Home » Як підключити підсилювач до комп’ютера. Пасивні оратори

Як підключити підсилювач до комп’ютера. Пасивні оратори

Як підключити сабвуфер до комп’ютера

Особисті комп’ютери, поряд із музичними центрами та телевізорами, є частиною побутового мультимедійного комплексу. Особливості ПК перевищують інші системи. За допомогою високопоставленого Інтернету ви можете завантажувати музичні файли з високою бітрейтом з мережі, тому підключення низькочастотної звукової системи дозволяє слухати музику у відмінній якості. Насичений бас присутній на звукових доріжках комп’ютерних ігор та фільмів. Для максимального занурення в гру, геймери підключені до гаджетів багатоканальних акустичних систем. Для відтворення глибоких низьких частот використовується сабвуфер. Підключіть сабвуфер автомобіля до комп’ютера, який не буде безпосередньо працювати.

Для обробки звуку та виведення його до зовнішніх систем динаміків, на ПК використовується звукова карта. Цей елемент можна інтегрувати в материнську плату або бути окремим вузлом. У першому випадку це інтегрована схема, яка реалізує обмежену кількість функцій. На задній панелі пристрою є три роз’єми, пов’язані з звуком. Вони гнізда під міні-джек вилка 3,5 мм. Розетка однакова і відрізняється лише кольором:

На лінійному вході ви можете надсилати сигнал з зовнішнього пристрою. Це може бути програвач компакт-дисків, музичний синтезатор або інше джерело звуку. Вхід мікрофона має більш високу чутливість, тому він призначений лише для підключення мікрофона. Ви можете підключити навушники, активну акустичну систему або вхід підсилювача низької частоти до лінійного виходу. За допомогою цієї конфігурації ви можете підключити сабвуфер автомобіля до персонального комп’ютера, використовуючи лише зовнішній багатоканальний підсилювач.

Відповіді

Я слухаю музику через комп’ютер, беручи Cambridge Audio CXR200 на революцію 3 Heco Celan (яку мені тут порадили :). Приблизно однакові стилі все звучить чудово.

Усі звуки в системі грають, ви можете увімкнути будь.Яку програму, і вона буде відтворюватися через приймач. Але якщо ексклюзивний режим пристрою (Васапі) використовується в програмах Audirvana, Tidal (рідний гравець), то жоден інший звук, крім музики з цих програм, не буде відтворено.

Тепер заплутаний, підключений планшет (з прекрасним ім’ям. Huion) Як другий монітор, я кидаю програму з музикою на ньому, і виявляється, що зображення альбому знаходиться поблизу робочого місця)

Спасибі. Чому ви не слухаєте Васапі? Нам потрібні системні звуки та незручно перемикач?

І я зацікавлений у тому, що буде, якщо музика також прослуховує через приймач, але, крім лінійних виходів материнської плати, підключіть інші динаміки, щоб грати лише звуки системи?

Просто через це, і я слухаю. Tidal, QOBUZ, місцева колекція грає Cheerez Wasapi, Deezer та VK (іноді з’являються нові продукти), звучить системні звуки грають через звичайного драйвера.

Якщо ви використовуєте других динаміків, ви будете мучите, щоб перейти до приймача, коли ви слухаєте Deezer та T.D. )

Ймовірно, заплутаний з таблеткою) потрібно просто як другий монітор, як джерело звуку не використовується

І як ви перемикаєте між звичайним водієм і васапи?

У студії Audirvana зараз це схоже на натискання кнопки увімкнення / вимкнення.

підключити, підсилювач, комп, ютера

Цікаво, що і в Фообарі ви можете це перетворити?

Tidal має не просто припинити відтворення, але й закрити сам додаток, щоб звільнити пристрій для інших програм.

В Audiba у звичайній версії (не студія) немає такої кнопки. Я підозрюю, що Фуобар все ще тісний.

Mda, щось якось складно, це все. Легше насправді взяти підсилювач, який відтворює файли безпосередньо з домашньої мережі.

Вже є дворівневе завдання. Візьміть підсилювач з хорошим звуком із гарним додатком.

На ПК ви завжди можете змінити додаток, а підсилювач повинен бути повністю змінений або купувати джерело з якимись новими функціями.

Я не вмикаю зазвичай ексклюзивні, оскільки необхідно не пропустити повідомлення месендерів та відеодзвінків. Але перемикання займає пару секунд. Наскільки я знаю, ви не будете використовувати два вихідні пристрої одночасно

Акустика повинна відтворювати SCH, LF, RF. І не тільки частина SCH, частина або частина HF) добре, якщо хтось любить.

Я радий вітати дівчину на місці, де більшість користувачів є представниками “сильної” половини людства.

