Home » Як підключити Bluetooth до комп’ютера. Що слід розглядати при виборі адаптера Bluetooth на ПК?

Як підключити Bluetooth до комп’ютера. Що слід розглядати при виборі адаптера Bluetooth на ПК?

Як підключити бездротові навушники до комп’ютера або ноутбука

Бездротові навушники віддають перевагу багатьом, але інші дотримуються іншої думки, і назавжди заплутані в кишені, проводячи близькі до них більше. Але все ще дротовий вибирати навіть через ціну. Кожен тип навушників має свої переваги.

Очевидних переваг навушників Bluetooth, варто підсвічування:

 • Простота використання та носіння. Проводні навушники постійно чіпляються за все, таких проблем немає проблем із бездротовими проблемами. Крім того, він перешкоджає не тільки ходьбі до музики у гравці або смартфоні, і навіть з статичним положенням, комп’ютер повинен знайти зручні позиції окремо для проводів.
 • З’єднання зручності. Здавалося б, важко?. Приклеїти штепсель у гнізді. Але немає нічого складного, це лише питання часу. Для підключення дротових навушників потрібно знайти інший кінець дроту, цілі та приєднати зусилля для підключення. У випадку з навушниками Bluetooth все робиться за 5 секунд, увімкнено і все.
 • Безкоштовний рух. Хоча вдома, ви можете піти на кухню на кухні або туалету, щоб запалити потребу, не перериваючи музику та спокійно перемикач пісень за допомогою спеціальних кнопок на навушниках. Ніщо не рухається.
 • Проблема одного навушника. Усі принаймні раз натрапили на зриву дротових навушників. Іноді навіть дорогі навушники прориваються до терміну, а провід більше. Зазвичай поломка полягає у відключенні контактів одного з навушників. Відповідно до результату, один навушник працює, а другий. Ні. Вся справа в використанні inacker, але ніхто не застрахований від аварій. У навушниках Блуецова така проблема не виявляється через повну відсутність проводів.
підключити, bluetooth, комп, ютера, слід

Мінуси в таких навушниках також присутні:

 • Залежать від радіуса сигналу. Проблеми з сигналом, який можна спостерігати в самому пристрої, до якого підключені навушники. Через це сигнал може бути не стабільним, а музика зупиняється і зникає. І людина, яка живе в досить великому будинку з невеликим радіусом сигналу, матиме не дуже.
 • Можливі конфлікти з іншими пристроями. Проблема не столько в самих наушниках, сколько в компьютере, принимающем сигнал. При других включённых устройствах через Bluetooth PC может выбирать в приоритет ближайшее и переключаться к разным девайсам. Но эта ситуация решаема
 • Требуется подзарядка. Беспроводные наушники имеют свойство разряжаться, поэтому, как и телефон, их необходимо ставить на зарядку

На ноутбуке

Этот способ подойдёт для всех версий Windows: 7, 8, 10, ХР, Vista. Если Bluetooth сразу встроен в материнскую плату, то включение на большинстве ноутбуках можно произвести с помощью клавиш. Для этого на верхней панели где идут клавиши «F» найдите значок Bluetooth. Иногда он имеет изображение волны. Чаще всего это клавиша F3, просто одновременно нажимаем на Fn и F3. Но на некоторых ноутах эта клавиша сдвинута, так что попробуйте также F2 и F4.

Примітка! На деяких моделях є окрема клавіша для включення або кнопки. Це може бути як на клавіатурі, так і на стороні ноутбука.

Комбінація кнопок клавіатури

На ноутбуці не завжди написано про підтримку Bluetooth. Багато виробників просто вказують на наявність адаптера в специфікаціях та паспорті пристрою. Bluetooth найчастіше активується комбінацією ключа. Комбінації кнопок для запуску адаптера від кожного виробника різні.

See also  Як вимкнути телевізор Samsung. Тріщини на телебаченні після вимкнення

Ми перераховуємо основні (на нових моделях може відрізнятися або відсутньо):

Виробник Комбінація клавіш
Acer Fnf3
Азо Fnf2
Fujitsu Fnf5
Dell Fnprtscr
Геть Fnf1
HP Fnf12
Lenovo Fnf5
MSI Fnf9
Toshiba Fnf12
Samsung Fnf9

Ігрові ноутбуки мають деякі бренди (Alienware, Razer) можливість включити Bluetooth за допомогою комбінації кнопок. Але користувачі можуть налаштувати свої власні клавіатурні профілі, і вже там, щоб призначити бажану комбінацію ключів, щоб увімкнути модуль.

