Home » Як підключити iPhone на Smart TV телевізор

Як підключити iPhone на Smart TV телевізор

Особливості

Парування відкриває додаткові функції.

 • Під час підключення до всесвітньої мережі ви можете переглядати фільми з широким дозволом на великому екрані в Інтернеті. Ви також можете насолодитися улюбленими телевізійними каналами та прямими трансляціями.
 • Синхронізація буде корисною при створенні своїх роликів та візуальних презентацій.
 • Якщо до телевізора підключено потужна система динаміків, ви можете прослухати музику та інші аудіозаписи через це.
 • Через великий екран ви можете транслювати фотографії та зображення, збережені в пам’яті телефону.

Є ряд функцій для підключення смартфонів до телевізорів з різних брендів.

Якщо ви є власником телевізійного приймача від Samsung, підключіть мобільний телефон таким чином:

Як підключити iPhone / iPad до телевізора? Без Apple TV

Фахівці перевірили кожен з варіантів і виявив, що обладнання для бренду Samsung найкраще використовувати для з’єднання DLNA. Цей параметр вважається найпростішим, зручним та ефективним.

Під час роботи з обладнанням LG ви можете використовувати будь-який з описаних вище способів.

У цьому випадку є альтернатива. Співробітники компанії розробили спеціальне додаток під назвою Smart Share.

Щоб підключитися, потрібно виконати наступне:

 • Відкрийте програму (одночасно відкриється фото вікна);
 • Знайдіть потрібний гаджет (в меню зліва) і виберіть його;
 • Тепер ви можете відтворювати файли різних форматів.

Основні шляхи

Підключення будь-якого смартфона до телевізора повинен враховувати три параметри:

Принаймні один з цих елементів повинен бути присутнім, щоб ви могли говорити про будь-який тип з’єднання. Варто також зрозуміти, що до сучасного РК-дисплея, світлодіодного або IP-екрана для полегшення, ніж стара трубка або трубчаста пристрої. Останній буде переключений лише через спеціальні адаптери (адаптери).

Найпростіший і найбільш надійний спосіб показати екран iPhone на будь-якому телевізорі. це кабельне підключення до роз’єму HDMI. З такою “підключенням” введена “проекція” iOS пристрою, вона стає доступ до:

 • Грайте в ігри з мобільного телефону,
 • Мовлення фільмів на великому екрані,
 • Переглянути валики YouTube,
 • Слухайте музику з Яндекса.Музика, ВК та інші ріжучі додатки.
 • Дивіться фотографії з внутрішньої пам’яті.

Вхід HDMI можна знайти на багатьох сучасних моніторах. Однак підключіть кабель безпосередньо не буде працювати. По-перше, немає типу шнура: “Lightning HDMI”. По-друге, вам потрібно конвертувати сигнал від iPhone до AV-сигналу, після чого ви працюєте на кабелі HDMI.

Власне, це візьме:

 • Для iPhone версії 5 і вище: корпоративний адаптер “Lightning Digital AV-адаптер”. Він продається в офіційному магазині Apple.
 • Для iPhone версії 4 і нижче: Apple 30-Pin Digital AV адаптер адаптер. Сьогодні вже важко знайти. Остання
 • Будь-який кабель типу HDMI / VGA. Головне, що його довжина достатньо з маржі для зручного перегляду. Ми рекомендуємо взяти шнур від 3 м.

Схема комутації досить проста: підключіть адаптер або адаптер до телефону. Підключіть кабель HDMI / VGA. Решта “хвіст” HDMI включає в себе телевізійний житловий роз’єм. Знайдіть джерело сигналу через кнопку “AV”, і насолоджуйтеся переглядом.

Тут ви можете поговорити, в основному, лише про переваги:

Як мінус. з’єднання через два дроти. Це не найуспішніший і зручний вирішення.

Apple TV

Цей метод передбачає придбання більш дорогого аксесуара. А саме. консоль аплет. Це коштує від 13000 до 15000, залежно від потужності пам’яті пристрою. Продаж у офіційному магазині Apple.

