Home » Як підключити гітару до iPad Garageband. Відмінності версій на iOS та Mac

Як підключити гітару до iPad Garageband. Відмінності версій на iOS та Mac

Як підключити електрогітару до iPad та iPhone

Комбінація лампи та важка педальська дошка для вас понад усе, і ви навіть не хочете чути про плагіни VST? Подивіться, на що здатний ваш пристрій Apple! Це може повністю замінити кілограми об’ємного обладнання або стати найважливішим доповненням!

Перш за все, треба зазначити, що всі наміри розділені на 2 класи-найпростіший міні-хід (міні-джек та високі звукові картки. Це стане про заняття Mini Jack (зокрема, IK Multimedia Amplitube Irig, подібні наміри інших виробників, таких як позитивна сітка та інші Ми розберемося, як це працює і як правильно з’єднати все, а також грати (див. Відео в кінці). Йти!

Аудіоб. Або як завести друзів Amplitube та гараж

Привітання товаришів! Сьогодні я ще раз хочу підняти тему мобільного програмного забезпечення та все, що з ним пов’язане. Я сподіваюся, що в цій статті висвітлюють питання та проблеми, які я особисто маю, і які я безпечно вирішив 🙂

Не так давно я став власниками певного пристрою з пням на корпусі. Вся ця радість була придбана не для фотографування перед дзеркалом, а для конкретної мети. Завжди майте міні.Студію для запису музичних ідей для гри для гри вночі та всілякі джеми.

Перш за все, в одному з іноземних інтернет.Магазинів IRIG був придбаний (який не знає. Це аудіо.Тиждень для iPhone/iPod/iPad, підключений до гніздо для навушників). Іріг, природно, не оригінальний, але китайська копія ціна оригіналу справді кусає. Отже, для близько 400 вічного ядра я придбав правильний пристрій (я прошу вас вважати посиланням як допомогу для початківців, а не реклами).

Garageband був обраний як DAW, а мобільна версія Amplitube була обрана як ефекти.

Невеликий відступ. Я, як людина, яка вже досить «розташована» у всіх видах дау та VST для ПК, була дуже здивована і засмучена неможливістю писати звук з амплітубу до гаража. Але більше про це пізніше;)

Тож гараж. Softina дуже корисна і багатофункціональна. У ньому є 8 треків для запису живих інструментів, голосів та так званих розумних інструментів. Останнє.Це якась “самостійна”. У присутності прямих рук від них ви можете досягти гарного звуку, але міді-сорт все ще чутний. Крім. Для живих інструментів є 9 підсилювачів та 10 педалей. До речі, у них є досить огидний звук, який спонукав придбання Amplitube.

 • Додаткові підсилювачі та ефекти, деякі з яких поєднуються в банди
 • Додаткові музичні стилі для драм машини
 • Додаткові 3 шляхи для рекордера

Усі перераховані витрати з більш ніж компенсацією чудовою якістю звуку. Але є підводні камені. На жаль, диктофон з 4 треками має ефект (а саме підсилювач, педаль тощо) може бути накладений лише на один. Решта шляхів втратить необроблений сигнал. Тому витрачаючи гроші на це оновлення, я б не порадив.

Барабани не щільні, і це не дуже зручно складати з невигідних шматочків.

Аудіоб всі ці недоліки обох програм не залишили мене головою. Я дуже хотів поєднати їх функціональність, щоб отримати найкращий результат. Дзвонив на веб.Сайті мультимедіа IK у пошуках хоча б деяку інформацію, я звернув увагу на картину, яка посіяла в моїй душі надії на світле майбутнє. Як виявилося, суть цього повідомлення досить проста. Amplitube обробляє сигнал і передає його іншій програмі (DAW). Але я не міг знайти, де ввімкнути функцію аудіобу ані в амплітубусі, і в гаражі. Там вийшло і там не було. Audiobus. Це технологія поєднання мобільних додатків через третю програму (вона фактично називається Audiobus).

Принцип роботи надзвичайно простий. Виберіть джерело сигналу (Amplitube), виберіть приймач сигналу (GarageBand), і якщо вам потрібно вибрати програму, відповідальну за проміжні ефекти.

Додаток 5, але воно того варте. 🙂 Можливо, це найкраще застосування після Amplitube та GarageBand.

