Home » Як підключити iPad до MacBook. Як відновити iPhone в MacOS Catalina

Як підключити iPad до MacBook. Як відновити iPhone в MacOS Catalina

Чому Mac не бачить iPad?

Коли Windows-Computer не бачить iPad або iPhone, ви обов’язково повинні перевірити, чи встановлений драйвер USB мобільного пристрою Apple мобільний. Драйвер USB Apple Mobile пристрою повинен бути всередині. Якщо це не так, перевстановити iTunes.

Щоб налаштувати синхронізацію Wi-Fi, спочатку підключіть пристрій до Mac за допомогою кабелю USB або USB-C. Потім увімкніть синхронізацію Wi-Fi та виберіть його налаштування. Коли пристрій підключений до Mac в мережі Wi-Fi, ви можете вибрати його в бічному меню та синхронізувати його.

Найкращий спосіб перенести файли з ipad на mac [рекомендований]

Якщо ви віддаєте перевагу простому способу передачі даних між iPad, iPad та Mac, як Android, ви повинні надати популярні iOS, Fonetrans Передача даних.

Фонетрани. Відмінний альтернативний інструмент iTunes, який може керувати та передавати всі часто використовувані файли iOS, включаючи повідомлення, фотографії, відео, нотатки, музику, журнали дзвінків, контакти, календарі, сафарі, електронні книги та багато іншого. Він спеціально розроблений для передачі різних даних між пристроєм iOS та комп’ютером.

 • Передача файлів з iPhone, iPad на Mac або ПК з Windows з одним клацанням миші.
 • Перемістіть дані iOS, такі як фотографії, відео, голосові повідомлення, музика, контакти, повідомлення, нотатки, електронні книги та багато іншого.
 • Керуйте файлами та перенесіть їх на iPhone, iPad або iPod Touch.
 • Підтримка всіх пристроїв iOS, таких як iPhone 12/11 / X / 8, iPad Pro / Air / Mini, всі версії iOS, включаючи iOS 15/14/13, IMAC та MacBook.

Подвійна кнопка Клацніть кнопку завантаження Mac вище, а потім дотримуйтесь інструкцій щодо безкоштовної установки та запуску з iPad до Mac.

Підключіть iPad до Mac за допомогою USB.Кабелю. Ви можете бачити, що багато часто використовуваних файлів iOS вказані в таких категоріях, як “Фотографії”, “Музика”, “Відео”, “Контакти”, “Повідомлення” та “Інше” на лівій панелі. Також є поле для інструментів, можливість запропонований вам для отримання більш корисних інструментів, таких як передача даних, резервне копіювання, реставрація, реставрація та багато іншого. Коли Mac розпізнає ваш iPad, ви побачите тут основну інформацію про цей iPad тут.

Клацніть конкретний тип даних, щоб переглянути детальні дані праворуч. Виберіть усі файли iPad, які потрібно скопіювати в Mac, а потім натисніть піктограму експорту на значок, щоб запустити передачу.

Це більше, ніж просто перенесення з iPad на Mac, це дозволяє безпосередньо керувати та редагувати різні файли на вашому пристрої iOS. Насправді це зручний спосіб резервного копіювання даних iPad на Mac.

Цей інструмент даних iOS також дозволяє легко передавати файли з iPhone на Mac. Крім того, у нього є можливість скопіювати та додати файли з Mac або ПК з Windows 10/8/7 до вашого iPhone або iPad. Якщо ви хочете перенести дані зі старого iPhone на новий iPhone, ви також можете покластися на нього.

See also  Висів ipad mini що робити. Не оновлюйте iOS (або ваші програми), якщо iPad уповільнюється

Точне використання ефіру

Ви можете поділитися екраном iPad на MacBook за допомогою AirPlay. Для цього ви повинні мати додаток Zoom для використання iPad для спільного або відображення екрана на MacBook. Це простий і простий спосіб.