Для повноцінних робіт потрібно поєднати консоль та смартфон у одному мережі Wi-Fi. Обов’язкова умова: Ви повинні витримати свіжу версію IOS, інакше можуть бути конфлікти між обладнанням. Також цей метод не підходить для власників iPhone нижче 4 моделей. Переваги цієї опції маси:

 • Операція двох пристроїв в одній екосистемі Apple дає більше функцій;
 • Керуйте дією на екрані телевізора через Apple TV набагато зручніше;
 • Переглянути вміст у високій роздільній здатності до 4K;
 • Ви можете дублювати дисплей телефону на великому екрані;
 • Кон’юговані пристрої підтримують високий рівень сигналу Wi-Fi.

Як відсутність, ви можете зателефонувати за витрати на покупку цього пристрою. Однак ви не повинні забувати, що ви отримуєте не тільки “адаптер” для телевізора, але й цілий консоль для перегляду унікального вмісту.

See also  Як оновити LG Smart TV телевізор

З’єднання Wi-Fi

Спосіб бездротового зв’язку буде відповідати користувачам, у яких є сучасний телевізор з вбудованою смарт-платформою та Wi-Fi чіпом. Принцип роботи на iPhone реалізується через функцію літака. Він може бути включений у верхній завісу IOS.

Встановіть зв’язок з телевізора через Wi-Fi за двома варіантами:

 • По телефону через домашній маршрутизатор. У цьому випадку смарт-телевізор повинен також бути підключений до цієї мережі.
 • За відсутності домашньої мережі ви можете використовувати пряму функцію Wi-Fi. Однак не всі телевізійні моделі підтримують цей параметр. Для деяких вам доведеться tinker з налаштуваннями.

Розглянемо переваги цього методу зв’язку:

Найбільший мінус. це довгострокова конфігурація прямої функції Wi-Fi, якщо це необхідно. Але це потрібно зробити один раз. Крім того, метод передачі сигналу “по повітрю” не дуже надійний.

USB-кабель

Найпростіший і найнадійніший спосіб зв’язати телевізор та iOS. USB-блискавки кабелю. Схема комутації полягає в тому, щоб підключити 30-контактний роз’єм або молнії з одного боку, а також хвіст USB. з телевізора. Виберіть джерело сигналу та перегляньте зображення з телефону.

Відображення настільного зображення з iPhone на великому екрані. За допомогою мережива USB смартфон підключений як флеш-накопичувач, ви можете увімкнути відеофайли та фотографії з пам’яті телефону.

На жаль, цей варіант має багато обмежень:

 • Ви не зможете грати на великому екрані за допомогою USB Wire;
 • Переглянути фільми можливе лише в тому випадку, якщо ви їх зберегли;
 • Ви не зможете повторити екран та запустити програму на великому екрані.

Я радий (не оригінал від 100R.) Якщо ви берете оригінальний аксесуар у офіційному магазині Apple.

Google Chromecast

Префікс телевізора з Компанії Google може виконувати посередник між екраном iPhone та телевізором. Його можна придбати у вільному продажу практично у будь-якому цифровому магазині технологій.

Щоб працювати з пристроєм через iPhone, вам потрібно буде встановити програму “Google Photo”. Перемикання двох пристроїв проходить через мережу Wi-Fi. Незважаючи на позитивні відгуки про мережу про сам префікс, цей метод є дефектним, якщо ми говоримо точно про керування смартфоном під iOS. За допомогою префікса ви можете побачити лише фотографії та відео.

Аналоговий адаптер VGA

У деяких моделях телевізорів або комп’ютерних моніторів є аналоговий роз’єм VGA. Щоб підключити цей метод, вам знадобиться спеціальний адаптер типу: “Блискавка / VGA”. Адаптер продає в фірмовому магазині Apple. Для передачі відео вмісту, адаптер фактично буде потрібно, а шнур VGA. Останні часто поставляється з самою монітором.