До речі, Amplitube та GarageBand. Це не єдині програми, що підтримують цю технологію. Повний список програм можна знайти на офіційному веб.Сайті http: // audiob.Нас/

Ну, я сподіваюся, що мій досвід використання мобільного програмного забезпечення буде корисним для когось. Друзі до нових зустрічей;)

Вступ гітари в GarageBand. Перші кроки.

У наш час гра на електричній гітарі стала тісно пов’язаною з записом звуку домашнього звуку та комп’ютером, незалежно від того, граєте ви професійно чи ні. Спілкуючись з гітаристами, ви приходите до ідеї, що всі записані. Музиканти шукають нові ідеї, створюють демонстраційні чи навіть цілі альбоми. Вболівальники задовольняють творчі позиви, студенти аналізують свою гру та навчають свої навички студії. Обладнання та програмне забезпечення для домашнього запису стають більш зручними та доступними.

Одним із популярних методів запису гітари є робота з широко розповсюдженою програмою GarageBand, яка встановлюється майже на кожному комп’ютері Apple, яка також стала дуже поширеною протягом останніх десяти років. Деякий час тому я перейшов на свої стереотипи, а також вирішив спробувати записати приклади моєї гри. Як результат, мені довелося якось самостійно зрозуміти, як це все працює. Це те, що я хочу поділитися з вами.

Тож у мене є звичайний комп’ютер Apple imac. І я купив гаджет з гітарною гітарною лінією Behringer у Muztorg. Який був необхідний для перетворення сигналу моєї гітари в цифровий формат. Я вибрав цей конкретний цифр, тому що на момент покупки минулого року він був найбільш недорогим і виглядав дуже простим і зрозумілим, що дуже важливо для такої консервативної (тривалої) людини, як я. Здається, що якесь програмне забезпечення прийшло з ним, або, можливо, його довелося завантажити, але я зараз не пам’ятаю, тому що я не використовував це програмне забезпечення. Я застряг кабелю з телевізійної шафи в Бехрінгері, і сам Inte Weekes у поєднанні з комп’ютерною розеткою комп’ютера. Почати можна було.

Звичайно, купуючи в цьому стилі, не вибираючи нічого, захоплюючи перший пристрій, який натрапив, це неправильно. І зазвичай я цього не роблю, і не рекомендую це, але іноді в житті чомусь не трапляються логічні дії. І згідно з розумом, перед тим, як зробити таку покупку, було б непогано вивчити все детальніше. Існує багато різних пристроїв подібної функціональності від лексикону в одному музторгу. Focusrite, Alese, Lexicon, Roland, Apogee, Line6, Yamaha, Peavey, Korg,

Аудіо-інтерріанська аудіо-інтегейс, 24-бітна / 48 кГц

Але оскільки у мене немає нічого, крім посилання на гітару Бехрінгера, я починаю з цього. І з програми, яка спочатку була встановлена ​​на моєму комп’ютері. Я запускаю GarageBand. Програма пропонує вирішити, що ви хочете з цим зробити. Я натискаю на “новий проект” і, звичайно, вибираю “Електрогітар”.

Після цього файл проекту утворений негайно, який пропонується зберегти на диску. У той же час, ви можете негайно вписатись у нього ритмічного розміру, темпу та тональності музики

See also  Встановлення веб -камери на комп’ютері.

Після створення файлу проекту у вас є робоче вікно програми, де ви створите власні, можливо, безсмертні творці.

Найперше, що потрібно зробити. Це полягає в тому, щоб зрозуміти комп’ютер, що звук прийде до нього з вашої живої електрогітарної гітари, і ви хочете почути його через динаміки комп’ютера, або навушники, що застрягли в комп’ютер. Для цього вам потрібно перейти до верхнього меню, виберіть елемент «Налаштування», потім вкладку «Аудіо/MIDI», на якій, як вихід для звукового сигналу, визначте вбудований вихід (вбудований вихід). І як вхід, Digger of Behringer, який позначається як USB.Аудіокодек.

У цьому місці ви можете подумати про те, як ви будете слухати результати своїх музичних експериментів. Існує кілька різних способів. По.Перше, ви можете використовувати вихід самого комп’ютера, підключивши або звичайну комп’ютерну акустику, або навушники, або студійні монітори, які зараз продаються за досить доступними цінами, продається дуже велика кількість різних брендів.

