Home » Як підключити Honor 5 браслет до телефону

Як підключити Honor 5 браслет до телефону

Table of Contents

Чіпси нового розумного браслетного честі 5

Пошук групи 5 встановив Амолеваний справжній колір. Він яскравий, він соковитий, і він споживає енергію лише тоді, коли ви піднімаєте свою руку, щоб побачити його. Екран захищений криволінійним склом 2.5d стійкий до нуля.

підключити, Honor, браслет, телефон

Екран одночасно з дотиком, щоб керувати браслетом, який вам не потрібно подорожувати по меню за допомогою кнопок, все інтуїтивно зрозуміло.

Двадцять днів без перезарядки

Розумні гаджети хороші, але якщо одна річ, якусь смартфон може бути поставлений на заряджання щоночі (кожен вже був завершений), то будь-який інший пристрій така життєздатна буде швидко надіслати вікно.

Пошук групи 5 потребує стягнуто приблизно раз через 20 днів. Браслет використовує стандарт зв’язку 4 Bluetooth 4.2, а його екран споживає лише електроенергію, коли вона показує інформацію. Загалом, браслет. півгодини при зарядці один раз через пару тижнів.

Звичайно, моніторинг сну та імпульсу беруть додаткову енергію, але навіть якщо обидва вони включені, група 5 буде потрібно один раз кожні шість днів.

Моніторинг сну та розумний будильник

Trusleep. це фірмові технології, що відстежує сон, і його окремі фази. До речі, про кожну з етапів сну, чому це потрібно, і що це впливає, ви можете читати безпосередньо в мобільному додатку. Це дасть оцінку якості сну та рекомендацій, як зробити це краще. Не думайте, що тривалість сну є єдиним важливим показником. Глибокий, легкий і швидкий сон важливий кожен окремо. Honor розробив свої технології моніторингу разом з медичною школою Гарвардського університету, і ці хлопці можуть спати.

І група 5 має функцію Smart сигналізації: браслет, заснований на зразковому наборі часу пробудження, він вибере оптимальний момент з точки зору етапів сну. Прокиньтеся з розумним будильником набагато простіше, крім того, після цього він не тягнеться до краху до ліжка.

Десять видів навчання

Новий браслет отримав ще кілька спортивних режимів, тепер цей список виглядає так:

 • Біг на вулиці
 • бігова доріжка
 • Ходити по вулиці
 • велосипед
 • Велосипед
 • Плавання в басейні
 • Безкоштовна підготовка
 • Ходьба в приміщенні
 • гребний тренажер
 • еліпс

Як видно, Beann Band 5 підходить для спорту на вулиці, а для тренувань у тренажерному залі, і підтримуються серед інших речей усіх основних серцево-судинних снарядів.

Тепло-моніторинг для ефективного та безпечного навчання

Навіть якщо ви займаєтеся тренажером з тренером, і він контролює техніку вправи, є одна річ, яка є критичною для ефективності навчання. Мова про пульс і зону, в якій він отримує. Для кожного типу вправи кардіо, потужність і т. D. Є переважний діапазон допустимих частот різання серця. Вийти з необхідного не тільки шкідливого до серця, але й безглуздо з точки зору тренувальних цілей. Заява для самого групи 5 підраховує всі зони для вашого віку та ваги, а під час браслету класу покаже, чи є все, чи є все, чи потрібно прискорити або, навпаки, зменшити темп.

Вісім циферблат

На Honor 5 ви можете вибрати один з восьми циферблатів. Деякі з них показують лише час і кількість заходів, інші доповнюють картину дня через відстань і спалювали калорії. Все індивідуально, і все змінюється в будь-який час.

Пошук та керування смартфоном

Смартфон не просто надсилає інформацію про браслет, двостороннє з’єднання. По-перше, якщо ви втратите свій смартфон у приміщенні, ви можете надіслати його пошуковий сигнал, і він почне видавати звуки (ось ще один пульт від телевізора, так знав!).

По-друге, браслет можна керувати камерою смартфона. Група зображень з відстані, щоб зробити, це, безумовно, легше.

Коли, де, скільки

Група продажів 5 серпня починається 16 серпня за ціною 2990. Ви можете придбати браслет у офіційному інтернет-магазині честі та в магазинах партнерів.