Я хочу запитати про розміри вашої кімнати, а також ви будете слухати музику. Сидячи на комп’ютері або передбачається диван / крісло? Від таблиці комп’ютера.

Доброго дня! Квадратний номер для 16 квадратів, я буду розташовуватися 3-4 метра від Setapa.

Цілком можливо розглядати акустику на відкритому повітрі. Перед покупкою, звичайно, було б приємно слухати все, добре, можливо, не все, але принаймні щось. Ви повинні уявити систему звукової системи. На додаток до запропонованого консультування більше пристроїв від Primare, їх правда. Це все, що добре купує :)) або на такому пристрої. Від акустики для вас найбільш універсальним буде heco, я не рекомендую аудіосистеми, dt. Дуже хороша акустика, але з власним персонажем Dinaudio вимагає ще тривалого підбору підсилення. І не тому, що вони примхливі, а знову через їх персонажа. Вони дуже відрізняються від різних посилення.

І зі звуками з комп’ютера. Я навіть не знаю, чому вам потрібно змішувати звуки системи з музикою. Але ви можете поставити будь.Які динаміки комп’ютера та відображати на них звуки лише системи, і відтворювати музику в ASIO або WASAPI.

Спасибі! Молоди Я боюся взяти. Я не хочу отримати бунилово. І у мене немає грошей на експерименти)) Геко мені це подобається, окрім усіх презів.

Ви можете поставити на них будь.Які комп’ютерні стовпці та відображати на них звуки лише системи та відтворювати музику через ASIO або WASAPI.

Я хочу це зрозуміти. Як технічно це зробити? Я уявляв це так: Fubar на ASIO надає звук доступу та акустику, закривши Фуар. Машина перемикається на прямий звук, звук переходить до комп’ютерних стовпців, підключених до Minijack до лінійного виходу матері. Це працює так чи ні?

На жаль, я не знаю, що таке ваше ім’я, але вам не потрібні ці проблеми зі звуком з комп’ютером.

Твій шлях. Це виглядає як певний експеримент, через шип до зірок.

Купуйте підсилювач з потоковою функцією і просто насолоджуйтеся музикою. Але це ці танці з бубном.

Можливо, ви, як правило, слід зупинити свій вибір на активній акустиці?

Для їх розмірів грав досить цікавий і не поганий

24/96 читати, що вони не підходять для металу

І вибачення за дурість. Як боротися з ними з цифрових послуг? У програмі Streamer, і тут?

Я, на жаль, не використовуйте комп’ютер для прослуховування музики. Зовсім. Я віддаю перевагу спеціалізованим пристроям. І навіть у вашому випадку мережевий плеєр буде звільнений з посади, як ви вже порадили це по всій галузі.

Ну, наскільки я знаю, комп‘ютер може бути налаштований на випуск різних звуків різними результатами. Але це не зовсім :)) Я перепрошую, якщо я помиляюся.

До речі, про Бубнілову. Перед HECO Celan Revolution 3 стояв піонер S-71-B-LR притулки, важили 6 кг. Бубнилово був дуже сильним, досяг того, що бас був не тільки в точці слухання, і він скрізь в інших кімнатах, недалеко від сусідів. Відповідно до результатів вимірювань, мода становила 52 Гц.

Дуже бояться взяти навіть heco. Великі полиці. З урахуванням того, що тут торкаються багато людей. Виявилося, що, незважаючи на інвертор задньої фази, вага понад 10 кг, той факт, що вони стоять на довгій стіні і лише 10 см від стіни. (Збір всіх факторів для резонансного) бульбання зовсім не є. Купив, як ви, без попередньої прослуховування.

Трохи неправильно, ви вибираєте вихідний (вихідний пристрій) через панель керування. Також через Fubar, ви вмикаєте або вимикаєте Wasapi / Asio (виберіть режим виводу).

Відповіді

Оскільки жоден S / PDIF (коаксіальний) або TosLink (оптика) виходу, з яким ви можете безпосередньо надіслати сигнал з Fubar в ASAP (режим Васапі) безпосередньо в режимі Васапі, не може допомогти різним типам перетворювачів. Тут я застосував посилання. Дивіться фотографії чисто, наприклад. Що саме потрібно вирішити проблему. Але в цілому є й інші рішення в майбутньому з іншого рівня витрат.))) Але це в майбутньому, і вирішити, як саме.

) Шановний звук)) Я б не попросив не дзвонити!

Звук))) на будь-які кращі звуки, ніж. Drosophila)))

See also  Як змінити час на Huawei. Як видалити завантажену тему, шрифт (стиль тексту) або шпалери

Ауді з латинського означає, що я чую. Отже, аудіофіл більше схожий на любитель, і не звучить :)))

Дякую, я навчав інституту і пройшов Латинську мову на іспиті, я також часто використовую. ))) І син допоміг зробити, коли його черг прийшов. Зосереджуючись на підказці, скажімо: Listerubebe (або безліч) 🙂 Новий термін.