 • Apple AirPlay дозволяє користувачеві транслювати або передавати зображення, відео, аудіо чи інші форми мультимедіа на інший пристрій.
 • Використовуючи AirPlay, ви можете грати вміст зі свого iPod або iPad на Apple TV або будь.Якому іншому сумісному з динамікою AirPlay або TV.
 • Airplay також допомагає транслювати або відображати екран MacBook на зустрічах із масштабуванням.
 • Це працює, коли обидва пристрої підключені до одного мережевого підключення Wi-Fi.

Зберігання кроків за допомогою AirPlay:

Дії, які повинні бути виконані для обміну екраном iPad з Mac за допомогою AirPlay,

 • Підключіть iPad та Mac до однієї мережі Wi-Fi.
 • Завантажте додаток Zoom у свій Mac.
 • Відкрийте програму та натисніть “Нова зустріч”.
 • Клацніть “Поділитися екраном”, а потім виберіть третій варіант, тобто iPhone / iPad через AirPlay та натисніть “Поділитися”.
 • Потім натисніть “Встановіть” у вікні повідомлення, запропонованого для встановлення плагіна.
 • На iPad запустіть панель відображення.
 • Тепер на своєму iPad ви побачите параметр відображення екрана.

Адаптери для iPhone та iPad з роз’ємом блискавки

Якщо ви купили новий iPhone або iPad, то тут адаптери можуть допомогти.

П’яте місце. 30.Штифт. Блискавка

підключити, ipad, macbook, iphone, macos, catalina

З переходом від старого 30-контактного роз’єму до блискавки залишаються багато периферійних пристроїв, стикувальних станцій та акустики. В останньому випадку це особливо образливо, t.До. Іноді це коштувало багато грошей. Відповідно, виникає розумне питання. Що робити з відповідною периферією? Якщо ви викинете його досить шкода, то ви можете придбати адаптер від нового стандарту до старого. Єдине: зауважте, що через адаптер новий пристрій буде вище.

Четверте місце. Подмагагнітний роз’єм

підключити, ipad, macbook, iphone, macos, catalina

На четвертому місці ми поставили цікавий третій сторонній адаптер, він.Кабель зарядки. Насправді це звичайний заряд блискавки, але зі спеціальним магнітним адаптером, як Magsafe. Зручніше поставити iPhone з ним для зарядки, а особливо. Вийміть з нього: не потрібно витягувати вилку. Легко витягнути телефон або навіть привести його до вуха і, розтягнувшись, дріт буде звільнитись. Дрібниця, але коли вас часто називають, це дуже зручно.

Третє місце. Блискавка. Цифровий AV

підключити, ipad, macbook, iphone, macos, catalina

Адаптер Digital AV адаптера Lightning підходить для вас, якщо ви хочете показати фотографію чи відео з телефону на великому екрані.

Такий адаптер має інтеграл HDMI і підтримує роздільну здатність до 1080p, t.Е. Повністю дозволяє отримати чітку та детальну картину на домашньому телевізорі.

Теоретично, бездротова трансляція через AirPlay є зручнішою, але вона не підтримується скрізь, і вам потрібно налаштувати його (так, налаштування просте, але все.Таки), тому іноді це легше в старомодному способі. Дроти. Майже будь-який телевізор має кабель HDMI (зрештою, щось зовнішнє для нього підключено в будь-якому випадку), і за допомогою цього адаптера достатньо, щоб підключити кабель з телевізора в нього-і це шапка, фотографії з відпустки або Відео про своїх дітей може бути показано родичам на великому екрані.

Друге місце. SD- або USB-адаптери

підключити, ipad, macbook, iphone, macos, catalina

Якщо ви хочете трохи розширити можливості вашого iPhone, а особливо, iPad, то USB- або SD-адаптер може бути для вас дуже корисним.