Honor групи 5 Інструкції по-російськи: як налаштувати, перевірити на оригінальність, заряд та використання фітнес-браслету?

Є два офіційних показників. серійний номер пристрою та IMEI / MAC-коди. Ви йдете на веб-сайт офіційного виробника, введіть один з цих показників у рядку, і дочекайтеся запиту. Після перевірки в системі з’являється повідомлення на екрані або помилку. Якщо відображається помилка та товари, це означає, що плагіат.

Інструкції з підключення до групи

Щоб активувати “Honor Band 4″, пристрій повинен бути синхронізований за допомогою програми Huawei, встановленого на смартфоні.

Це можна зробити, поступово виконувати наступні дії:

 • Увімкніть по телефону з опцією Android або OS OS опції Bluetooth;
 • Додайте новий пристрій, натиснувши знак “”, розташований у верхній частині екрана;
 • З відкритого списку пристроїв, доступних для підключення пристроїв, щоб вибрати “розумний браслет”, а потім його бренд. Honor діапазону 4;
 • Коли кнопка “Conveoint”, як видається, натискається на неї для подальшої синхронізації та передачі даних передач;
 • Нарешті, підтвердьте операцію, натиснувши кнопку “Виконана” і одночасно вирішуючи приєднання до самого браслету.

Якщо під час встановлення підключення немає назви годинника, ви повинні оновити список пристроїв.

При проведенні первинної установки гаджета, користувач може бачити повідомлення, яке просить підключення до китайських серверів. Рекомендується виконувати цю вимогу для нормальної роботи пристрою у майбутньому.

Муфта з телефоном. Інструкція

Перед підключенням Band 4 до телефону потрібно завантажити та запустити програму Huawei Health. Програма використовується для налаштування розумних годин і взаємодії з ними. Заява доступна для роботи на пристроях з iOS та Android. Завдання користувача. Знайдіть наведений вище продукт на ринку Play або AP Stop, завантажте та увімкніть його на своєму мобільному телефоні. Сама програма повністю вільна.

See also  Передайте контакт з iPhone через Gmail

Багато власників не знають, як “матч” честі групи 4 з телефоном, через те, що вони звертаються до фахівців і витрачають гроші на отримання додаткових послуг. В цьому немає необхідності. Щоб підключити фітнес-браслет до смартфону, ви повинні перейти кілька кроків:

 • Введіть програму Huawei Health;
 • Натисніть кнопку Додати пристрій (він має плюс у верхній частині екрана);
 • Виберіть розумний браслет у меню;
 • У списку, який відкривається, натисніть на модель (у нашому випадку, вам потрібно включити Honor 4 браслет);
 • Торкніться прямокутника помаранчевого кольору у нижній частині дисплея, підписаного як кон’югат;
 • Натисніть кнопку Я приймаю. Синхронізувати пристрої;
 • Погодитися з ідентифікацією заявки;
 • Виберіть пристрій зі списку на скріншоті;
 • У трекері натисніть кнопку підтвердження зв’язку;
 • Перевірте елемент, виконаний та підготуватися до оновлень програмного забезпечення та встановлення конфігурації конфігурації 4-х.

Докладніше про те, як це зробити у відео!

Як видно з інструкції, увімкніть фітнес-браслет на Honor, що працює 4 легкий. Крім того, надається система жестикуляції, що дозволяє керувати фітнес-браслетом. Після включення пристрою, опустіть руку, щоб від’єднати дисплей. Щоб увімкнути пристрій, знову підніміть руку. Більше того, ви можете дозволити розумний браслет без перезарядки. Для цього введіть налаштування та після вибору елемента, а потім знайдіть розділ Restart.

Важливо розглянути, що виробник не передбачав варіант зміни інтервалу між дотиком до дисплея та його потемніння. Час відгуку в такій ситуації становить лише 2-3 секунди.

Після покупки фітнес-браслет, який ви повинні бути першим включенням, що викликає багато питань від новонароджених. Band Band 5 не дає жодного механічного перемикання кнопки / відключення, що часто викликає питання нових власників. Щоб увімкнути Honor БАНГ 5, достатньо, щоб перетворити ваш зап’яст, на якому фіксується продукт. Якщо пристрій не відповідає на такі дії, не панікуйте. У більшості випадків причиною проблеми є слабкий заряд акумулятора. Щоб виправити ситуацію, просто покладіть пристрій для перезарядки.