І напевно, у вас немає оптики? У роз’єму 3,5 нічого червоним у глибині?

Приписуйте зусилля до магазину і взяти Ша-80. Чудовий? Але без бубнів!

Carellenienite ТІЛЬКИ, ЩО ВИПУСКУЄТЬСЯ ТА ЗАЧЕКАЙТЕ НА ПЕРЕБУВАННЯ CSCA61, де USB-введення вже передбачено, і в той же час, DAC був змінений (добре, або навпаки).

Вау, і я не знав, що 61 та 81 незабаром надійдуть у продаж. Завтра я хотів зайти до магазину на 60 або 80. Але якщо це так, я зачекаю. Дякую за інформацію!

Так, новина була тут на сайті (і на інших спеціалізованих сайтах), але незабаром я не знаю. Наступний рік буде продано точно. Якщо, звичайно, є хороший DAC, ви не можете парити, ну, або навпаки, зачекайте нових продуктів і візьміть попереднє покоління зі знижкою, але якщо вам потрібно, я б краще взяти оновлену модель, ніж вона Тоді б скучував китайський ЦАП з Аліком за різницю в ціні, яка вийде між поколіннями, і навіть у 2-3 рази більше (ну, я припускаю, що нові предмети стануть дорожчими на 10 тис.).

Так, немає сенсу шкодувати. 60.Й сьогодні 50 тонн.Г. Продавати. За таку ціну вам потрібно взяти і не думати. Він, очевидно, дорожчий останнім часом коштувати. Для 61-го, я підозрюю, тисячі 65-70 на старті. 50 для нього. Дуже гарна ціна.

Я не хочу рекламувати когось, але в віддаленому знижку, коротше 45 вийшло. Це не реклама

За 45. Загалом шикарда! За гроші, я думаю, дуже хороше придбання!

Зростання як звук буде з таким перетворенням у порівнянні з Джеком-2RCA?

Будь-який звичайний перетворювач дасть помітне збільшення в порівнянні з інтегрованим звуком. У мене навіть китайці HDMI-S / PDIF Splitter / Converter для 500 p. Дає дуже помітне збільшення якості звуку. І на чутки, а вимірювання (і це, незважаючи на те, що я все ще на PCM5101A вбудований у Yamaha A-S301, який реалізується там досить простий). Відповідно до інтегрованого ЦАП, навіть через таку милицю, як дешевий конвертер з “Аліком” (я думаю, бажано через USB. Через HDMI я взяв заради планшета), звук набагато краще!

Я скажу це: у будь-якому Wolfson WM8740 DAC краще, ніж Realtek, вбудований у ноутбук (як правило, не рахуючи останніх “прохолодних” рішень цієї компанії). Але. Ми не можемо знати про можливі негативні наслідки цього конвертора в процесі конверсії.

Купіть зовнішню звукову карту з оптичним виходом і всім. Наприклад, такий.

Так, гарне рішення, нещодавно придбав такого сина. Я щойно написав цю фразу для транспортного засобу:

“. Але в цілому є інші рішення в майбутньому з іншого рівня витрат. “:-) У цьому випадку Aerifier DAC буде продовжувати працювати.)), Наскільки правильно вказано тут трохи вище. Краще було б негайно взяти або змінити (якщо ви повернете назад) на CA CXA80.

Різниці в ціні 20 тисяч недостатньо. Тоді простіше дістатися і придбати правила мережевого програвача.

Змініть підсилювач, який ви отримаєте більше та набагато кращий контроль. Так, і на звук 80.Го це буде веселіше. 60.Й слабкий. Перевірили :))

Якось, пристойний час тому, заради експерименту, я підключив Asus Xonar U7 (зараз у районі 6 тис.) До ноутбука (USB, ASIO), до UMI і був надзвичайно розчарований. Слухання FLAC. Різниця була чутною, але я запевняю вас, ні ця карта, ні творча (яка була запропонована вище), ви не підійдете до вас. Просто різниця не коштує витрачених грошей. Imho.

Прикладні великі колони. Підсилювач з AliExpress.

Я не був повністю правильний приклад (творча карта, описана вище в Pro Version), але практично немає різниці. Я не рекомендую музику для музики. Імхо, звичайно.

Підтримувати вас, т.До. Такі карти більш створені та використовуються для голосових ігор. Існує лише пара приємних винятків від правила, але це окрема тема)))). Просто кілька шикарних внутрішніх звукових карток для настільного комп’ютера з’явилися, які були створені для Hi-Fi, і ми можемо сказати, що перший досвід був успішним. Що

Які спеціально внутрішні картки ви маєте на увазі?