Формально, за допомогою такого адаптера, ви можете підключити камеру лише для перегляду фотографій з неї на екрані гаджета та скопіювати необхідну у фото додатку. Карти SD працюють без проблем, але флеш.Накопичувачі можуть не мати достатньої потужності. Крім того, флеш.Накопичувач або SD SIM карта працюватимуть лише в тому випадку, якщо структура папки схожа на ту, яку створює камера: DCIM100Dicam так, і самі файли повинні називатися чимось на зразок DSC або IMG_ Якщо це вас не зупиняє, то ви можете кодувати серію Kodkom H264 з такими іменами і переглянути його із зовнішньої картки, не перегнивши відеофайли всередині пристрою через iTunes. Можливо, в деяких ситуаціях це буде зручніше.

See also  Як подивитися на iPhone місце відвідування

Крім того, завдяки таким адаптерам ви можете підключити периферійні пристрої, наприклад, клавіатуру USB або навіть високоякісний мікрофон USB. За чутками, навіть Лан буде працювати. І для когось це може бути чудовою знахідкою.

Перше місце. Перехідник для навушників

підключити, ipad, macbook, iphone, macos, catalina

Звичайно, це адаптер для навушників для останніх поколінь iPhone, де немає аудіо.Роз’єму. Зрозуміло, що є й інші варіанти наприклад, тростини Bluetooth корисні для відсутності проводів, але акумулятор часто сидить у самому неповнолітньому моменті. І не так багато навушників з інтерв’ю блискавки, крім того, ви не можете використовувати їх з чим.Небудь, крім iPhone.

Загалом, починаючи з iPhone 7. Або такий адаптер, або спеціальні навушники для вашого смартфона.

Як увімкнути бікар на непідтримуваному Mac?

Також є програма iPad, яка дозволить вам перетворити свій пристрій на графічний планшет, на відміну від подібної програми для Android, Air Stylus цілком може перенести зображення з планшета на комп’ютер, і ви можете керувати силою тиску.

Де шукати Bluetooth на мак?

Перейдіть до меню Apple; Натисніть на налаштування системи; Виберіть вкладку Bluetooth; Переконайтесь, що воно увімкнено.

На Mac натисніть на значок статусу Bluetooth у рядку меню. Якщо ви не бачите значок статусу Bluetooth, виберіть меню “Apple” “Налаштування системи”, натисніть “Bluetooth” та встановіть “Показати Bluetooth у рядку меню”. Натисніть перемикач, щоб увімкнути або вимкнути Bluetooth.

Як синхронізувати iPhone через Finder

Коли ви підключите iPhone або iPad до Mac, він негайно відображатиметься в бічному меню програми Finder. Ви можете зберегти копію пристрою, оновити або відновити його.

1) Використовуючи кабель блискавки, підключіть свій iPhone, iPad або iPod Touch з iOS 13 до комп’ютера Mac з MacOS Catalina 10.П’ятнадцять.

2) Відкрийте нове вікно Finder.

3) Виберіть свій пристрій у бічному меню програми.

Якщо ви вперше підключили свій пристрій до Mac, вам потрібно буде почати довіряти йому, натиснувши кнопку у вікні Finder. Вам також потрібно натиснути кнопку на мобільному пристрої та ввести пароль.

4) Тепер виберіть вміст, який буде синхронізований, на вкладках фотографій, файлах, музиці, фільмах, серіях тощо.П.

5) Натисніть кнопку, щоб застосувати вікно у правому нижньому куті, щоб запустити процес синхронізації.

Зачекайте, поки процес завершиться, а потім від’єднайте пристрій від комп’ютера.

Перезавантажте пристрій та маршрутизатор Wi-Fi

Часто проблему з AirPlay можна вирішити шляхом звичайного перезавантаження обох пристроїв. Якщо це не допоможе, ви можете спробувати перезапустити свій маршрутизатор Wi-Fi.

Коли доступні параметри AirPlay, функція функції відображає рядок меню Mac за замовчуванням.

Якщо ви хочете почати трансляцію з Mac зі старою версією системи до іншого Mac з MacOS Montey, і функція функції не відображається, її можна додати вручну.

Коли значок AirPlay знаходиться в рядку джерельного меню джерела, ви можете легко керувати функцією.