Після цього ви можете ввімкнути фітнес-браслет Brean Band 5 Вперше і побачити параметри встановлених. Вони можуть бути залишені в державі, в якій надано виробник, або вказав характеристики з урахуванням їхніх власних інтересів. Після видалення з зарядкою, розумний браслет покаже час і дозволений собі в меню.

Як налаштувати Band 5. інструкції російською мовою

Налаштуйте та підключення відповідності 5 до телефону, iPhone або Samsung є наступним етапом! Перш за все, вам потрібно завантажити свій смартфон у застосуванні здоров’я Huawei, який допоможе під час навчання, зміни мови, аналізу даних та відстеження різних показників. Після встановлення відкрийте параметри Bluetooth та пару Пошук групи 5 з iPhone (телефон) та перейдіть до завантаженої програми. Після успішного кон’югації та з’єднання ви можете переглядати всю необхідну інформацію у вашому смартфоні.

Як підключити Honor Band 4 до телефону: розумний браслет, відповідний інструкції

Як підключити Honor Band 4 до телефону. це питання інтересів багатьох. Восени 2018 року Honor надала нову версію Smart Bracelet Loan Band 4. На даний момент це недорогий пристрій, але має хороші функції. Якщо у вас є сумніви при покупці розумного браслету і не знаєте, як підключити його до телефону, то вам потрібно ознайомитись з статтею.

Підключіть Band 5 до телефону

Як підключити Honor групи 5? Годинник синхронізований до смартфона через Bluetooth. Однак, перш ніж це потрібно встановити спеціальне застосування здоров’я Huawei. Завантажте його в Галереї App, Google Play або AppStore залежно від моделі телефону.

Після завантаження натисніть кнопку Відкрити. Відкрити та згодні з умовами. Забезпечити доступ для вбудованої програми охорони здоров’я.

Далі введіть основні параметри та заповніть інформацію про себе. У профілі введіть дату народження, росту, ваги та обов’язкового підлоги. Потрібно максимально збільшити показники здоров’я. Для активних людей та спортсменів потрібно задати багато характеристик. Більш детальна інформація, тим точніше отримує результати.

Інструкція

Відповідність Band 5 з телефоном потрібен наступний спосіб:

 • Відкрити здоров’я і увімкніть Bluetooth.
 • У верхньому куті дисплея додайте новий пристрій, а саме розумний годинник.
 • Наступна прес-пошана група 5.
 • Шукайте ключ “Conjoint” і погодьтеся з усіма умовами. Візьміть дані, викрийте місцезнаходження та синхронізувати інформацію.
 • Підтвердьте кроки, виконані кнопкою “Завершено”, перевірте з’єднання на пристрої.

Smart Clock Setting на основі потреб. У стовпці “Налаштування” встановіть параметри. Якщо вам потрібно відстежувати якісний сон, використовуйте Huawei Trusleep. Після того, як розпочнеться детальний аналіз тривалості сну. Після аналізу даних зможуть досить зрозуміти, в який період ночі сон сильніше. Ці знання допоможуть покращити сон та їх здоров’я.

Запуск видання необхідний для запуску навчання. Підключіть функцію та зафіксувати кожну фізичну професію. Перевірте кількість кілометрів, активності та скороченого калорій. Ідеальний варіант для фіксації навчання.

Фітнес-браслет готовий до роботи. Отримайте повідомлення про дзвінки та SMS-повідомлення, перегляньте своє здоров’я, перегляньте крокомір і пульс.

Пошук групи 5 Огляд браслет фітнес

Брендна Honor швидко оновлює свій фітнес-браслет. Рік тому ми перевірили третю версію, у березні 2019 року четвертий був звільнений, а під кінець літа прийшов п’ятий. І перша партія смуги 5 була покаяною практично миттєво. Але це було варто трохи почекати, і тепер у нашій країні можна купити новинку без будь-яких проблем, а навіть за дуже привабливою ціною: 3000. Раніше такі гроші можуть бути розраховані лише на мінімальний набір функцій. І зараз?

Слід визнати, що згідно з пошанами 5 характеристик, це цілком логічно від попередника, тому що через кілька місяців навряд чи можна радильно оновити продукт. І головна особливість почесного кольору колірного екрану дебютував у четвертій версії. Правда, у новій моделі, то, ймовірно, покращується істинний дисплей. Було також водонепроникний, плавальний режим та інші тренування (але там були більше з них у новому браслеті).

