Home » Як підключити Інтернет за допомогою iPhone на комп’ютері

Як підключити Інтернет за допомогою iPhone на комп’ютері

Як використовувати iPhone як модем

Доступ до безкоштовного Wi-Fi доступний, на жаль, не скрізь, і часто є серйозні проблеми з-за цього. Якщо 3G-модем не під рукою, то здавалося б час початку відчаю. Однак, не багато хто знає, що використовуючи ваш iPhone, будь-який користувач може створити точку доступу до Інтернету та розповсюджувати Wi-Fi для інших пристроїв.

Ви можете використовувати цю функцію, як вам подобається: перевершити друзів, які закінчили трафік на своїх смартфонах, щоб ввести Інтернет за допомогою iPad Wi-Fi лише або підключайте той же ноутбук під час водіння. Найбільш приємна річ полягає в тому, що встановлення точки доступу, на відміну від маршрутизаторів різних моделей, на iPhone займе менше хвилини.

Як розподілити Інтернет через USB-кабель

Ви також можете розповсюджувати Інтернет з iPhone на комп‘ютер через USB-кабель. Цей параметр буде корисним, якщо комп’ютер не оснащений адаптером Wi-Fi.

Щоб успішно розповсюджувати Інтернет за допомогою USB-кабелю, то нова версія iTunes повинна бути встановлена ​​на комп’ютері. Тому, перш ніж запустити налаштування, перейдіть до офіційного веб-сайту iTunes, завантажте встановлювач та встановіть його на свій комп’ютер.

Після цього відкрийте параметри iPhone, перейдіть до розділу “Модем Режим” та активуйте цей режим.

Якщо на екрані з’являється повідомлення, щоб увімкнути Wi-Fi та Bluetooth, ви будете відхиляти його, натиснувши кнопку “Тільки USB”.

Після цього підключіть iPhone до комп’ютера. Екран повинен з’явитися на екрані з повідомленням про кількість з’єднань.

Як розподілити Інтернет з будь-якого iPhone через USB-кабель.

Якщо вікно з’являється з запитом “довіряти цьому комп’ютері“, а потім натисніть кнопку “Trust”.

Після цього в мережевих з’єднаннях комп’ютера повинно з’явитися нове з’єднання, яке буде служити розподілу Інтернету з iPhone до комп’ютера. У операційній системі Windows ви можете перевірити список мережевих з’єднань, натиснувши комбінацію ключа Windows-R та керування командою “NCPA”.CPL ».

Якщо підключення є присутнім та працює, ви можете перевірити Інтернет-операцію.

See also  Як встановити камеру на комп’ютер. Перейдіть до програмного забезпечення веб -камери

Як підключити Інтернет до комп‘ютера через iPhone

Найчастіше є окремий Інтернет для домашніх гаджетів, а по телефону мобільний Інтернет для використання поза домом. Але є ситуації, коли домашній Інтернет не працює, він погано працює або просто не заплатив вчасно. Звичайно, в такій ситуації ви можете використовувати лише мобільний Інтернет на телефоні, наприклад, на iPhone. Однак, якщо вам потрібно використовувати комп’ютер, ви можете легко підключити його до Інтернету з iPhone.

Як підключитися до Інтернету iPhone до комп’ютера через USB для доступу до Інтернету

У сьогоднішніх часів неможливо обійтися без постійного доступу до Інтернету. Робоча та дружня кореспонденція, відеоконференція та пошук інформації про питання про інтерес. все це може бути зроблено через World Wide Web. Але, незважаючи на великий розподіл точок з вільним доступом до Wi-Fi.Мережі, а не скрізь, ви можете підключити до них комп’ютер, і тут ваш незмінний супутник може прийти до доходу. Телефон. Також, коли ваш провайдер переживає технічні проблеми, а іноді вони виключаються досить довго, ви зможете успішно шукати дані або надсилати електронний лист із завжди доступною точкою доступу у вигляді смартфона.

У цьому сенсі iPhone не є винятком, він також може бути використаний як модем, розповсюдження Інтернету, у місцях, де немає іншого способу підключення його. Тому, у відпустці або в довгій діловій поїздці, ви завжди можете прочитати новини або відправити важливу відповідність поштою як через сам iPhone, так і через комп‘ютер, підключений до нього.

Доступні три варіанти, за допомогою яких ви можете підключити Інтернет до будь-якого комп’ютера через телефон:

  • Використання USB-кабелю
  • Wi-Fi бездротовий зв’язок
  • На канал Bluetooth. як альтернатива, для лише такого типу підключення пристрою.

Як підключити Інтернет на вашому комп’ютері через USB iPhone?

Вступ

Сьогодні в статті ми будемо говорити більше про USB Wire. Це не тільки інтегральний та багатофункціональний аксесуар нашого iPhone, але також першого та найважливішого доповнення до пристрою. Це USB-дріт, перш за все, ми візьмемо з вами на дорозі і працювати, без цього неможливо представити широке використання iPhone в цілому. Зрештою, USB-кабель:

В останньому пункті ми будемо більш докладно докладніше в сучасній статті, розповіли всі переваги цього методу передачі Інтернету, а також надання найбільш простих та візуальних інструкцій процесу. Тож почнемо!