На Macs з MacOS Catalina та попередньою версією перейдіть до “Налаштування системи” “монітори”. Тут поставте прапорець поруч із опцією “Відображення параметрів відновлення відео в рядку меню, якщо вони доступні”.

See also  Як відмовитися підписатися на iPhone

підключити, ipad, macbook, iphone, macos, catalina

На Macs з MacOS Big Sur та багато іншого, перейдіть до “Налаштування системи” “Док і рядок меню” “Повторення екрана” та увімкніть опцію “Показати в рядку меню”. Виберіть варіант “Завжди”. Пізніше опцію можна відключити.

Бездротове з’єднання. Підключіть iPhone до комп’ютера Mac без USB.Кабелю.

Якщо у вас немає USB.Кабелю для передачі файлів між вашим iPhone та Mac, що ви робите для їх підключення? Існує кілька способів підключення iPhone до Mac без кабелю. Це називається “бездротовим з’єднанням”.

Використовуйте Bluetooth для підключення iPhone до Mac

Bluetooth. Один із методів бездротового з’єднання. І iPhone, і Mac.В модулі Bluetooth. За допомогою Bluetooth ви можете налаштувати просту бездротову мережу між вашим iPhone та Mac Mac. Потім ви можете перенести файли туди і назад без кабелю або Інтернет.Обмежень.

Дотримуйтесь наступних дій, щоб підключити iPhone до Mac з Bluetooth:

Крок 1 на головному екрані iPhone натисніть “Налаштування” та натисніть “Bluetooth”.

Крок 2 Натисніть кнопку, щоб увімкнути Bluetooth.

Крок 3 на значок Bluetooth Клацніть у рядку меню в рядку меню.

підключити, ipad, macbook, iphone, macos, catalina

Крок 4 Натисніть кнопку “Увімкніть Bluetooth”, щоб увімкнути Bluetooth на своєму Mac.

Крок 5 Ваш Mac буде сканувати пристрої за допомогою підтримки Bluetooth поблизу. Після завершення сканування виберіть iPhone, який потрібно підключитися до Mac, і натисніть “Продовжити”.

підключити, ipad, macbook, iphone, macos, catalina

Крок 6 Є пароль і введіть його на свій iPhone. Тоді ваш iPhone успішно підключений до вашого Mac. Ви можете скопіювати файли між двома пристроями.

підключити, ipad, macbook, iphone, macos, catalina

Примітка. Наявна відстань підключення Bluetooth становить 100 метрів (Bluetooth 4.0). Тож не тримайте свого iPhone подалі від Mac, і передача буде кращою, якщо між пристроями немає перешкод.

Використовуйте мережу Wi-Fi для підключення iPhone до Mac

Bluetooth корисний для передачі файлів між пристроями, але швидкість передачі (24 Мбіт / с Bluetooth 4.0) може бути недостатньо високим, щоб передати великі файли. Якщо ви перебуваєте у швидкісній (100 м / с або вище) Wi-Fi Network, ми рекомендуємо використовувати Wi-Fi для підключення iPhone до комп’ютера Mac замість Bluetooth.

Коли два пристрої підписані в одній мережі Wi-Fi, ви можете використовувати програмне забезпечення, наприклад iTunes, для передачі та управління файлами на вашому iPhone або Mac Mac.

Існують різні методи підключення iPhone до Mac або підключення двох iPhone. Якщо ви дуже часто передаєте файли між пристроями iOS, ми рекомендуємо вибрати потужну програму для передачі файлів та керування ним, оскільки iTunes має занадто багато обмежень.

Хочуть перенести музику з ipod на mac? Ця стаття розповідає, як перенести музику з iPod на MacBook Pro / Air за допомогою музичної передачі Senuti та Mac iPod Music Music.

Ipad Air робить перегляд відео на ньому зручніше. Перетворіть відео в iPad Air і насолоджуйтесь задоволенням, яке воно принесло вам.

Як друкувати свої текстові повідомлення з iPhone на ПК або Mac?. Як? Прочитайте цю публікацію.