Home » Як підключити динамік до телефону iPhone

Як підключити динамік до телефону iPhone

Змушує, чому смартфон не бачить JBL

Перед тим, як зробити будь-які кроки, треба розуміти причину вини. На практиці iPhone не бачить стовпця JBL через наступні обставини:

 • Невдачі у роботі обладнання;
 • Неправильна операція Bluetooth;
 • велика відстань між підключеними пристроями;
 • Розрядження пристрою;
 • Помилки з’єднання та т. D.

Це основні пояснення, чому JBL не підключається до iPhone, і є труднощі з слуханням музики. Але у всіх випадках несправність може бути виключена власними.

підключити, дина, телефон, iphone

 • Увімкніть його, натиснувши кнопку живлення на корпусі;
 • Потім натисніть клавішу, яка запускає Bluetooth;
 • Увімкніть iPhone;
 • Відкрийте налаштування мобільного пристрою;
 • Знайдіть вкладку Bluetooth, відкрийте його та активуйте цю опцію;
 • Зачекайте, поки повзунок поруч із написом “Інші пристрої” не перестане обертатися;

Переконайтеся, що пристрій Bluetooth та пристрої iOS або iPados близькі один до одного. Вимкніть і знову увімкніть аксесуар Bluetooth. Переконайтеся, що аксесуар Bluetooth увімкнено та повністю заряджений або підключений до джерела живлення. Якщо акумулятори використовуються в аксесуарі, перевірте, чи вам не потрібно їх замінити.

 • Вставте адаптер у телефонний роз’єм, а в USB-кабелі від динаміків. Інший кінець USB-кабелю з’єднується з самими динаміками. Таким чином, телефон буде використовуватися як джерело живлення
 • Підключіть пристрої за допомогою AUX-кабелю.
 • Перезапустіть пристрій та бортовий комп’ютер.
 • Розблокуйте iPhone та відкрийте екран “Головна”.
 • Спробуйте підключення за допомогою іншого кабелю або USB-порту, якщо це можливо
 • Перевірте зарядний порт за наявність забруднення або пошкодження
 • Оновити пристрій.

Стандартні інструкції користувача, як підключити JBL до iPhone. На офіційному веб-сайті Apple легко знайти на сайті підтримки.Яблучний.com / ru-ru / ht201205 або в інструкціях для стовпця.

Щоб підключити JBL до iPhone 11 або іншої версії, пройдіть наступні кроки:

 • Переконайтеся, що пристрій Bluetooth увімкнено, а пристрій iOS знаходиться в безпосередній близькості від близькості.
 • Увімкніть та вимкніть Bluetooth.
 • Переконайтеся, що колонка JBL повністю заряджена або підключена до потужності. Якщо є підозри з проблемами з акумулятором, краще замінити їх перед початком роботи.
 • Увімкніть колонку, натиснувши кнопку живлення на корпусі. Для цього, натисніть його і тримайте її до появи характерного звуку.
 • Натисніть кнопку, яка починає Bluetooth, на пристрої.
 • Увімкніть iPhone, до якого ви хочете підключитися.
 • Введіть “Налаштування” мобільного пристрою.
 • Перейдіть до розділу “Bluetooth”.
 • Відкрийте його та перемістіть повзунок у праву сторону, щоб підключити JBL до телефону iPhone.
 • Зачекайте, поки повзунок біля напису “Інші пристрої” більше не обертаються. Це означає, що пошук завершено.
 • Після завершення знайдіть стовпчик JBL у списку, який ви хочете підключитися до iPhone.
 • Натисніть на нього для спарювання.
See also  Як подивитися видалені фотографії на iPhone. Пошук файлів з ПК

Якщо все зроблено правильно, синхронізація відбувається через кілька секунд, а на екрані з’являється напис “Підключений”.

Як підключитися без дротів?

JBL. це компанія, яка широко відома завдяки виробництву бездротових акустичних систем. Його динаміки можуть бути використані з телефоном, просто заряджаючи вбудований акумулятор і з’єднуючи їх через Bluetooth. Весь процес займає кілька хвилин і не вимагає великих технічних знань. Крім того, якщо в смартфоні є чіп NFC, він може бути підключений до одного дотику.

Щоб підключитися через Bluetooth, потрібно виконати ряд дій. Почнемо з. заряджати смартфон і стовпчик, оскільки для бездротового зв’язку потрібен певний ресурс акумулятора. Якщо цього недостатньо, сигнал від джерела просто не приймається. Переконавшись, що все в порядку з акумулятором, потрібно зробити певні дії.

 • Знайдіть кон’юговані пристрої поблизу. Виробники не рекомендують, коли перше з’єднання перевищує відстань у 1 м. У майбутньому діапазон прийому сигналу Bluetooth збільшується до 3-10 м, а іноді і більше.
 • Увімкніть стовпчик, зачекайте сигнал на дисплеї або відповідному індиказі світла. На мініатюрних версіях бездротової акустики ці “маяки” служать своєрідним індикатором стану пристрою.
 • Увімкніть бездротовий модуль на колонці. Для цього техніка JBL забезпечує ключову панель керування, на якій ви хочете утримувати та утримувати потрібну клавішу. Поява індикації миготливого світла говорить, що Bluetooth увімкнено. Колонка доступна для розпізнавання іншими пристроями. Варто враховувати, що сегмент часу, під час якого можна підключити зв’язок, становить лише 5 хвилин, після того, як цей термін доведеться повторити повсюди.
 • На смартфоні потрібно відкрити розділ налаштувань. Він знайдено в ньому, щоб знайти вкладку з бездротовим зв’язком. Активувати модуль Bluetooth. Якщо він був раніше включений у стовпці, коли починається пошук, новий пристрій з’явиться у списку, доступних для парування.
 • Виберіть стовпчик у списку доступних параметрів. Активуйте пару та зачекайте, поки вона не встановлено. Це може зайняти до 5 хвилин. Після того, як колонка меню телефону з’явиться як підключений пристрій, ви можете включити музику. Звук пройде через динамік зовнішнього пристрою.
See also  Як підключити iPhone на Smart TV телевізор