Основним недоліком є ​​відсутність аудіосигналу. VGA кабель підтримує лише відео.

На телевізорі без дротів

Знайомтеся з цим Apple TV 4K

Що вам потрібно: Apple TV будь-яка модель

Що цікаво:

▪ На навіть Apple TV 3-го покоління підходить, що може бути дешевим, щоб знайти на вторинному ▪ Це буде дуже скоро на телевізорах, можна було б відобразити зображення з iPhone без Apple TV ▪ Нове телевізор Apple занадто багато інших додаткових Особливості

Сьогодні це єдиний нормальний спосіб показати зображення iPhone на великому екрані без дротів. Apple TV. Він з’єднується з телевізором, монітором або проектором через HDMI і може зробити зображення з пристрою iOS через літак.

Коли ви підключаєте телевізор Apple, перейдіть до “елемента керування” на своєму iPhone та виберіть телевізор, як джерело в “Повторити екран”. Зображення з’явиться на дисплеї після другого або двох.

Щоб повторити екран, у цьому випадку я використовую стародавнє Apple TV 3-й покоління. Навіть це цілком достатньо для цього, але насправді не має додаткових чіпів. саме тому Apple TV 4K знаходиться в моїх планах.

Сучасне телебачення Apple. щось. Аналог iOS на великому телевізійному екрані з додатками та іграми, а також повний доступ до Apple Music. Тут без варіантів потрібно взяти.

Підключіться до різних моделей

Слід сказати, що важливий момент буде те, що телевізор ми підключаємо iPhone: до старого або нового. Виробник телевізійного пристрою також буде важливою, оскільки кожен має певні функції. Якщо є модель бренду Samsung з Smart TV, з’єднання буде найкращим чином реалізовуватися за допомогою дзеркального литого для програмного забезпечення Samsung.

Заява виконана спеціально для цього виробника, через що зв’язок буде значно більш стабільним, а “глюки” у роботі менше, ніж при використанні альтернативних програм. Деякі функції з дротовим підключеним тут не будуть.

See also  Передача даних від одного iPhone до іншого

Якщо iPhone потрібно підключитися до телевізора LG, то зазвичай такі моделі оснащені модулем Wi-Fi, якщо смарт-телевізор. Потім підключіть їх смартфоном буде значно простіше. Для цього ви можете використовувати програмне забезпечення під назвою LG Smart Share.

Якщо вам потрібно підключитися до пристрою бренду Philips, ви можете використовувати попередньо встановлену програму під назвою AirScreen. Якщо потрібна дротова підключення, жодних тонкостей у цьому випадку не буде.

підключити, iphone, smart, телевізор

При підключенні смартфона в інші бренди телевізійних пристроїв немає спеціальних відмінностей. Якщо модель має підтримку DLNA, ви повинні просто підключити телевізор до мережі Wi-Fi та застосувати сторонні програми.

Якщо цей стандарт не підтримується пристроєм, а смартфон повинен бути підключений до телевізора, який протягом тривалого часу був випущений, ви можете використовувати HDMI або VGA дріт.

Як підключити iPhone на телевізор Samsung, щоб відобразити зображення або показати відео

Незважаючи на те, що телефона брендів Apple мають приголомшливі дисплеї, перегляньте вміст гаджета іноді зручніше на великому моніторі. Цікаво, що всі ці можливості, які хочуть показати фотографії друзів та відео з відпустки; Запустити на телевізорі мобільної гри, сторінку браузера, плівка; Провести ділову презентацію та PR.

Розглянемо рішення цієї проблеми на прикладі того, як підключити iPhone на Samsung Smart TV телевізор, використовуючи дроти без Wi-Fi та за допомогою бездротових технологій.

З’єднання з використанням Chromecast

Цей міні-префікс, якщо ви можете поставити його, виробляється компанією Google. Його завдання полягає в потік трансляції вмісту та будь-яких мультимедійних файлів. Однак, на відміну від Apple TV, має вузький діапазон можливостей.

