Home » Як підключити дротовий Інтернет до комп’ютера. Вибір інтернет-провайдера

Як підключити дротовий Інтернет до комп’ютера. Вибір інтернет-провайдера

Як підключити Інтернет від маршрутизатора до комп’ютера (ноутбук) над мережевим кабелем?

Багато статей вже були написані в підключенні до Інтернету з Інтернетом у бездротовій мережі. Інструкції для підключення, вирішення різних проблем, помилок тощо. D. І в цій статті ми розглянемо підключення маршрутизатора до комп’ютера за допомогою мережевого кабелю, який зазвичай поставляється з маршрутизатором. З кабельним з’єднанням, все набагато простіше, ніж з Wi-Fi. Але, незважаючи на це, іноді є питання з підключенням до маршрутизатора за допомогою мережевого кабелю (LAN).

В основному, звичайно, за допомогою кабелю до Інтернету, стаціонарні комп‘ютери підключені, в яких немає вбудованого Wi-Fi приймача. І якщо ви купуєте спеціальну адаптер Wi-Fi для комп’ютера, то ви можете відмовитися від дротів. Я завжди раджу вам підключити маршрутизатор на кабелі, щоб налаштувати його, добре, а оновлення прошивки є. Існують різні випадки, чи можете Wi-Fi не працює на ноутбуці, і ви підключите до Інтернету, або швидкість бездротової мережі є низьким, для нас корисний мережевий кабель. Кабельне з’єднання завжди працює більш стабільним, ніж по повітрю.

Все, що нам потрібно, це сама мережа кабелю, яку ми підключимо комп’ютер до маршрутизатора. Це звичайна кручена пара, з роз’ємами RJ-45 з обох сторін. Такий кабель повинен бути завершений з маршрутизатором. Правда, це короткий (залежно від виробника маршрутизатора). Якщо вам потрібен довгий кабель, то ви можете бути зроблені в магазині комп’ютера. Ви можете самі, але вам потрібен спеціальний інструмент. Інструкції повні в Інтернеті.

Як правило, ви можете підключити 4 пристрої через мережевий кабель до маршрутизатора. Це 4 роз’єм LAN, який ви, швидше за все, знайдете на своєму маршрутизаторі. У деяких випадках LAN може бути 1, або 8. Неважливо, яка версія Windows встановлено на вашому комп‘ютері. Інструкція підходить для Windows 7, Windows 8 та Windows 10. Все підключено до Windows XP точно так само, але налаштування IP будуть трохи різними.

З’єднання та повторне підключення

У цьому розділі я буду говорити про те, як підключити Інтернет на комп’ютері, а не налаштувати. На налаштуваннях перегляньте наступну главу.

Перед підключенням до дротового Інтернету потрібно зателефонувати до постачальника та призначити дату, коли експерти будуть тримати кабель. Далі на підключенні вдома у вас є два варіанти. По-перше. Ви можете просто приклеїти кабель безпосередньо до картки ноутбука або комп’ютерної мережі.

Другий варіант. Використовувати маршрутизатор (маршрутизатор) з Wi-Fi. Це необхідно для роз’єму декількох пристроїв, як в кабелі, так і в Wi-Fi. Якщо у вас ще не маєте маршрутизатора, то ви можете переглянути наш вибір тут.

Підключіть кабель від постачальника, який походить від зовнішньої частини квартири, вам потрібен спеціальний порт “WAN”. Він зазвичай виділяється серед усіх входів і має інший колір. Або має значок планети. Може також мати напис “WAN”.

Тепер підключення домашніх пристроїв. Для підключення телефонів, таблеток, телевізорів, ноутбуків. Потрібно використовувати Wi-Fi. Якщо маршрутизатор не був налаштований, він буде мати стандартне ім’я мережі та пароль. Ви можете побачити їх на етикетці під корпусом.

Ім’я мережі зазвичай дублює модель маршрутизатора. І пароль може бути в рядку PIN-коду, який має 8-значний цифічний ключ.

Тепер у зв’язку з кабельними пристроями. Решта портів на маршрутизаторі є місцевими, а там можна підключити будь-які пристрої: комп’ютер, телевізор, камеру відеоспостереження та принтер. Вам просто потрібно вставити один кінець кабелю у порт, а другий до потрібного пристрою.

See also  Як відключити рекламу на Samsung. Після того, як реклама прошивки все одно відображає

Порада! Lan порти зазвичай мають цифри для чисел: 1, 2, 3, 4 і т.D.

Нічого не складно, просто купити модем, вставте SIM-картку в ньому, а потім підключіться до будь-якого USB-порту на ноутбуці або комп’ютері. Драйвери повинні бути встановлені автоматично.

