Home » Як підключити два комп’ютери за допомогою кабелю. Поєднання двох комп’ютерів у мережу через USB

Як підключити два комп’ютери за допомогою кабелю. Поєднання двох комп’ютерів у мережу через USB

Table of Contents

Підключення зовнішніх пристроїв за допомогою кабелю

Незалежно від виробничої компанії, маршрутизатор має однакові функції дизайну.

На задній панелі пристрою розташовані такі наміри управління та комутації:

 • Роз’єм живлення;
 • Кнопка для включення пристрою;
 • Прихована кнопка для скидання заводських налаштувань;
 • Інтернет.Роз’єм;
 • Роз’єми Ethernet від 1 до 4;
 • USB.Порти, але не всі моделі.

Комаха для Інтернет.Роз’єму використовується для підключення зовнішньої лінії дроту. До чотирьох зовнішніх пристроїв можна підключити до роз’ємів Ethernet.

Графічна інструкція про те, як підключити другий комп’ютер до Інтернету через маршрутизатор за допомогою кабельного з’єднання, представлена ​​нижче.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель

Існує кілька видів маршрутизаторів. Сюди входять лише кабельні пристрої, Wi-Fi, 3G-4G та Universal Systems. Блоки першого типу дозволяють реалізувати провідне з’єднання користувачів до Інтернету. Wi-Fi Roters мають бездротовий дизайн. Роз’єм RJ45 від стаціонарної лінії підключений до розетки WAN, а Інтернет.Розділення Інтернету на декілька користувачів здійснюється через вбудовану антену. Модулі 3G. 4G працюють у мережах, наданих постачальниками послуг мобільних послуг. Універсальні маршрутизатори дозволяють самостійно вибирати метод підключення. Вони можуть надати Інтернет як на радіоканалі, так і в кабелі. Для цього у них є зовнішня, іноді побудована антена та кілька роз’ємів LAN або Ethernet.

Ми підключаємо комп’ютери до мережі

Коли з вступу стає зрозумілим, ви можете поєднати два ПК у “локальний” двома способами. Безпосередньо, використовуючи кабель та через маршрутизатор. Обидва ці варіанти мають свої плюси та мінуси. Нижче ми проаналізуємо їх детальніше та дізнаємось, як налаштувати систему обміну даними та доступ до Інтернету.

Пряме з’єднання

За допомогою цього підключення один із комп’ютерів виступає як шлюз для підключення Інтернету. Це означає, що на ньому повинно бути щонайменше два мережеві порти. Один для глобальної мережі та другий для локальних. Однак, якщо Інтернет не потрібен або він “приходить” без використання проводів, наприклад, через 3G.Модем, то ви можете зробити з одним локальним портом.

Діаграма з’єднання проста: кабель включений у відповідні роз’єми на материнській платі або мережевій карті обох машин.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель

Зверніть увагу, що для наших цілей вам потрібен кабель (патч.Шнур), який призначений для направлення комп’ютерів. Така різноманітність “кросовер” називається. Однак сучасне обладнання здатне самостійно визначати пари для отримання та передачі даних, тому звичайний патч.Шнур, швидше за все, працює нормально. Якщо виникають проблеми, то кабелю доведеться перетворити або знайти в магазині потрібний, що дуже важко.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель

З переваг цього варіанту ви можете виділити простоту з’єднання та мінімальне обладнання для обладнання. Насправді нам потрібен лише патч.Шнур та мережева карта, яка в більшості випадків вже вбудована в материнську плату. Другий плюс. Висока швидкість передачі даних, але це вже залежить від можливостей картки.

Недоліки можна назвати розтягненням. Це скидання налаштувань при перевстановленні системи, а також неможливість доступу до Інтернету з вимкненим ПК, що є шлюзом.

Після підключення кабелю потрібно налаштувати мережу на обох ПК. Спочатку потрібно призначити кожну машину в нашій унікальній назві Lalle. Це необхідно, щоб програмне забезпечення могло знайти комп’ютери.