Набір з 2 високоякісних моніторів поблизу

На додаток до виходу з самого комп’ютера, ви можете підключити акустику до самого «оцифрованого». У моєму Бехрінгері є вихід до навушників (з контролем гучності). Для того, щоб слухати таким чином, вам потрібно вибрати USB.Аудіокодек в програмі GarageBand як звуковий сигнал. Я намагався засунути там, коли я веду вокс.Амфони. Звук був нормальним. На жаль, в моєму Бехрінгергері немає доступу до зовнішньої акустики, і ви не можете з’єднати там монітори, на відміну від того ж фокусу. Щось говорить мені, що “монітори плюс звук” буде найбільш оптимальним варіантом для отримання високоякісного звуку. Тому можливо, що я буду купувати собі подібний набір.

Desktop USB Integer для Mac та Windows

Спочатку у вас вже є один шлях для запису гітари. На панелі керування є три кнопки. Вам потрібно увімкнути крайню праворуч. І тоді ви почуєте свою гітару в комп’ютері. І в цьому місці я хотів би звернути увагу на одну важливу річ. Звук вашої гітари може мати значну тимчасову затримку. Для того, щоб не відбутися, бажано закрити всі інші програми до початку гаража. Ще одна корисна річ для роботи зі звуком. Це оперативна пам’ять. Я буду чесним, я провів багато різних експериментів зі своїм iMac. Це закінчилося тим, що найкращим за відсутності будь.Яких затримок результати почали з’являтися, коли я, крім роботи в “всіх інших програмах, закриті”, поставив обсяг оперативної пам’яті до максимуму (для моєї моделі ). 12 ГБ замість первісного 4 ГБ. У мене все ще є резерв у 4 ГБ, і в майбутньому я обов’язково приведу цей том до 16 ГБ, що, звичайно, корисно не тільки для музичних програм.

Наступний етап. Це отримує бажаний звук гітари. Якщо чесно, я раніше був дуже скептичним стосовно звуку гітари, який утворюється всередині комп’ютера Хоча якщо ви думаєте про суть звуку комп’ютера. Тоді є все той самий алгоортим, як у гітарних процесорах. Отже, давайте спробуємо зламати правильний звук. Garageband має готові звуки гітари. Їх можна вибрати у вікні, де чисте комбо за замовчуванням.

Вступ гітари в GarageBand. Перші кроки.

У наш час гра на електричній гітарі стала тісно пов’язаною з записом звуку домашнього звуку та комп’ютером, незалежно від того, граєте ви професійно чи ні. Спілкуючись з гітаристами, ви приходите до ідеї, що всі записані. Музиканти шукають нові ідеї, створюють демонстраційні чи навіть цілі альбоми. Вболівальники задовольняють творчі позиви, студенти аналізують свою гру та навчають свої навички студії. Обладнання та програмне забезпечення для домашнього запису стають більш зручними та доступними.

Одним із популярних методів запису гітари є робота з широко розповсюдженою програмою GarageBand, яка встановлюється майже на кожному комп’ютері Apple, яка також стала дуже поширеною протягом останніх десяти років. Деякий час тому я перейшов на свої стереотипи, а також вирішив спробувати записати приклади моєї гри. Як результат, мені довелося якось самостійно зрозуміти, як це все працює. Це те, що я хочу поділитися з вами.

Тож у мене є звичайний комп’ютер Apple imac. І я купив гаджет з гітарною гітарною лінією Behringer у Muztorg. Який був необхідний для перетворення сигналу моєї гітари в цифровий формат. Я вибрав цей конкретний цифр, тому що на момент покупки минулого року він був найбільш недорогим і виглядав дуже простим і зрозумілим, що дуже важливо для такої консервативної (тривалої) людини, як я. Здається, що якесь програмне забезпечення прийшло з ним, або, можливо, його довелося завантажити, але я зараз не пам’ятаю, тому що я не використовував це програмне забезпечення. Я застряг кабелю з телевізійної шафи в Бехрінгері, і сам Inte Weekes у поєднанні з комп’ютерною розеткою комп’ютера. Почати можна було.

Звичайно, купуючи в цьому стилі, не вибираючи нічого, захоплюючи перший пристрій, який натрапив, це неправильно. І зазвичай я цього не роблю, і не рекомендую це, але іноді в житті чомусь не трапляються логічні дії. І згідно з розумом, перед тим, як зробити таку покупку, було б непогано вивчити все детальніше. Існує багато різних пристроїв подібної функціональності від лексикону в одному музторгу. Focusrite, Alese, Lexicon, Roland, Apogee, Line6, Yamaha, Peavey, Korg,

Аудіо-інтерріанська аудіо-інтегейс, 24-бітна / 48 кГц

Але оскільки у мене немає нічого, крім посилання на гітару Бехрінгера, я починаю з цього. І з програми, яка спочатку була встановлена ​​на моєму комп’ютері. Я запускаю GarageBand. Програма пропонує вирішити, що ви хочете з цим зробити. Я натискаю на “новий проект” і, звичайно, вибираю “Електрогітар”.

