Home » Як підключити LG Saunbar до комп’ютера. Основні зв’язки

Як підключити LG Saunbar до комп’ютера. Основні зв’язки

Soundbar: Як підключитися до телевізора та комп’ютера

На сьогоднішній день вибір акустичних систем, які можуть бути підключені до телевізора або системного блоку, є просто величезними. Це 2.1/4.1/8.1 стовпці, де сабвуфер та стандартні стерео-динаміки несуть відповідальність за надання з низькими візуальними частотами, а популярність SoundBara. Останній може бути не тільки придбаний у готовій формі, а й збирати свої власні руки. Давайте подивимося, чому SoundBar для вашого комп’ютера буде гарним рішенням, і в той же час ми дізнаємося, як підключити його до системного блоку.

Під час підключення пристроїв ви повинні звернути увагу на такі нюанси:

 • У більшості випадків процес підключення звукової панелі до телевізора, комп‘ютер здійснюється без будь-яких важких. Але іноді користувачі стикаються з таким неприємним, як погана якість у розетках. Точка до цього нюансу буде гул, який походить від динаміків. Це пояснюється неможливістю високоякісного звукового сигналу через погану вилку підходить до внутрішньої сторони гнізда.
 • Ще одна незручність, яка може статися при підключенні звукової панелі. Це порушення послідовності в процесі з’єднувальних дротів, наприклад, зеленого рожевого кольору. Часто це виникає або через неуважність, або з поспіхом. Тут не буде неприємних сигналів, навпаки, пристрій буде “мовчати”. Щоб виправити цю ситуацію, потрібно подвоїти, чи відповідають дроти з кольорів, це добре підключення в гнізді.
 • Як правило, підключено до телевізора або комп‘ютера звукової панелі, вона здатна нормально функціонувати протягом досить тривалого часу. Але у випадку збоїв у операційній системі звук зникає. Щоб відновити роботу звукової панелі, потрібно перезавантажити систему. Завдяки цьому прийом, можна буде розкрити, якщо є причина в апаратному забезпеченні, чи ні.
 • Звук також може зникнути, коли електрика вимкнена. Щоб перезавантажити систему з робочими параметрами, спочатку потрібно вимкнути його, а потім увімкнути через деякий час (5-10 хвилин).

Різновиди обладнання

Незважаючи на те, що звукові барки з’явилися відносно нещодавно, асортимент таких систем величезний. Він пропонується різними виробниками в різних конструкціях. Є більше бюджетних, розширених та преміальних моделей.

Soundbar відрізняється компактним польотом. Це дозволяє вам помістити його без проблем на телевізорі з телевізором, просто покладіть на підлогу або висять на стіні.

Обладнання можна розділити на 2 категорії:

  Активні звукові бари. Найпопулярніший аналог для акустичних систем домашнього кінотеатру. Такі звукові панелі використовуються як незалежні аудіосистеми. Для підключення достатньо, щоб підключити виходи телевізора та панелей, і все зроблено.

підключити, saunbar, комп, ютера, основні

Об’єктивно, це перший варіант, який вважається більш кращим.

Перш ніж визначити, як найкраще підключити придбану звукову панель до телевізора, ви повинні зрозуміти, з яким пристроєм займається користувач.

Можна виділити кілька основних сортів звукових панелей:

 • Моноколон. Він має вбудований сабвуфер. Різноманітні активні звукові панелі. Відрізняється компактними розмірами та доступною ціною. Є лише найосновніші функції, які дозволяють використовувати моноколон як акустичну телевізійну систему. Монокони без проблем підключаються до телевізора, комп’ютерів, ноутбуків, смартфонів тощо.
See also  Meizu m3 скидання до заводських налаштувань

Підключення та конфігурація звукової панелі LG у 2021 році

підключити, saunbar, комп, ютера, основні

Що з цього різноманіття вибрати, кожен покупець повинен самостійно вирішувати. Купівля SoundBar не є бюджетом, але інвестиції повністю виправдовують себе. Вона залишається лише для виконання з’єднання.

Перший метод

Для синхронізації телевізора та портативної колони з Samsung TV:

 • Активувати Bluetooth у стовпчику, натиснувши спеціальну кнопку з зображенням параметра;
 • Увімкніть телевізор та відкрийте свої параметри;
 • Знайдіть опцію Bluetooth;
 • Активувати його та запустіть пошук пристроїв, натиснувши кнопку відтворення;
 • Виберіть назву стовпця та чекайте завершення кон’югації.

На телевізорах LG процедура трохи відрізняється:

 • Відкрийте “звук” у налаштуваннях;
 • Натисніть на лінію “Синхронізація звуку LG (Wireless)”;
 • Введіть меню Bluetooth
 • Запустіть “Пошук” та натисніть кнопку ОК “.

Як підключитися до комп’ютера

Підключення звукової панелі до компютера дуже простий. Для цього знайдіть на задній панелі системного блоку (або бічної панелі ноутбука) необхідний розетка. Він має три входи: два для стовпців та сабвуфера, а третій, для мікрофона (однак, нам це не потрібно). Для того, щоб власник заплутати входи, існує стилізований образ пристрою над кожним гніздом, який повинен бути підключений до цього гнізда.