Я запропонував цю картку не тому, що є dac, але тому, що він має оптичну вихід. Я не впевнений у всіх сто, але я думаю, що ви можете зробити це так, щоб сигнал від USB пройшов ЦАП, і просто перетворив у оптичний.

Варіант. Який. Або зовнішній usb dac. Тут є більш обізнані та досвідчені люди. Скажи мені.

Взагалі, щоб бути чесним, я завжди здивую мене, що я вперше купив техніку, і тільки потім поставте питання: “А як, насправді, це підключитися один до одного?”.

Добре, у випадку: конвертер. Це, звичайно, є потенційно слабкою ланкою, але тут насправді є вибір без вибору, якщо, звичайно, не готовий інвестувати тисячі 10-30 у більш-менш гідному китайському ЦАП або на зовнішній вул. В принципі, беручи до уваги той факт, що тільки USB відсутній для комп’ютера, цілком можна взяти сучасний креативний звук BlasterX G6 (хоча все ще є оптичним входом, але пульт дистанційного керування D / Y ще немає, але На Bluetooth за допомогою програми ця модель не контролюється). Крім того, можна буде привести звук для порівняння та на “оптиці” (хоча, перемикач “на льоту” не буде випущений, оскільки виходи об’єднуються в одному).

Мій Creative Sound Blaster E5 використовується як конвертер. З ноутбука USB сигнал переходить до E5, встановлюється режим прямої передачі до оптичного виходу. Ну, з оптичного виходу E5 сигнал на оптичний вхід підсилювача далі. Але використовуйте E5 як перетворювач. Це якось занадто дорого, але це не дуже добре для більше, як DAC знаходиться недалеко від запуску Realtek, вбудованого в ноутбук.

E5, звичайно, сьогодні вже не в місці, але той факт, що він пішов майже з реальної техніки, вбудованої в ноутбук, це, звичайно, дуже навряд чи відповідає реальності. Можливо,, звичайно, у вас є такий крутий ЦАП у своєму інтегранті і настільки крутий, що E5 підходить для вас лише для ролі перетворювача, або це не як звук, а його сама презентація, яку вам особисто подобається ЦАП інтегратора інтегратора краще.

Ми проаналізуємо, як виконується з’єднання

  • Давайте ретельно зупинимось на першій формі портів. Гнізд у форматі RCA, також відомих багатьом користувачам як “тюльпани”. Для синхронізації сабвуфера з комп’ютером потрібно використовувати спеціальний адаптер з RCA на 3,5 міліметрова чоловіча-чоловіка (міні-м.). Деякі акустичні системи з колоном HF продаються в комплекті з адаптером для ПК, але в більшості випадків він повинен бути придбаний окремо.
  • З одного боку, адаптер підключений до відповідного роз’єму на сабвуфері, а з іншого. До порту на звуковій картці комп’ютера або ноутбука, розрахованого для підключення буфера (жовтого / помаранчевого роз’єму).
  • Якщо на комп‘ютері встановлено нову модель звукової карти, він матиме всі необхідні роз’єми для підключення систем з конфігурацією 5.1 або 7.Один. В іншому випадку сабвуфер може бути використаний для підключення залишкових стовпців.
  • Якщо на комп’ютері немає окремого роз’єму, ви не повинні турбуватися. Сучасне електронне обладнання активної низькочастотної колони незалежно регулює звук так, щоб він звучить як висока якість.

Основними перевагами таких акустичних систем є компактні розміри та комфортне з’єднання через відсутність великої кількості проводів.

З мінусів ви можете відзначити недостатню потужність звуку. Набори звукового обладнання, які демонструють високі показники, дорогі і недоступні для більшості покупців.

Як підключити підсилювач автомобіля з джерела живлення

Перш ніж підключити автомобільний підсилювач через джерело живлення з комп’ютера, ви повинні ретельно розглянути термінали підсилювача. Ззаду підсилювача є три основні групи терміналів для приєднання:

  • Харчування. Вони позначені наступною міткою 12V, REM, GND;
  • Лінійний вхід. Лінія в;
  • Вихідні клеми для підключення динаміків їх називають динаміками та Ріхт. Для чотириканальних підсилювачів вихідні клеми поділяються на фронт і ззаду.

Підключення підсилювача автомобіля до джерела живлення повинно здійснюватися з живленням, відключеним від розетки живлення, лише після належного з’єднання всіх проводів, їх надійні кріплення можна вставити з вилкою з комп’ютерного блоку в змінюючу напругу. Від комп’ютерного блоку виходить з силового роз’єму, в якому є дві напруги 5 і 12 вольт з загальним мінусом. Часто вони відзначаються кольором жовтого 12 вольт, червоним 5 В, а чорним негативним “-“.