Після цього файл проекту утворений негайно, який пропонується зберегти на диску. У той же час, ви можете негайно вписатись у нього ритмічного розміру, темпу та тональності музики. Це не потрібно це робити, і тим більше не потрібно це робити відразу, оскільки все можна виправити пізніше під час роботи над проектом.

Після створення файлу проекту у вас є робоче вікно програми, де ви створите власні, можливо, безсмертні творці.

Найперше, що потрібно зробити. Це полягає в тому, щоб зрозуміти комп’ютер, що звук прийде до нього з вашої живої електрогітарної гітари, і ви хочете почути його через динаміки комп’ютера, або навушники, що застрягли в комп’ютер. Для цього вам потрібно перейти до верхнього меню, виберіть елемент «Налаштування», потім вкладку «Аудіо/MIDI», на якій, як вихід для звукового сигналу, визначте вбудований вихід (вбудований вихід). І як вхід, Digger of Behringer, який позначається як USB.Аудіокодек.

У цьому місці ви можете подумати про те, як ви будете слухати результати своїх музичних експериментів. Існує кілька різних способів. По.Перше, ви можете використовувати вихід самого комп’ютера, підключивши або звичайну комп’ютерну акустику, або навушники, або студійні монітори, які зараз продаються за досить доступними цінами, продається дуже велика кількість різних брендів.

Набір з 2 високоякісних моніторів поблизу

На додаток до виходу з самого комп’ютера, ви можете підключити акустику до самого «оцифрованого». У моєму Бехрінгері є вихід до навушників (з контролем гучності). Для того, щоб слухати таким чином, вам потрібно вибрати USB.Аудіокодек в програмі GarageBand як звуковий сигнал. Я намагався засунути там, коли я веду вокс.Амфони. Звук був нормальним. На жаль, в моєму Бехрінгергері немає доступу до зовнішньої акустики, і ви не можете з’єднати там монітори, на відміну від того ж фокусу. Щось говорить мені, що “монітори плюс звук” буде найбільш оптимальним варіантом для отримання високоякісного звуку. Тому можливо, що я буду купувати собі подібний набір.

See also  Як встановити веб -камеру на комп’ютер. Налаштування камери в програмі

Desktop USB Integer для Mac та Windows

Спочатку у вас вже є один шлях для запису гітари. На панелі керування є три кнопки. Вам потрібно увімкнути крайню праворуч. І тоді ви почуєте свою гітару в комп’ютері. І в цьому місці я хотів би звернути увагу на одну важливу річ. Звук вашої гітари може мати значну тимчасову затримку. Для того, щоб не відбутися, бажано закрити всі інші програми до початку гаража. Ще одна корисна річ для роботи зі звуком. Це оперативна пам’ять. Я буду чесним, я провів багато різних експериментів зі своїм iMac. Це закінчилося тим, що найкращим за відсутності будь.Яких затримок результати почали з’являтися, коли я, крім роботи в “всіх інших програмах, закриті”, поставив обсяг оперативної пам’яті до максимуму (для моєї моделі ). 12 ГБ замість первісного 4 ГБ. У мене все ще є резерв у 4 ГБ, і в майбутньому я обов’язково приведу цей том до 16 ГБ, що, звичайно, корисно не тільки для музичних програм.

Наступний етап. Це отримує бажаний звук гітари. Якщо чесно, я раніше був дуже скептичним стосовно звуку гітари, який утворюється всередині комп’ютера. І тим більше, що стосується таких програм, як GarageBand, які не використовуються в професійній музиці, на відміну від чогось на зразок протоолів. Хоча якщо ви думаєте про суть звуку комп’ютера. Тоді є все той самий алгоортим, як у гітарних процесорах. Отже, давайте спробуємо зламати правильний звук. Garageband має готові звуки гітари. Їх можна вибрати у вікні, де чисте комбо за замовчуванням.