Супутниковий Інтернет повністю підключений та індивідуальний спеціалісти компанії. Але ви можете побачити та ознайомитись із приблизною схемою на малюнку нижче.

підключити, дротовий, інтернет, комп, ютера, вибір

Пряме підключення (без маршрутизатора)

Багато постачальників використовують тип з’єднання “Dynamic IP”, після того, як ви вставте кабель від постачальника до комп’ютера, Інтернет повинен з’явитися. Спробуйте піти на якийсь сайт. Якщо це не відбудеться, ви, швидше за все, вам потрібно створити інший тип роз’єму з авторизацією. Також візьміть договір від постачальника, оскільки дані вказані для авторизації в мережі постачальника (ім’я користувача та пароль).

 • Щоб налаштувати підключення до Інтернету в Windows XP, натисніть “Пуск”. “Панель керування”, перейдіть до розділу “Мережеві підключення”. Якщо ви не можете знайти цей розділ, то вимкніть вигляд, натиснувши перший блок зліва.
 • Назва ви можете ввести будь-яку. Це ім’я буде відображатися в ярлик, який буде створений після налаштувань, і саме ви будете використовувати його, щоб перейти до глобальної мережі.

На цьому етапі ви вже можете використовувати Інтернет. Але деякі постачальники також надають свої DNS-адреси. Вони також можуть бути налаштовані.

Ethernet: Підключення до Інтернету в Windows 10 над мережевим кабелем (маршрутизатор, модем)

Розглянемо спочатку найпростіше з’єднання. Якщо у вас є інтернет-провайдер, просто проклав мережевий кабель до будинку, а постачальник не надав логін та пароль для підключення до Інтернету. Потім у вас є загальне з’єднання за допомогою технології Ethernet.

Щоб налаштувати таке з’єднання, достатньо підключити мережевий кабель від постачальника (маршрутизатора або модему ADSL) до вашого компютера (ноутбук). У мережевому картонні роз’єм:

Якщо з налаштуваннями Ethernet на комп’ютері, все добре (ніхто не змінив їх). Тоді Інтернет повинен негайно заробляти (ви зрозумієте це за статусом підключення на панелі “Сповіщення”). Якщо кабель Інтернету не працює, комп’ютер просто не відповідає на кабельне з’єднання, а потім перегляньте цю статтю. Я сам зіткнувся з такою проблемою.

Якщо з’явилося з’єднання, але статус обмежений, або невідома мережа, а Інтернет не працює, то вам потрібно перевірити параметри Ethernet адаптера.

У Windows 10 це робиться так:

Натисніть статус підключення до Інтернету, на панелі “Сповіщення” та виберіть мережу та загальний центр доступу. Далі натисніть нове вікно, щоб змінити параметри адаптера.

Натисніть праву кнопку миші на адаптері Ethernet та виберіть Властивості. Виберіть IP версії 4 (TCP / IPv4) у списку. Якщо перевірка поблизу цієї точки не встановлена, то обов’язково встановіть його, інакше Інтернет не працюватиме. Тому виділена “IP версія 4 (TCP / IPv4)” та натисніть кнопку Властивості.

У новому вікні перевірте, чи будуть встановлені автоматичні налаштування для отримання IP та DNS-адрес та натисніть кнопку ОК.

Інтернет повинен вже працювати. Якщо ні, то перезавантажте комп’ютер. Якщо це ніколи не сталося, щоб встановити з’єднання, то перевірте кабельне з’єднання, чи існують проблеми з провайдером, незалежно від того, чи працює маршрутизатор, або модем ADSL, через який ви підключені (якщо ви не підключите провайдер).

Якщо ви намагаєтеся налаштувати з’єднання Ethernet безпосередньо від постачальника, і ви не хочете працювати в Інтернеті, а потім дізнатись свого постачальника, чи він доводиться до посилання на MAC-адресу. Якщо це робить, то вам потрібно повідомити про компанію Mac Address Pervider. Він напише його у своїх налаштуваннях, і Інтернет буде працювати. Кілька постачальників використовують такі обов’язки, але це відбувається. Як з’ясувати MAC-адресу в Windows 10 Читайте тут.

Все, з цим типом з’єднання зрозумів, то у нас є високошвидкісне з’єднання.

Як підключити Інтернет-кабель до комп’ютера

See also  Як додати принтер до комп’ютера. Комп'ютер не бачить мережевого принтера, не підключається

Встановлення L2TP

Якщо ваш інтернет-провайдер пропонує доступ L2TP, він може вимагати деяких додаткових дій з вашого боку. Інструкції щодо налаштування цього конкретного типу з’єднання, як правило, забезпечується постачальником, а також дублювати його не заважатиме.