See also  Як знайти в буфер обміну Samsung. Стандартний метод

Ви можете перевірити їх за допомогою мультиметра на вимірюванні напруги, а також відкриття блоку блоку та візуально, переконавшись, що марка живлення дротів подачі. Для потужності підсилювача автомобіля необхідно взяти тільки жовті та чорні дроти з роз’єму живлення.

Між терміналом підсилювача REM та 12 вольт потрібно встановити перемичку. Тепер вам потрібно імітувати команду для джерела живлення, яке з’єднується з материнською платою на комп’ютері. Команда з джерела живлення на блок живлення виконується шляхом регулювання перемички або звичайного перемикача.

Можна знайти його в кольоровому маркуванні дротів у другому виїзду з’єднувача з джерела живлення та перехід до материнської плати. Це часто зелений або сірий дріт, який повинен з’єднуватися з будь.Яким із чорних проводів.

Одне з важливих нюансів. Якщо ви використовуєте потужну систему динаміків вдома, то всі дроти одного і того ж імені можуть бути підключені до одного пакету, в кінці якого встановлено наконечник. Таким чином, навряд чи буде нагрівання з’єднувальних проводів, навіть коли витік великих струмів під час прослуховування повної потужності.

Підключення підсилювача автомобіля до комп’ютера

Більшість комп’ютерних ігор використовують потужний звук. Це не лише фонова музика, але й різні ефекти. Для створення тривоги та напруги використовуються дуже низькі частоти, які добре відтворюватимуть шлях низької частоти автомобіля. Підключіть будинки SAB до комп‘ютера за допомогою низькочастотного підсилювача. На задній або бічній панелі комп’ютера є з’єднувач лінійного виходу звуку. Це “міні.3,5 мм” і призначений для підключення навушників або УНГ. Для стикування з низьким частотним підсилювачем потрібно використовувати кабель, з одного боку, з якого встановлено “міні-джек”, а з іншого. Два роз’єми RCA “Tulip”. Підсилювач краще використовувати багатоканальний, потім широкосмугові супутникові стовпці підключені до відповідних роз’ємів, а автомобільний потужний стовпчик підключений до низькочастотного виходу. Такий підключення сабвуфера вдома дозволить вам отримати насичений басовий звук.

Завдяки блок живлення, вдома, підключено активний тип сабвуфера. Низькочастотні системи, призначені для установки в автомобілях, обладнані підсилювачем, який отримує потужність від акумулятора. Це означає, що електронні компоненти системи працюють правильно, коли напруга 12-15 вольт. Щоб включити активну автомобільну систему, ви можете використовувати будь-яке джерело живлення, що відповідає потужності. Цей параметр залежить від потужності низькочастотного каскаду. Деякі автомобільні активні стовпці можуть споживати струм до 40 ампер, тому нелегко знайти джерело живлення для 12 В. Щоб постачати напругу до потужного NF-каналу, ви можете використовувати джерело живлення ATATX. Найпростіші моделі забезпечують струм до 16 ампер, але при необхідності ви можете придбати блок для 40-60 ампер. Для подачі потужності підсилювача, використовуються жовто-кольорові дроти (12 В) і чорний (GMD “Земля”). На стовпчику автомобіля є термінали з відповідними позначеннями, які та підключені дроти від джерела живлення.

Після підключення дротів, активний підсилювач стовпця знаходиться в режимі “Сплячий”. Щоб активувати його, вам потрібно покласти перемичку між 12 V і REM на підсилювач. Це виконується, коли джерело живлення вимкнено. Не рекомендується встановлювати джерело живлення занадто далеко від активної колонки LC. Якщо немає іншого варіанту, підсилювач зв’язку та джерело живлення повинні виконуватися за допомогою багатоядерного мідного дроту з максимальним поперечним перерізом.

Як підключити комп’ютер до підсилювача, який стоїть на відстані 10 метрів?

Скажіть, як краще підключити комп‘ютер до підсилювача YAMAHA A-S2100, якщо DAC та підсилювач буде 10 метрів від системи?

Якщо вам потрібно так довгий кабель, то краще, якщо це аналоговий кабель. Ваш Dac має баланс? Підсилювач їх, і цей тип з’єднання найкраще використовується на великих відстанях. Так що думайте, можливо, краще, ніж DAC поруч з ПК і кабелем від нього в підсилювачі?

Сергій правильно відзначався, якщо ваш підсилювач та зовнішній DAC мають збалансований (XLR) введення та виведення, потім з довжиною сигнальних кабелів, більше 3M рекомендується використовувати перемикання XLR між підсилювачем та DAC. Хоча, необхідно ретельно вивчити організацію збалансованих торгових точок у підсилювачі та DAC, T до присутності введення та виїзду XLR може бути розробкою, і фактично має псевдобалансові виходи.