Тут ми дотримуємось посилання “Параметри зміни”.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель

У відкритому вікні натисніть кнопку “Змінити”.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель

Далі введіть назву машини. Майте на увазі, що це повинно бути призначено латинськими символами. Робочу групу не можна торкнутися, але якщо ви зміните її назву, то це потрібно зробити на другому ПК. Після введення натисніть кнопку ОК. Щоб набути чинності, вам потрібно перезапустити машину.

Тепер вам потрібно налаштувати загальний доступ до ресурсів у локальній мережі, оскільки за замовчуванням він обмежений. Ці дії також потрібно виконувати на всіх машинах.

Ми переходимо до налаштування загальних параметрів доступу.

See also  Встановіть останню версію Skype на комп'ютері. Основні риси Skype

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель

Для приватної мережі (див. Скріншот) Ми дозволяємо виявити, включити загальний доступ до файлів та принтерів та дозволяємо Windows керувати з’єднаннями.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель

Для гостьової мережі ми також включаємо виявлення та загальний доступ.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель

Для всіх мереж вимкніть загальний доступ, встановіть шифрування 128-бітними клавішами та вимкніть доступ на пароль.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель

Ми зберігаємо налаштування.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель

У Windows 7 та 8 цей блок параметрів можна знайти таким:

Далі ми переходимо до налаштування додаткових параметрів та створюємо вищезазначені дії.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель

Тоді вам потрібно налаштувати адреси для обох комп’ютерів.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель

Тут ми вибираємо “Підключення в локальній мережі”, натискаємо на нього PKM та переходимо у властивості.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель

У списку компонентів ми знаходимо протокол IPv4 і, у свою чергу, переходимо до його властивостей.

Ми перейдемо на вхід вручну, і в полі IP.Адреси ми вводимо такі номери:

Необхідні значення будуть автоматично замінені в поле «Маска». Тут нічого не потрібно змінити. Тут завершено налаштування. Клацніть ОК.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель

Що потрібно для підключення?

Для того, щоб підключити два пристрої до загальної локальної мережі, слід перевірити, чи відповідають ваші ПК деякі вимоги.

Принципово важливою такою вимогою є наявність мережевої картки на обох підключених ПК.

Сучасні та найдавніші ноутбуки та стаціонарні комп’ютери оснащені ним-якщо ви успішно отримали доступ до мережі з вашого пристрою, вона підключена до Wi-Fi, тоді таке обладнання встановлено в ньому.

Перевірте наявність або відсутність необхідної картки можливі іншими способами.

Найточнішим і простим методом є запуск спеціалізованої утиліти, що показує наявність та характеристики компонентів ПК.

Варто також переглянути кількість портів на обладнанні. Коли є порт RJ45, необхідна карта, безумовно, доступна, оскільки це порт для підключення мережевого кабелю до карти.

Окрім фактично підключених пристроїв, вам знадобиться кабель для мережі, який також називається Twisted Steam. Підходящим є найпростіша, прийнятна та комфортабельна довжина.

Якщо комп’ютери зняті, кабель повинен прокладатися через стіну тощо. П. Цей тип може не відповідати, але в стандартному випадку він оптимальний.

Важливий! Якщо скручену пару потрібно буде витягнути через стіну, то спочатку її потрібно буде ретельно стиснути.

Ми підключаємо два комп’ютери з можливістю доступу до Інтернету

Тепер ми детальніше розглянемо можливість підключити два комп’ютери з кабелем, щоб ви могли перейти в Інтернет з кожного комп’ютера. Для цього на одному з автомобілів слід встановити дві мережеві картки: одна для підключення до іншого комп’ютера, другий для підключення кабелю постачальника. Схема загального з’єднання показана на фотографії нижче.

Налаштування мережі збігаються з тими, які ми вивчали в першому методі, за винятком одного моменту. Окрім IP.Адреси та маски, вам все одно потрібно буде встановити шлюз.

На комп’ютері з двома мережевими картами вам потрібно налаштувати доступ до мережі до Інтернету, щоб на першому комп’ютері ви могли вільно користуватися Інтернетом. З цією метою на комп’ютері з адресою 192.168.0.1 Перейдемо на вкладку “Доступ” та встановимо прапор навпроти відповідного написів. Після цього ви можете зайти в Інтернет з обох комп’ютерів.