 • Ми переходимо до вже відомого розділу “Мережа та загальний центр доступу” та виберіть створення нового з’єднання
 • На відміну від попередніх варіантів, вам доведеться перейти до “Підключення до робочої станції”
 • Коли ви, здається, створюєте нове з’єднання, виберіть цей елемент
 • Виберіть “Використовувати моє з’єднання”
 • Введіть адресу сервера, наданого постачальником. Негайно не вибирайте параметр з’єднання. Призначте ім’я, яке вам подобається.
 • У наступному вікні введіть логін та пароль, наданий вами. Не забудьте перевірити “Пароль пам’ятати”
 • Підключіть зараз, коли буде запропоновано
 • Поверніться до “Властивості адаптера” (як зазначено вище) та виберіть розділ безпеки
 • У списку “VPN” виберіть “L2TP IPSEC VPN”. Нижче наведено лінію “шифрування даних”, тут потрібно вибрати “необов’язковий”,
 • У рядку типу VPN натисніть кнопку “Додаткові налаштування”
 • Введіть той самий пароль у полі “Пароль”. Він повинен бути від вашого постачальника.
 • Все може з спокійною душі Натисніть “OK” і використовуйте з’єднання.

Цей посібник працює для Windows 7 та новіших версій.

Чому всі ці труднощі?. Ти питаєш. Таке рішення має переваги: ​​для вас збільшила безпеку безпеки (у порівнянні з звичайною локальною мережею), для провайдера спростити платіжну систему.

Пряме підключення. Pppoe

Відразу ж. Виконайте все для мене:

 • Перейдіть до центру управління мережею та загальний доступ. Найпростіше це зробити через значок мережевого з’єднання в лотку біля годинника. Натисніть на неї правою кнопкою миші та виберіть відповідний елемент:

підключити, дротовий, інтернет, комп, ютера, вибір

підключити, дротовий, інтернет, комп, ютера, вибір

підключити, дротовий, інтернет, комп, ютера, вибір

 • Поля заповнення. “Ім’я користувача” та “пароль” беруть з вашого договору з постачальником. Ви можете встановити прапорець “Запам’ятати цей пароль”, щоб не вводити його знову наступного разу. Назва підключення. Хто-небудь, як ви, не впливає на що-небудь:

підключити, дротовий, інтернет, комп, ютера, вибір

Перевірте Інтернет-роботи? Крім того, це з’єднання в мережевих з’єднаннях (мережевий та центр керування доступом. Зміна параметрів адаптера) створює нове з’єднання. Т.Е. Вам не потрібно буде створювати нове з’єднання кожного разу, достатньо підключити це або створити навіть для нього ярлик на робочому столі для швидкого запуску:

Step-Сильні інструкції для підключення

Причина для підключення до Інтернету до маршрутизатора може бути:

 • Відсутність модуля Wi-Fi;
 • Відмова існуючого мережевого адаптера;
 • Необхідність самого маршрутизатора або оновити його прошивку;
 • Низька швидкість прийнятого сигналу.

Що стосується швидкості, то це значно зменшується при перегляді відеофайлів через Інтернет або передачу інформації у великій кількості. Крім того, швидкість сигналу може значно зменшуватися, якщо встановлена ​​система відеоспостереження.

Для впровадження процедури приєднання взято маршрутизатор, на який є незайнятий роз’єм для підключення дроту. Один кінець кабелю повинен бути підключений до роз’єму LAN (як правило, жовтий), який знаходиться за маршрутизатором. Інший кінець підключений безпосередньо до роз’єму ПК.

Після цього перевірка наявності мережевого з’єднання. Якщо лампочки горять, це означає, що є сигнал.

Дротове з’єднання через маршрутизатор

Особливу увагу слід приділяти підключенню до вже операційної системи та Інтернет.Кабелю нового комп‘ютера.

Якщо це підключення в Інтернеті, то дії виконуються в такій послідовності.

По-перше, кабель вставляється в комп‘ютерну картку, а потім виконуються наступні дії для налаштування з’єднання:

 • Перехід у меню “Початок”, щоб перейти до “Мій комп’ютер”.
 • Після цього через “панель керування” перейдіть до “Центру мережі та спільного доступу”.
 • Щоб підключитися, виберіть кнопку “Налаштування нового підключення”.
 • Маючи значок підключення до Інтернету, активуйте ключ “високої швидкості”.
 • Крім того, вам доведеться ввести логін та пароль, щоб мати можливість отримати Інтернет-сигнал. Все це в угоді про обслуговування.
 • Якщо налаштування налаштовано правильно, значок підключення до мережі увімкнеться панель.

