Home » Як підключити планшет з комп’ютером. USB налагодження

Як підключити планшет з комп’ютером. USB налагодження

Створіть підключення планшета до комп’ютера через USB без проблем та затримок

Доброго дня, шановні читачі мого блогу! Сьогодні ми поговоримо про те, які можливості зв’язок планшета з комп’ютером відкриється через USB. На пристроях Apple з операційною системою iOS комп’ютеру потрібно буде попередньо встановити iTunes. В іншому випадку робота між пристроями буде просто неможливою. Усі дії, виконані з каталогом планшета на ОС Android, надзвичайно прості та інтуїтивно зрозумілі. Тому освоювати роботу над передачею інформації за допомогою стандартного кабелю конфігурації не буде складно. Як налаштувати цей тип з’єднання, прочитайте нижче.

Кабель USB.З’єднання завжди включає з пристроєм. Ретельно огляньте упаковку з магазину та знайдіть її. Далі, все простіше. Ми підключаємо комп’ютер і планшет через USB.Шнур. Вставте один кінець у відповідний роз’єм на планшеті, інший у слот на системному блоці.

Наступний алгоритм дій підтвердить правильне з’єднання пристроїв:

 • У нижньому правому куті монітора ПК напис “Пристрій готовий до використання” та “Встановлення драйверів успішно завершено”
 • Напис на екрані мобільного пристрою успішно встановлюється “підключення”. Активуйте його, натиснувши
 • Під екраном планшета з’являється кнопка “Увімкніть барабан USB”
 • Перейдіть на мій комп’ютер і знайдіть новий пристрій за іменем
 • Клацніть на нього з подвійним натисканням миші. Всі файли, збережених на жорстких дисках, відкриються перед вами
 • Тепер ви можете легко скопіювати інформацію з планшета на комп’ютер і навпаки.

Цей метод підключення є найпростішим і найнадійнішим. Це не викликає труднощів у жодному, навіть початківця, t. До. Обмін файлами з Android дуже простий. У цьому випадку мобільний пристрій діє як простий інформаційний диск.

Про доступні методи

Загалом планшет може бути підключений двома способами до комп’ютера:

Якщо ви підключите планшет до комп’ютера, щоб кинути фотографії або доступ до деяких файлів, ви можете використовувати сторонні програми, наприклад, відомий програму ES-Productor або Google Drive. В останньому випадку ви можете завантажити необхідні файли з планшета на хмарне сховище та отримати доступ до них з будь.Якого пристрою.

USB-адаптер

Тут вам знадобиться USB.Балаканина. Зазвичай він включений до планшета. Він буде підключений до джерела живлення від зарядки, з якої його можна відключити. Якщо в комплекті немає адаптера з планшетом, а зарядка має нерозумну структуру, то його можна придбати в спеціалізованому магазині електроніки. На щастя, такі адаптери недорогі.

З’єднання відбувається відповідно до наступної схеми:

 • Підключіть одну частину кабелю до планшета, а іншу до комп’ютера.
 • Комп’ютер повинен видати звуковий сигнал, сповіщаючи про виявлення нового пристрою в системі.
 • Можливо, система попросить вас вибрати подальші дії з виявленим пристроєм. Виберіть залежно від особистих завдань. Наприклад, якщо ви виберете “перегляд”, ви можете переглянути всі файли на пристрої, але ви не зможете їх редагувати. Крім того, без особливих прав ви не можете видалити або редагувати багато файлів на планшеті. Повідомлення також надійде на планшет.
 • Відкрийте “провідник” або “мій комп’ютер”. Ваш планшет у лівому меню та в центральній частині має відображатися там. Відкрий це. Тепер ви можете працювати з даними про це.

