Home » Як підключити бездротовий джойстик до комп’ютера. Скільки можна ввімкнути одночасно?

Як підключити бездротовий джойстик до комп’ютера. Скільки можна ввімкнути одночасно?

Зв’язок USB-GAPAD

Купуючи звичайний джойстик з USB або USB.Радіодосидним адаптером, з’єднання здійснюється банальним з’єднанням пристрою до комп’ютера. У більшості випадків самі Windows розпізнає пристрій та встановлюють відповідні драйвери. У той же час, як правило, існує набір водіїв, укомплектованих універсальним джойстиком, якщо раптом операційна система не справляється самостійно. Безкоштовний онлайн.Курс “Прості дії Windows 10” БЕЗКОШТОВНИЙ онлайн.Курс “Прості дії Windows 10” Деталізують основні дії для роботи з операційною системою Windows 10 у нашому безкоштовному онлайн.Курсі. Короткі візуальні уроки помітно сприятимуть щоденному використанню ПК. Детальніше, чи є ви власником консолі Xbox 360 або Xbox One і маєте на руках дротовий контролер, тоді ви також можете підключити його без пригод до компютера. Оскільки цей префікс також виробляється Microsoft, не повинно бути проблем з автоматичним пошуком драйверів. Підключіть пристрій до ПК, натисніть на нього велику центральну кнопку і зачекайте, поки один сегмент загоряється поруч. Ви можете грати.

Якщо є оригінальний джойстик з PlayStation третьої чи четвертої версії, вам потрібно придбати кабель miniusB- або microUSB, завантажити та встановити драйвери для xbox 360 Gamepad, вибравши версію операційної системи (починаючи з восьмої Версія Windows, така потреба зникла), крім того, потрібно буде встановити сумки Microsoft.Сітка 4.0 та Visual C для Visual Studio 2013 та Driver Driver.

підключити, бездротовий, джойстик, комп, ютера

Ми не поспішаємо підключити Gampad PlayStation через USB, оскільки спочатку потрібно встановити необхідне програмне забезпечення. Драйвери та вказані пакетні рішення, а в кінці розпакувати архів драйверів SCP, наприклад, у папку програмних файлів. Тільки після цього ви можете з’єднати джойстик. Слідом за SCPDRIVER.Exe з розпакуваного архіву (Встановлення сили встановлення є актуальним лише для версій Windows XP та Vista), і ми чекаємо кінця установки.

В кінці цієї процедури операційна система почне бачити GameStation Gamepad так, ніби ви підключили джойстик з Xbox 360

Описаний метод підходить для контролерів PlayStation 3 та 4, однак для моделі 4.Ї версії ви можете використовувати альтернативу у вигляді введення. Ми просто завантажуємо та встановлюємо програму, після чого система почне бачити Gamepad, а не як від Xbox 360, як у попередній версії, а це означає, що функціональність буде ширшою. Зокрема, буде працювати трекпад, за допомогою якої, за бажанням, можна буде контролювати курсор.

Підключення за допомогою інструменту GamePad Motionjoy

Гра Джойстик також може бути підключена до ПК під управлінням операційної системи Windows та за допомогою програми інструменту GamePad Motionjoy.

На додаток до самого з’єднання, ця програма дозволяє налаштувати всі кнопки підключеного маніпулятора, а також потужність вібрації під час гри.

Гра кнопки джойстик налаштувань

Підключення джойстика за допомогою цієї програми. Це досить простий процес, під час якого ви повинні дотримуватися лише інструкцій, доступних на офіційному веб.Сайті програми.

Joytokey Connection

ОС Windows 10 ідеально підходить для геймерів. Завантажте, однак, у неї є кілька значних недоліків.

See also  Як розблокувати Huawei Pin.

По.Перше, слабка підтримка контролера гри. По-друге-відсутність серйозних ударів, таких як, наприклад, на Xbox One.

Але за допомогою цієї ОС легко встановити різноманітні ігри. Просто відкрийте віртуальний магазин і знайдіть для себе найбільш підходящу гру. Після цього натисніть на “Встановіть”.

Ось лише багато розробників не використовують ігрові можливості цієї операційної системи при повній потужності.

Наприклад, навіть у відомому грі Asphalt 8 немає вбудованої підтримки для Gamepad. Однак це не є байдужим, оскільки будь.Яка гра може бути налаштована на роботу з контролером гри.

Для цього просто використовуйте утиліту Joytokey. З ним ви можете легко змінити клавіші клавіатури на кнопки Xbox Gamepad, підключитися до комп‘ютера, що дуже просто.

Поява робочого вікна програми Joytokey

 • Завантаживши архів з офіційного сайту, користувач повинен розпакувати файл exe у вибраний каталог.
 • Не забудьте підключити геймпад до USB.Порту вашого планшета.
 • Далі відкрийте параметри необхідної гри, що вказує, які кнопки виконують різні дії. Обов’язково запишіть їх або пам’ятайте. Як варіант, ви не можете відкрити гру на всьому екрані. У цьому випадку їх не слід бачити в процесі налаштування.

