Home » Як підключити два комп’ютери за допомогою кабелю. Стандартний метод через вікно “Мережеві з’єднання”

Як підключити два комп’ютери за допомогою кабелю. Стандартний метод через вікно “Мережеві з’єднання”

Table of Contents

Як створити та налаштувати локальну мережу між двома комп’ютерами

Доброго вам дня!

Ех, якщо в 90-х роках минулого століття комп’ютер був розкішшю, то багато вдома не є одним вдома, але кілька комп’ютерів / ноутбуків.

Якщо ви підключаєте комп’ютери до локальної мережі (в якій буде лише 2 пристрої). Ви можете отримати безперечні переваги:

 • Можливість відкрити файли, розташовані на іншій роботі з ними і t.D. Тепер вам не потрібно працювати там і флеш-накопичувач або диск;
 • Можливість створення мережевого принтера (сканер, CD / DVD-диск і т. Д.). І використовуйте його з усіх ПК у локальній мережі;
 • Можливість грати в мережеві ігри (це окрема та найцікавіша можливість, яку можна сказати про довгу).

У цій статті я хотів би розглянути будівництво домашньої локальної мережі (та її налаштувань), які будуть корисними для всіх новачок.

Я піду по шляху покрокового аналізу, я почну з питання про підключення одного ПК до іншої, то я розгляну налаштування Windows, і як, насправді, зменшити (зробити папки доступні для локальна мережа), принтери та т.D.

Що буде потрібно поєднувати два та більше комп’ютерів

Для підключення двох комп’ютерів, 2 ноутбуків або комп’ютер та ноутбук між собою, нам потрібно:

 • Мережевий кабель, стиснутий з двох сторін (патч-шнур). Раптом вирішить себе притиснути, а потім подивіться, як це потрібно зробити правильно у нашій статті: порядок обтискання кручена пара, всі схеми.
 • Якщо вам потрібно підключити два стаціонарні комп’ютери, то подивіться, що матиме дві мережеві карти, один на кожному ПК. Але для підключення двох з будь-яких ноутбуків між собою не буде, оскільки мережеві картки, безумовно.

Див. Наші рекомендації щодо налаштування Windows 10 після встановлення на ПК.

Регулювання локальної мережі між ПК на Windows 7

Після підключення обох комп’ютерів з кабелем (кручена пара), ви можете почати налаштувати мережу LAN Windows 7.

Крок один

Ми запитуємо всі комп’ютери, які будуть в мережі унікальне ім’я (англійські літери). Ми залишаємо робочі групи незмінними.

 • Наприклад, перший пристрій: ім’я. Додому, група. Робоча група.
 • Другий пристрій: Назва. Головна 1, Група. Робоча група.
 • Ми входимо до панелі керування, “Система та безпека”, “Система”.
 • Тепер натисніть опцію “Розширені параметри системи”.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель, метод

Крок два

Встановіть спільне використання вибраних папок.

 • Ми йдемо “START”, “Панель управління”, “Мережа та Інтернет”, “Центр управління мережею”” “.
 • На лівій стороні останній рядок “змінює додаткові параметри»Натисніть на ній.
підключити, комп, ютери, допомогою, кабель, метод
 • З’явиться профіль: додому, працівник і загальний. Скрізь ми поставили точки навпроти лінії включити. Єдине, що потрібно видалити захист паролем. Ми зберігаємося і перезавантажуємо. Приклад можна переглянути нижче.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель, метод

Крок третій

Ми призначаємо окремі налаштування мережі на комп‘ютерах. Третій крок виконується аналогічно, як у Windows 10. Тому повторно, як ми не зробимо цього. Див. Вище в статті “Дія “.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель, метод

Крок четвертий

При необхідності, що перший ПК, який підключений до World Wide Web, також поширюється в Інтернеті, потім виконайте наступні кроки:

 • Щоб вирішити для другого доступу до World Wide Web, потрібно перейти до мережевих з’єднань “.
 • Глиновий PCM на значок налаштування підключення, завдяки якому ви розбираєте всесвітню мережу та натисніть “Властивості”.
 • Перейдіть до пункту “Доступ”, покладіть птахів скрізь. Натисніть “OK”.
See also  Вкладка Galaxy підключення до комп'ютера. Робота з знайомими програмами

Поле п’ятого

Виконайте вирішення папок таким чином, щоб на другому ПК з’явився повний доступ до цих папок.

У папці є правою кнопкою миші, яку ви хочете відкрити для універсального доступу, виберіть “Загальний доступ”, “Home Group (Reading)”. Ми очікуємо 30 секунд і готові, папка тепер доступна для другого комп’ютера.

Якщо вам потрібно переглянути всі доступні ПК в мережі, то в провіднику, Clamp “Мережа”.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель, метод

На цьому, все, як підключити комп’ютери до локальної мережі у Windows 7, ми показали.