Якщо маршрутизатор не є новим, краще скинути всі налаштування, доступні на ньому. Для цього, на пристрої є спеціальна кнопка під назвою скидання. Натиснувши на нього та тримаючи кілька секунд, ви можете повернутися до заводських налаштувань.

See also  Як використовувати Xiaomi Mi Band 4 годинник

Під час підключення вже налаштованого компютера або ноутбука до маршрутизатора потрібно вставити кабель у слот і зачекайте, коли пристрій працює. Це вплине на підключений пристрій, оскільки з’явиться нова значок мережі.

Коли маршрутизатор не налаштований або є інші проблеми з’єднання, жовтого сигналу буде спалахувати на інструменті, що означає, що Інтернет не вдалося.

З’єднання без маршрутизатора

Налаштування Інтернету через кабель Найпростіший спосіб підключити Інтернет. Метод кабелю є найбільш надійним, це дозволяє безпосередньо здійснити підключення до дроту до порту Ethernet у обладнання. Він розташований зсередини комп’ютерної панелі. Щоб отримати сигнал, потрібно налаштувати нове з’єднання.

Якщо ви приймаєте, наприклад, Windows 10, то послідовність буде такою:

 • Введіть меню “Пуск”, перейдіть до “Параметри”.
 • Потім натисніть “Мережа та Інтернет” та знайдіть вкладку VPN за допомогою параметрів адаптера.
 • Всі можливі з’єднання, доступні для цього пристрою, будуть видно у папці.
 • Вибір кнопки “Властивості” через Інтернет-клавішу, ви можете прочитати протокол TCP / IP версії 4.
 • Щоб запровадити статичну IP-адресу, потрібно з’ясувати налаштування від свого постачальника.
 • Найчастіше налаштування виконуються в автоматичному режимі самого сервера. Вам просто потрібно натиснути OK, і буде зроблено дротовий доступ до іншого пристрою.

Що порт для підключення до Інтернету виглядає і де він є

Щоб підключитися до Інтернету до кімнати, вдома, офіс, який вам потрібно тримати патч-шнур від постачальника. Це досить довгий кабель, в кінці якого є спеціальний роз’єм для підключення Інтернету до комп’ютера.

Зазвичай встановлювачі завжди роблять якийсь пропозицію, і так, щоб дріт не заважав важко, він кручений у скелет. Сам роз’єм роз’єму в комп’ютерах зазвичай знаходиться ззаду. Він підключений до мережевої картки, яка є частиною материнської плати будь-якого комп’ютера, моноблок або ноутбука (останній має роз’єм RJ-45).

Інтернет-роз’єми

Однак, не існує мережевого роз’єму на сучасних портативних моделях. Зокрема, це супер-, ультрабуки, включаючи MacBook Apple. Вони, по суті, не потрібні, оскільки вони оснащені мережевим модулем Wi-Fi, який дозволяє підключати “повітрям”.

Такі машини потрібен спеціальний адаптер, але якщо більш точно зовнішня мережева карта з двома роз’ємами. Один з них. Це порт USB для підключення до ноутбука, інший. Роз’єм RJ-45, що з’єднується з кабелем Ethernet. Такі адаптери підходять для використання з будь-якими пристроями, де є USB-порт.

Як підключити, налаштувати та використовувати?

Все це найпростіше. Достатньо, щоб підключити адаптер Ethernet до USB-порту ноутбука. У більшості випадків система автоматично розпізнає пристрій та встановлює драйвери. Проблеми Windows 10 не повинні бути. За винятком деякого старого адаптера.

Навіть якщо Windows не може автоматично встановлювати драйвери, вони можуть бути встановлені або з диска (який включений, але не завжди). Або з сайту виробника. У крайніх випадках ви можете знайти водій для видавництва обладнання. Я писав про це у статті, який драйвер необхідний для мережевої картки (контролер Ethernet).

Після встановлення драйвера, а адаптер буде відображатися у диспетчері пристроїв, ви можете підключитися до адаптера кабелю живлення від маршрутизатора або безпосередньо з постачальника Інтернет.

Подальша робота та конфігурація (при необхідності) не відрізняється від стаціонарного комп’ютера або ноутбука з вбудованою мережевою карткою.

Використання адаптера не така зручна, як просте з’єднання мережевого кабелю у локальному порту на ноутбуці, але в цій ситуації (коли ноутбук без роз’єму під інтернет-кабелем) може бути підключений до Інтернету через Wi-Fi або через зовнішній мережевий адаптер.