Home » Як підключити як бездротові навушники

Як підключити як бездротові навушники

Як синхронізувати ліворуч і праві пристрої між собою

Проблема зброї найчастіше відбувається серед власників, які не читали інструкції. Їхні спроби з’єднати пристрій безпосередньо до гаджета. У цьому випадку виникає проблема, описана нами. Вихід з ситуації буде повним скиданням навушників (до заводу). Для цього крок за кроком

  Якщо ви підключили навушники до телефону раніше, то у списку кон’югатних пристроїв знайдіть їх та виберіть “Забути пристрій”.

Підключення навушників до телефону

Автоматичне з’єднання

Видалити обидва Mi Earbuds Basic 2 Навушники з заряду для заряджання одночасно і зачекайте, поки навушники автоматично активовані. Індикатор стає білим, а потім поперемінно блимає білий і червоний, що означає, що вкладиші з’єднуються один з одним. Коли індикатор ліворуч / правого лайнера повільно блимає, будь ласка, увімкніть функцію Bluetooth на своєму пристрої та шукайте MI TRUE Wireless EBS BASIC 2 для підключення.

Як тільки ваш пристрій та навушники успішно підключені, навушники будуть автоматично підключені до попередньо кон’югованого пристрою (Bluetooth увімкнено), коли вони будуть включені.

Airdots Redmi працюють окремо. синхронізація навушників

ПРИМІТКА. Якщо ви не зможете парувати з навушниками, поверніть їх у справу та повторіть попередні кроки.

Купівля MI TRUE Wireless Enbuds Basic 2 також зацікавлені

Найкращі бездротові камери (переваги, де можна купити, характеристики). Перегляд: Top 17 Smart CCTV камери. Переваги Де купити.

Інструкція з роботи з Xiaomi MI TRUE Wireless Enbubuds Basic

Ця нова марка бездротової гарнітури з Xaomi увійшла до ринку електриків навесні цього року (2019 р.). Наявність Bluetooth дозволяє синхронізувати пристрій з мобільним телефоном. Щоб підключити пристрій, потрібно реалізувати деякі дії. Для цього цей посібник Xiaomi MI TRUE Wireless Enbubuds Basic написано.

підключити, бездротові, навушники

Навушники на продаж покриті спеціальним фільмом. Перш ніж використовувати їх, захисне покриття повинно бути видалено. Потім гаджет повинен бути розміщений у док-станції, щоб заряджати його батарею. Хоча відбувається наповнення акумулятора, індикатор червоний. Коли він гойдається на білому, пристрій готовий до роботи. Тепер ви можете отримати навушники з корпусу. Через пару секунд вони активуються. Лівий пристрій автоматично з’єднується з правом, що підтверджується білим свіченням.

See also  Як підключити Bluetooth до комп'ютера. Що слід розглядати при виборі адаптера Bluetooth на ПК?

Наступним кроком є ​​активація програми Bluetooth на своєму мобільному телефоні та пошуку доступних гаджетів. У списку їх списку знайдіть Mi True Wireless EBS Basic_r та натисніть значок, тим самим підтверджуючи операцію інтеейсу. Як наслідок, відбувається обмін контактами підключених пристроїв. Далі меню покаже дані про стан гарнітури та ступінь заряджання його акумулятора. Тепер гарнітура повністю готова до роботи. У майбутньому гаджет буде підключатися автоматично, за умови, що Bluetooth увімкнено на смартфоні.

Як підключити бездротові навушники Xiaomi до телефону

Автоматичне з’єднання

Видалити обидва Mi Earbuds Basic 2 Навушники з заряду для заряджання одночасно і зачекайте, поки навушники автоматично активовані. Індикатор стає білим, а потім поперемінно блимає білий і червоний, що означає, що вкладиші з’єднуються один з одним. Коли індикатор ліворуч / правого лайнера повільно блимає, будь ласка, увімкніть функцію Bluetooth на своєму пристрої та шукайте MI TRUE Wireless EBS BASIC 2 для підключення.

Як тільки ваш пристрій та навушники успішно підключені, навушники будуть автоматично підключені до попередньо кон’югованого пристрою (Bluetooth увімкнено), коли вони будуть включені.

ПРИМІТКА. Якщо ви не зможете парувати з навушниками, поверніть їх у справу та повторіть попередні кроки.

Перемикач між одним і двома навушниками

Коли обидва MI TRUE Wireless Earbuds Basic 2 навушники успішно підключені, вони знаходяться в режимі подвійного навушника. Покладіть одну з навушників на кришку заряду та закрийте її кришку, інший навушник автоматично перейде до використання одного навушника. Видаліть навушники від заряду заряджання, режим двох навушників автоматично відновить знову.

Як підключити навушники на смартфон

Перед підключенням Redmi повітряних точок до телефону встановіть їх для заряджання. Покладіть навушники у повний випадок і підключіть його до мережі. Якщо індикатор опікується червоним, то аксесуар заряджається. Як тільки світлодіод на випадок стає білим, пристрій буде готовий до роботи. Після цього зніміть навушники з справи і чекайте їх синхронізувати їх. Це буде підтверджено миготливий білий індикатор.

Перший метод

 • Зніміть навушники з справи;
 • Перейдіть до налаштувань смартфона Xiaomi та активуйте Bluetooth (ви можете увімкнути його на панелі керування, зробивши екран Swipe);
 • На сторінці з’єднань виберіть “Оновити”, щоб пристрій знаходить навушники для підключення;
 • Після оновлення MI TRUE Wireless з’явиться на дисплеї, натисніть на неї та підтвердьте з’єднання;
 • Тепер у меню ви побачите статус навушників, а також рівень заряду акумулятора. Вони будуть відображатися у списку підключених пристроїв.
See also  Які програми знаходяться на комп'ютері.