підключити, bluetooth, комп, ютера, слід

Як встановити драйвери

У випадку придбання адаптера без побудови.In водіїв, необхідно виконати такі маніпуляції, щоб визначити модель водіїв для своєї роботи. Ми вже зробили всі ці операції, коли ми визначили, де Bluetooth розташований на комп‘ютері раніше.

 • За допомогою меню “Пуск” виберіть панель керування
 • Далі виберіть вкладку та звук обладнання
 • Після пристрою та принтерів виберіть менеджер пристроїв. Диспетчер відкриє через деякий час, потім шукати лінію радіомодулів або радіо Модулі Bluetooth.

Потім ми продовжуємо розширювати налаштування. Тепер, коли ми вже знаємо, як зробити Bluetooth на комп’ютері, якщо це не так, то з вставленим та ідентифікованим адаптером, ми звертаємо увагу на лінію, яка з’явилася після радіомодуля. Це буде модель адаптера.

Ми шукаємо модель адаптера та встановлюємо драйвери від веб-сайту виробника, їх конфігурація зазвичай виконується за замовчуванням. Тепер ми знаємо, як встановити Bluetooth на комп’ютері, якщо він спочатку він не був встановлений.

Підготовка комп’ютера до з’єднання

Сучасні настільні ПК оснащені вбудованими периферійними адаптерами бездротового з’єднання. Системне програмне забезпечення фактичних моделей технологій дозволяє підключати навушники Bluetooth до комп’ютера за допомогою декількох підготовчих заходів. Власника ПК достатньо, щоб дотримуватися типової інструкції, щоб бездротовий аудіо аксесуар визначався системою ПК і був підключений. Алгоритм спарювання пристроїв залежить від робочої платформи використовуваного обладнання.

Якщо у вас є Mac OS

Останні моделі ПК від Apple підтримують підключення периферії через Bluetooth. Користувачу потрібно виконати такі дії:

 • Знайдіть на екрані в меню стану статусу мітки активації модуля Bluetooth. Він розташований у верхній частині правого. Клацніть мишу над міткою відкриває меню.
 • Виділіть елемент курсору “Bluetooth на”. Список пристроїв, які можна підключити до ПК. Подивіться у списку без дротяного списку. Сам гаджет повинен бути включений і близький.
 • Перевірте розділ “Звуковий” розділ меню налаштувань системи. Навушники повинні відображатися у списку пристроїв для випуску.

підключити, bluetooth, комп, ютера, слід

Важливий. Наявність підтримки Bluetooth на пристрої повинна бути перевірена. Багато моделей Windows і Mac OS, що використовуються в офісах та будинках, були виготовлені без бездротового адаптера.

Якщо у вас є вікна

Підключення бездротових навушників JBL до комп’ютера Windows з підтримкою Bluetooth. Paring також легко. Спочатку потрібно активувати модуль Bluetooth. Маніпуляція на різних версіях системи відрізняються.

На пристрої з семи необхідно відкрити “панель керування”. Далі перейдіть до розділу “Мережевий та загальний центр доступу”. У вікні, який відкриється, виберіть пункт “Зміна параметрів адаптера”, натиснувши правою кнопкою миші, відкрийте вкладку Bluetooth, де можна перетворити модуль, щоб увімкнути. Після цього Windows 7, підключений до комп’ютера, буде визначатися системою, і буде відображено в списку без дроту.

На платформі Windows 8, щоб активувати модуль, потрібно відкрити менеджер пристроїв. Потім перейдіть до розділу “Мережеві адаптери”, виберіть Bluetooth і увімкніть його, якщо він відключений. У Windows 10 Відкрийте “Параметри”, перейдіть до вкладки “Параметри Bluetooth” та інших пристроїв “. Якщо модуль вимкнено, увімкніть. Навушники будуть відображені у списку доступних Bluetooth-протоколу.

Перевірте наявність Bluetooth

Рекомендується почати виконання проблеми підключення навушників на ПК Bluetooth, визначаючи технічні можливості. При оснащення комп’ютера не може бути підтримки цієї технології, а потім вам доведеться додатково придбати зовнішній адаптер і встановити його на нього.

