Home » Як підключити miracast до телевізора. Інструкції щодо пристроїв з ОС Windows 10

Як підключити miracast до телевізора. Інструкції щодо пристроїв з ОС Windows 10

Miracast для телевізора. Що це, як включити

Безумовно, багато користувачів бачили ім’я Miracast у телевізійному меню чи мобільному пристрої. Але не всі знають, яка це функція, і наскільки це корисно. Miracast для телевізора дуже допоможе вам, якщо вам потрібно передати зображення зі свого смартфона по телевізору без будь.Яких проводів.

підключити, miracast, телевізора, інструкції

Підключення до телевізора або бездротового монітора через Miracast

Для того, щоб увімкнути Miracast і передати зображення на телевізор Wi-Fi, достатньо натиснути клавішу виїмки (де WIN-емблема Windows, а P-латинська) у Windows 10.

У нижній частині списку параметрів відображення виберіть “Підключення до бездротового дисплея” (що робити, якщо такої точки немає. Див. Далі).

Почнеться пошук бездротових дисплеїв (монітори, телевізори та подібні). Після того, як буде знайдено потрібний екран (зауважте, що для більшості телевізорів потрібно спочатку їх включити), виберіть його у списку.

Після вибору з’єднання розпочнеться для передачі через Miracast (може взяти його на деякий час), а потім, якщо все пройшло гладко, ви побачите зображення монітора на телевізорі чи іншому бездротовому дисплеї.

Як дізнатися, чи підтримує пристрій Miracast

Існує чотири типи пристроїв, в яких часто зшиваються підтримка Miracast: ноутбуки, що керують вікнами, сучасні РК.Телевізори, телефони та планшети, що працюють на Android та iOS. Підтримка технологій залежить від компанії та моделі пристрою, маючи цю інформацію, ви можете знайти в Інтернеті детальний опис вашого пристрою зі списком технологій, що підтримуються. Другий спосіб. Вивчати здібності вручну, використовуючи наступні інструкції.

Андроїд

Більшість пристроїв із стандартною програмою версії 4.2 Jelly Bean і вище підтримують цю технологію. Щоб перевірити це, відкрийте параметри пристрою та знайдіть елемент бездротового дисплея бездротового дисплея дисплея. Іноді ця функція знаходиться в розділі “екран”.

На iOS функція, яка дозволяє підключитися через Miracast, називається airplay. Його підтримують усі пристрої з Apple.

Функція AirPlay присутня на всіх пристроях iOS

Телевізор

Відкрийте налаштування телевізора та знайдіть предмет Miracast. Це може бути в розділі, що стосується Інтернету або мережі Wi-Fi.

Налаштування телебачення повинні бути розділом Miracast

Якщо його немає, то телевізор не підтримує технологію, але його можливості можуть розширитись, якщо ви придбаєте спеціальний невеликий пристрій-приймач Miracast. Коли у вас буде, цього буде достатньо, щоб підключити його до телевізора через HDMI або USB, після чого підтримка Miracast з’явиться у вашому телевізорі.

See also  Як підключити irpods до iPhone через Bluetooth

Якщо Miracast немає, ви можете встановити приймач Miracast

Windows 10

Ми вводимо в лінію пошуку системи Miracast та відкриваємо вкладку знайдену

підключити, miracast, телевізора, інструкції

Якщо комп’ютер не має приймача Miracast, ви побачите повідомлення

Якщо технологія не підтримується, але дуже необхідна, ви можете придбати приймач Miracast, підключений до комп’ютера через адаптер USB.

Windows 7

Ця технологія не підтримується в Windows 7. До Windows 8 або 10, щоб отримати можливість використовувати його.