Провід мають відповідні кольори. Як правило, більшість виробників материнської плати дотримуються однієї кольорової палітри: це рожевий, зелений, і синій кольори. Вилка пофарбована в колір гнізда, щоб спростити з’єднання.

Далі він залишається боротися з їжею. Підключіть його уважно, бажано, щоб у цей момент сам пристрій відключається. Коли підключено вилок живлення, натисніть відповідну кнопку на панелі керування звуковою панеллю, а пристрій увімкнеться.

Якщо є додаткова звукова карта на системному блоці (або ноутбук), підключіть зелений та рожевий дріт, він забезпечить кращий процес обробки звукового сигналу. Є так звані “зовнішні” (або віддалені) звукові картки, але принцип зв’язку в них залишається незмінним: два гнізда та два вилки. В інших випадках може вимагати адаптер, але він зазвичай поставляється з пристроєм.

Після включення потужності панель звуку готова до використання практично негайно. Колонка Bass може вимагати натискання кнопки іншої потужності, розташованої на панелі керування. Після натискання на пошук пристроїв та їх синхронізація відбувається автоматично. Користувач може налаштувати лише об’єм та інші параметри еквалайзера.

підключити, saunbar, комп, ютера, основні
підключити, saunbar, комп, ютера, основні

Як підключити динаміки з домашнього кінотеатру до комп’ютера?

підключити, saunbar, комп, ютера, основні

Комп’ютер є найбільш використаним сучасними технологіями сьогодні. За допомогою цього ми дивимося фільми, слухайте музику та відтворюйте комп’ютерні відеоігри. Всі ці класи вимагають пристроїв виведення звуку. Але чи звучать ваші динаміки, як я хотів би? Часто я хочу кращу якість, ніж на даний момент.

Чому б не спробувати підключитися до персональної комп’ютерної аудіосистеми 5.1, який складається з цілого комплексу стерео-динаміків? Називається така система. Домашній кінотеатр. Саме він допомагає досягти бажаного реалізму звуку, який кожен користувач так любить.

Як підключити динаміки з домашнього кінотеатру до комп’ютера? Давайте зможемо зрозуміти.

Колони з домашнього кінотеатру

Найбільш поширеною акустичною системою домашнього кінотеатру включає принаймні п’ять стовпців та один сабвуфер. Виходи динаміків прямо відрізняються від тих роз’ємів, які обладнані звуковою карткою персонального комп’ютера.

See also  Як підключити дротовий Інтернет до комп'ютера. Вибір інтернет-провайдера

Чи можна якось інформувати “домашнє театр і підключити весь цей бізнес прямо до ноутбука або стаціонарного комп’ютера? Безсумнівно! Для цього потрібно ознайомитись з кількома етапами підключення та налаштувань.

Dvd-плеєр

Найзручніший спосіб усунення всіх непорозумінь є використання підсилювача. З ним ви можете підключити всі пристрої. Будь-який DVD-програвач ідеально підходить для цієї ролі:

 • Кабель знімається з “тюльпанами” з’єднувачами з одного боку, а найпоширеніший мінак на 3.5 мм з іншого боку.
 • Гравець просто підключений до виходу комп‘ютерної аудіокарти, а саме виведення, який відповідає за зв’язок з колонами.
 • Вихід “тюльпанів” повинен бути підключений до гнізд DVD-плеєрів.

Підключіть динаміки та сабвуфер з “підсилювачем”

Тому ми підійшли до другої стадії електроенергії. З’єднання акустичної системи з підсилювачем пристрою. Для цього нам потрібні кабелі, які включені до комплекту. За допомогою них ми підключаємо всю акустику з гравцем, порівнюючи всі входи та розетки. Навряд чи можна заплутати, тому що кожен вхід призначений по-своєму.

Як підключити динаміки з домашнього кінотеатру до ноутбука? Ми майже підійшли до відповіді на це питання. Ми переходимо до створення обладнання.

Налаштування

Наступний етап налаштування обладнання. Для цього:

У операційній системі Windows потрібно перейти до меню з налаштуваннями звукової карти. Це меню знаходиться на панелі “Пуск”. Ви повинні перейти до розділу, де розташовані елементи керування всіма звуковими виходами та входами. Там необхідно вказати, що будуть використовуватися шість стовпців.

Використання кабелю HDMI

Існує ще один спосіб “насос”, ваш персональний комп‘ютер. Це використання кабелю HDMI. Тут телевізор буде діяти як підсилювальний пристрій, до якого підключено весь звук. Сам комп’ютер повинен бути підключений до телевізора за допомогою цифрового кабелю HDMI, який можна знайти без труднощів та покупки в будь-якому магазині техніки.

Як підключити стовпці з домашнього кінотеатру до комп’ютера іншим способом? Все дуже просто! Ми читаємо.

