Home » Як підключити навушники Redmi Airdits до телефону

Як підключити навушники Redmi Airdits до телефону

Бездротові навушники працюють індивідуально лише один правий або лівий (Redmi Airdits)

Більше року тому наша стаття про дві моделі бездротових силових навушників Xiaomi. І протягом цього часу існує кілька популярних запитань, які вказані користувачі. Один з них спробує відповісти сьогодні. Отже, досить часта проблема полягає в тому, що на Aperdots або Xiaomi Earbud, один з навушників, що залишився або вправо. Він не бачить і не синхронізує Bluetooth з іншим бездротовим модулем, ні з телефоном. Як результат, тільки один працює. Що робити в цьому випадку і як підключити обидва навушники Xiaomi (Redmi) в той же час?

Підключіться до телефону

Це ідеальний робочий сценарій. Часто пов’язане лише один навик, який позначається як L. Справа в тому, що правильний вкладиш є основним, а ліворуч після вилучення корпусу автоматично синхронізується з ним. Якщо це не відбулося, ми виконуємо додаткові дії.

Гаджет підключається до смартфонів Android та iPhone, заснованого на iOS. Деталі синхронізації Mi AirDots ви дізнаєтеся в цьому посібнику.

підключити, навушники, redmi, airdits, телефон

Що робити, якщо працює один навушники

 • Випадок, вийдіть і вимкніть гарнітуру. Ми знову поклали його в контейнер.
 • Видаліть Airtiss і затискайте клавіші протягом 15 секунд, поки червоний індикатор не підпадає.
 • Тримайте кнопки знову, але протягом 30-35 секунд. Налаштування скидається.
 • Ми чекаємо, поки червоні та білі світлодіоди припиняють блимати.
 • Покласти у справу і негайно вийміть. Вставки слід синхронізувати один з одним, після чого індикатор на лівому навушному телефоні вийде.
 • Ми йдемо в пристрої Bluetooth і налаштуємо з’єднання.

Детальний посібник знаходиться в окремій статті.

Як використовувати навушники окремо

Ayiders виконують компактну гарнітуру Bluetooth. Це зручно для розмов та слухання подкастів. Метод з’єднання однаковий, але вам потрібно натиснути кнопку лише на одному навушному телефоні. У Bluetooth, гаджет позначається як Redmi AirDots_L або R, залежно від обраної гарнітури.

Правила з’єднання без помилок

Не завжди можна встановити з’єднання з першого разу. Щоб уникнути більшості помилок, налаштуйте мікрофон, отримайте високоякісний звук, ви повинні Doublex кілька простих дій.

See also  Xiaomi Redmi 8 є nfc

Як підключитися до бездротових навушників, щоб не було проблем під час налаштування?

 • Зарядка повинна бути завершена, навушники точно активовано.
 • Об’єм обох навушників можна регулювати.
 • Bluetooth підключіть гарнітуру до телефону.
 • Перевірте, чи звучить навушники під час дзвінка, слухаючи музику.
 • Правильні параметри, якщо вони не автоматично налаштовані.

Спосіб з’єднання

Якщо після цих дій звук знаходиться лише у потрібних апаратах навушників, потім торкніться сенсорної панелі, яку слід торкнутися лівого динаміка.

Виробник вважав, що навушники автоматично підключаються до телефону, як тільки Bluetooth був включений. Як тільки світлодіодні зупинки мить на двох навушниках, це означатиме готовність до спарювання.

Інструкції з використання бездротових навушників Xiaomi Airdits

Щоб вимкнути пристрій, потрібно покласти його в коробку заряджання. Коли він знаходиться там, синхронізація з телефоном припиняється, коли доставляється. поновлення. Сигнал завжди проходить через правий навушник, тому, якщо ви помістите його у випадку, вся система вимикається. Якщо ви видалили ліворуч, звук буде продовжувати пройти правий навушник.

Розширена функціональність контролюється наступним чином:

 • одноразове дотик. прийняття або призупинення дзвінка;
 • Подвійне натискання. виклик голосового помічника (Аліса і Т.Р.);
 • Утримувати. полегшення дзвінка;
 • Подвійне дотик у процесі виклику. вимкнення мікрофона.

Додаткова інформація про керування пристроєм можна побачити в інструкціях, прикріплених до нього. Розвиток функціонального не викликає особливих труднощів навіть від новачків, але може зайняти багато часу. За умови, що власник гаджета був раніше бездротовими навушниками Xiaomi не використовував і лише нещодавно придбав (або збирається купити) цей продукт Xiaomi.

Як підключити навушники Xiaomi Redmi AirDits на телефон або як синхронізувати?

Здавалося б, важко підключити навушники на смартфон? Однак практика показує, що деякі моделі навушників не настільки прості, оскільки це може здатися на перший погляд. У цій статті ми розглядаємо зв’язок дуже популярних навушників з AirDots Xiaomi.

Вони постачаються в красивій коробці, яка одночасно використовується для їх заряджання:

Що, власне, проблема? Там може бути кілька. Таким чином, окремі користувачі не можуть підключати навушники на смартфон, для інших, лише один навушники підключено до інших, третій повітряний апарат не визначається взагалі. Як бути?

Важливо дотримуватися простих, але необхідних рекомендацій. Отже, якщо ви дотримуєтесь проблем з’єднання, перш за все, зробіть скидання повітря, для яких ви вперше скасуєте спарювання з навушниками на смартфоні:

See also  Як дізнатися новий номер телефону в старій

Далі, зробіть скидання, для якого клацніть на кнопках на обох головках, і тримайте приблизно одну хвилину.