See also  Не копіюється iPhone на комп'ютері

USB Wire як метод передачі Інтернету з iPhone: Переваги

У сучасному активному ритмі життя є часто ситуації, коли нам недостатньо, щоб мати Інтернет на iPhone, навіть якщо це велика модель. Для певних робочих або особистих цілей нам потрібно зробити ряд дій на ПК або ноутбуці, тоді як вам потрібно підключитися до мережі та модем Wi-Faya або 3G. Що робити в таких надзвичайних ситуаціях? Єдиним рішенням у таких моментах. “розповсюджуйте” Інтернет з телефону на комп’ютер. Є три способи перенесення Інтернету через iPhone до лікарні або ноутбука:

Переваги останнього варіанту дещо

Метод передачі Інтернету за допомогою Bluetooth також втрачає у порівнянні з USB: Інтернет через Bluetooth є більш складним та налаштованим довшем, а швидкість виходить нижче. Нарешті, використовуючи USB-дріт, ви одночасно виконуєте дві істотні справи: і “розповсюджувати” Інтернет-ПК / ноутбук, а з нього ваш пристрій автоматично перезаряджає акумулятор. Заощадження!

Отже, переваги досить чіткі, щоб довіряти цьому способу підключення Інтернету через iPhone. Головне. вивчити цей процес і не забудьте взяти USB-кабель! Давайте просто поговоримо про кабель зараз і поговорити.

Який кабель вибрати: оригінал або сертифікований?

Вентилятори Apple поділяються на два табори. Першими є ті, хто віддають перевагу автентичності у всьому, довіряючи марку якісної марки (якщо смартфон “Apple”. це аксесуари повинні бути лише від того ж виробника, то якість точно гарантується). Другий. Ті, хто протягом багатьох років ін’єкційних продуктів Apple спробував різні варіанти додаткових аксесуарів, а на особистому досвіді можуть рекомендувати перевірені сертифіковані пристрої (кабелі, навушники та т.D.)

З’єднання через Bluetooth

Найбільш непопулярний спосіб, оскільки він вимагає додаткового часу для підключення. Плюс, не у всіх ноутбуках має бажану функцію.

З’єднання проходить наступним чином:

Якщо не вдалося, спробуйте вимкнути та увімкнути Bluetooth на обох пристроях. У рідкісних випадках це може знадобитися перезапустити.

Зазвичай використовують перші два способи. Вони більш комфортні і прості. Bluetooth. запасний вихід, якщо решта методів не допомогло. У будь-якому випадку, якщо є iPhone і хороший мобільний Інтернет, ви завжди можете залишатися на зв’язку, працювати та розважати.

Як забезпечити Інтернет ПК через USB-кабель?

Ви можете розповсюджувати Інтернет з iPhone на комп’ютер через USB SO:

підключити, інтернет, допомогою, iphone, комп, ютері

Перемикайте слайдер режиму модему в “Налаштування” iPhone до активного положення. Ви побачите таке вікно:

See also  Як видалити значок на телефоні Samsung

Підключіть гаджет з комп‘ютером кабелю USB. У верхній частині екрана iPhone з’явиться синя смужка. це впевнений, що встановлено пару між 2 пристроями.

підключити, інтернет, допомогою, iphone, комп, ютері

На ПК, перейдіть до розділу “Мережа та спільного доступу”, виконайте розділ “Змінити параметри адаптера”.

Ви побачите, що у списку мережевих з’єднань ви побачите, що нове з’єднання з локальною мережею з’явилася в списку мережевих з’єднань, названих як мобільний пристрій.

Спробуйте піти в Інтернеті. Ви знайдете, що при підключенні через USB завантаження даних навіть швидше, ніж через Wi-Fi.

Підключення до ПК до USB GADGET має іншу перевагу: заряд акумулятора iPhone витрачається у набагато меншій мірі.

Як розповсюджувати Інтернет Wi-Fi з iPhone 6

Ми переходимо до налаштувань та перейдіть на вкладку стільникового зв’язку (якщо ваш мобільний Інтернет увімкнено, ви можете негайно вибрати “Режим модему”). Увімкніть “дані клітин”, якщо це необхідно, виберіть 3G, LTE та натисніть кнопку “Режим модему”.

Тоді все дуже просто. Активувати режим модему. Якщо ви вимкнете Wi-Fi, телефон запропонує його. Ви можете погодитися, залежно від того, як ви хочете розповсюджувати Інтернет. Все, наш iPhone, або той самий iPad розподіляє Інтернет на мережу Wi-Fi, а також на кабелі. Я навіть не знаю, якщо хтось потребує цієї функції, але ви також можете підключитися до Інтернету через iPhone.

У вікні налаштувань режиму модему буде вказано пароль. За замовчуванням це трохи складно. Softisticated Password, це добре, але навряд чи потрібен такий складний пароль у точці доступу, який працює на iPhone. Тому, натиснувши це, пароль може бути змінений. Це вже за бажанням.

Все, що нам потрібно, він підключиться до мережі Wi-Fi, яка дає iPhone та використовує Інтернет. Ви можете підключити ноутбуки, смартфони, планшети (Android) та іншу техніку. Я, наприклад, підключив ноутбук на Windows 10.

Просто введіть пароль, який вказаний у налаштуваннях модему на iPhone, і все готово.