Home » Як підключити irpods до iPhone через Bluetooth

Як підключити irpods до iPhone через Bluetooth

Прості способи

Є два способи підключення будь-якої бездротової гарнітури з iPhone:

Процес з’єднання повітряного повітря не займає багато часу і зводиться до простих інструкцій:

 • Щоб почати, користувач повинен включити Bluetooth. Для цього потрібно витратити свій палець на екрані нижнього вгору (у замкненому стані),
 • Значок зображення,
 • Увімкнути пристрої,
 • Airpods автоматично підключені до смартфона.

Якщо бездротові навушники не з Apple, то пристрій повинен бути підключений за допомогою налаштувань:

 • Потрібно отримати “вилки” з футляра і включати при необхідності.
 • Почекайте, поки вони не підключаться один до одного.
 • Потім по телефону перейдіть до “Налаштування” та виберіть “Bluetooth“.
 • Увімкнути Bluetooth.
 • Почніть пошук інших пристроїв.
 • Знайдіть назву гаджета у списку доступних пристроїв та почати підключення.

Після підключення гарнітури користувач може залишити налаштування та відтворення музики. Якщо пристрій був належним чином підключений, то відповідна піктограма буде у верхньому правому куті екрана. Деякі моделі передають інформацію про зарядку акумулятора.

Apple Airpods: 25 Найпоширеніші питання та відповіді про Apple бездротові навушники

Рішення Apple відмовитися від використання стандартного 5-мм звукового роз’єму в iPhone 7, викликана більшою суперечкою та цікавістю, ніж будь-яка інша пошта компанії. Частково це рішення пов’язане з наміром Apple “стимулювати” перехід до використання бездротових навушників. Нижче ми будемо обговорювати у питаннях і відповідях, які є новими “яблучними” бездротовими навушниками, а також як вони працюють.

Як підключити літак до iPhone

підключити, irpods, iphone, bluetooth

Аероходи бездротові навушники. безкомпромісне рішення для iPhone, не тільки забезпечуючи достатню кількість високоякісного звуку, але також гарантуючи найбільш комфортний досвід використання. Зазвичай зв’язок цього аксесуара до смартфона виконується в декількох простих кроках і займає не більше хвилини.

Важливий! Щоб підключити перше покоління Airpods навушники до iPhone, вона повинна бути встановлена ​​версія IOS не нижче 10, для другого. 12.2 і вище, для Airpods Pro. версія повинна бути 13.2 і новіша.

Як підключити бездротові навушники Airpods до пристрою Android

Після випуску навушників Airpods багато чомусь вирішили, що вони не можуть бути використані на пристроях не яблука. Це, звичайно, дурість: по суті, літаки навіть покращуються, але досі навушники Bluetooth. Однак у цьому випадку нам доведеться прийняти обмеження. ви не зможете використовувати Siri, але ви можете слухати і говорити.

See also  Як заряджати акумулятор телефону. Заряджання бездротового смартфона - плюси і мінуси

Щоб налаштувати навушники Airpods на Android, виконайте такі дії:

Поверніть Bluetooth на пристрої Android.

Покладіть авіапок у зарядку.

Натисніть та утримуйте кнопку «Налаштування», доки індикатор стану не загоряється.

Зробіть повітряні навушники з пристроєм, вибравши їх у списку пристроїв Bluetooth.

Контрольні жести

Управління “вухами” здійснюється за допомогою дотику сенсорної ділянки лайнера, а також команди до голосу помічника.

Одномісні, подвійні та потрійні кліки на датчику одного чи іншого лайнера є основними жестами, що використовуються на повітряних паперах різних поколінь. Щоб відповісти на дзвінок, достатньо зробити подвійне клацніть на корпусі навушників. Дії, коли датчик натискається на Airpods 2 та інші моделі лівого або правого елемента, налаштовані різними способами. Це дозволено через налаштування Bluetooth-навушників, щоб переосмислити тактильні команди.

Навушники Airpods не підключені до iPhone, iPad або Mac

Ви можете порадити взяти кілька простих кроків, які допоможуть вам правильно працювати на Airpods.