Зверніть увагу! Нічого на навушниках вам не потрібно натискати. Активація та відключення пристрою працюють шляхом відкриття та закриття корпусу.

Другий шлях

Xiaomi не обмежувався одним способом підключення, тому вони придумали інший алгоритм. Це буде корисно, якщо перша інструкція не допомагає.

 • Відкрийте кришку корпусу та зніміть від нього навушники.
 • На обох лайлях шукає сенсорні панелі. Вони будуть флеш-червоні та білі квіти.
 • Як тільки відбудеться блимати два кольори, поверніть навушники у корпус.
 • Зніміть навушники з корпусу. Потрібно блимати, частота якої зменшиться за допомогою правого навушника.
 • Тепер підключіть навушники на смартфон через Bluetooth.

Якщо вам не вдалося підключити навушники Bluetooth, дотримуйтесь інструкцій нижче.

Зарядний пристрій

Гаджет не зможе працювати, якщо це не стягується, тому перед використанням помістіть його в корпус акумулятора. Якщо індикатор горить червоним світлом, Redmi AirDots заряд, якщо білий. вони готові до роботи.

Зніміть гарнітуру з футляра і почекайте пару секунд. вкладиші повинні бути синхронізовані один з одним. Коли ліва ловить правильний сигнал, синхронізація завершена, про що свідчить індикатор, який буде спалахувати білий.

Кожна з наголовних лайнерів оснащена сенсорною панеллю. Він знаходиться на вулиці та допомагає диск відтворення, налаштування та мультимедіа.

Щоб синхронізувати навушники Xiaomi AyDOTC та смартфон, виконайте такі дії:

 • Торкніться сенсорних панелей на вкладиші і утримуйте пальці до появи фіолетового блимання. Таким чином, налаштування скидається.
 • Розмістити їх у випадку взаємної синхронізації, і відразу ж поверніться. У той же час, праворуч буде Flash Pale Purple Color.
 • На смартфоні запустіть пошук пристроїв у менеджера Bluetooth.
 • Знайдіть правильний лайнер у списку, він позначається як Mi Airdits basic_r. Синхронізація зліва відбувається автоматично.

Якщо все це зроблено правильно, гарнітура буде працювати в звичайному режимі.

Чому, коли підключені до телефонних навушників не збігаються

Оскільки Xiaomi має функцію використання бездротових навушників окремо в моно режимі, такий режим підходить для дзвінків або просто слухати музику та спілкуватися, в деяких випадках під час синхронізації з телефоном вони працюють як дві окремі гарнітури, не відповідають один одному Завдяки цьому не можна виявити другий навушник.

Він все ще трапляється, коли другий навушник зайшов занадто пізно з справи, і перша вже активує роботу одного режиму. У цьому випадку ви можете включити рабську гарнітуру, але його робота також буде твердою, яка може забезпечити матеріальні незручності. Результат такого з’єднання буде сильна відстань звуку.

See also  Як підключити Honor 5 браслет до телефону

Щоб усунути цю проблему та синхронізувати бездротові навушники один з одним, достатньо для скидання, описаного вище.

Іншою причиною відстані. це неправильний порядок підключення до смартфона AirDots Xiaomi, коли лівий навушники починає працювати в окремому режимі замість права.

Таке, здається, що незначна дія може призвести до dzinchron. Але якщо в цей момент, щоб отримати решту, то в списку буде відображено.

Підключення бездротових навушників Xiaomi до iPhone

Китайський бренд Xiaomi став добре відомий у всьому світі через його якісні та доступні смартфони. На додаток до цього зараз під цією маркою, доступні не менш якісні аксесуари. розумні годинники, фітнес-браслети, дротові та бездротові навушники.

Бездротові ділянки від Сяомі надзвичайно популярні. Вони є стильними, досить простими та надійними при використанні пристрою. Будь-яка з моделей, незалежно від того, що Redmi Airdots, Airdots Pro, Airdots Pro 2 і T. Р., може стати гідною заміною для більш дорогих навушників, таких як цей тип. Наприклад, функціональність Xiaomi Pro можна порівняти з такими Apple Airpods.

“Pro” відрізняються привабливим дизайном, відмінним звуком, довгостроковим терміном роботи акумулятора та наявністю активної функції зменшення шуму (ANC). Значення ANC полягає в тому, що навколишній шум стає мовчим, і користувач може повністю зануритися у світ музики або зосередити увагу на телефонних розмовах. Ще однією величезною перевагою недорогих літаків Airdots Pro навушники IPX4 стандартний водонепроникний та просунутий сенсорний контроль. Враховуючи наявну ціну та вражаючі специфікації, багато власників iPhone замість Airpods вибирають для себе “Ayderots”.

Щоб успішно з’єднати гарнітуру Xiaomi до iPhone, необхідно знати, що він підтримує версію Bluetooth не нижче 4.2. Тобто, пару буде можливим з моделями iPhone та iPad, які вийшли в 2014-2015 роках. Підходить щонайменше iPhone 6, iPhone 6 плюс і вище, а також iPad Pro, iPad Air 2, iPad Mini 4 та новітні таблетки. Якщо у вас є iPhone 5S, то “вуха” з “Xiaomi” не підходять для нього.