Найкращий, але дорогий спосіб

Особливість описаних вище методів полягає в тому, що вони засновані на дротовій з’єднанні. Однак якщо у вас є якісь адаптер Bluetooth, ви можете підключити свій DualShock 4 до ПК бездротовим чином. Але в будь.Якому випадку це не скасовує той факт, що підключення контролера може викликати у вас труднощі та зайняти дорогоцінний час. І крім того, попередній метод частково “незаконний”.

Що робити з тими людьми, які хочуть грати на ПК з DualShock 4, при цьому підключуючи його якомога швидше, без проблем, без раптових відключень, без дроту та з можливістю перепризначення кнопок?

Відповідь на це запитання була надана Sony, випустивши її офіційний адаптер-бездротовий USB-адаптер Dualshock 4.

Негайно варто згадати мінус цього аксесуара. Вам потрібно заплатити за нього. Так, усі перераховані вище методи були абсолютно безкоштовними, але в той же час надзвичайно суперечливими з точки зору зручності підключення та використання. Тим часом, бездротовий адаптер DualShock 4 USB. Це остаточне рішення, якщо ви хочете отримати свій геймпад від Sony за допомогою ПК виключно позитивними емоціями, уникаючи різних проблем.

Як підключити DS4 через бездротовий USB.Адаптер

 • Підключіть вищевказаний адаптер до ПК. Синє світло загоріться;
 • Трохи натисніть адаптер у гніздо (він містить певну кнопку. Перед використанням просто трохи натисніть на самого контакту USB. Ви відчуєте клацання і переконайтеся, що це);
 • Утримуйте адаптер у цьому положенні близько трьох секунд до моменту, коли світло на адаптері починає швидко спалахувати;
 • Як тільки це станеться, підберіть Dualshock 4 і в той же час затисніть кнопки PS та поділіться;
 • Тримайте їх приблизно на 3-4 секунди, поки адаптер і контролер не перестають моргнути. Готовий.

У цьому випадку вам доведеться їхати лише на Steam, де вам знадобиться знову, щоб зробити контролер з магазином та його іграми. Після цього ви можете назавжди забути про будь.Який дискомфорт під час підключення чи можливих виборів.

See also  Не показує монітор на комп'ютері. Невдачі при роботі операційної системи

Для того, щоб підключити геймпад до ПК у наступні часи, вам просто потрібно буде вставити адаптер і натиснути кнопку PS. І так, у цьому випадку не забудьте стежити.

Тож якщо ви не хочете буквально страждати при підключенні геймпаду від Sony, краще придбати цей бездротовий USB-адаптер-ви не пошкодуєте. Звичайно, це, але з легкістю роботи та часу, заощадженого на з’єднанні часу, він надзвичайно швидко окупається.

І до речі, в цьому випадку немає нічого ганебного в економії та купівлі цього вживаного адаптера. Ймовірність того, що ви продасте зламану, надзвичайно мала. Перед покупкою просто протестуйте. Якщо Gamepad підключається. Візьміть. На вторинному ринку ви можете знайти такий адаптер на 700-800, що він дуже дешевий.

Ми налаштували драйвер для геймпаду

Бездротовий джойстик. Спочатку вам потрібно встановити акумулятори або, в деяких випадках, зарядити акумулятор. Зверніть увагу, що в акумуляторі або поблизу виробники часто «приховують» невеликий адаптер для порту USB (щоб не втрачатись під час перевезення).

Joystick Bluetooth (без окремого USB-адаптера)-просто натисніть на значок Bluetooth у Windows Trey і додайте новий пристрій (кон’югація джойстика з комп’ютером буквально 2 клацніть).

Якщо водій не встановлено автоматично системою. Зверніть увагу на джойстик джойстика. Включено для більшості нерівних моделей, є диск або флеш.Накопичувач із необхідними драйверами.

Для Windows

Почнемо з найпростішого. Ми говоримо про підключення бездротових геймпад з серії сили Windows до комп‘ютера. Ці пристрої працюють за допомогою технологій Bluetooth. Тому з ними проблем немає.

Щоб підключити бездротовий джойстик до ПК, вам потрібно:

 • Увімкніть комп’ютер Bluetooth.
 • Увімкніть геймпад. Це потрібно стягувати заздалегідь.
 • Шукайте нові пристрої “Bluetooth” на комп’ютері. Це робиться за допомогою спеціальних програм або в “управлінні”. “обладнання та звук”. Потрібно натиснути “Додати новий пристрій Bluetooth”.
 • Чекати.

