Home » Як підключити модем USB до комп’ютера

Як підключити модем USB до комп’ютера

Як налаштувати модем USB у Windows 10

Цей пост покаже вам, як налаштувати модем USB у Windows 10 та поділитися своїм мобільним телефоном, щоб отримати доступ до Інтернету на інших пристроях.

підключити, модем, комп, ютера

Модем, як правило, розуміється як Wi-Fi-модем, який дозволяє користувачам ділитися своїми мобільними даними з будь-якими пристроями підтримки Wi-Fi, включаючи ноутбуки. Це зручно, коли у вас немає доступу до Інтернету.

Однак, якщо у вас є робочий стіл, і ви не маєте можливості підключатися до Ethernet, і немає бездротового адаптера для підключення до маршрутизатора.

У такій ситуації ви можете використовувати USB-модем. Він майже схожий на Wi-Fi-модем, за винятком того, що він працює через USB-з’єднання.

Ви можете уявити собі, що він схожий на підключення до мережі Ethernet, але швидше в порівнянні з модемом через Wi-Fi і навіть через Bluetooth.

Підключення ноутбука як модем

Вище, ми розглянули варіанти, як на ноутбуці, щоб підключити Інтернет через модем різних типів. Але є ситуації, коли потрібно використовувати приймач як пристрій розповсюдження. Щоб вирішити завдання в апараті, має бути вбудований адаптер Wi-Fi.

Утилізація користувача. це кілька варіантів:

 • Використання опцій мобільного гарячого місця. Це основна функція, вбудована в Windows 10 (йде разом з ОС). З ним ви можете підключити ноутбук як модем і розповсюджувати в ньому Інтернету. Щоб запустити параметр, введіть початок, а потім перейдіть до розділу параметрів. Там у вікні, що з’являється, знайдіть та натисніть мережу етикетки та Інтернет. У списку, який відкривається, виберіть Мобільне гаряче місце. Назва з’єднання та пароля можна залишити без змін або вказані дані. У розділі «Обмін підключення» виберіть рядок Ethernet або назву вашого інтернет-провайдера. Далі, дозвольте застосувати Інтернет на іншому обладнанні.
 • Командна строка. Якщо ноутбук не вдалося підключитися до модему, ви можете використовувати основне обладнання як постачальник Інтернету. Зателефонуйте до командного рядка, а потім введіть фразу “Netsh WLAN показати драйвери”, щоб перевірити адаптер (так). Наступним кроком є ​​написання “Netsh WLAN Set HostedNetwork Mode = Дозволити SSID =” Network Name “Key =» Код захисту »» Щоб налаштувати параметри з’єднання. Через замовлення “Netsh WLAN запустіть HostedNetwork”, активуйте бездротове з’єднання та використовуйте “Netsh WLAN STOP HostedNetwork” вибухнуть з’єднання, якщо потрібно.
 • Стороні програми. Тут ви можете використовувати одну з численних програм, наприклад, віртуального маршрутизатора Plus або Connectify Hotspot. З їх допомогою не важко підключити ноутбук як маршрутизатор.

Як оновити драйвер модему

На додаток до менеджера підключення, під час підключення нового модему USB драйверів встановлюються так, щоб комп’ютер може сприймати модем. І, як згадувалося вище, іноді водії не завжди йдуть в комплекті з модемом, тому вони повинні шукати та встановлювати їх по-своєму.

See also  Як відновити музику на Android. Відновлення GT

Перший спосіб, почніть пошук водіїв в Інтернеті. Вам потрібно написати ім’я вашого модему та драйвера слова. Головне, перш ніж вводити на сайт, перевірте, чи цей сайт буде офіційним сайтом вашого модему, і ви завантажуєте не окрему програму, але необхідну для вас.

Другий більш надійний спосіб. негайно писати в пошуковій системі ім’я моделі вашого модему та перейти на офіційний веб-сайт. Також адреса сайту може бути записана у інструкціях вашого пристрою.

Крім того, спробуйте оновити драйвери USB-з’єднання. Іноді виникає помилка через них.

Після знаходження заповітних водіїв. Завантажте новітні оновлення. Зрештою, це було в них, що більшість помилок були видалені.

Як підключити

Щоб зрозуміти, як підключити Інтернет до комп’ютера через модем, ви повинні визначити, яка технологія зв’язку є, чи є всі необхідні інструменти для цього процесу. Вибравши модель модему, ви можете вивчити алгоритм встановлення, підключення та налаштування пристроїв. Ці процеси, залежно від типу пристроїв та методів, дуже різні, тому їх слід розглядати окремо.