Якщо комп’ютер відмовляється бачити ваш планшет, то щось можливо з USB.Роз’ємом на планшеті або на комп’ютері, можливо, також пошкоджений кабель пошкоджений. Іноді в налаштуваннях планшетів заборона на підключення до інших пристроїв можна надіти. Його можна видалити так:

 • Перейдіть до налаштувань пристрою.
 • Потім відкрийте розділ “Пам’ять”.
 • Знайдіть ікону у вигляді три.Тое у верхній правій частині екрана і просуньте по ньому.
 • У меню падіння дотримуйтесь пункту “з’єднання з USB”. У різних версіях Android ім’я може змінюватися, але значення залишиться однаковим.

Wi-Fi

Для цього вам знадобиться маршрутизатор Wi-Fi з підтримкою роботи в місцевих мережах через Wi-Fi. На щастя, майже всі маршрутизатори, що надаються на ринку, мають цю функцію.

Інструкції з з’єднання такі:

 • Під час підключення планшета до комп’ютера Wi-Fi доцільно використовувати спеціальні програми, які будуть виступати посередниками, при цьому значно сприяючи роботі та взаємодії з пристроями. Як така програма, стаття розгляне передачу файлів Wi-Fi.
 • Знайдіть та завантажте його на ігровий ринок.
 • Після відкриття на пристрої. На стартовому екрані програми вам потрібно буде натиснути кнопку “запустити”.
 • Додаток перетворить планшет на аналог міні-сервера, до якого можна буде отримати доступ лише в локальній мережі. Також буде створено унікальний IP.
 • Перепишіть створений IP до адресної лінії будь.Якого браузера на комп’ютері. Важливо, щоб комп’ютер і планшет підключились до однієї точки доступу.
 • Після введення планшета IP у браузері відкриється аналог менеджера файлів, де ви можете перетягнути та змінити деякі файли.
 • Щоб вимкнути планшет з локальної мережі, натисніть кнопку STOP у додатку передачі файлів Wi-Fi.
See also  Як підключити телефон до Smart TV Samsung

Використовуючи ці методи, ви можете без проблем підключити планшет до комп‘ютера. Працюючи з файлами на планшеті, будьте обережні, щоб не видалити важливі дані системи чи користувача.

Доброго дня, шановні читачі блогу Pomkomp.RU В одній із моїх статей мені вже вдалося поговорити про те, як створити домашню мережу через маршрутизатор на комп’ютерах та ноутбуках вдома. Сьогодні я спробую поговорити про те, як підключити планшет до комп’ютера через Wi-Fi (ми поговоримо про пристрої на основі Android), оскільки будь-який власник мобільного пристрою думає про цю можливість. Насправді ця стаття також підходить для підключення та смартфонів в одній операційній системі, тому візьміть цю записку для себе. Для початку я хочу сказати, що ви можете реалізувати таку ідею лише за допомогою комутаційного обладнання, і в нашому випадку це бездротовий маршрутизатор. Зазвичай таке бажання виникає, якщо необхідно копіювати інформацію (музика, відео тощо.D.) в пам’яті мобільного пристрою, а також для перегляду цього вмісту.

Перш ніж вирішити підключити планшет до комп’ютера через Wi-Fi, ви повинні переконатися, що ваша домашня мережа між комп’ютерами організована не тільки кабелем, але й за допомогою маршрутизатора з підтримкою підключення Wi-Fi. Маршрутизатор налаштований та захищений паролем (відповідно до протоколу WPA2) від несанкціонованого доступу ззовні. Також рекомендується, щоб IP.Адреса маршрутизатора відповідала всім пристроям домашньої мережі не автоматично, і вони були пов’язані з MAC.Адресою кожного пристрою. Майже на всіх маршрутизаторах D-Link така функція розташована в розділі DHCPaddress Dhcpaddress. Такі дії повинні здійснюватися, щоб уникнути труднощів з пошуком та визначенням пристроїв у домашній місцевій мережі.