Як підключити два комп’ютери з мережевим кабелем

Кількість власників двох або більше домашніх комп’ютерів (ноутбуків) постійно збільшується. Кожній з такої людини періодично потрібно переносити певні файли з одного комп’ютера на інший.

Для цих цілей ви можете використовувати знімні носії, Bluetooth тощо., Але якщо ми говоримо про передачу значної кількості інформації, найбільш практичним та швидким способом підключатиме комп’ютер до комп’ютера безпосередньо через їх мережеві картки. Крім того, таке з’єднання може бути використане для підключення другого комп’ютера до підключення до Інтернету першого, а також вирішення інших проблем.

Щоб підключити комп’ютер до комп‘ютера, вам потрібно:

Наявність службових мережевих карток на кожному з підключених комп’ютерів. Як перевірити: перейдіть до “Властивості системи” (натисніть на значок “Мій комп’ютер” на робочому столі або в меню “Пуск” та виберіть “Властивості”). Потім натисніть на вкладку “Обладнання” “Диспетчер пристрою”. У розділі “мережеві пристрої” мережева карта повинна відображатися (з іменем ” адаптер Ethernet”, ” мережеве з’єднання” або щось подібне). Якщо мережева карта у вказаному розділі не відображається, вона або відключена в BIOS, або вона взагалі не на комп’ютері, або несправна.

Мережевий шнур з Cross.Press (так.Скланий “кросовер”). Шнур з модему DSL або маршрутизатора не підходить (трохи невірний валик). Це можна зробити вдома, але в цьому випадку, крім сегмента “скрученої пари” потрібної довжини та двох вилків RJ-45 (див. Рис.) які прикріплені до обох своїх сторін, вам також потрібен спеціальний інструмент для видавлення. Якщо ви зацікавлені в цій статті, ви, швидше за все, не маєте такого інструменту. Він, як правило, купується лише експертами, вже знаючи все це. Простіше і дешевше користувачів зайти в будь-який комп’ютерний магазин і попросити продати шнур-шнур певної довжини. Я впевнений, що це буде зроблено безкоштовно протягом декількох хвилин. Вам доведеться заплатити лише за «скручену пару» та штепсель.

See also  Як зробити мелодії для iPhone. Поєднання файлів за допомогою командного рядка

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель

Процедура підключення комп’ютера на комп’ютер

Фізично підключіть комп’ютер до комп’ютера (Один кінець шнура підключений до мережевої карти першого комп’ютера, другий до мережі мережі).

Ми перевіряємо стан мережевих карток підключені комп’ютери. З цією метою ми переходимо до “диспетчера пристроїв” на кожному комп‘ютері по черзі (див. Нагорі) і знайдіть там мережеву карту. Ми подвійні на ньому за допомогою миші та перекладаємо стан пристрою (на вкладці “Загальна”) на “Цей пристрій використовується (включно)”.

Ми налаштовуємо з’єднання. Крім того, на кожному з підключених комп’ютерів ми переходимо до “мережевого з’єднання”. Для цього на клавіатурі потрібно натиснути комбінації клавіш Winr. Тобто, вам потрібно натиснути клавішу Win (клавіатура логотипу Windows, див. У нижньому лівому куті клавіатури між кнопками CTRL та ALT) і, утримуючи її, натисніть клавішу RAI (у російському макеті. До). Вікно з назвою “виконати” відкриється. У полі “Відкрити:” Вам потрібно ввести NCPA.Cpl і натисніть кнопку ОК.

Два компютери з Windows 7: Як їх можна підключити для “локального

Перш ніж налаштувати “локальний”, вам потрібно прив’язати два комп’ютери: фізично (використовуючи з’єднання з кабелем) або повітряним (використовуючи “Wi-Fi” вашого маршрутизатора).

З’єднання за допомогою спеціального кабелю

Якщо у вас є кабель, але маршрутизатора немає. Це ваша версія підключення.