Тим часом російська версія Bang Band 5 не отримувала модуля NFC, який, однак, ми маємо майже марно, це не буде працювати з цим.

See also  Як покласти музику на iPhone 11

Взагалі, реальні відмінності від бонус-групи 4, принаймні. Однак навіть на початку продажу групи 5 дешевше, ніж попередник. І оскільки у нас не було статей про групу 4, давайте подивимося, що пристрій здатний і наскільки конкурентоспроможним є сам по собі, без зв’язку з попередньою моделлю.

Характеристики Шанут 5

 • Екран: amoled, touch, колір, 0,95″, 240×120
 • Захист води: Так (5 банкоматів)
 • Ремінець: знімний
 • Сумісність: пристрої бази даних Android 4.4 і нові / ios 8.0 і новіша
 • З’єднання: Bluetooth 4.2
 • Датчики: акселерометр, гіроскоп, датчик серцевого ритму
 • Камери немає
 • Інтернет: Ні
 • Мікрофон: Ні
 • Спікер: Ні
 • Індикація: Vibrousignal
 • Батарея: 100 мА·C
 • Розміри: 43×17×11.5 мм
 • Маса 23 г

Ну, все досить стандартно. Але, як відомо, специфікації у випадку фітнес-браслетів це половина. Не менш важливі можливості поведінки гаджета в реальній експлуатації. Про це і говорити далі.

Конструкція

У комплекті з браслетом поставляється з невеликим USBMICRO-USB-кабелем та зарядним пристроєм. Останній тут такий же, як і попередні покоління, що з’єднуються з спини, так що контакти збігалися, а потім підключити мікро-USB-кабель до нього.

Треба сказати, що дизайн самого браслету вже три покоління залишаються майже незмінними. Це ще м’який силіконовий ремінець, половинки яких додається до основного блоку.

Цей пристрій не має механічних кнопок і елементів керування, крім сенсорного екрану. Екран реагує, щоб доторкнутися тільки тоді, коли вона вже включена. І розбудити це, потрібно доторкнутися до призначеного кола сенсорної зони під екраном.

Поверхня має світлові опуклі (2.5D, як це викликає виробник). Ми не розібрали пристрою, і тому ми не можемо з упевненістю сказати, чи є аналогічний вигин у самому матриці. Швидше за все, дисплей все ще плоский. У будь-якому випадку, згинання скла мінімальна.

На задній поверхні основного блоку тільки сенсор імпульсу та вищезгадані контакти для перезарядки.

Як пошана смуга 4, смуга смуги 5 є стандартним годинником, а не з штифтами, як група 3. Неможливо сказати, що один краще, ніж інший, це лише два різні варіанти.

Загалом, дизайн браслету все ще функціональний, пристрій зручно сидить на руці, ви можете плавати і займатися спортом. Але бажання захоплюватися собою, навіть у перші дні після покупки, гаджет не викликає.

До питання зручності: можливо, ще не вистачає принаймні однієї кнопки, яку можна було б включити екран.

Як підключити Honor Band 5 до телефону та налаштувати розумні годинники ?

Екран

Як вже зазначалося, браслет оснащений сенсорним дисплеєм з діагоналлю 0,95″ і роздільна здатність 240×120. Дисплей браслету використовує матрицю OLED. Мікрофотографія показує, що матриця складається з підпіселів червоного, зеленого та синього кольору у рівній кількості.

У випробуванні присутність зональної модуляції яскравості виявляється в стробоскопічному ефекті, а апаратне випробування показує, що його частота становить приблизно 230 Гц. Взагалі, якість екрана хороша: вона досить яскрава, має хороші анти-блискавки та має високу ясність. Кольори явно більш насичені, ніж кольори покриття SRGB, але в цьому випадку це не є недоліком.

І можливість

Давайте подивимося, який браслет здатний. Для роботи він повинен бути підключений до мобільного застосування Huawei Health, ми добре знайомі з іншими пристроями цього виробника.

Тут немає ніяких сюрпризів, тому ми не будемо докладно зупинитися в загальних описих, але ми негайно повернемося до найцікавіших тренувань і сну.

Тренування

Band Band 5 має 10 режимів навчання.