 • Переконайтеся, що ваші літаки заряджаються. Для цього помістіть навушники у справу та підключіть його до джерела живлення через USB протягом 1-2 годин.
 • На iPhone або iPad, до якого ви хочете підключитися, перевірте, чи увімкнено Bluetooth. Для цього відкрийте “елемент керування”, виконавши палець з правого верхнього кута екрана або знизу вгору на старий iPhone. Існує значок Bluetooth, який повинен бути блакитним у випадку діяльності. Перевірте також можна використовувати меню Bluetooth із застосуванням налаштувань, до яких ви намагаєтеся підключитися. Найчастіше, такі проблеми вирішуються шляхом перезавантаження пристрою.

Airpods Pro

Навушники Airpods Pro від своїх попередників відрізняються не тільки форм-фактором, дизайном та зменшенням шуму, а й декілька перероблених керування. Останній не безпосередньо пов’язаний з конфігурацією, і тому переходить до основної теми, і спочатку коротко розглянути параметри, загальні для всіх моделей.

Як і у випадку з повітряними паперами 1-го та 2-го покоління, для моделі PRO ви можете змінити назву, увімкнути “авторизацію вуха” та визначити, як працює мікрофон. автоматично або лише в одному з навушників. Крім того, аксесуар можна вимкнути від iPhone і забути, якщо виникає така потреба. Ці варіанти розглядаються більш детально в попередній частині статті.

Управління шумом

Функція скасування шуму, реалізована в аеропортах, може працювати в одному з двох режимів. “активних” або “прозорих”. Якщо використовується, а перша, а друга не потрібна, вона може бути вимкнена. Ці параметри доступні в налаштуваннях навушників, і ви можете керувати ними, натиснувши та утримуйте датчик на корпусі навушників. За замовчуванням перемикання відбувається між активним та прозорим режимом, але якщо потрібно, ви можете додати до них відключення або замінити один одного.

 • Перейдіть до параметрів Airpods Pro.
 • У “натисканні та тримаючих і тримаючи Airpods”, спочатку виберіть гарнітуру, параметри якого ви хочете змінити (ліворуч або праворуч), а потім переконайтеся, що для нього активовано керування шумом.
 • “Зменшення шуму” заблоковано зовнішнім шумом;
 • “Проникність” допускається зовнішнім шумом;
 • “Вимкнення” відключення двох попередніх режимів.
See also  Передача даних з телефону Samsung

Примітка. Якщо для правильного навушника вибирається як ліворуч, так і для правого навушника, змініть параметри, тобто доступні для режимів перемикання, буде застосовуватися до обох. Дізнайтеся, які варіанти скасування шуму використовуються, ви можете в основному розділ “Допомоги” (див. Поточний інструмент).

Пристосовуватися до вух

Airpods Pro, на відміну від своїх попередників, наділяються не тільки зовнішніми мікрофонами, а й внутрішніми. Після того, як навушники розміщені у вусі, вони роблять спеціальні вимірювання, щоб визначити щільність придатності засідку. Останній у комплекті є три пари. розміри S, M, L. Цей параметр виконується, коли до аксесуарів спочатку підключений до iPhone, але при необхідності він може бути повторно використаний, достатньо використати відповідний пункт меню.

Далі натисніть “Продовжити”, почніть перевірку та зачекайте, доки вона не буде завершена. Якщо використані насадки добре налаштовані на вуха, ви отримаєте відповідне повідомлення, після чого вікно може бути закрите (кнопка “Готово” у верхньому правому куті). В іншому випадку вам доведеться вибрати інкумуцію іншого розміру та повторити тест.

Приховані налаштування

На додаток до основних, Airpods Pro мають не очевидні, приховані налаштування, з якими ви можете точніше визначити швидкість натискання сенсорних елементів та затримку між ними, а також активувати функцію скасування шуму для однієї гарнітури. Щоб отримати доступ до цих функцій, виконайте такі дії:

Підключіть Airpods 2. Як підключити навушники з iPhone?