Наступним кроком є ​​похитування папки файлами на комп’ютері. Ми не будемо заглиблюватися в це, оскільки ця інформація описана в іншій статті, посилання, до якого я приніс на самому початку. Однак варто роз’яснити, якщо це ваш персональний комп’ютер, і ви збираєтеся відкрити загальний доступ до файлів до інших користувачів, а потім не поголити весь диск C: або диск D:, просто відкрийте доступ до певних папок, так що ви будете Захистіть свою особисту інформацію від цікавих очей.

Якщо всі кроки завершені, то час перевірити продуктивність. На мобільному пристрої, який вам потрібен від Google Play Завантажити та встановіть провідник програми ES. Після успішної установки запустіть програму та у верхній лівій частині екрана, натисніть кнопку, щоб вибрати тип з’єднання.

В мережі Wi-Fi

Другий метод, що підключає планшет до комп’ютера через Wi-Fi, має кілька переваг:

 • Для підключення планшета вам не потрібен USB.Роз’єм.
 • Ви не обмежені довжиною кабелю, t.Е. Ви можете працювати на відносно великих відстанях від одного з пристроїв.

Щоб підключити планшет Android за допомогою комп’ютера Wi-Fi, перейдіть до Google Play, а потім завантажте та встановіть Air Kies (для Samsung) або передачу Wi-Fi. Ви також можете використовувати іншу програму, але майте на увазі, що не всі програми сумісні з усіма моделями планшетів.

Ми будемо використовувати другу програму передачі Wi-Fi, його можна завантажити з Google Play безкоштовно. У нашому випадку, щоб перевірити синхронізацію з комп’ютером через Wi-Fi, буде використана планшет Acer Iconia A500.

Завантаживши та запустивши програму, наступне вікно відображатиметься на планшеті.

Зверніть увагу на статус адреси FTP та WLAN. Нам знадобиться їх, щоб підключити планшет до комп’ютера.

 • Ми відкриваємо на комп’ютері будь.Який клієнт FTP, наприклад, загальний командир.
 • Ми переходимо до мережевого меню. Підключаємось до FTP.Сервера.
 • У відкритому вікні натисніть кнопку Додати.
 • Ми придумуємо назву з’єднання.
 • На лінійному сервері [порт] Напишіть адресу FTP і натисніть кнопку ОК у нижній частині вікна.
 • У процесі з’єднання з’явиться діалогове вікно, в якому ім’я користувача потрібно ввести-введіть значення стану WLAN тут, у нашому випадку це D-Link. Поле пароля можна залишити порожнім.

Через деякий час комп’ютер підключатиметься до планшета, а в загальному командувачі відображатиметься папки Acer Iconia A500. У вашому випадку ви побачите вміст свого планшета.

Це все, тепер ви знаєте, як підключити планшет до комп’ютера через USB та Wi-Fi. Для синхронізації цих пристроїв ви не зайняте багато часу.

Як підключити планшет до комп’ютера через Wi-Fi

Ви також можете підключити планшет до комп’ютера за допомогою Wi-Fi Wireless Network. У цьому випадку вам не знадобиться USB, але вам доведеться встановити спеціальну програму на планшеті.

See also  Як передати відео з камери на комп'ютер

Наприклад, ви можете використовувати програму передачі файлів Wi-Fi. Принцип роботи цієї програми дуже простий. На вашому планшеті починається невеликий веб.Сервер. За допомогою цього веб.Сервера ви можете керувати файлами на планшеті з будь.Якого комп’ютера, підключеного до тієї ж локальної мережі.

Отже, для того, щоб підключити планшет до комп’ютера за допомогою передачі файлів Wi-Fi, цю програму потрібно запустити на планшеті, а потім натисніть на кнопку «Пуск».

підключити, планшет, комп, ютером

Тоді програма запустить веб.Сервер і повідомить вам його адресу.

підключити, планшет, комп, ютером

Після цього вам потрібно відкрити браузер на будь-якому комп’ютері (підключеному до тієї ж локальної мережі) та ввести адресу веб-сервера, яку вам видала програма передачі файлів Wi-Fi. Як результат, невеликий менеджер файлів повинен відкритись у браузері.