 • Біг на вулиці
 • бігова доріжка
 • Ходити по вулиці
 • велосипед
 • Велосипед
 • Плавання в басейні
 • Безкоштовна підготовка
 • Ходьба в приміщенні
 • гребний тренажер
 • еліпс

У більшості з них ви можете відстежувати імпульс, у тому числі з встановленням порогових значень, досягнення яких браслет повинен сигналізувати.

Оскільки ми не перевірили Band 4, ми були найцікавішими для вивчення режиму плавання. Знаменита проблема багатьох фітнес-браслетів: навіть маючи захист 5 банкоматів, що дозволяє поглинати пристрій на глибину, вони не дають будь-якої цінної статистики плавання в кращому випадку, час і загальна подолана відстань виправлена. На щастя, Bons Band 5 не з їх числа. Хоча тут не все є гладким.

У скріншотах вище і нижче звіту про одну тренування, під час якого 25-метровий басейн подолав в одному напрямку латунь, а до іншої на спині. Можна видно, що браслет не завжди визначає стиль (в тому, що він був неправильний, а не автор, ви можете переконатися, дивлячись на кількість установок). Але навіть кількість веслування також часто визначається неправильно. Через це, всі статистичні дані є неточними. Автор не є спортсменом, але плаває набагато стабільніше, ніж доповіді браслетів. SHOPES і темп рядків не можуть змінюватися.

Але, однак, великий плюс полягає в тому, що браслет для 3000 в принципі може збирати таку велику статистику. І точність може бути виправлена ​​в майбутній прошивці (який ми сподіваємося).

З переліку тренувань, який з’явився лише на Honor 5, ми перевірили їзду на велосипеді на велосипеді за межами тренажерного залу (тільки тренажерний велотренажець у групі 4).

Браслет, підключений до смартфона з GPS, дозволяє створювати маршрут на карті, виправляє швидкість, вимірює імпульс, вважає калорії та, звичайно, показує загальну тривалість та відстань поїздки.

Від недоліків: браслет не розуміє зупинок. Через це загальна статистика страждає. Тобто, якщо ви просто зупинитесь і витримаєте, наприклад, п’ять хвилин, браслет, мабуть, вважає, що ви просто дуже мейн. В результаті середня швидкість виявляється нижче. Просто покласти, якщо ви п’ять хвилин і п’ять хвилин ми йдемо зі швидкістю 15 км / год, браслет вважає, що ваша середня швидкість за 10 хвилин становила 7,5 км / год. У суто фізичному сенсі це правильно, але почуття такої інформації для фітнесу?

Якщо ви натискаєте паузу в моменти зупинок, і на початку руху знову дані будуть більш точними. Але, наприклад, з реальною прогулянкою, це, м’яко, не дуже зручно.

See also  Передача даних з Samsung на Honor

Однак ця вимога повинна бути вирішена не до самого браслету, а також заявку. Багато спортивних програм мають режим автоматичного люкса, який усуває перепочинок від статистики прибуття.

Ще одна цікава можливість аналізу браслетів якості сну. Важливо, що Хонор Група 5 спирається тут не тільки в співвідношенні фаз сну (погане, наприклад, коли є трохи глибокий сон), але і на якість дихання (т. Е. його стабільність).

Функція детального аналізу сну називається Huawei TrusleeL, і, як повідомляється за відмовою, він підтримується лише при відпочинку з трьох годин. Правда, якщо у вас короткий денний сну, браслет також зафіксує його.

Загалом, з точки зору відстеження сну, здається, що немає нічого революційного, але виявляється більш глибокий аналіз тих самих даних, які вони збирають будь-які подібні пристрої, а також є посилання на кожен елемент (наприклад, ви можете натиснути На додаток на глибокий сон і читати, що це таке, і які значення вважаються нормою).

Є функція браслета та сигналізації як звичайна і розумна. В останньому випадку пристрій намагатиметься вибрати оптимальний момент для м’якого пробудження в невеликому інтервалі відносно вказаного часу.

Звичайно, як і будь-який інший гаджет фітнесу, честі 5 доріжок і лише кроки, з видів навчання. Але тут ми помітили одну дивацтво. Подивіться на скріншоти нижче.