Розподіл Wi-Fi

Отже, перший ПК або ноутбук у нашому кабелі підключений до глобальної мережі. Ми можемо розповсюджувати Wi-Fi з нього та бездротовий зв’язок підключити другий комп’ютер до одного Інтернету. До речі, таким чином ви можете підключити кілька ПК та навіть телефонів, таблеток або сучасний телевізор.

У цьому випадку адаптери Wi-Fi повинні бути встановлені на обох пристроях. Якщо у вас є стаціонарний ПК, і на ньому немає такого модуля, його можна легко купити в будь-якому магазині комп’ютера. Натисніть Wi-Fi на Windows 10 досить простий:

Примітка! Нижче я описав лише один спосіб розподілу, але є багато з них. Якщо в процесі щось не так, я раджу вам читати більш детальні інструкції з усіма способами та варіантами.

 • Зліва виберіть розділ “Мобільна гаряча точка”. Перш ніж увімкнути розповсюдження, у рядку “Підключення до Інтернету”. Виберіть, щоб підключити, через яку ви підключені до глобальної мережі.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель, метод

Я повторюю ще раз, що це не всі способи розподілу Wi-Fi. 7 Немає гарячої точки у Windows 7, і це краще робити з командним рядком або використовувати сторонні програми. Ви можете бачити всі ці параметри у статті, посилання, до якого я залишив на самому початку цієї глави.

Через маршрутизатор

Тепер ви знаєте майже все про пряме з’єднання. При підключенні через маршрутизатор все те ж саме:

 • Ви просто підключите до нього. Ви можете за допомогою дроту, ви можете за допомогою Wi-Fi. Це не має значення взагалі, він вирішить все для вас, якщо тільки там було будь-яке з’єднання.
 • Ми також дозволяємо виявлення мережі.
 • Встановіть ту ж робочу групу.
 • Ip як правило не потрібно налаштувати (на сторінці налаштувань має бути прапорець про автоматичне налаштування). Але якщо щось раптово йде неправильно. Ви завжди можете вбити руки, як у вказаних інструкціях, і тільки тоді повертається назад.

Т.Е. Це легше і швидше з маршрутизатором, але основні етапи все одно повинні бути зроблені те ж саме.

Для зв’язку, тут також підходять інші перемикачі, концентратори, комутатори, комунікатори. На цьому рівні вони виконують таке ж завдання з маршрутизатором.

Коли потрібно використовувати локальний мережевий кабель, щоб надсилати файли з одного комп‘ютера до іншого?

О, це нудна річ, коли вам потрібно підключити тисячі флеш-дисків, коли ви хочете зберегти деякі дані, і це також займає багато часу. Якщо ви втомилися від цього, то ви будете добре з таким способом підключення комп’ютерів! Цей метод також корисний, коли, наприклад, комп’ютери не підключені до звичайного Wi-Fi маршрутизатора або не має постійного підключення до такої мережі.

Крім того, ви також можете використовувати цей метод, коли вам потрібно перевести багато даних, наприклад, мультимедійну колекцію, від одного ПК до іншого. Повірте, якщо у вас немає достатньо налаштувань Wi-Fi та налаштувань мережі, щоб використовувати повну швидкість, рухомі мультимедійні файли протягом декількох сотень гігабайт за допомогою Wi-Fi не найкраща ідея. Я намагався це зробити, і це дійсно пекло!

Два комп’ютери з Windows 7: Як вони можуть бути підключені до “LAN

Перш ніж настроїти “LAN”, вам потрібно пов’язати два комп’ютери: фізично (за допомогою кабелю. Пряме підключення) або повітрям (за допомогою “Wi-Faya” ваш маршрутизатор).

З’єднання з використанням спеціального кабелю

Якщо у вас є кабель, але немає маршрутизатора. Це варіант підключення.

Таблиця: Плюси та мінуси зв’язку через кабель

Переваги недоліки
Дешевше придбати мережевий кабель, ніж маршрутизатор. У вашому домі будуть додані додаткові кабелі. Особливо, якщо комп’ютери далекі один від одного (тоді дріт буде довжиною і буде плутати).
Надійність та стабільність зв’язку. Таким чином, ви можете об’єднати два пристрої.
Швидкість передачі даних буде високою.
See also  Як підключити Bluetooth до комп'ютера. Що слід розглядати при виборі адаптера Bluetooth на ПК?

Яке обладнання потрібно

Вам потрібні лише два типи обладнання: спеціальний мережевий кабель та мережева карта на одному і на другому ПК. З мережевими картками не буде проблем: вони зараз у кожному ноутбуці та “лікарня”. У Windows 7 повинні бути драйвери для вашої мережевої картки. Якщо вони ще не встановлені. Завантажте “дрова” з офіційного сайту виробника вашого ПК.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель, метод

Купуйте кабель для підключення двох комп’ютерів

Що стосується мережевого кабелю: вам потрібен шнур спеціально для підключення двох комп’ютерів, а не для комп’ютера та маршрутизатора (можливо, у вас є хтось у будинку після маршрутизатора-це не буде працювати).