See also  Як підключити телефон до LG Smart TV

Перевірка виконана в наступному порядку:

 • Використовуючи ярлик клавіатури, відкрийте вікно “Run”.
 • У полі лінії “Відкрити” введіть команду devmgmt.Масло.
 • Інструмент диспетчера пристроїв відкривається. Тут ви повинні перевірити наявність адаптера.

Альтернативний метод перевірки. Перевірка наявності адаптера у документації для материнської плати, або якщо адаптер був відведений у магазині під час складання ПК, то в кухонному аркуші.

Увімкніть передавач

Якщо ПК не підтримує технологію підключення периферійних пристроїв через Bluetooth, вам потрібно придбати зовнішній передавач. Щоб включити такий адаптер, він вимагає встановлення відповідних драйверів для його роботи. Перед встановленням рекомендується перевірити наявність вільного місця на диску ПК. При необхідності очистіть пам’ять від непотрібних файлів і папок

Вставте передавач до порту USB, зачекайте, поки ОС визначити новий пристрій і автоматично встановлює необхідні драйвери з бібліотеки. Якщо виробник програмного забезпечення включений до комплекту, то встановіть його відповідно до інструкцій, прикріплених пристроєм.

Після встановлення драйверів зовнішній Bluetooth. Передавач буде доданий до списку “пристроїв і принтерів” автоматично, і їх можна використовувати.

Підключення навушники Jelly Зовнішній адаптер Bluetooth

На комп’ютеру слід вставити відкритий адаптер Bluetooth. Щоб підключити з ним навушники JBL до комп’ютера, увімкніть гаджет. Відкрийте вкладку “Пристрої та принтери”, зачекайте, поки комп’ютер знайде гаджет доступний. Список повинен відображати значок навушників із назвою моделі. Потрібно натиснути на значок правою кнопкою миші, виконати “операцію Bluetooth”. Операційна система автоматично вибирає необхідні послуги, користувача достатньо в кінці з’єднання, щоб натиснути на кнопку “Слухати музику”.

Як підключити навушники до ноутбука

Все досить просто. Як правило, бездротовий модуль у сучасних ноутбуках вже має. Залишається переконатися, що він увімкнено. Ви можете зробити це кількома способами.

Універсальний шлях. Знайдіть ключ у верхньому рядку, який відповідає за бездротові модулі. Як правило, це показує подібність антени. У поєднанні з ключем Fn він повинен включати та вимкнути Wi-Fi та Bluetooth.

Метод для Windows 10. Перейдіть до меню “Пуск”, натисніть значок передач у лівій колонці. Далі, перейдіть уздовж шляху “Пристрої”. “Bluetooth та інші пристрої”. Ви побачите слайдер, який відповідає за включення “sinzube” зв’язку. Перемістіть його праворуч.

Незалежно від вбудованого модуля або дискретного, ідеально необхідно встановити водії від виробника гарнітури. Це гарантія того, що пристрій буде працювати правильно. Але ви можете сподіватися на бібліотеку універсальних водіїв, що знаходиться в Windows.

Як знайти Bluetooth

Якщо смартфони або інші пристрої не бачать комп‘ютер, потрібно перевірити параметри Bluetooth. Що таке значок Bluetooth у лотку. Натисніть на нього та виберіть рядок “Відкрити параметри”. На вкладці “Параметри”, для належної роботи, слід позначити наступні елементи: “Дозволити пристрої Bluetooth”, “Дозволити ustro. Bluetooth підключається до цього ПК “і” повідомляти під час підключення нової послуги. Bluetooth ».

Після того, як пристрої підключені, галочка біля пункту “Дозволити ustro. Bluetooth підключається до цього ПК », рекомендується видалити.

Якщо комп’ютер не відображає необхідний гаджет, то це необхідно, перш за все, перевірте, чи увімкнено бездротову мережу Bluetooth.