Через кілька хвилин відбудеться автоматичний пошук і встановіть драйвери. Після цього Gamepad нормально працюватиме в операційній системі. Якщо на комп’ютері немає Bluetooth, вам доведеться придбати спеціальний адаптер додатково.

Контролер Xbox One

Величезна перевага геймпаду Xbox One на тлі DualShock 4. Це повна сумісність з Windows. Щоб підключити пристрій до комп’ютера, вам, швидше за все, не потрібно робити жодних “танців з бубнами”. І якщо вам доведеться, ми підготуємо вас до цього. Існує кілька способів підключення контролера до ПК.

USB.Кабель. Якщо ваш ПК не має модуля Bluetooth, просто підключіть його до ПК за допомогою USB-кабелю-одного до порту комп’ютера, а інший у роз’ємі GamePad. Все, тепер ви можете безпечно пройти свою улюблену гру.

Bluetooth. Комплекси комп’ютерів з модулем Bluetooth можуть грати без дроту, для цього виконайте наступне:

 • Перейдіть до “параметрів” вашого комп’ютера.
 • Перейдіть до розділу “Пристрої”.
 • Натисніть “Додати Bluetooth або інший пристрій”.
 • Клацніть на “Все інше”.
 • Виберіть “Бездротовий xbox Gampad”.
 • Клацніть на “Готовий”.

Однак майте на увазі, що не всі версії Xbox Gamepad за замовчуванням мають бездротове підключення до ПК. Щоб визначити, чи може ваш контролер працювати з комп’ютером на Bluetooth, обережно подивіться на справу. Якщо ваш геймпад такий самий, як і зліва на фотографії нижче, то він працює для бездротового з’єднання з ПК, і якщо наприклад, праворуч. На жаль, можна буде грати без кабелю лише після покупки Спеціальний адаптер.

See also  Samsung A50 не включається, що робити

підключити, бездротовий, джойстик, комп, ютера

Адаптер Bluetooth. Якщо у вас є такий самий геймпад, що і на зображенні праворуч, ви також можете підключити його до комп’ютера без зайвих кабелів, але для цього вам потрібно буде придбати спеціальний адаптер Bluetooth у Microsoft. Зовні це нагадує невеликий флеш. Вставляючи його в USB.Роз’єм ПК, ми повторюємо всі описані у другому методі дії. Приємної гри!

Отже, ви можете дуже легко підключити ігровий маніпулятор до комп’ютера. Для цього дотримуватися рекомендацій, наведених у цій статті.

У цьому випадку враховуйте, яка операційна система в цьому випадку використовується.

Назва геймпада Переваги Недоліки
PS3 Комфортно лежить у руці, низька ціна Для підключення до ПК необхідні додаткові драйвери
Dualshock 4 Краща збірка, відсутність реакції та скрипів Короткий час акумулятора, відволікаючи освітлення
Xbox 360 Дуже зручне, просте підключення до ПК Досить висока вартість

Підключення геймпаду до Android

Спочатку ви повинні розглянути зв’язок геймпаду з популярних префіксів Wii та PlayStation:

 • Отже, ви можете підключити маніпулятор з однієї з консолей через USB або Bluetooth. Цей метод вимагає спеціальної програми контролера Sixasix, яку можна завантажити в Інтернеті.
 • Перед початком завантаження використовуйте іншу зручну програму. Завдяки утиліті ви можете легко перевірити систему наявність сумісності з підключеними пристроями.
 • Далі завантажте необхідну програму та встановіть її на персональний комп’ютер. Після цього запустіть утиліту та вкажіть адресу телефону, яку можна знайти в програмі. Натиснувши кнопку Оновлення, і GamePad буде прив’язаний до телефону або планшета. Ось як відбувається швидке з’єднання через систему

Окремо варто сказати про встановлення через Micro USB:

Пристрій, що використовується для проведення маніпуляцій, повинен підтримувати систему хост.Режиму. Далі не забудьте завантажити емулятор префікса. Запустивши програму, підключіть ігровий модуль та призначити необхідні налаштування на кнопок.

Джойстик аналогічно підключений через систему Micro USB. Щоб використовувати бездротовий режим, не забудьте придбати один із спеціальних приймачів.

Майте на увазі, що контролери ігор не сумісні з усіма планшетами. Тож це не буде зайвим завантажити програму WillMote Controller.

Нарешті, запустіть утиліту та натисніть init та підключити. У цьому випадку на Gamepad вам потрібно буде натиснути кнопки 1 та 2. Після цього доповнення знайде модуль. Після цього просто покладіть коробку біля IME контролера Wii.

Ці методи спрощують підключення джойстика до мобільного пристрою на основі Android в будь.Якій ситуації.

За бажанням ви можете використовувати контролери від третього виробника.

Не має значення, чи є бездротова функція в такому пристрої. Зрештою, їх ідентифікують однакові.

Тож у користувача немає проблем з використанням таких модулів в іграх.