Таблиця: плюси та мінуси зв’язку через кабель

Переваги Недоліки
Купити мережевий кабель дешевше, ніж маршрутизатор. Надлишок кабелів буде додано у вашому домі. Особливо якщо комп’ютери знаходяться далеко один від одного (тоді дріт буде довгим і буде плутається під ногами).
Надійність та стабільність з’єднання. Тож ви можете зав’язати лише два пристрої.
Швидкість передачі даних буде високою.

Яке обладнання потрібно

Вам потрібно лише два типи обладнання: спеціальний мережевий кабель та мережева карта на одному та другому ПК. Не буде проблем з мережевими картками: вони зараз перебувають у кожному ноутбуці та “лікарні”. На “Windows” 7 повинні бути драйвери для вашої мережевої картки. Якщо вони ще не були встановлені, завантажте “дрова” з офіційного веб.Сайту виробника вашого ПК.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель

Купіть кабель, щоб підключити два комп’ютери

Що стосується мережевого кабелю: вам потрібен шнур спеціально для підключення двох комп’ютерів, а не для комп’ютера та маршрутизатора (можливо, у вас є хтось у будинку після маршрутизатора-це не буде працювати).

Вибираючи шнур, зосередьтеся на відстані між ПК. Купуйте потрібну довжину, можливо, з маржею, щоб не було збентеження.

Як підключити два комп’ютери до Windows 7

Як зав’язати два комп’ютери за допомогою придбаного або доступного кабелю:

 • Протріть кабель, якщо він довгий. Випрямити. Якщо шнур без пробки, їх потрібно поставити на обох кінцях проводів. Для цього стисніть кабель. Але якщо ви початківець, негайно купуйте кабель з двома вилками.
 • Підключіть шнур до першого роз’єму ПК (вихід мережевої картки прямокутної форми). Якщо це ноутбук, він буде збоку. Якщо “лікарня”, то позаду.

Мережа знаходиться на стороні мережі

З’єднання маршрутизатора

Якщо у вас є маршрутизатор, але кабелю немає, не турбуйтеся про його покупку “Локал” через “Wi-Fai”. На даний момент, однак, сервер DHCP повинен бути активований на вашому маршрутизаторі, але, швидше за все, він вже ввімкнено, якщо ви використовували цей маршрутизатор раніше.

Плюси та мінуси з’єднання за допомогою маршрутизатора

Переваги Недоліки
Не потрібно встановлювати IP-адресу для ПК у локальній мережі під час налаштування маршрутизатора-це зробить це для вас. Вам потрібно придбати маршрутизатор, якщо у вас ще немає, але це коштує щонайменше 1000.
Усі пристрої у вашому домі, які наразі підключені до Vai-Fai, матимуть доступ до Лоллека. Швидкість передачі значно нижча, ніж через дріт.
Додаткові дроти не будуть розірвані на підлозі. З’єднання може бути нестабільним.

Необхідне обладнання

Маршрутизатор. Все, що вам потрібно. Це незамінна річ у будинку: ви підключаєте до нього кабель Інтернет.Провайдера, і він розповсюджує Інтернет на всі пристрої в квартирі. Усі ці гаджети будуть в одному “lall”.

Створення зв’язку між двома комп’ютерами

Кожен комп’ютер потрібно підключити до Wi-FUI вашого маршрутизатора (спочатку увімкніть маршрутизатор і зачекайте, поки він завантажиться):

 • Клацніть на Windows 7 на значок мережі в нижньому правому куті дисплея. Якщо ікона має жовтий круглий значок, то поблизу є мережі Wi-Fi. Серед них має бути мережа вашого маршрутизатора.
 • Знайдіть його та натисніть на рядок. Клацніть на “Підключення”.
See also  Як змінити язик на клавіатурі Android. Як змінити мову інтерфейсу на Android

Клацніть на “з’єднання” та введіть пароль

Налаштування локальної мережі після підключення комп’ютерів

Ми переходимо до головної сцени. Налаштування локальної мережі на двох комп’ютерах.