Як підключити два ноутбуки чи комп’ютер між собою. 3 шляхи

Вибираючи шнур, зосередьтеся на відстані між ПК. Купуйте потрібну довжину, можливо, з маржею, щоб не було збентеження.

Як підключити два комп’ютери до Windows 7

Як зав’язати два комп’ютери за допомогою придбаного або доступного кабелю:

 • Протріть кабель, якщо він довгий. Випрямити. Якщо шнур без пробки, їх потрібно поставити на обох кінцях проводів. Для цього стисніть кабель. Але якщо ви початківець, негайно купуйте кабель з двома вилками.
 • Підключіть шнур до першого роз’єму ПК (вихід мережевої картки прямокутної форми). Якщо це ноутбук, він буде збоку. Якщо “лікарня”, то позаду.

Мережа знаходиться на стороні мережі

З’єднання маршрутизатора

Якщо у вас є маршрутизатор, але кабелю немає, не турбуйтеся про його покупку “Локал” через “Wi-Fai”. На даний момент, однак, сервер DHCP повинен бути активований на вашому маршрутизаторі, але, швидше за все, він вже ввімкнено, якщо ви використовували цей маршрутизатор раніше.

Плюси та мінуси з’єднання за допомогою маршрутизатора

Переваги недоліки
Не потрібно встановлювати IP-адресу для ПК у локальній мережі під час налаштування маршрутизатора-це зробить це для вас. Вам потрібно придбати маршрутизатор, якщо у вас ще немає, але це коштує щонайменше 1000.
Усі пристрої у вашому домі, які наразі підключені до Vai-Fai, матимуть доступ до Лоллека. Швидкість передачі значно нижча, ніж через дріт.
Додаткові дроти не будуть розірвані на підлозі. З’єднання може бути нестабільним.

Необхідне обладнання

Маршрутизатор. Все, що вам потрібно. Це незамінна річ у домі: ви підключаєте кабель до нього постачальника Інтернет, і він розповсюджує Інтернет для всіх пристроїв у квартирі. Всі ці гаджети будуть в одному “LAN”.

Створення зв’язку між двома комп’ютерами

Кожен комп’ютер повинен бути підключений до “Wi-Fay” вашого маршрутизатора (спочатку увімкніть маршрутизатор і зачекайте, доки він не прород):

 • Натисніть “Windows” 7 у значку мережі в нижньому правому куті дисплея. Якщо значок стоїть жовтий круглий значок, це означає, що розташовані мережі Wi-Fi поблизу. Серед них має бути мережа вашого маршрутизатора.
 • Покладіть його і натисніть на лінію. Натисніть “Connect”.

Натисніть “З’єднання” та введіть пароль

Як підключити два комп’ютери один до одного, щоб створити локальну мережу

Щоб пов’язати два комп’ютери, вам потрібен або маршрутизатор (бездротове з’єднання), або спеціальний мережевий кабель (пряме з’єднання). Розглянемо обидва типи з’єднання.

З’єднання з використанням спеціального кабелю

Найпростіший спосіб. З’єднати два комп’ютери з спеціальним дротом.

Таблиця: Плюси та Мінуси з’єднання з кабелем

плюс Мінуси
Невеликий бюджет. Кабель дешевше, ніж маршрутизатор. Додаткові дроти в будинку.
Надійність зв’язку. Відсутність здатності підключати мобільні пристрої до локальної мережі.
Висока швидкість при обміні різних файлів.
Легке безпосереднє налаштування.

Яке обладнання потрібно

Для кабельного з’єднання між двома ПК вам потрібно трохи: фактичний сам кабель і мережні картки на обох комп’ютерах. Провід можна придбати в магазині з комп’ютерним обладнанням протягом 300 не більше. Однак взяти до уваги: ​​вам потрібно купити кабель для зв’язку між двома ПК, а не між комп’ютером і маршрутизатором, наприклад. Останній ви не підходять вам. З’єднання не буде легким.

Мережевий кабель може підключити два компютери, щоб взаємодіяти один з одним

Виберіть кабель відповідної довжини, щоб не перемістити комп’ютери ближче один до одного.

Мережева карта знаходиться у кожному ноутбуці, а практично на кожному стаціонарному ПК (якщо ви, звичайно, обладнано її комп’ютер). Тому з цим компонентом не слід відбутися. Природно, водії для “Windows” повинні бути встановлені для цього.

Як підключити два комп’ютери?