Далі покладіть навушники в бокс, принаймні 30 секунд, щоб навушники виявили один одного. Важливий! Переконайтеся, що вони стягуються щонайменше на 50%, і не було суттєвої різниці між навушниками в заряді акумулятора, інакше він може не працювати.

Поки ми чекаємо 30 секунд або довше, зніміть свій смартфон у руки та увімкніть Bluetooth, для якого ви вводите налаштування.

Див. Доступний пристрій, який зазвичай має назву Redmi AirDots_r, натисніть на ім’я (R праворуч, правий навушник, він несе відповідальність за кон’югація обох навушників. Якщо ви бачите літеру L (ліворуч) у заголовку, буде підключено лише лівий навушники). Якщо ви не бачите, натисніть кнопку оновлення.

Як налаштувати навушники Xiaomi Redmi Airdots. Навушники

Далі, перевірте, як робота навушників повинні грати обидва! Відкрийте будь-який гравець та перевірте, наприклад:

Якщо це не допоможе вам, спробуйте зробити все ще раз.

Для подальшого підключення повітря до смартфону слід достатньо, щоб увімкнути самі навушники, а Bluetooth на телефоні пристрій автоматично кон’югований.

Особливості Airdits Xiaomi Redmi 3 TW

Порівняння новинки з Redmi AirDots2, варто відзначити відмінності у своїх розмірах. Здається, що різниця не особливо важлива, але Xiaomi Redmi AirDits 3 відчував, що досить незвично. Звичайно, вони не випадають з вух (багато в чому, через можливість вибору амбушуру), але через 1-2 години після покладання, відчуття дискомфорту з’являється. Через це перерви в слуханні музики стають обов’язковими. Також можна вважати розмірами справи. Він відносно великий, так одягнений у вашу кишеню не зовсім комфортно.

Я був задоволений наявністю класу захисту IPX4. Завдяки його присутності в Redmi AirDots 3, зручно грати спортом або просто ходити в дощову погоду. Звичайно, такий захист не гарантує здоров’я навушників після введення потоку води, але поточний поті та легкий дощ, що функціонує Redmi AirDots 3, не буде чітко пошкодити.

Є кілька питань для управління. Датчик не завжди відповідає на дотик. І якщо вперше це нормально сприймається, він пізніше починає дратувати. Так, і згаданий раніше датчик часто працює неправильно. При видаленні навушників, пауза іноді не ставить, хоча ця дія вважається самою дизайном Redmi AirDits 3. Як ви бачите, не вистачає недоліків. І враховуючи, що навушники становлять 30-50 доларів, сумніви виникають у доцільності їх придбання.

Принцип підключення різних моделей майже однаковий.

Інструкція синхронізації з смартфоном:

 • Mi комірна гарнітура. Підключіть бездротові навушники
  до телефону Xiaomi. Гарнітура повинна бути вставлена ​​в вухо, дно, щоб відправити до рота. Щоб синхронізувати пристрій із смартфоном, утримуйте кнопку, розташовану у верхній частині пристрою. Коли лампочка, яка знизується, летить, вона буде говорити про готовність пристрою для роботи. Далі ви повинні активувати Bluetooth у телефоні, у списку, який з’явиться, виберіть потрібний гаджет.
 • Просо спорту. Почати, увімкніть Bluetooth, тримаючи єдину кнопку на пристрої, доки не з’явиться синій індикатор. Якщо смартфон не знайшов спортом просів, то вам потрібно натиснути “Оновити”. Натисніть на доданий апарат, чекайте сполуки. Коли лампочка повернеться навколо капсули, обладнання готова до роботи.
 • MI Спортивна гарнітура. Вам потрібно активувати Bluetooth на телефоні, затискайте клавішу живлення. Коли смартфон знаходить обладнання, вам потрібно натиснути на нього зі списку.
 • М.І. Колерна гарнітура молодості. Ця модель має можливість негайно підключатися до декількох інструментів. На лівій стороні дуги є кнопки для керування молоддю MI MOLAR. З їх допомогою ви можете відповісти та здійснювати дзвінки та синхронізувати з смартфоном відповідно до описаного вище способу.
 • MI Monitor. Запустити пристрій (ключ на чашку динаміки). Щоб спати смартфон, потрібно перейти до налаштувань, увімкніть Bluetooth, виберіть потрібний пристрій зі списку.
 • Mi sport mini. Увімкніть апарат Bluetooth. Знайти кнопку, розташовану на пульті. У списку доступних інструментів по телефону вибрати Mi Sport Mini.
See also  Як підключити iPhone до LG Smart TV

Що стосується кон’югації Airdots Redmi, то є окрема стаття.

Як підключити один відбиток

Не завжди користувачі хочуть використовувати два лайнери. Тільки один, який виконує функцію компактної гарнітури, цілком підходить для розмови. Крім того, термін служби акумулятора збільшиться на годину.

Але зауважте, що для таких цілей потрібно використовувати правильне порушення, яке є головним; Ліворуч можна розмістити назад до випадку. Якщо ви видалите праворуч, Xiaomi Ayidots автоматично вимикається. Просто затискайте одну кнопку керування, перш ніж з’являється білий ліхтар і синхронізувати в налаштуваннях смартфона.