USB-модем

Щоб підключитися через USB-модем, потрібно зробити три речі: купити пристрій, виберіть оператора та заряджання, проведіть процес активації Інтернету. Подробиці про кожен крок:

 • Краще придбати модем цього постачальника, який буде укладено з співпрацею. Іноді оператори надають обладнання безкоштовно, якщо людина з’єднується з їхнім тарифом.
 • Підписати договір, внесіть плату за підписку, отримати пристрій та SIM-картку.
 • Вставте телекомунікаційну машину на комп‘ютерний роз’єм або ноутбук до кінця корпусу.
 • Далі потрібно встановити драйвери, за підказками на екрані.
підключити, модем, комп, ютера

На замітку! Фактично, з’єднання завершено, але поки користувач не може перейти до мережі. Для цього потрібна додаткова установка.

Сьогодні, USB-модеми, які виглядають як флеш-накопичувач, продають всі основні клітинні оператори. Бренді пристрої мають МТС, Белін, Мегафон, Йота. Якщо ви не хочете придбати пристрій з посиланням на оператор мобільного зв’язку, ви можете замовити універсальні моделі Byfly, Huawei, ZTE до AliExpress.

Слід пам’ятати, що USB-модеми не завжди працюють правильно на Windows XP. У цьому випадку мережа Інтернет буде недоступна.

Щоб підключити Інтернет до своєї техніки, використовуючи модем ADSL, також буде необхідно укласти угоду з оператором. Найпопулярніший дротовий мережевий постачальник, але кожен місто має невеликі надійні компанії, які також надають такі послуги. Після підписання договору працівник телекомунікаційної фірми прийде до людини, щоб проводити дроти та зробити інші характерні установки.

Надається новий абонент: логін та пароль, IP-адреса, Gateway DNS. Перші дані призначаються у договорі, тоді як інші вже вбудовані в окремий інтернет-канал, який буде використовуватися людиною. Після того, як всі дроти підключені, користувач повинен буде йти на свій особистий рахунок і закінчити встановлення.

Процес активації модему через ADSL або USB

Чи можна підключитися до маршрутизатора ADSL-модему

Щоб підключити модем через маршрутизатор, надана ще одна покрокова інструкція. Весь процес здійснюється в комп‘ютері:

 • Введіть меню комп’ютера та відкрийте панель керування.
 • Знайти в клавіатурі “Мережа та Інтернет”.
 • Перейдіть до меню “Зміна адаптера”.
 • Визначте варіант бажаного з’єднання.
 • Перейдіть до підпункту “Властивості”, натиснувши праву кнопку миші.
See also  Зателефонуйте на мобільний телефон з комп'ютера.

Зокрема, маршрутизатор працює над протоколом. які слід вибирати. На комп‘ютері він відображається абревіатурою TCP / IPv4. Коли з’являється порожнє поле, дані провайдера виконані в ньому. Завершує процес збереження змін. Після цього маршрутизатор отримає пакети даних з модему та розподіляти решту пристроїв.

Підключення через маршрутизатор

Смартфон як модем

Якщо людина не має можливості придбати та встановити модемний пристрій, він може використовувати свій мобільний пристрій як інтернет-провідник. Для цього потрібно активувати “точку доступу” на смартфоні, а в комп‘ютері перейдіть до “Панель керування” та підключіться до того, що з’являється.

З’єднання здійснюється кодом підтвердження. Його дані можна знайти по телефону вкладку “Точка доступу”.

Увага! Телефон зареєстрований автоматично, створений паролем, який може змінити власника пристрою для зручності підключення.

Як підключити модем до комп’ютера та налаштувати Інтернет

Якщо ви постійно працюєте в кімнаті, де проводяться телефонні комарі, ви можете підключити за допомогою дротового модему ADSL. Телефонна лінія буде вільною. Ставки зв’язку ADSL нижча, ніж клітинна, однак, підключіть ноутбук через дріт, не завжди зручно. Доступ до мережі за USB надасть більше гнучкості, функціональності, і це набагато зручніше. Інтернет завжди під рукою.

Як підключити модем до ноутбука. Поради та інструкції

Перш ніж вибрати модем, спочатку потрібно прийняти рішення щодо завдань, які будуть призначені до Інтернету. З цього буде залежати від багатьох подальших виборів для конкретних моделей.

Швидкість прийому

Перший критерій, який варто розглянути. швидкість прийому та передачі сигналу модемом. Тут ви не повинні керуватися логікою “, то краще”. Перш за все, вам потрібно знати швидкість підключення до Інтернету, яку забезпечує постачальника. Значення повинно грубо збігатися з швидкістю сигналу в модемі. Оскільки з меншою величиною пристрою користувач не буде використовувати всі функції підключення до Інтернету, і більше буде просто зайвим.

⚠️ Як підключити модем 3G / 4G до комп’ютера?

Варто звернути увагу на наступні модемні модемні модеми у своїй категорії швидкості:

Модеми зі швидкістю до 3 мегабіт в секунду Пристрої, які досягають швидкості передачі даних до 7 мегабіт за секунду
Huawei e160g Novatel x950
ASUS T-500 Novatel MC990D
Samsung z810 Huawei e169g
Huawei e220 Bandluxe 120

Вирішуючи з високошвидкісним рамком придбаного пристрою, необхідно перейти до другого компонента вибору модему. приймати модеми дешевше, ніж мінімальний порог не рекомендується через погану якість продукту. Обладнання є дорогим, ніж вказана сума, можливо, доведеться мати характеристики, які будуть корисні лише окремим користувачам, а не масовим споживачем.