Будь ласка, поясніть, але як зрозуміти профанацію чи ні?

Якщо, коли порівняльний, слухає різницю гучності між RCA та XLR, не чутно, то це професійний, а не XLR?Т.Е. Псевдобаланс. На XLR амплітуда сигналу вдвічі більше, ніж на RCA

На додаток до амплітуди сигналу на поверхні, існує також вхідна чутливість з опором, а вся схема глибша, тому підкріплення RCA та XLR також відрізняється. Сказати, що обсяг на виході повинен бути різним. Я б не став.

Які виходи на звуковому блоці системного блоку? Які входи на TSAP? Безпосередньо до підсилювача або через DAC?

Я здивований, коли я читаю нісенітницю про те, як охолоджувачі впливають на цифровий сигнал (якщо, звичайно, це не припливає з старості), джерела живлення, ймовірно, електрика негативно впливає на сигнал. Звичайно, є продавці з ПК, тому варто зробити ЦАП за межами корпусу комп’ютера, 10 метрів, звичайно, занадто далеко)), а максимальна довжина кабелю USB. 5 метрів, звичайний хороший кабель, не Увімкніть проводку аудіоплавів та USB-тестів кабелів, це не вбивство, це просто хороший якісний кабель, але я боюся, що 10 метрів без помилок не зламаються. Ви можете шукати USB.Контролери ALIK, які працюють над оптичним кабелем, але як працювати, я не знаю. Мій коментар, звичайно, Біг, але головне, що я хочу попередити вас від аудіо фільмів та блукати. Хай щастить!

3 метри від ЦАП. Рекомендації виробника. Далі, “Бедні та аудіо фільми”, як ви висловили. Від розподілу хороших інтерблохетонів щось подібне. Я сам використовую dahpile daz netbook. Але відстань 2-3 метра. Не втрачає DSD. Але це вирішено)))).

Я повністю згоден, тому живу в аудіо автомобіля, з вашою головою)

Звичайно, на Alika продати “Чудовий”, і найважливіші підробки Мегадеші під фірмовими проводами, які зроблені пекло, знають, що провідники, а не зовсім з міді, а скоріше мідний алюміній!(!))) І ще раз головне. Кип’ятити кабелі на Алік!Що

Так, ви маєте рацію, оптичні кабелі на Alik виготовлені з ядра алюмінію))

Оптичні кабелі на Alik виготовлені з POF, на яких поліетиленові штори у ванних кімнатах висять і нарізають їх зубами

І що не зламається, одиниці з нулем розсіятимуть?

І максимальна довжина USB, яку я буду пити, коли прочитаю дурниці про те, як кулери впливають на цифровий сигнал (якщо, звичайно, він не вискакує з старості), джерела живлення, ймовірно, електроенергія негативно впливає на сигнал, становить 5 метрів

Так, якщо нічого не впливає на сигнал, чому довжина кабелю USB обмежена лічильцями?

П.S. Ви дуже допомогли, йому потрібно 10, а ви: не більше 5

Найкраще для Wi-Fi. Існує аудіозапис із приймачем сигналу Wi-Fi.Ви не можете про це краще придумати.

Я також знайшов адаптер USB.Приладу на скрученій парі. Також з додаткових. Харчування

Використовується USB A-B QED Production Graphite 3.0 м до заднього двору. Дуже добре. Якщо у вас є баланс, краще використовувати балансовий кабель. 9 метрів точно.

На таких великих відстанях краще на рівновазі. Але DAC повинен бути з виходами XLR.

Більше опцій: 1. Оптика, передача ЦАП до підсилювача та знову, він повинен бути відповідним входом. 2. Мережевий плеєр поруч із підсилювачем, підключеним до комп’ютера через мережу або Wi-Fi.

Але навіщо? Замість цього варіанту я б переглянув підхід і буде використовувати окремий джерело для музики.

Я ще не маю DAPA, це, якщо невеликий DAC буде, потім покласти моно на комп’ютері.І як щодо звуку оптики?Є відмінності від інших зв’язків?І чи можна поступити за оптикою, як це буде лежати на підлозі?

Якщо ви покласти DAC поруч із комп’ютером, то ви не передаєте сигнал на оптику до підсилювача, він не має оптичного входу. Якщо ви не висунуте розширені вимоги, на Optics звук зазвичай, лише формат DSD передає проблематичним. Різниця полягає в тому, що сигнал передається за допомогою світла, т.Е. Не підлягає будь-яким перешкодам при передачі над великими відстанями.

