інших брендів

Алгоритм для підключення бездротових навушників з сторонніх виробників дещо відрізняється від того, що у разі розглянутому випадку, але його не можна назвати важким для виклику. Так, це не зроблено автоматично, але вручну, але займає не більше однієї хвилини і не вимагає великих зусиль. Це більш детально описано в посиланнях нижче.

Як правило, вирішення завдання, озвученого у заголовку, не викликає труднощів, але до переходу до її розгляду, ми відзначимо наступне:

See also  Що це означає завантажити програму на iPhone

Стаття покаже алгоритм для підключення бездротових навушників, що застосовується до продуктів будь-яких виробників, за винятком Apple. Тема створення пари iPhone та Airpods Ми не постраждалими. ці пристрої встановлюються автоматично і без будь-яких проблем та нюансів, а саме процес супроводжується покроковими підказками на екрані.

Створення пари

Щоб зв’язати пару навушників iPhone та Bluetooth, дотримуйтесь наступного алгоритму:

 • Переконайтеся, що iPhone на Bluetooth. При необхідності активуйте його з “контрольної точки” (проведіть у нижній частині екрана для виклику) або через “Налаштування”.

Примітка. Якщо ви не знаєте, як називається аксесуаром, шукайте цю інформацію на його упаковці, упаковка або в інструкціях.

Примітка: Деякі бездротові аксесуари для відображення їх з мобільними пристроями вимагають ключа доступу або доступу. Зазвичай необхідна комбінація вказується на упаковці або в посібнику користувача. Це відбувається так, що він з’явився прямо на екрані.

Дурниця

Для того, щоб тимчасово вимкнути навушники Bluetooth з iPhone, достатньо постукати за своїм ім’ям у списку кон’югованих пристроїв або просто вимкніть їх. Якщо пара повинна бути порушена назавжди або довгий час, виконайте такі дії:

Порада. Ви можете керувати з’єднанням бездротових аксесуарів безпосередньо з точки контрольної точки (називається Swipe з нижньої межі екрана вгору), звідти ви можете перейти до параметрів бездротового зв’язку.

Вирішення можливих проблем

У деяких випадках iPhone може не бачити Bluetooth-навушників у режимі відкриття або бачить їх, але не підключається. Щоб вирішити ці проблеми, поперемінно виконайте вказівки нижче, а після кожного кроку спробуйте повторно пов’язати пристрої.

 • Перезапустіть iPhone, увімкніть та вимкніть бездротовий аксесуар. На першому повторному активації Bluetooth, а другий передається режиму виявлення. Як перезапустити iPhone
 • Переконайтеся, що навушники заряджаються, а режим енергозбереження не включає на мобільний пристрій. Як вимкнути режим енергозбереження на iPhone
 • Якщо раніше аксесуар вже підключився до iPhone, і не було проблем із їх зв’язком, розриваючи пару, використовуючи рекомендації з боку статті до одного іменого, а потім дотримуйтесь кроків, необхідних для його створення.
 • Якщо на даний момент навушники парні з іншим мобільним пристроєм (з’єднання може бути як активним, так і ні), затягніть це з’єднання та спробуйте підключити їх до iPhone, попередньо перекладено в режим виявлення.
 • Якщо власне застосування використовується з аксесуаром, перевірте, чи дозволяється отримати доступ до Bluetooth. Для цього перейдіть до конфіденційного шляху конфіденційності Buetooth і переконайтеся, що цей параметр активний для потрібної програми.

У випадку, якщо рекомендації, запропоновані вище, не допомогли позбутися проблем, і вона сама, крім іншого, супроводжується одним із симптомів, призначених нижче, зверніться до Apple підтримки на цьому посиланні.

 • IPhone не може активувати Bluetooth або цей параметр неактивний;
 • Використовуються не тільки навушники, але й інші бездротові аксесуари не підключені до iPhone.