Home » Як підключити комп’ютер до маршрутизатора через кабель

Як підключити комп’ютер до маршрутизатора через кабель

Як підключити маршрутизатор до комп’ютера

Як підключити маршрутизатор до Інтернету через DHCP?

Перше налаштування, яке ми будемо розрізняти. це конфігурація сервера DHCP. Якщо раніше комп’ютер був один, і він отримав IP-адресу від постачальника, то ми можемо забрати багато комп’ютерів та гаджетів до маршрутизатора. І це означає, що це маршрутизатор замість комп’ютера буде спілкуватися з обладнанням постачальника. І вже в межах нашої домашньої мережі між цими пристроями, він призначить внутрішню IP-адресу на кожен компютер, ноутбук, телефон, телевізор та все інше.

  Після підключення до джерела живлення, перш за все, вам потрібно налаштувати маршрутизатор для підключення до комп’ютера. Для цього, вставте інтернет-кабель у слоті WAN на пристрої. І інший кабель, з двома вилками, який, швидше за все, прикріплений до пристрою, підключіть один кінець до картки комп’ютерної мережі. Де раніше був онлайн кабель. Інше в будь-якому з LAN1, LAN2, LAN3 або LAN4 маршрутизатора.

підключити, комп, ютер, маршрутизатора

Я також хочу відзначити, що підключення маршрутизатора до мережі краще через безперебійне джерело живлення. У мене був неприємний досвід, коли хороший пристрій від NetGear був трахнув через стрибок напруги в мережі. Він тільки почав транслювати Wi-Fi не на 100, а 2 метри. Звичайно, я повинен був купити новий.

У Windows 7: Початкова панель керування мережею та центром керування мережею Інтернету та обмін параметрами управління мережею Зміна параметрів адаптера.

Далі, з загального списку типів, ми знаходимо та двічі клацніть у мітку, щоб підключити через локальну мережеву версію Інтернет-версії TCP / IP V V.4

На скріншоті я переходжу до налаштувань бездротового зв’язку, але у вас ще немає, і оскільки ми підключили компютер з кабелем маршрутизатора, то вам потрібно вибрати місцевий елемент підключення до мережі:

Прямий відкриття доступу

Розподіл Інтернету з прямим зв’язком між двома комп’ютерами (наприклад, через телефонний модем або мережевий кабель), може бути виконаний Windows. Основний метод залишається майже незмінним, починаючи від Windows NT та закінчуючи “дюжином”.

  Натисніть комбінацію ключа WinR на головному комп’ютері. У з’явився рядок, введіть команду “NCPA.CPL “, який відкриє меню з’єднань.

Натисніть клавішу “WinR”, введіть “NCPA”.CPL “і натисніть” OK “

Клацніть правою кнопкою миші на підключенні до Інтернету

У розділі “Додатково” поставте галочку у зв’язку з підключенням

Примітка! Неможливо вибрати кілька мереж. це створює помилки в маршруті, бо така ситуація доведеться використовувати тип “моста”.

See also  Як ставити музику на meizu. Що робити, якщо тихого звуку в навушниках

Якщо все було зроблено правильно, напис “відкритий” з’явиться поруч із підключенням.

Провайдери

На сьогоднішній день існує сотні постачальників, які надають службу виділеного інтернет-каналу для будинку. Кожен регіон має як його місцеві постачальники, так і національні, наприклад, Beeline, TTK та інші.

Вибравши Інтернет-провайдер, насамперед, я рекомендую оцінити якість відгуків, наданих відгуками та рейтингом у вашому регіоні. Не менш важливий фактор. це тарифні плани, які значно відрізняються між операторами та залежать від швидкості каналу та додаткових послуг.

Типи підключення

Більшість інтернет-провайдерів встановлюються для абонента до кабельного кабелю 5-го квартиру або Ethernet, що дозволяє передавати дані зі швидкістю до 100 Мбіт / с. Якщо потрібна більш висока швидкість, з’єднання повинно здійснюватися кабелем гігабіт, і це може бути скручена пара, а також волоконно-оптична оптика. Не вдаючись до технічних деталей, я відзначу важливу точку. Якщо у першому випадку постачальник утримує кабель категорій UTP-5 у квартирі, ви можете підключити його безпосередньо до ПК або ноутбука та отримати доступ до Інтернету, а потім у другій версії, використовуючи технологію Pon, інженер-провайдера встановить додатковий пристрій у вашому домі. конвертер, який може бути незалежним або поєднаним з маршрутизатором.