Chromecast. це невелика “шайба” розмір трохи більше, ніж флеш-накопичувач, який підключається до телевізора через Intets HDMI.

Цей пристрій може самостійно відтворювати відео на відео-хостингу YouTube, телевізійна серія на Netflix та HBO та інший вміст у популярних сайтах різання.

Також Chromecast може запускати Google Play, яка дає користувачеві можливість завантажувати звідти додаток, оскільки Chromekaster керує операційною системою Android.

Варто також зазначити, що вміст з мобільних пристроїв Chromecast передає бездротову мережу Wi-Fi.

Щоб передавати вміст за допомогою iPhone через CROMECAST, потрібно виконати наступні кроки:

 • Встановіть на додаток додому Google Google. Зауважте, що версія операційної системи iOS1 потрібно успішно встановити цю програму.
 • Ви повинні мати обліковий запис Google, а також роз’єм HDMI на телевізорі або адаптері, а також мережа Wi-Fi, до якої сама кількість Chromecast та iPhone буде підключено. Якщо ви не знаєте, де роз’єм HDMI знаходиться на телевізорі, то прочитайте інструкції від виробника до телевізора.
 • Перейдіть до програми Google Home, встановленого на iPhone та підключиться до нього до Chromecast через мережу Wi-Fi, майте на увазі, що iPhone та Chromecast повинні бути в тій же мережі Wi-Fi.
підключити, iphone, smart, телевізор

Варто також згадати, що будь-який вміст цього пристрою не можна переглянути. Тільки YouTube, фільми Google та музика Google буде доступна.

Використовуючи цей метод з’єднання, екран iPhone не може бути дубльований на екрані телевізора, на відміну від Apple TV. Chromecast ідеально справляється з передачею фотографій та відео, але для перегляду відео та фотографій як FULL HD, ви повинні придбати платуючу версію програми.

Як підключити iPhone до Xiaomi Mi LED TV P1 телевізійних інструкцій:

Перед підключенням iPhone до Samsung, LG, Sony, Philips телевізора або інший, вам потрібно переконатися, що телевізійне обладнання підтримує стандарт літака. Це назва технології, яка використовується Apple для бездротової передачі даних між їх пристроями.

Нові моделі бренду LG та Samsung призначені для синхронізації з технікою Apple (iPhone, iPad, MacBook). У сучасних webos (LG) та Tizen (Samsung) пристроях з 2018 року за замовчуванням також зшиваються Apple TV програми.

Особливо переконайтеся, що ви можете відобразити екран телефону, ви можете ознайомитись із технічними характеристиками телевізора.

Введіть код моделі (ви можете з’ясувати у пакеті або етикетці з задньої частини корпусу) за допомогою слова “характеристики” у пошуку Яндекса або Google.

підключити, iphone, smart, телевізор

Перейдіть на будь-який сайт та через пошук (комбінація “CTRLF” на клавіатурі з комп’ютера або ноутбука), знайдіть назву функції “AirPlay”. Якщо сторінка містить посилання на функцію, пошук знайде ім’я.

See also  Що станеться з iPhones у 2020 році

Отже, існує підтримка Apple Airplay і з “iPhone” для підключення до телевізора без кабелю.

Інструкції, Як відобразити зображення iPhone на телевізійній книзі (працює для iPad):

 • Підключіть обидва пристрої до однієї точки доступу Wi-Fi (бажаного стану);
 • З фліп пальця, відкрийте завісу швидких дій;
 • Натисніть функцію “Повторити екран”;
 • iPhone сканує мережу та виявляє наявні зображення для перекладу зображення;
 • Виберіть телевізор;
 • На телевізійному телебаченні з’явиться чотиризначний код;
 • Введіть код у поле iPhone і натисніть кнопку ОК.