Ми вивчаємо ilife. Garageband ’11. Уроки гітарної гри

Як відомо, GarageBand розміщується Apple не лише як інструмент для створення музики, але і як засіб для незалежної підготовки в грі на гітарі, фортепіано та інших музичних інструментах. Разом із додатком доставляються два безкоштовні основні курси для гри на гітарі та фортепіано. Інші курси, присвячені грі інших музичних інструментів. У цьому випуску ми поговоримо про те, як грає незалежна підготовка на гітарі, використовуючи один із курсів GarageBand.

Для того, щоб почати самостійно тренуватись на гітарі, використовуючи існуючі можливості гаражного об’єднання, у вікні помічника ми виділяємо вкладку Game School, і в ньому ми вибираємо основний курс гри на гітарі «Вступ до гітари».

Курс «Вступ до гітари» має власне, відмінне від GarageBand, повноцінного інтегрованого та власного меню налаштувань, яке, однак, має посилання на налаштування основної програми. Екран навчального курсу функціонально розділений на кілька частин. У верхній частині є аналог стандартного меню програми, в якій ми все ще будемо шукати. Середня частина відображає вікно відеоплеєра, в якому наш усміхнений учитель розповість та навчить основним методам гри на гітарі та допоможе самостійно освоїти практичні заняття. Гітарний гриф розташований трохи нижче вікна, на якому в процесі навчання буде чітко продемонстровано, які пальці, на яких слід поставити Ладу. У самому нижній частині екрана розташована панель інструментів.

Зважаючи на те, що курс є досить інтерактивним, настійно рекомендується переглянути меню налаштувань перед тренуваннями або практичними класами та встановити необхідні параметри.

Найважливіша вкладка в меню Налаштування. Саме в ньому налаштовані основні параметри курсу.

Мій пристрій введення. Тут ми вказуємо порт маку, до якого підключена наша гітара. Як правило, електрична гітара підключена безпосередньо до маку, і акустика взаємодіє з курсом через мікрофон, підключений до одного з входів (якщо кілька). Не має значення, чи немає способу підключити гітару чи мікрофон. Це не вплине на сама навчальна процес.

Рівень сигналу. Тут все просто. Ми встановлюємо необхідний рівень сигналу від нашого електрогару, підключеного до маку або мікрофона (у випадку використання акустичної гітари).

Моніторинг. Ми вмикаємо, якщо хочемо почути звук інструменту через динаміки або звук, видалений з мікрофона в навушниках. У випадку використання електричних гітар настійно рекомендується включати, щоб не робити інших членів сім’ї чи сусідів мимовільними слухачами ваших практичних вправ.

Інструмент. Увімкнення/вимкнення дисплея на екрані гітарної грифу. Ви можете вибрати один із декількох варіантів відображення (для правої руки, для лівої руки, зверху вниз).

Позначення. Параметри відображення табу та акордів на екрані. 6 Параметри доступні (автоматично, акорди, акорди, вкладка, табула та стандарт, не вибрані). Зручно, що кожен варіант має свій власний цифровий ключ, який дозволяє в процесі навчання, не входячи в меню Налаштування, змінити режим дисплея. Вибираючи певний варіант у вікні перегляду, ви можете побачити, як буде доглядати за цим екраном навчального курсу.

Голос і субтитри. Тут ви можете вибрати мову, якою інструктор Тім буде проводити навчання. У списку є 5 мов (англійська, французька, німецька, японська, іспанська), серед російської мови немає, але ця незручність є досить компенсованою наявністю субтитрів. Субтитри, крім російської мови, представлені ще 13 мовами (англійською, голландською, італійською, китайською, португальською, датською, фінською, корейською, норвезькою, польською, португальською, китайською традиційною, шведською).

На вкладці Mixer ви можете окремо відрегулювати об’єм звуку голосу Тіма, гітари інструкторів, музичного супроводу та власної гітари.

Досить важливий набір пункту меню, який дозволяє оптимально налаштувати свою гітару в інтерактивному режимі. Клацаємо на потрібній рядку з віртуальною колодою, показаною на екрані, а потім видалимо звук з одного рядка на реальному інструменті. Додаток оцінить звук і, якщо необхідно, видасть рекомендації щодо встановлення.

Панель інструментів, розташована в самому дні екрана, призначена насамперед для практичних класів. Склад композиції містить кнопки увімкнення/вимкнення метроном, регулюючи швидкість відтворення (із уповільненим відтворенням, голос інструктора вимикається), ключові клавіші управління та відтворення власної роботи та уроки теоретичної частини курс, а також загальний об’єм звуку.