Процедура підключення максимально проста:

 • Випрямляйте кабель. Якщо на ньому немає вичерпу, дріт повинен бути завершений.
 • Один кінець кабелю підключений до першого комп’ютера (будь-якого). Якщо у вас є стаціонарний ПК, мережевий слот буде позаду. Це буде прямокутним. Поруч з ним може бути значок мережі (кілька квадратів, з’єднаних лініями). Вставте пластиковий штекер до характеристичного клацання.
See also  Miui 11 не оновлюється Redmi Note

Знайдіть задню частину стаціонарного підключення до ПК мережевої картки

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель, метод

Вихід мережевої картки на “Примітку” знаходиться на одній з бічних панелей

Встановіть з’єднання з маршрутизатором

З маршрутизатором, налаштування локальної мережі автоматично переходить. Головне, що сервер DHCP включений у параметри маршрутизатора для розподілу локальних IP-адрес до пристроїв, які використовують маршрутизатор Wi-Fai на даний момент.

Таблиця: Плюси та мінуси з’єднання з використанням маршрутизатора

плюс Мінуси
Локальна мережа налаштовується один раз на маршрутизатор. Вам потрібно придбати маршрутизатор, який досить дорогий.
Після налаштування мережі всі пристрої, підключені до WI-FUI (маршрутизатор), включаючи телефони, таблетки, принтери, телевізори, матимуть доступ до Lolka. Тобто, можна буде з’єднати не тільки комп’ютери до мережі. Там може бути низька швидкість передачі даних (бездротова зв’язок часто повільніше, ніж кабель).
Під ногами не буде додаткових дротів. Зв’язок може бути ненадійними (несправність можливі у передачі даних).

Яке обладнання потрібно

Вам потрібен маршрутизатор. Це все. Ви можете підключити кабель постачальника до нього та розповсюджувати сигнал Інтернету на всі пристрої в будинку. У цьому випадку маршрутизатор підключить всі ці гаджети (ті, які наразі підключені до пристрою) з локальною мережею.

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель, метод

Маршрутизатор з його “Wi-Fay” здатний підключити всі комп’ютери та мобільні пристрої в будинку між собою

Звичайно, якщо на вашому маршрутизаторі є слоти для місцевої (домашньої мережі). Зазвичай вони пофарбовані жовтим і підписані як LAN (кожен слот пронумерований), ви можете підключити комп’ютери до маршрутизатора за допомогою кабелів. Швидкість передачі даних на “LAN” буде вищою. Але тоді вам доведеться купити окремий шнур для підключення другого ПК з маршрутизатором (у наборі маршрутизатора ви знайдете тільки один шнур у кращому випадку. Ви можете лише підключити його до одного ПК).

За допомогою цієї форми з’єднання потрібно вставити один кінець кабелю у роз’єму LAN на маршрутизаторі, а другий. У виході мережевої картки на ПК. Після цього повторіть ті самі кроки з другим кабелем та комп’ютером.

Створення зв’язку між двома комп’ютерами за допомогою маршрутизатора

Розглянемо бездротовий зв’язок комп’ютера до маршрутизатора на прикладі Windows 10:

  Нам потрібно лише перейти до точки доступу маршрутизатора. Відкрийте веб-значок справа нижче. Шукаєте наш маршрутизатор, відкрийте лінію.

Натисніть на значок мережі на “панелі завдань”

підключити, комп, ютери, допомогою, кабель, метод

Щоб підключитися до точки, потрібно ввести пароль з нього

Прямий відкриття доступу

Якщо домашні комп’ютери підключені до локальної мережі, вони можуть отримувати кабельний Інтернет у тому випадку, коли один з них вже має такий доступ. Для цього ви повинні виконати наступні дії:

 • На цьому ПК, який має доступ до світової мережі, потрібно ввести панель керування та перейти до центру керування мережею.
 • У лівій стороні екрана є меню. Потрібно вибрати рядок “Змінити адаптер”.
 • Після того, як посилання розширює список існуючих сполук. Потрібно вибрати те, що належить до Інтернету і введіть його властивості. Для цього достатньо натиснути потрібне підключення правої кнопки миші та перейти до відповідного пункту меню.
 • Необхідна вкладка “Розширена”. Слід зазначити в точці Tick, щоб зробити всесвітню мережу, доступну для всієї локальної мережі. Після підтвердження запису Інтернет буде доступний на кожному комп’ютері, підключеному до оригіналу.

Важливий! Слід мати на увазі, що на сторінці налаштувань є дозвіл на кожну з комп’ютерів, щоб керувати загальним доступом. Якщо це небажано, вам потрібно поставити галочку у відповідному рядку “Додатково” вкладку.

Якщо є кілька мереж, то на сторінці налаштувань є східний список, який дозволяє вам зробити вибір.

Після виконання цих дій він розбиває доступ до світової мережі.