Встановлення IP.Адреси

Якщо ви використовували маршрутизатор для підключення двох комп’ютерів, вам потрібно налаштувати автоматичну отримання даних з маршрутизатора на мережевих картках двох ПК:

  Клацніть одночасно на “Винах” та R. Ми пишемо в рядку NCPA.CPL. Клацніть на приблизно.

Покладіть автоматичну отримання IP та DNS

Якщо ви підключені безпосередньо, вам потрібно поставити конкретні IP.Адреси для двох комп’ютерів. Ми переходимо до того ж вікна з властивостями протоколу IPv4. У вікні ми ставимо IP.Адресу 192.168.0.1 і талісман підмережі 255.255.255.0.

У налаштуваннях другого комп’ютера ми встановлюємо такі параметри:

Зміна імен “комп’ютерів” та назва робочої групи

Тепер ми встановимо для кожного комп’ютера ім’я в “lall” та позначимо загальну робочу групу:

  Ми називаємо вже знайоме вікно “виконати” за допомогою “вин” та r. Ми пишемо у вільному полі SYSDM.CPL. Ми виконуємо команду.

На вкладці “Ім’я комп’ютера” натисніть “Змінити”

Змініть ім’я комп’ютера на більш зрозумілі

Ми налаштовуємо загальний доступ до файлів та папки, вимкніть захист пароля

Спочатку вам потрібно відкрити загальний доступ до документів на обох комп’ютерах. Якщо ви цього не зробите, які окремі папки ви б не робили публічно (доступні для пристроїв у місцевій мережі), ніхто їх не побачить:

  Ми відкриваємо вікно “виконувати”, використовуючи комбінацію “вин” та r. Цього разу ми отримуємо керування словом і натискаємо на “ввести” або добре у самому вікні. Тож ми відкриємо меню “Панель управління”.

Введіть керування у вікні запуску панелі

Клацніть на останнє посилання вгорі зліва

Увімкніть загальний доступ до каталогів та комп’ютерних файлів

Встановлення доступу до місцевого принтера

Перш ніж налаштувати, ви повинні переконатися, що всі драйвери принтера знаходяться на ПК, за допомогою якого підключений принтер, і що робота пристрою друку налаштована на комп’ютері. Якщо все це, ми переходимо до налагодження місцевого доступу:

 • Ми переходимо до “Панель управління”, а потім до розділу “Обладнання та звук” та “Пристрої та принтерів”. Ви повинні побачити всі принтери, підключені до вашого ПК.
 • Тепер натисніть на принтер з правою кнопкою, до якої ви хочете відкрити загальний доступ, та натисніть на “Властивості принтера”.
 • Тут нас в першу чергу цікавить вкладка “Доступ”: поставте контрольне місце навпроти “загального доступу до цього принтера”.

Покладіть позначку поруч із “Загальним доступом до цього принтера”

Ми відкриваємо доступ до конкретних папок

Тепер, коли є загальний доступ, переконайтеся, що певні папки видимими для гаджетів у локальній мережі. Ніде не простіше:

 • Знайдіть потрібний каталог або файл. Клацніть PKM на цьому документі.
 • У сірому меню зі списком дій ми ставимо курсор на рядок “надати доступ”.
 • Виберіть один із двох варіантів домашньої групи. Лише з перегляду або одночасно з перегляду та можливості змінювати файли.

Забезпечити доступ до необхідних папок

Rosering Інтернет для локальної мережі

Дуже поширене завдання, з яким стикаються користувачі, також є дуже поширеним. Як правило, один комп’ютер підключений до Інтернету, а решта отримують доступ від нього (якщо, звичайно, не встановлено маршрутизатор :)).

1) Спочатку ми переходимо на вкладку “Мережеві з’єднання” (як її відкрити в першій частині статті. Він також може бути відкритий, якщо ви введете панель управління, а потім введіть “Переглянути мережеві з’єднання” на панелі пошуку).

2) Далі вам потрібно перейти у властивості з’єднання, через які здійснюється доступ до Інтернету (у моєму випадку це “бездротове з’єднання”).

3) Далі, у властивостях, потрібно відкрити вкладку “Доступ” і поставити контрольну площу навпроти “дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету” (як у Райсі. Шістнадцять).