Встановлення абонентського маршрутизатора здійснюється за домовленістю з постачальником, оператор може поставити своє обладнання, але в більшості випадків ви маєте право вибирати маршрутизатор самостійно. Монтажні роботи та з’єднання Багато операторів зв’язку є вільними.

Підсумовуючи, щоб вибрати постачальника та тарифний план:

 • Визначити оператора, що забезпечує високоякісний Інтернет на кабелі у вашому регіоні;
 • Виберіть швидкість з’єднання (500, 200, 100, 50 Мбіт / с) та необхідність додаткового. такі послуги, як цифрове телебачення та інші.

Контракт з постачальником каналів

Після того, як постачальник був обраний, необхідно укласти угоду з ним за надання послуг, для яких зверніться до абонентської служби відповідного оператора та подати заявку на підключення.

Перед тим, як підписати контракт, уважно прочитайте всі предмети, чи вони влаштовують вас у певній ситуації. Наприклад, трапляється, що при закритті договору на певну дату (як правило, 1 рік з дати зв’язку), оператор зобов’язується, щоб абонент платити певну суму щомісяця до закінчення терміну дії цього терміну. Так ретельно вивчайте всі умови і не погоджуюсь, якщо вони не підходять для вас.

Після укладання договору збережіть його номер та технічну підтримку для зв’язку у випадку аварій.

Як підключити Wi-Fi маршрутизатор за допомогою дроту?

Не забувайте, що можна підключити Wi-Fi маршрутизатор до комп’ютера (ПК) через кабель. дротовий зв’язок менш сприйнятливий до стрибків швидкості. Це вимагатиме зачарований кабель. його довжини повинні бути достатньо для підключення маршрутизатора та ПК. Щоб підключити, вам знадобиться:

 • Увімкніть маршрутизатор у розетку та підключіть кабель постачальника до спеціального порту маршрутизатора. він відрізняється від різного кольору або окремого місця.
 • Зв’яжіться з мережевим кабельним маршрутизатором та комп‘ютером.
 • Потім потрібно налаштувати Інтернет. Найчастіше спеціаліст з постачальника займається цим, коли Інтернет спочатку підключений, якщо користувач змушений зробити це самостійно, то параметри можуть бути консолідовані до служби технічної підтримки.
See also  Як підключити Bluetooth до комп'ютера. Що слід розглядати при виборі адаптера Bluetooth на ПК?

Для Windows 8 і 10

Просто підключіть кабель до ноутбука, щоб з’явитися Інтернет, недостатньо. Ви повинні виконати кілька операцій, щоб “активувати” вашу мережеву картку та встановити повідомлення в Інтернеті.

Це основна частина роботи. У більшості випадків Інтернет зароблятиме після виконання цих маніпуляцій. Щоб підключити або вимкнути з’єднання, вам доведеться натиснути на піктограму точці доступу до Інтернету в меню нижнього права (де дата та час, де). У вікні, що йде, потрібно буде вибрати назву вашого з’єднання (ви вказали його, коли налаштування) та натисніть на нього.

Якщо ви зберегли логін та пароль, то вони будуть замінені автоматично. Якщо ні. це буде потрібно вводити їх кожного разу.

Windows 7 і молодше

Щоб ініціалізувати підключення до Інтернету в цих версіях операційної системи, спочатку потрібно налаштувати вашу мережеву картку. Вам потрібно виконати такі дії:

  Перейдіть до меню “Пуск” у основних параметрах. Натисніть “Мережа та Інтернет”.

Виберіть місцеве підключення до Інтернету та відкрийте “Властивості”

Виберіть параметр, щоб автоматично отримувати IP-адресу

На цьому налаштуванні мережевої картки буде завершено. Тепер вам потрібно налаштувати безпосередньо підключення до Інтернету. Для цього повторно ввійти до “Центру керування мережею” та діяти так:

 • Клацніть на меню «Настройки налаштувань в Інтернеті».
 • Виберіть посилання “Підключення до Інтернету”, слідувати за “високошвидкісним” (у деяких версіях операційної системи, залежно від складання, потрібний тип з’єднання може бути названий PPPOE або “DSL / CABLE”).
 • Вкажіть своє ім’я користувача та пароль, виданий постачальником.
 • Назвіть з’єднання, щоб не плутати з іншими.
 • Натисніть “Connect”.