Решта критеріїв, таких як, наприклад, дизайн або матеріал виробництва, у всіх моделях модему, приблизно однакові та зупиняють вибір лише на власних окремих уподобаннях

Як підключити та налаштувати Інтернет на модемі USB

Підключення до USB-модему може бути за допомогою настільного та мобільного персонального компютера. Крім того, деякі бездротові маршрутизатори дозволяють підключати адаптери USB і, таким чином, розподіляти Інтернет. Налаштування здійснюється в кілька етапів.

Особливості мережевих пристроїв USB

На даний момент USB-адаптери для доступу до мережі реалізують мобільні оператори Beeline, MTS, TV2 та Megaphone. Є також рішення від великих виробників Huawei, ZTE та KeEnetic.

See also  Як відключити рекламу на Samsung. Після того, як реклама прошивки все одно відображає

Нові USB-модемні роботи з використанням стандартів зв’язку 3G / 4G (LTE). Більшість пристроїв більше не є обов’язковими до конкретного оператора зв’язку, і ви можете використовувати абсолютно будь-які SIM-картки.

Встановлення мережевої утиліти

Відповідаючи на питання, як встановити USB-модем, слід зазначити, що мені потрібно спочатку встановити офіційне програмне забезпечення офіційного оператора:

Принцип установки ідентичний для всіх програм:

 • Підключіть адаптер до порту USB комп’ютера або ноутбука.
 • Зачекайте кілька хвилин, щоб ініціалізувати компоненти.
 • Відкриється вікно Explorer, де потрібно вибрати основний файл Autorun.Ефір.
 • У вікні майстра налаштування натисніть “Далі” та виберіть каталог встановлення.

Копіювання компонентів програмного забезпечення та драйверів пристроїв займуть 5-10 хвилин.

Налаштування

Далі буде переглянуто, як налаштувати 4G USB модем:

 • Підключіть адаптер до порту USB персонального комп’ютера.
 • У вікні спливаючого забезпечення, натисніть “Так”.
 • Залежно від типу програми, перейдіть до “Налаштування”.
 • Позначте автоматичне прапорець під час початку.
 • У пункті доступу реєструйте вартість оператора (зазначено у контракті).
 • У полях “Вхід” та “Пароль” залиште значення за замовчуванням.
 • У розділі «Набір номерів». Там може бути кілька з них, але стандарт для всіх провайдерів 99 #.
 • У параграфі “тип з’єднання” виберіть 3G / 4G.
 • Відкрийте панель керування, зателефонувавши до утиліти “Run” та зареєструвати команду EXE / NAME Microsoft.NetworkandSharingCenter.
 • Виберіть “Створення та налаштування нового елемента”.
 • У списку натисніть на перший варіант.
 • Активуйте параметр “Перемикаче з’єднання”.
 • У елементі “Digitable Number” вкажіть телефонний набір 99 #.
 • Встановіть ім’я користувача та пароль.
 • Встановіть ім’я для підключення.

Залишається натиснути кнопку “Connect” і дочекатися перевірки мережевого адаптера.

Правила вибору модему USB для ноутбука

Спочатку потрібно прийняти рішення щодо модему, або, скоріше за допомогою методу підключення до ноутбука. Найбільш поширеними гаджетами підключаються до портативного комп’ютера через USB Intety. Вони компактні, не займають багато місця, і їх можна легко підключити до будь-якого пристрою USB-Inteeis, незалежно від того, чи це ноутбук, планшет, ПК або маршрутизатор.

Третій тип. це 3G Wi-Fi маршрутизатор. Невеликий компактний гаджет з вбудованим акумулятором, який дозволяє передати Інтернет до декількох пристроїв з Wi-Fi. У 3G Wi-Fi-маршрутизатора вставляється звичайна SIM-карта, а пристрій може працювати з вбудованого акумулятора від 3 до 12 годин залежно від моделі. Цей тип підходить для людей з великою кількістю пристроїв, або тих, хто повинен залишитися на розподілі.

Тому, якщо немає необхідності підключатися до Wi-Fi, краще придбати регулярний 3G USB модем.

МТС Модеми Підключення правил для ноутбука

За поточний час важко подати мобільний телефон, який не забезпечує доступу до мережевого простору. На додаток до смартфона мобільний Інтернет доступний для інших пристроїв, включаючи персональний комп’ютер та планшет. Підключення до глобальної мережі відбувається через спеціальне обладнання. маршрутизатор або маршрутизатор USB. І як встановити його для правильної роботи? У статті детально всі способи підключення MTS модему до ноутбука.