Використання спеціальних адаптерів

Ви можете безпосередньо підключити домашній театр до ПК. І не потрібні підсилювачі та інше вторинне обладнання. Вам просто потрібно знайти адаптер у магазині техніки. Цей спеціальний адаптер повинен мати маніюки з одного боку, а з іншого. Кілька гнізд для всіх стовпців.

Для того, щоб підключити такий пристрій, необхідно, щоб материнська плата оснащена сучасним аналогом звукової карти з бажаною кількістю роз’ємів.

Способи підключення звукової панелі

Є кілька варіантів для підключення панелі звуку до телевізора, компютера. Варто розглянути найпростіший.

Через HDMI

Цей метод спочатку передбачає підтримку підтримки обраним обладнанням технології зворотного аудіоканалу. Hdmi ARC. Канал зворотного зв’язку аудіо. Потрібно видалити звуковий сигнал до звукової панелі. Як тільки кабель підключений, необхідно визначити звук в телевізійному аудіо до телевізора, а не доступні вбудовані динаміки.

Перевага цього методу полягає в тому, що процес управління обсягом віддалено здійснюється через телевізійне пульт дистанційного керування

Оптичний або коаксіальний вхід

Якщо немає роз’єму HDMI, ви можете використовувати цифрову інтенсивність аудіо. Більшість звукових систем оснащені оптичним та коаксіальним входом. Також, застосовуючи кабель, ігрова консоль встановлюється. За аналогією з наведеним вище методом налаштування в мистецтві.

Основна перевага цього варіанту з’єднання. Підтримка 5.1-канальний звук

Після підключення будь.Яких можливих джерел звуку до телевізора передача звукового сигналу виконується через доступну аудіо.Панель.

See also  Як блокувати повідомлення на Android.

Аналоговий роз’єм

Це альтернативне рішення для підключення пристрою до техніки. Але тут треба враховувати, що ми не повинні очікувати високоякісного звуку. Такі роз’єми представлені як RCA червоні та білі гнізда. Підключіть аудіо панель до телевізора лише з адаптером з RCA на міні-гнізді.

Діаметр, стандартний роз’єм 3,5 мм

Бездротовий зв’язок

Завдяки з’єднанню Bluetooth необхідності використовувати дроти. Майже всі сучасні моделі підтримують таке з’єднання. Аудіосигнал може бути переданий телевізором, а також з мобільного пристрою, а також з планшета, ноутбука.

Якщо користувачеві бездротове з’єднання викликає деякі труднощі, то слід використовувати технологію NFC

Як підключити саньб до мобільного телефону

Soundbar та інші пристрої

Кожен популярний виробник музичних пристроїв має свою програму. З ним ви можете зробити “bundle” пристроїв у домашній мережі wi-fi та керувати ними.

Щоб підключити звукову панель як до телевізора, так і для мобільного пристрою, ви можете використовувати кнопку Bluetooth. Активуючи його на панелі звуку, відкрийте параметри Bluetooth на смартфоні та виберіть назву моделі звукового пристрою зі списку. Потім увімкніть мелодію на гравці, щоб перевірити зв’язок.

Як підключитися до комп’ютера

Параметри з’єднання Sanudbar в першу чергу залежать від типу з’єднання між двома пристроями. Вони можуть мати пару через Bluetooth або за допомогою кабелю HDMI.

З’єднання через HDMI

Цей метод кон’югації. Це просте з’єднання звукової панелі з комп‘ютером або ноутбуком кабелем. Зазвичай на всіх пристроях з загальним роз’ємом є HDMI. Відповідно, кабель повинен мати однакові пробки.

Якщо пристрої підключені правильно, користувач побачить ім’я звукової панелі на аудіо.Панелі. Його можна вибрати протягом одного часу, або зробити це з’єднання, яке використовується за замовчуванням. Другий варіант є кращим у разі використання декількох аудіосистемів одночасно.

З’єднання Bluetooth

Цей параметр пропонує повністю бездротове з’єднання з комп‘ютером. Якщо ви плануєте поєднати звукову панель з ноутбуком, то додаткових адаптерів або проводів не потрібні. При підключенні до комп’ютера потрібен адаптер Bluetooth. Справа в тому, що якщо цього немає, то нічого не станеться. Однак на деяких комп’ютерах материнська плата вже може мати вбудований модуль. Тоді потреби адаптера не буде.

Типи входів та роз’ємів для телевізорів LG

Спочатку потрібно буде зрозуміти, які виходи присутні по телевізору. Тільки після цього ви можете підключити акустику.

Під час виробництва сучасних телевізорів активуються типи аудіо та телеоб’єдн, за рахунок яких можна підключити до різних акустиків, щоб переглянути телевізор:

Перший варіант використовується для підключення активних динаміків, в яких є вбудований підсилювач. Опції.3 залучені, якщо в пристрої немає спеціальних роз’ємів. Тобто, стовпці підключені до вбудованого підсилювача в телевізорі.

Використання HDMI ARC ідеально підходить для більш нових технологій. Наприклад, аудіосистема домашнього кінотеатру, яка має високий звуковий звук.

підключити, saunbar, комп, ютера, основні