З’єднання: покрокові інструкції

Підключення гарнітури до комп’ютера Windows 10 та Windows 7 має загальні точки, і ви можете використовувати інструкції нижче для цих операційних систем. Щоб підключити навушники до комп’ютера, потрібно виконати кілька простих дій:

 • Переконайтеся, що модуль Bluetooth доступний. Зазвичай на стаціонарних комп’ютерах він не встановлюється, лише якщо ви не купили зовнішній адаптер USB. Однак, якщо у вас є сумніви, ви можете перевірити Bluetooth, шукаючи значок у системному лотку у зоні годин або введення Bluetooth у пошуках меню “Пуск”.
See also  Як очистити кондиціонер Samsung самостійно. Як очистити кондиціонер

Якщо в обох випадках нічого не знайдено, перейдіть до менеджера пристроїв. Для цього натисніть комбінацію клавіш Win R і введіть “Devmgmt”.Msc “найшвидший спосіб. Якщо у цьому вікні також немає адаптерів Bluetooth, то вам потрібно придбати окремий модуль.

Як встановити Bluetooth на комп’ютері або ноутбуці?

підключити, bluetooth, комп, ютера, слід

 • Увімкніть режим шахрайства на гарнітурі. Як це зробити, слід вказати в інструкціях для пристрою. Зазвичай він активується довгою натисканням на одній з кнопок.
 • Далі додайте пристрій на комп’ютер. Для цього натисніть значок у системному треї та виберіть “Додайте пристрій”. Інший спосіб: Введіть Bluetooth у пошуках меню “Пуск” та виберіть те саме ім’я. У системі Win10 ви можете перейти до налаштувань, щоб вибрати “Пристрої” та “Bluetooth“, а потім натисніть “”.

підключити, bluetooth, комп, ютера, слід

 • Ви побачите список гаджетів, доступних для вашого ПК. Щоб підключити гарнітуру Bluetooth до комп’ютера Windows 7 або Win10, натисніть на свою піктограму двічі і введіть код кон’югації 4 цифр. Його можна вказати в інструкціях або на екрані. Можливо, це стандарт “1234” або “0000”.

Вирішення проблем

Розглянемо типові проблеми, які не можуть бути пов’язані з бездротовими навушниками до ПК.

Немає Bluetooth у менеджера пристроїв

Тут можливі два варіанти. Ймовірно, що ви просто не встановили вбудований адаптер Bluetooth. Дізнайтеся про документацію для вашого ПК.

Якщо ви впевнені, що це, але немає невідомих пристроїв у диспетчері пристрою, перевірте, чи є кнопка на вашому ноутбуці, який відповідає за поворот на Bluetooth. Коли немає такої кнопки, а адаптер не відображається, це може бути несправний.

В обох випадках вам доведеться придбати зовнішній адаптер USB і підключити його до ПК.

Комп‘ютер не знаходить навушники

Адаптер працює, але навушники Bluetooth не підключені до комп’ютера. Можливо, комп’ютер просто не бачить. Покладіть навушники поруч з ПК. Перевірте, чи вони включені та чи заряджається акумулятор.

У Windows 7 натисніть значок Bluetooth у області сповіщень та виберіть “Відкрити параметри”. Встановіть прапорець біля пункту “Дозволити пристрої Bluetooth, щоб підключитися до цього ПК”.

підключити, bluetooth, комп, ютера, слід

Якщо до цього навушники вже загрожують, наприклад, з телефоном, переконайтеся, що вони не підключені до нього на даний момент. У налаштуваннях телефону вимкніть гарнітуру.

Повторне з’єднання під час збоїв

Набір підключення гарнітури виконується один раз. Після спарювання, навушники при включенні буде негайно звертатися до комп‘ютера. Але це трапляється, що в результаті провалу програми вони зникають зі списку кон’югованих пристроїв. У цьому випадку ви повинні повторно використовувати гарнітуру Bluetooth до комп’ютера відповідно до інструкцій.

Немає звуку

Користувачі часто зустрічаються таку проблему: після успішних парних навушників присутні в списку Bluetooth.Пристрої, але звук не відтворюється. Швидше за все, справа не знаходиться в гарнітурі, але в налаштуваннях звуку на комп‘ютері. Причина полягає в тому, що за замовчуванням Windows намагається відтворювати аудіо за допомогою стандартної вихідної картки, до якої підключені стовпці. Бездротові навушники не працюватимуть.

підключити, bluetooth, комп, ютера, слід

Відкрийте параметри звуку, клацнувши правою кнопкою миші на піктограму динаміків у лотку та вибираючи потрібний елемент. У налаштуваннях вкажіть бездротову гарнітуру як пристрій відтворення звуку.