Для просування не рекомендується на будь-якому з аудіокабелів. Якщо ви просто хочете кинути кабель до підлоги, то краще відмовитися від цього. Це краще, ніж мережевий плеєр поруч із підсилювачем та передачу музики через Wi-Fi (якщо ви повинні передавати музику з комп’ютера) або власного джерела музики на підсилювачі, той самий мережевий плеєр і грати музику з флеш-накопичувач. Або окремий невеликий комп’ютер, ноутбук з зовнішнім TSAP. Є варіанти.

See also  Підключення веб-камери до комп'ютера. Крок за кроком Інструкція з монтажу веб-камери

Dac поруч з підсилювачем, з комп’ютера 10 метрів оптики до CAP-S DAC RSA до підсилювача, це нормально?

І скажіть мені DAC для покупки, тільки для підключення з комп’ютера, не буде діарея діарея, переважно вторинний з Avito, наприклад, я вважаю

Цей DAC входу.Level не дозволить вам розкрити весь музичний потенціал вашого підсилювача, однак, ви не сказали про акустику.

Я хотів би взяти з китайців. Gustard x22 на двох ak4499 ціна, звичайно, кусає 86tyr. До нового року було продано за 68.

У вашому випадку використовуйте опцію. Для того, щоб не топтати кабель, покладіть його в пластиковий кабельний канал, який можна виправити що завгодно

Вам не легше купити невеликий комп’ютер для підсилювача замість цих неприємностей з довгими кабелями? Це концертна платформа? Не система голосування громадських приміщень?

Як підключити підсилювач до комп’ютера

Привіт. Зібрав купу Cambridge Audio Dacmagic XS і Frio A5 Filio EX1 2 Навушники. Найменші шеслави та скрипи в музиці чуються, в той же час є великий мінус: я не можу визначити розташування звуків у просторі (скільки або праворуч. Звук з центру, скільки ближче або далі). В чому може бути проблема? Чи може бути деяка несумісність між перерахованим обладнанням? Я поставив середній обсяг на TSAP, на підсилювачі стоїть “низький” режим, т.До. Низькі уявні навушники (16 Ом), аудіоматеріал також слухається різним (починаючи від MP3, YouTube, обробки FLAC 96HZ).

Роман, доброго дня! Віддалено дуже важко визначити, яка проблема може бути і чи це. Ми запрошуємо вас до наших магазинів. Можливо, ми розуміємо, чи є проблема і як її вирішити.

Гарний час експерти. Я, як правило, новачок у світі звуку. Тема Мегашер, можливо, моє запитання їде для швидкого. Від приймача заліза Yam RX481, підключений до ПК HDMI 1.4 до відеокарти GTX970, монітор Audio Bronze5 Molders. Зайнятий факт у моєму випадку-via bluetooth з iPhone якість переданого звуку краща, ніж через комп’ютер. Кааааак? Не правильно, що я роблю неправильно? З прикладу. Я починаю 1, і той самий трек в Інтернеті з телефону через Bluetooth, і стіни тремтять у дальній кімнаті, я запускаю ту саму трек в Інтернеті з комп’ютера, навіть завантажений. Це не те, що загалом

Володимир, привіт! Окрім входів HDMI, ваш приймач також має оптичний вхід та коаксіальний. Спробуйте підключити аудіовихід, а не через відеокарти HDMI, але через оптомікаксиальні виходи материнської плати залежно від того, які виходи на ньому є. Перевагу краще дати коаксіальні. Для цього вам буде потрібно достатньо кабелів. Коаксіальний або оптичний

Добрий день!Будь ласка, скажіть мені, тим краще підключити ASUS Xonar Essency STX II аудіокарт з підсилювачем Yamaha AS-501. Аналоговий або коаксіальний кабель? Спікери Dali Zensor 3.

Ілля, привіт! Ви можете спробувати обидва варіанти для підключення та визначення того, який DAC. Робоча картка або підсилювач. Вам більше подобається. Це буде найбільш правильне рішення.

І зовнішній Dac Fio D03K тайшан може бути підключений до ноутбука та використовувати замість вбудованого аудіопи. І чи можна вставити навушники з міні-джеком у цьому роз’єму, який підписується як лінійний 3.5?

Зовнішній DSA Fio D03K Taishan Зручно з’єднуватися з цифровим джерелом сигналу, що має цифровий оптичний вихід, наприклад, до телевізора, або мультимедійний ноутбук, оснащений оптичним S / PDIF. До ноутбука з портами USB можна підключити зовнішній M-Audio Micro Dac Dac 24/192, обладнаний та доступ до навушників (міні-джек). Спасибі.

Добрий день. Мені вдалося знайти пару альбомів AC / DC та чорну суботу в Flac. Але альбоми збиті в одному великому списку відтворення Flac. Чи можна розбити такий файл на окремих доріжках без втрати якості?