 • Відкрийте розділ “Налаштування” та перейдіть до розділу “Універсальний доступ”.
 • У “двигуні та мускулоскокетовому” блоці (“фізичний та двигун”) знаходять “аероходи”.
 • Натисніть швидкості (натискання швидкості). Доступні три варіанти. за замовчуванням, повільно і ще повільніше.
 • Натисніть і утримуйте тривалість (натисніть і утримуйте тривалість). Також доступні три варіанти. за замовчуванням, короткий і навіть коротший.
 • Скасування шуму з одним AirPod (“Скасування шуму з одним Airpod”). Якщо ви активуєте цей перемикач, функція скасування шуму, за умови, що вона буде включена, вона буде працювати, навіть коли тільки одна навушник знаходиться в вусі.

Особливості з’єднання

Навушники з навушниками, Bluetooth Вставки Airpods Pro та інші бездротові навушники Apple можуть бути підключені до будь-якого телефону. Але не всі моделі iPhone зможуть повністю працювати з гарнітурою.

Важливий. Щоб використовувати всі функції аксесуарів Bluetooth, потрібно встановити на iPhone версію операційної системи iOS 10 і вище. iPhone 4 і старше покоління гаджетів з Bluetooth. Навушники несумісні.

Сумісні пристрої Apple IPhone, iPodes, iPads, що працюють у робочому середовищі, не нижче iOS 10
MacBooks від версій MacOS OS від Sierra і вище
“Apple” Smart Watch з Watchos 3-1 збірка і вище
See also  Що означає глобальну версію телефону Xiaomi

Після синхронізації пристроїв, описаних вище, ви можете вставити вставки в вуха і насолоджуватися слухати. Щоб призупинити звук, достатньо видалити один навушник з вуха.

Apple бездротовий аксесуар може бути підключений до пристроїв Apple, Android. смартфони, комп’ютерні та сучасні телевізійні приймачі, оснащені модулем Bluetooth або через розумну консоль. Замовлення підключення Далі:

 • Увімкнути функцію Bluetooth на пристрої;
 • Вставте вставки у відкритому випадку і натисніть кнопку на кнопку корпусу;
 • Зачекайте, поки пристрої визначають один одного, а на екрані з’являться аероходи;
 • Підключіться, натиснувши відповідну кнопку.

Замовлення підключення до іншого iPhone

Іноді існує потреба синхронізувати ваш бездротовий аксесуар з другом або колегою “Apple”. Спроба включити синхронізацію призведе до появи повідомлення “Не ваш аероплав”. Щоб підключити лайнери до іншого смартфона:

 • Помістіть “вуха” у випадку заряджання, залишаючи кришку відкритим.
 • Натисніть і утримуйте кнопку у випадку випадку, коли індикатор не буде флеш-білий.
 • Незабаром з’являється знайома анімаційна картина на екрані за допомогою кнопки “Connect”.
 • Виконати необхідну дію. Щоб завершити синхронізацію, натисніть кнопку “Готово”.

Підключення до двох різних пристроїв одночасно

Підключені до одного пристрою “Apple”, ви не можете вимкнути, налаштувати роботу з іншим пристроєм. Одночасний аксесуар синхронізації можливий з iPhone та iPad. Ви можете кон’югати з смартфоном “вуха” одночасно підключатися до Apple TV.

До Airpods Пам’ятайте 2 пристрої, потрібно виконати наступні кроки:

 • Проведіть стандартну процедуру для підключення навушників з одним пристроєм.
 • Помістіть один лайнер назад у корпус, а другий “вухо” синхронізується з іншим гаджетом.

Після цих маніпуляцій навушники можуть бути використані як з одним, так і з іншим пристроєм.

Як підключити літак до iPhone

Перш за все, нам потрібен iPhone з iOS версії 10 або більше. Підключення бездротових навушників відбувається через з’єднання Bluetooth, тому вам потрібно переконатися, що iPhone увімкнено Bluetooth.

Далі, фірмова магія Apple набирає чинності, ви відкриваєте повітряну кришку, розмістивши його поруч із iPhone, і це все! Навушники відображатимуться на екрані iPhone з гарною заставкою анімації. Вам потрібно буде натиснути кнопку Підключення. Після цього ви можете насолоджуватися чудовим звуком під час відтворення музики з вашого iPhone. Той самий спосіб з’єднання виникає, коли з’єднано iPad або iPod touch.