Кожен урок складається з декількох тематичних розділів, навчання проводиться якомога чіткіше та зрозуміло. Дії інструктора на екрані негайно дублюються на віртуальному гріфу гітари, що чітко видно на скріншоті.

Смуги всередині уроку йдуть послідовно один за одним, але якщо користувач не зовсім зрозумів один із попередніх розділів, то він завжди може перервати поточну розповідь Тіма і, переміщуючи повзунки на шкалою нижче, поверніться до вже переглянутого розділи.

Як ми вже говорили вище, хід гри на гітарі «Вступ до гітари» включає не тільки теоретичні, але й практичні заняття. Щоб переключити тип класу, достатньо поставити курсор миші у вікно перегляду та вибрати потрібну опцію в меню, яке з’явиться.

Використання функції арпексисти

Ще один кумедний інструмент. ARPEX. Це кнопка, схожа на стрілку вгору з блоків. Під час натискання діалогове вікно відкривається словом “виконати” та перемикатися. Включення цього пропонується низкою варіантів, таких як порядок нот, швидкість нот та октавний діапазон.

See also  Чому iPad не бачить картки. Ви також можете бути цікавими

підключити, гітару, ipad, garageband

Оскільки арпеджігатор відтворює нотатки за шкалою, це дозволяє змінювати, наскільки швидко і в якій послідовності ви хочете, щоб шаблони були. Їх легко змінити, тому експериментуйте, щоб знайти потрібні мелодії.

За допомогою налаштувань ми вирішили, що ви хочете натиснути де завгодно на екрані, крім клавіатури. Тепер, коли ви натискаєте і тримаєте клавішу, ви почуєте послідовність відтворення. Це може поєднуватися з функцією ваг, щоб зберегти речі з мелодією.

Інструменти запису в GarageBand для iOS

Mobile Cousin Garageband має багато справді цікавих функцій, але тут ми зосередимось лише на одному: запису програмних засобів. Коли ви відкриєте програму, вас запросять створити нову пісню, і тоді вам запропонують широкий вибір інструментів. Ви навіть можете підключити гітару або бас безпосередньо до телефону або iPad.

Ми не будемо зупинятися на всіх цікавих функціях тут (дотримуйтесь майбутньої статті про GarageBand для iOS), але варто зазначити, що інтеграція дотику, особливо на iPad, може бути ідеальною для створення музики. Особливо з драматичними Машинами та гітарами / басами.

Гітара та бас також пропонують розумні акорди, що полегшує гру на вашому мобільному пристрої. Ось короткий вступ до розумних акордів:

(Garageband має кілька цікавих ресурсів для iOS: Навчіться грати на гітарі. Теж.)

Запис інструментів схожий на настільну версію GarageBand: просто натисніть на запис і почніть відтворювати. Коли ви записали свій інструмент, збережіть його, натиснувши стрілку у верхньому лівому куті та вибравши мої пісні. Завантажте свою пісню в iCloud, натиснувши “Виберіть”. Вибір пісні та натискання на піктограму хмари. Звідти просто натисніть Завантажити пісню в iCloud.

Потім ви можете імпортувати цю доріжку в настільну версію GarageBand, вибравши “файл” “iCloud” “вдосконалити пісню GarageBand для iOS”.

Що потрібно для підключення

Протягом тривалого періоду виробники материнської плати одразу оснащували свою продукцію декількома аудіо портами: One-Audio-Out (як правило, зеленим) для виходу звуку та з’єднувальних стовпців або навушників, другий аудіо в (часто червоний) Для підключення мікрофона та лінійного виходу з інших пристроїв, що виробляють звук. Apple дотримувалася одного і того ж принципу, і вся лінія ноутбуків та комп’ютерів також була обладнана двома портами: мікрофоном та лінією лінійного виходу.

Вийшовши на ринок надтворного ринку MacBook Air, компанії потрібно було піклуватися про максимальну ергономіку та відсутність деталей, які вимагали додаткового місця у мініатюрному ноутбуці. Вони вирішили відмовитися від порту мікрофона, поєднуючи два цілі числа в порту навушників одразу: для запису та для відтворення звуку. Протягом наступних кількох років обидва порти можна знайти лише у 15 та 17-дюймових моделях MacBook Pro (до середини 2012 року), 2011 Mac Mini та IMAC ELLESS та Old Mac Pro. Якщо ви є власником одного з цих комп’ютерів, все, що потрібно для підключення електрогітару. Це адаптер від великого гнізда на мініжаках або готовому кабелі.