Добрий день! Без будь-яких проблем ви можете вирізати один великий файл на окремі композиції Cue Splitter або подібне.

Доброго дня! Я хочу купити Dac, щоб слухати музику з комп’ютера. У мене є навушники Sony MDR-MA900 і в майбутньому купити AKG K 712 Pro. Я схильний до Teac UD-301 чорний або DENON DA-300 USB. Бюджет 35 000R. Будь ласка, порадьте, можливо, ви все ще можете вибрати?

Dac TeaC UD-301-відмінний вибір, альтернатива Cambridge Audio Dacmagic Plus. Якщо у вас є можливість і бажання, то приходьте, будь ласка, до нас слухаючи. Спасибі.

Доброго вам дня! Є пара передніх динаміків ELAC FS 247.3, Integral Denon PMA-1510AE та MacBook Air. Я хочу слухати музику з маку на динаміків через підсилювач. Для цього вам потрібен окремий DAC, або ви можете підключити Mac з доступу до навушників до підсилювача через два тюльпани? До якого введення підсилювача Connect CD, тюнер або лінія?

Доброго дня! Ви можете скористатись кабельним з’єднанням Minijack-2rca, від випуску повітряних навушників MacBook до будь-якого вільного аналогового підсилювача введення. Я рекомендую використовувати Minijack-2RCA Supra Biline-MP для цих цілей. Кабель повністю захищений і захищений від зовнішніх перешкод. Але метод з’єднання з використанням зовнішнього цифрового аналогового перетворювача є кращим. Цей метод дозволить вам підвищити якість звуку вашої акустики та додати певні нотатки у звук, а також забезпечить можливість відтворити композицію з високою частотою відбору відбору. Для вашої системи я рекомендую зовнішній DSA Teac UD-501. Він здатний обробляти сигнал DSD (2.8/5.6 МГц) і PCM (до 32 біт / 384 кГц). Модель характеризується багатим характером звуку з відмінною роздільною здатністю у верхньому регістрі, відмінним SCH та швидким, чітко визначеним басом. Спасибі.

Добрий вечір! Скажіть, будь ласка, моя кімната 16 м.Qv, слухаючи музику з комп’ютера (flac) прогресивний рок, джаз, блюз. Що ви можете сказати про пакет. Rotel A12 Інтегральний підсилювач та Outdoor Acoustics Monitor Audio Silver 6. Rotel A 12, Судячи з опису, має хороший DAC та вхід з комп‘ютера. Cd-програвач не збирається попередньо зробити. Може бути. Ви можете запропонувати мені інший пучок?

Сергій, привіт! Rotel A12 може зробити місце у вашому домі, якщо вам потрібні такі функції, як USB DAC, Bluetooth. У розшаруванні до нього рекомендується акустика bw cm1 s2. Згідно з нашими спостереженнями, компоненти відтворюються ідеально і складають збалансовану зв’язок.

Добрий день! Я хочу організувати медіацентр на основі комп’ютера (nettop, htpc). Тут і можливість оновлення та універсальності. Кіно, музика, Інтернет. Відтворення аудіо та відео розділу на дві частини. Відео через AV приймач і акустика 5.1, Аудіо. Через підсилювач 2.0 і пару, як (це sansuy, як би vintage). Я люблю звук динамічний, бас гострий, з атакою. Читання форумів, я бачу, що формат DSD набирає обертів. Я ще не зрозумів, який DAC необхідний для підключення до комп’ютера через USB. Будь-хто буде підходить для гри DSD або спеціального? Заздалегідь дякую.

Як підключити сидіння автомобіля до джерела живлення комп’ютера

Подальші кроки з’єднання

    Знайдіть роз’єм живлення напруги живлення

Схема підключення до дроту зазвичай знаходиться в полі, якщо ви купуєте новий пристрій. Вам потрібно знайти роз’єм з позначенням “Power On” або “PS OK”, можливо, інші слова, але сенс однаковий, і є включення дроту.

Майже всі глобальні виробники сучасних комп’ютерних джерел живлення позначають цей дріт зелений. Однак у застарілих моделях, випущених більше десяти років тому, такий дріт може бути жовтим або фіолетовим. У випадку, якщо у вас немає схем розщеплення дроту, то вам потрібно подивитися на веб-сайті виробника або шукати свою модель на веб-сайті.

Подивіться на різання проводів, щоб зрозуміти, який з них йде до “Земля”, точно буде чорним дротом

Підключіться до входу сигнального сигналу підсилювача з джерела, підключіть динаміки до виходу, і підключіть саму ВП на терміналах потужності

На цьому етапі ви вже можете надати напругу до джерела живлення та перевірити його.