Додаткові можливості передачі зображень, відео та фотографії з Android на телебачення

Якщо ваше завдання полягає в передачі відео та фотографій на телевізор, а не просто передавати екран усіма його обмеженнями, я рекомендую використовувати інші методи, однак, майте на увазі, що, на відміну від попереднього методу, це вимагає і телевізора, і телевізора Смартфон підключений до однієї мережі (за допомогою кабелю або Wi-Fi-Does не грає ролі):

 • Додаток Xcast TV Broadcasting, доступний безкоштовно на Play Market та підтримує DLNA (ви можете транслювати відео та фотографії з телефону), Chromecast і навіть Airplay. Https: // play.Google.Com/магазин/додатки/деталі?Id = gat.Відео.Екранізрування.Замок
 • Програма веб.Відео, яка дозволяє передавати зображення не тільки з вашого телефону, але і з мережевих відеороликів, доступна тут: https: // play.Google.Com/магазин/додатки/деталі?Id = castwebrowsertotv.Castwebvideo.Webvideocaster
 • Не забувайте, що якщо телевізор включений, і по телефону ви втрачаєте відео в YouTube, ви можете натиснути на піктограму трансляції в додатку телефону, щоб почати відтворювати одне і те ж відео по телевізору з можливістю управління Android.

Я сподіваюся, що одне із запропонованих рішень працював над вашим сценарієм спільного використання телефону та телебачення.

Гра в фільмі з комп’ютера на телебаченні телевізора (DLNA)

Для цього найпоширеніший метод бездротового з’єднання телевізора, крім наявності модуля Wi-Fi, також потрібно, щоб сам телевізор був підключений до одного маршрутизатора (t.Е. До тієї ж мережі), як комп’ютер або ноутбук, на якому зберігаються відео та інші матеріали (для телевізорів із підтримкою Wi-Fi Direct, ви можете обійтися без маршрутизатора, просто підключитися до мережі, створеної телевізором). Я сподіваюся, що це вже так, але окремі інструкції не потребують-з’єднання випливає з відповідного меню вашого телевізора так само, як з’єднання з Wi-Fi будь-якого іншого пристрою. См. Окрема інструкція: як налаштувати dlna у Windows 10.

Наступним елементом є налаштування сервера DLNA на вашому комп’ютері або, чіткіше, забезпечити загальний доступ до папок на ньому. Зазвичай для цього достатньо, що “домашній” (приватний) встановлений у параметрах поточної мережі. За замовчуванням папки “Відео”, “Музика”, “Зображення” та “Документи” є загальнодоступними (ви можете надати загальний доступ до певної папки, натиснувши на неї правою кнопкою, вибравши “Параметри” та “Доступ” вкладка).

See also  Як почати комп'ютер без системного блоку. Підключення ноутбука без кнопки живлення

Один з найшвидших способів увімкнення загального доступу. Відкрийте провідник Windows, виберіть елемент “мережа” і, якщо ви побачите повідомлення “Виявлення мережі та загальний доступ до файлів”, натисніть на нього та дотримуйтесь інструкцій.

підключити, miracast, телевізора, інструкції

Якщо таке повідомлення не дотримується, але натомість комп’ютери відображатимуться на мережі та мультимедійних серверах, то, швидше за все, все вже налаштовано для вас (це цілком ймовірно). Якщо це не спрацювало, то ось детальна інструкція про те, як налаштувати сервер DLNA у Windows 7 та 8.

Після включення DLNA відкрийте пункт меню для телевізора, щоб переглянути вміст підключених пристроїв. Ви можете перейти до Sony Bravia відповідно до домашньої кнопки, а потім вибрати розділ. Фільми, музика чи зображення та переглянути відповідний вміст з комп’ютера (Sony також має програму з домашнього господарства, яка спрощує все, що я написав). На телевізорах LG. The Smartshare, де вам також доведеться побачити вміст загальних папок, навіть якщо у вас немає програми Smartshare на комп’ютері. Для телевізійних брендів потрібні приблизно подібні дії (а також мають власні програми).

Крім того, з активним з’єднанням DLNA, натиснувши на відео.Мишу на відеофайлі у провіднику (ми робимо це на комп’ютері), ви можете вибрати пункт меню “Відтворити для імені_levoid”. Вибираючи цей товар, бездротова трансляція відеопотоку з комп’ютера по телевізору розпочнеться.

Примітка. Рішення, яке працює в більшості випадків. Це просте перейменування цих файлів на AVI на комп’ютері.

Несправності

Існує ряд проблем, які можуть виникнути на етапі зв’язку та працювати з технологіями.