Ви можете відключити та повністю розбити з’єднання між пристроями, вибравши цей елемент до підменю телефону. У налаштуваннях кон’югації цього достатньо, щоб видалити виявлений пристрій. Сам стовпець також може бути скинутий до заводських налаштувань, щоб повністю видалити список попередньо встановлених Bluetooth-з’єднань. Залежно від моделі, процедура може відрізнятися, але зазвичай достатньо на бездротовій акустиці JBL, щоб утримувати та утримувати 2 кнопки: Bluetooth і збільшення гучності. Пристрій повинен бути вимкнений, з подальшим включенням, синій індикатор кнопки живлення буде Flash.

IPhone випущених стовпчиків JBL легко підключається бездротовий шлях. Якщо сполучення не встановлено, рекомендується перевірити працездатність пристроїв, якщо це необхідно, скинути бездротові акустики до заводських налаштувань. Крім того, допоможе максимально можливого розташування пристроїв відносно один одного.

Через NFC

Серія моделей динаміків JBL має функції для підключення до мобільних пристроїв за допомогою NFC. Для того, щоб все йти успішно, вам потрібно переконатися, що є такий варіант. Функція NFC у стовпчику не потрібно включати додатково, але на смартфоні він може знадобитися, щоб активувати його за допомогою класичних змін у положенні увімкнення / вимкнення у відповідному розділі. З’єднання встановлюється миттєво, для другого розділення, інформація передається через канал Bluetooth, діапазон близько 10 м. Вам потрібно лише доторкнутися до смартфона в enabled.

Провідний метод з’єднання

Щоб підключити колонку JBL на телефон, ви можете використовувати доступ аудіокаталу. Але ця версія з’єднання вимагає, щоб другий вилка відповідає формату з пристроєм роз’єму. Через звичайні кабелі AUX діаметром 3,5 мм ви можете передавати звук на динаміки JBL з власним акумулятором або іншими джерелами живлення.

Через Джек 3,5 мм звук буде голосніше і більш стабільна трансляція. Загалом, дротовий зв’язок виглядає привабливим і через те, що ресурси акумулятора зберігає. Картування Bluetooth досить інтенсивно витрачаючи її звинувачення, тут втрати будуть мінімальні.

До iPhone підключення стовпця через AUX-вхід для навушників не буде працювати. У дизайні пристрою просто немає такого роз’єму. Apple вже давно ставка на біржі бездротових даних.

Власні навушники та інші пристрої бренду вже тривалий час довгий час мають лише з’єднання Bluetooth або підключено через NFC.

Як підключити стовпець до телефону через Bluetooth?

Bluetooth. бездротова технологія підключення, що дозволяє об’єднати кілька різних гаджетів у одному механізмі, розташованому близьким один до одного. У найближчому минулому цей метод був найбільш доступними даними з одного телефону до іншого. Сьогодні Bluetooth дозволяє підключати смартфони з різними типами бездротового обладнання.

See also  iPhone 11 більше ніж iPhone 11 про

Підключіть iPhone через Bluetooth до іншого пристрою

Синхронізація акустики з iPhone

Мобільні телефони відомого бренду Apple також можуть бути синхронізовані з портативними колонами. Процес займе кілька хвилин.

З’єднання виконується наступним чином:

 • Почнемо, увімкнути музичне обладнання та активувати режим бездротового зв’язку;
 • Тепер відвідуйте розділ “Налаштування” на своєму мобільному телефоні;
 • Знайдіть вкладку Bluetooth і активуйте його за допомогою слайдера (посуньте його праворуч);
 • Користувач відкриває список пристроїв, які можна підключити до смартфона Bluetooth;
 • Щоб вибрати стовпчик, знайдіть його у списку пристроїв та натисніть на ім’я один раз.

Тепер ви можете слухати музику не через вбудовані динаміки, але за допомогою додаткової акустики.

Примітка. Щоб синхронізувати гаджети з бренду Apple, ви можете використовувати USB-кабель. Приєднуйтесь до обладнання, використовуючи шнур і увімкніть його.

Синхронізація з Android-смартфоном

Виберіть найбільш високоякісну портативну акустику, допоможе нашому перегляду 10 кращих стовпців JBL 2021.

Підключіться до iPhone

Багато любителів музики стверджують, який стовпець краще: JBL або Sony. У детальному огляді від наших експертів ви зможете знайти плюси, мінуси та порівняння характеристик всіх сучасних моделей портативної акустики цих виробників у різних цінових категоріях.

Чому iPhone не знаходить колонку та пристрої Bluetooth

Bluetooth. технологія підключення пристрою, почав розвиватися з 1994 року. Inteeis стандарти змінилися, сучасні гаджети підтримують зв’язок на відстані 400 метрів. Цей метод бездротового зв’язку показує хороші результати, але є випадки, коли iPhone не бачить пристрою Bluetooth.

Bluetooth на Apple смартфонів дозволяє підключати самостійно, бездротові навушники та портативні стовпці, телевізори, розумні годинники, Mac комп’ютери та інші методи. Пара пристроїв, що працюють на великій відстані без проводів. Чому iPhone не знаходить колонку Bluetooth та інші бездротові пристрої? Почнемо з інструкцій з обов’язковим телефоном з гаджетами.