Тепер, щоб дозволити та встановити зв’язок з світовою мережею в розділі “Мережеві підключення”, достатньо натиснути назву вашого з’єднання.

Для більш зручного доступу до Інтернету ви можете створити етикетку.

Через мережний кабель

Для “чайників”, як підключити маршрутизатор до комп’ютера через мережевий кабель. завдання нелегко, але, щоб бути чесним, і багато досвідчених користувачів не будуть легко це зробити. Цей спосіб з’єднання використовувався єдиним можливим, і тепер застосовується виключно для стаціонарного ПК. Зберігайте алгоритм дій:

 • Прикріпіть синій кабель, що належить до постачальника в синій роз’єм, позначений написом WAN;
 • Жовтий дріт підключить жовтий порт локальної мережі (на декількох з них) та порту Ethernet;
 • Підключіть джерело живлення з дротом і прикріпіть її за допомогою вилки в розетку;
 • Натисніть кнопку живлення на панелі;
 • Блимаючи індикатори прапора про те, що ви зробили все правильно.

Схема підключення до комп‘ютера за допомогою кабелю:

Тепер ви обов’язково підключите маршрутизатор Wi-Fi до комп’ютера через кабель! Наступним кроком є ​​доступ до Інтернету Integes:

See also  Як встановити програму на Android. Встановлення додатків за допомогою Android Market

Ви можете знайти дані для доступу до меню на наклейці інформації з зворотної сторони маршрутизатора.

Ви впоралися з завданням: ви можете підключити комп’ютер (ПК) до Інтернету через кабельний маршрутизатор, вітаю! Давайте розглянемо переваги цього методу:

Давайте обговоримо, як підключити Wi-Fi маршрутизатор до комп‘ютера через Wi-Fi, що робити.

Що потрібно підключити Wi-Fi на вашому комп’ютері вбудовані інструменти?

Якщо, в моїй пораді, брендова заявка була вирішена не використовувати, а потім підключіть компютер до маршрутизатора Wi-Fi за допомогою вбудованої програми. Коли пристрій встановлено та у робочому стані на нижній панелі Windows 10, ми зможемо побачити значок бездротових з’єднань.

Натисніть на цю піктограму, щоб відкрити бічну панель, яка відображатиме список усіх мереж, доступних для підключення.

  Виберіть один з них, з якого ви знаєте пароль або який не виявляється і натисніть, щоб підключитися

Особливості дротового з’єднання

Більшість проблем виникають при підключенні через бездротову мережу. Кабельне з’єднання не повинно викликати жодних проблем. Яка ваша важка річ, вам просто потрібно підключити кабель до маршрутизатора, потім на ПК, і все готово.

Необхідно: маршрутизатор з роз’ємом LAN (це жовтий), мережевий кабель (поставляється з перемикачем), ПК з мережевою карткою (зазвичай вбудована в материнську плату) або ноутбук з роз’ємом RJ-45.

 • Візьміть мережевий кабель.
 • Підключіть один кінець до жовтого (LAN) роз’єму на перемиканні. Немає різниці, в якій з чотирьох роз’ємів підключайте кабель.
 • Протилежний кінець повинен бути підключений до ПК, потрібна розетка не знайдена на системному блоці не буде працею.
 • Коли підключений мережевий канал, один з чотирьох світлодіодів повинен обертатися на вимикач, що вказує на наявність зв’язку з роз’ємом LAN.
 • Тепер вам потрібно подивитися на екран ПК. Якщо дошка попередження (нижче, праворуч) показує стан зв’язку, це означає, що все в порядку. Інтернет зараз працює.

Підключення маршрутизатора до комп’ютера або ноутбука за допомогою інструкції з мережевого кабелю для чайників

У цьому невеликому покроковому інструкції для чайників, я покажу, як підключити маршрутизатор до комп’ютера за допомогою кабелю живлення. Якщо ми говоримо про ноутбук, він повинен мати Ethernet-порт. Якщо це не так, ви можете зробити з’єднання через Wi-Fi. У майбутньому існує два способи налаштування маршрутизатора через веб-панелі керування Web або за допомогою програми CD. Я буду розбирати з’єднання маршрутизаторів через мережевий дріт, використовуючи приклад TP-Link TL-WR740N та TL-WR741ND, але цей посібник підходить для будь-якої моделі.