Все, здається, добре, але що ви думаєте, дійсно робити майже 30 тисяч кроків за два дні, і в той же час ніколи не піднімаються принаймні на рівні одного поверху? Насправді, в першу чергу, а на другий день було багато темпів. Давайте сказати більше: того дня, за яким було зроблено 7333 кроків, з’явився підйом до досить високої гори. Але чомусь браслет не відстежував його. В принципі, це непотрібне підтвердження того, що неточні визначення, коли плавання не було аварією, а не похибкою певного режиму. Залишається сподіватися, що виробник вирішить цю проблему за допомогою програмного забезпечення.

З інших особливостей Band 5, ми відзначаємо відображення тексту сповіщень (без смайликів) та вісім циферблат (він був менше).

А також таймер, секундомір, нагадування про необхідність діяльності, пошук смартфона та режим керування смартфоном (останній тільки з Android).

Вимірювання рівня кисню в крові

У серпні браслет вийшов на продаж у Росії (до речі, наша країна стала другою у світі після Китаю) без однієї з цікавих функцій, яка була сказана під час глобального оголошення про вимірювання насичення крові. Як перший у світі повідомив Ixbt.COM, апаратна група 5 підтримувала цю функцію, але вона була вимкнена програмним забезпеченням протягом часу, необхідного для отримання дозволу на збирання таких даних у нашій країні. Як не дивно, було важко більше місяця, і наприкінці вересня оновлення прошивки було оновлено, що повернуло обіцяну.

Інший елемент з’явився в меню: SPO2. Перед вимірюванням браслет попереджає, що ви не рухаєтеся. Власне, він говорить те ж саме, перш ніж виміряти імпульс, але в цьому випадку це вже не рекомендація, а вимога, якщо ви не покласти руку на поверхню і не вимірюйте, то група 5 не виведе результат. але буде повторювати лише індикацію.

І результат. це число від 0 до 100 відсотків. Точніше, 0 та інші невеликі числа, які ви навряд чи побачите, оскільки рівень 85% і нижче вимагає термінового медичного втручання. Норма дається насиченість від 95 до 100 відсотків.

У заявці історія результатів вимірювань не зберігається, динаміка не побачить. Принаймні це стосується поточної версії Huawei Health.

Ми не мали контрольного медичного оксиметра, щоб порівняти результати, але індикатор змінюється очікуваний: якщо ви йдете на свіже повітря або швидко дихайте, то він піднімається до 98%.100%, а в задушливому приміщенні або на самому початку фізичних вправ, коли серце я ще не зумів реагувати на навантаження, він знизився до 93%.95%.

Пошук зазначає, що група 5 не є медичним пристроєм, браслет не призначений для діагностики, лікування або профілактики захворювань, а результати вимірювань можуть бути використані лише для особистих довідкових цілей.

Музичне управління

Це друга функція, яка не була в смузі 5, і яка з’явилася на браслеті після встановлення вересневого оновлення. Панель керування відтворенням було перенесено на інший екран, якщо ви прокручуєте вниз зверху вниз з головного (набору). Ви можете включити музику або покласти його паузу, перемикач доріжок, а також змінити гучність.

Автономна робота

Ми перевірили браслет, перетворюючи максимум, за винятком екрана (його можна зробити за допомогою налаштувань, щоб взагалі не буде відключено). Таким чином, використання було дуже активним, і в цьому режимі браслет досить жив, оголосив шість днів. При наявності кольорового екрану та постійного вимірювання імпульсу є великий результат. Тренінг, зрозумілий, скоротити цей час, і якщо ви вимкнете вимірювання імпульсу, то, навпаки, ми отримуємо значне збільшення автономії.

Honor групи 5 відмінного пристрою, особливо для такої ціни. І, мабуть, можна було б закінчити статтю знаменитою ММ заткнеться і взяти мої гроші, але все-таки ви повинні додати ложку.

Як показано нашими тестами, браслет тоді датчики не зовсім працюють, або це не безпечно тлумачить отримані дані, але з простим ходьбою, а в режимі плавання ми помітили деякі неточності в статистиці. Я хочу вірити, що це програмні недоліки, які можна виправити віддаленим оновленням прошивки. Але, у всякому разі, ми не можемо закрити очі. Друге зауваження вже є частиною пікапу: дизайн все ще виглядає нудним, і для трьох поколінь можна було б змінити його.

Але навіть незважаючи на відзначені проблеми, співвідношення ціни та функціональності на Honor 5 є небагатьох конкурентів.