Вони характерні для всіх пристроїв і такі:

 • Дуже швидкий розряд акумулятора смартфона або планшета під час роботи в системі Mirakast. Щоб фільм не зламався посередині, заздалегідь підключіть смартфон до мережі;
 • Відсутність необхідних драйверів для Miracasta на ПК або комп’ютері, навіть якщо сам модуль присутній. Їх потрібно встановити або оновлювати, а потім система буде працювати належним чином (до речі, драйвери для модулів є універсальними і майже ніколи не залежать від конкретної збірки операційної системи);
 • Відсутність підтримки модуля технологій Miracast Wi-Fi будь-якого з пристроїв. У цьому випадку ви побачите сповіщення на його екрані, але усунути цю проблему все ще неможливо усунути.

Вже зараз можливі проблеми, описані вище, є досить рідкісними.

Активна робота триває над технологією, вона оновлюється, вдосконалюється, а сучасні пристрої все частіше і частіше адаптуються до Міракаста.

Тому з високим ступенем ймовірності існуючі проблеми незабаром будуть усунені.

Як налаштувати підключення Miracast на дисплеї комп’ютера

Ви можете передати зображення не лише від свого пристрою іншим, але й отримувати зображення з інших пристроїв самостійно. Щоб перевірити підтримку трансляції Miracast на вашому пристрої за допомогою Windows 10:

 • Натисніть кнопку пошуку та введіть Miracast;
 • Виберіть опцію проекції на цьому комп’ютері (параметри. Система. Проекція на цьому комп’ютері);
 • Якщо ваш комп’ютер не має пристрою приймача Miracast, ви побачите повідомлення:
See also  Як підключити мікрофон до планшета. Як увімкнути мікрофон через навушники?

Цей пристрій не підтримує отримання стандарту Miracast, тому на ньому неможливо бездротову проекцію.

Переваги та недоліки технології

Функція Miracast в телевізорі дає користувачеві багато переваг:

 • З’єднання без використання окремої мережі Wi-Fi.
 • Переглянути відеоконтент у високій якості.
 • Висока швидкість передачі у форматі IEEE 802.11н.
 • Можливість організації внутрішньої мережі без використання маршрутизатора.
 • Працює без встановлення додаткової програми.
 • Здатність передавати відео у 3D.Форматі. Повний HD.
 • Вбудований у більшість сучасних пристроїв.
 • Простота конфігурації, зрозуміла інтеграція.

Технологія має незначні недоліки:

 • Не може передати Ultra HD, оскільки максимальна роздільна здатність, яка підтримує стандарт, становить 1952 x 1200;
 • Проблеми можуть виникати при встановленні зв’язку між пристроями;
 • Для роботи кодек h.264.

Що таке адаптер Miracast?

Для того, щоб організувати таку екранну трансляцію з комп’ютера, ноутбука або смартфона по телевізору, необхідно, щоб обидва пристрої працювали з Miracast. Це означає наявність у них двох компонентів:

 • Залоза, тобто вбудований або зовнішній адаптер Wi-Fi з підтримкою Miracast
 • Програмне забезпечення. Програми для відтворення екрана комп’ютера або смартфона на телебаченні

Друге простіше. Просто завантажте одну з багатьох програм для мовлення екрана. Більше того, у багатьох мобільних додатках вже є така надбудова за замовчуванням. Фондові відеоплеєри та навіть ваш улюблений гравець YouTube.

Перший предмет трохи складніший. Не всі навіть сучасні телевізори навіть із Smart TV мають вбудовану підтримку для відображення екрана через Mirascreen або Wi-Fi Direct. Це стосується будь.Якого виробника, будь то Samsung, LG, Philips, Sony чи будь.Який інший. Але питання вирішується дуже просто. За допомогою зовнішнього бездротового адаптера за підтримки Міракаста.

Adapter Miracast підключається до телевізора через роз’єм HDMI, тому основна умова його використання. Це наявність цього порту на телевізорі.

Наприклад, я сьогодні взяв два адаптери Miracasta. Одна модель виготовлена ​​у вигляді “флеш.Накопичувача”

підключити, miracast, телевізора, інструкції

Ще один більш масивний з додатковим модулем, зробленим окремо для поліпшення якості передачі сигналу