Після того, як екран телефону розпочне трансляцію на телебаченні в режимі реального часу. Всі дії на “iPhone” автоматично починають повторити велику діагональ.

Щоб відключити від телевізора, через опцію повтору на екрані “iPhone”, натисніть “Зупинити повторити”.

Дивитися фільми за допомогою Wi-Fi не найкращим рішенням. Бездротовий зв’язок не забезпечує максимальну якість зображення. Крім того, з’єднання “повітря” швидко розряджає телефонну батарею.

Якщо вам потрібно переглядати максимально можливу якість без затримки, трансляція за допомогою iPhone краще за допомогою з’єднання з телевізором HDMI.

Якщо телевізор без смарт-телевізора або не підтримує літак

Щоб скористатися методом передачі бездротового зв’язку, ви можете:

 • Купуйте новий телевізор, який підтримує всі сучасні функції та стандарти, включаючи літак 2;
 • Підключіть зовнішню смарт-консоль (Smart TV Box) за допомогою підключення пристроїв “Apple”.

Другий варіант буде відповідати кожному, хто хоче зробити SMART TV з звичайного телебачення. Вам доведеться вибрати між консолями на телевізорі OS Android та апарат бренду Apple TV 4K. Пріоритет надається друге рішення. Якість роботи та виконання всіх компонентів Apple TV на найвищому рівні. Але ціна дуже кусається. Коробка Apple TV лише за наявності бюджету для телевізійних консолей та любителів технологій Apple. З’єднання виконується аналогічним чином через повторення.

Відмінна альтернатива. це звичайна консоль (мультимедійний плеєр), що запускає операційну систему Android. Ви можете придбати хороший мультимедійний плеєр тричі дешевше, ніж ящик Apple TV.

Обов’язково обов’язково перевірте підтримку літака. Виявляється, підключається не тільки до iPhone, але й будь-якої техніки з підтримкою Miracast (сучасні смартфони на Android, ноутбуках, таблетках).

Це найдешевший варіант, який дозволяє підключатися через посилання Wi-Fi з будь-якими пристроями, які підтримують параметр бездротового дисплея.

Як перетворити iPhone до телевізійного пульта?

Google планує перетворити телевізор Android на підстави “розумного дому”, тому телевізори під контролем наповнюються різноманітними функціями.

Але розумний будинок повинен бути управлятися, а найзручніше зробити це за допомогою смартфона: це завжди під рукою.

Все, що і в iOS TVOS: Ваш смартфон можна керувати та відображати зображення зі смартфона на великому екрані. Навіть більше. всі налаштування телевізора доступні, якщо ви використовуєте правильну програму співпраці.

Що потрібно для цього? Смартфон, телевізор та Philips TV Remote’s Bricked App, що працює над усіма мобільними системами:

Що стосується іншого смарт-телебачення на базі телевізора Android, наш тестовий телевізор Philips 49PUS6412 достатньо для підключення до тієї ж мережі Wi-Fi, до якої буде підключено смартфон / планшет.

Відмінності між віддаленими версіями Philips не є: все написано для смартфона Philips S395, це справедливо для версії IOS. Варіант під iPad підходить на один екран більше елементів керування.

Почнемо з того, що це майже завжди можливо. Вам не потрібно мати консоль Apple TV для підключення смартфона до телевізора (хоча це зробить з’єднання більш простим). Достатньо або підходящі дроти (про них лише нижче), або будь-яка інша консоль Smart TV.

Що дасть вам таке з’єднання? Ви зможете переглядати свої улюблені фотографії та слайд-шоу на великому екрані, дивитися відео онлайн на YouTube або інші потокові послуги, відомі з рідними за допомогою відео посилання та перегляньте їх на телевізійному дисплеї. Таке з’єднання добре підходить для сімейних сайтів, коли ви хочете показати закрити фотографії з вашого недавнього відпочинку, а також для одноразових вечорів, коли я хочу подивитися онлайн-улюблені телевізійні серії в обіймах з морозивом.