Завдяки вмілому поводженню з паяльним залізом такий шнур легко зробити самостійно. Однак,

У випадку, якщо ваш MAC оснащений лише одним аудіо портом, він не вийде без додаткових придбань. Порт, встановлений у нових ноутбуках та IMAC, може використовуватися не лише безпосередньо для підключення навушників або стовпців, але і для периферії звукового запису. Підключивши стандартну гарнітуру iPhone, ви отримаєте робочий мікрофон та навушники в одному наборі. На жаль, якщо ви підключите гітару через описаний вище адаптер або шнур, як “Джек-Міні-Джек” тато “, ви не зможете записати звук. Вся складність полягає в хитрі подачі порту, і відповідний адаптер допоможе вирішити цю проблему.

Перед покупкою не забудьте переконатися, що адаптер призначений спеціально для розділення комбінованого аудіо.Порту на “вхід” та “вихід”. Для того, щоб не помилитися з вибором, зверніть увагу на дизайн міні-джек-шпильки: нас цікавить чотирикласна версія.

Використовуючи аналогічний адаптер та (або) шнур, підключіть гітару до входу мікрофона. Вставте кабель із стовпців у порт вільного порту. Під час підключення гітари також може знадобитися адаптер від великого джека до міні-джека.

Нарешті, одним із найнадійніших та відповідних варіантів підключення електричної гітари є використання зовнішньої аудіокарти. З одного боку, таке придбання потребує додаткового фінансового розкрадання. З іншого боку, ви отримаєте зовсім інший рівень звуку, позбавлений будь.Яких затримок та хрипів, спричинених перевантаженою системою. Як бонус за витрачену кров, ви отримаєте можливість одночасно з’єднати кілька музичних інструментів.

Перш ніж вибрати зовнішній USB.Аудіо Integse, негайно вирішіть, чи плануєте ви в майбутньому підключити клавіатуру MIDI, мікрофон та додаткові аксесуари. Якщо відповідь стверджувальна. Зверніть увагу не на наступні моделі:

 • Focusrite Scarlett 2I2;
 • Steinberg UR22;
 • Pressonus Audiobox 22VSL;
 • Рідні інструменти Komplete Audio 6;
 • Akai Eie Pro;
 • Mackie Onyx Blackjack;
 • Дует Роланда захопити ex ua-22;
 • Tascam us2x2.

Запропонований список далеко не завершений, але складений в межах бюджету 5000. 12000, що еквівалентно купувати лосьйон середнього рівня. Купуючи USB.Аудіо вживання, ви не тільки отримуєте можливість підключити додаткове аудіо обладнання до Mac, але й приєднатися до кількості цінителів кращого звуку. Слухайте музику через усі вищезазначені пристрої (якщо є адекватна як). Це порядок більш приємного.

Ми експортуємо

Коли ви вирішите, що ваш трек готовий, і ви зможете зберегти його або навіть поділитися в соціальних мережах, натисніть “готовий” зверху вгорі правий. Потім “Виберіть”, виберіть свою композицію, натисніть кнопку зі знайомим піктограмом Share та, наприклад, SoundCloud.

Корисно: Що слухати трек, перш ніж показувати його публіці:

Можливо, багато хто з нас таємно мріють займатися музикою, але вони бояться, що це дуже складне завдання. Але насправді це дійсно складна справа, але гаражний обсяг робиться так, щоб навіть найспішніший музикант легко міг захопити, створивши композиції, сприймаючи це як гру. І це найбільш правильний підхід. Цілком можливо, що саме у вас новий Джиммі Хендрікс або Жан-Мішель Фуррі ховається у вас.

“Як тільки ви звільняєте свою свідомість від концепції гармонії та” коректності “музики, ви можете зробити все, що завгодно”. Джорджіо Мородер

П.С.: Хочете дізнатися ще більше про Apple та музику? Натисніть тут.

До закладок

Ми зробимо це разом. Нещодавно програма GarageBand отримує кожного нового користувача з придбанням будь.Якого пристрою Mac або iOS. Давайте розберемося, що це за програма. Ми будемо мати справу з хлопцями, які знають все про Apple. Щиро дякую за навчальну програму. Запуск на першій програмі запуску завантажує основний пакет найбільш необхідних музичних інструментів. Це займе зовсім небагато.