Використовуючи цей менеджер файлів, ви можете перенести файли з комп’ютера на планшет і назад.

Встановлення драйверів для бездротових мереж

Для кожного конкретного ноутбука адаптер потребує вашого драйвера. Але, на щастя, існує універсальний спосіб встановити драйвери. Це програма рішення для драйверів. Це зображення ISO, яке має всі драйвери, необхідні для комп’ютера. Використовуючи цю програму, ви можете встановити відсутні драйвери та оновити існуючі.

  Завантажте програму, для зручності її можна перенести на зовнішній жорсткий диск.

підключити, планшет, комп, ютером

Тепер ми навчилися налаштувати Bluetooth, встановлювати відповідні драйвери для зручної роботи, пристроїв, що спаровувались, передають та приймають дані. Виявляється, налаштувати Bluetooth і робити це не так складно.

Навіщо підключати планшет до комп’ютера

Підключення планшета до комп’ютера може використовуватися для різних дій. У статті найпростіший і найзамотніший спосіб підключення планшета до комп’ютера розбирається. За допомогою USB.

То чому вам потрібно підключити планшет до ПК?

Щоб увійти в Інтернет

Ви можете надати доступ до всесвітньої павутини як від планшета до комп’ютера, так і у зворотному напрямку. USB.З’єднання не дуже підходить для цього, однак це дозволяє поділитися Інтернетом.

Ситуація є найпоширенішою, коли планшетний комп’ютер діє як маршрутизатор для ПК, розповсюджуючи Інтернет за допомогою USB.Кабелю.

 • Підключіть планшет до комп’ютера.
 • Зачекайте, поки з’єднання встановити. Встановіть драйвери, якщо це необхідно.
 • Якщо на мобільному пристрої відображалося вікно з вибором методу підключення, вам потрібно ковзати на USB.Модем. Якщо вікно не з’являється, вам потрібно відкрити налаштування та активізувати повзунок навпроти напис “USB.Модем”.
 • Комп’ютер розпізнає планшет як провідне з’єднання для Інтернету і автоматично підключається до нього. Якщо цього не відбудеться, вам потрібно натиснути на мережевий символ на панелі управління праворуч, і вибрати з’єднання.

Через третє програмне забезпечення ви можете поділитися Інтернетом від ПК до планшета USB, але цей метод не рекомендується.

Якщо вам потрібно розподілити мережу з комп’ютера на будь.Який мобільний пристрій, краще використовувати бездротовий варіант під назвою Mobile Hot Spot.

Для передачі файлів

Найчастіше люди шукають, як підключити планшет до комп’ютера через USB спеціально для передачі файлів. Копіювання або переміщення даних на пам’яті на комп’ютері дозволяє не тільки захищати себе від втрати важливої ​​інформації або файлів, але й звільняє місце на пристрої.

Рекомендується перемістити файли з мобільного пристрою на ПК, коли на першому є мало місця для збереження будь.Якого типу.

Так, ви можете покласти все в хмару, але для цього потрібно постійне підключення та трафік в Інтернеті, і для передачі комп‘ютера потрібен лише кабель.

ВАЖЛИВО: Щоб мати можливість передавати файли, потрібно вибрати спосіб підключення MTP або “зовнішнього диска”. Зазвичай параметри підключення з’являються негайно під час підключення до відображення мобільного пристрою. Якщо цього не відбудеться, вам потрібно вибрати відповідний тип у налаштуваннях (у повідомленні у верхній завісі).

Для малювання

підключити, планшет, комп, ютером

Звичайний планшет можна використовувати для малювання на ньому, але ніхто не з’єднує пристрій до ПК для створення ілюстрацій та графіки. У цій частині матеріалу ми говоримо про графічні планшети, які поставляються з власним дисплеєм і без.

У випадку графічних пристроїв без екрана, але лише з робочою поверхнею, вся робота з пристроєм пов’язана для підключення до ПК.

Планшет з’єднує та запускає одну з графічних програм, в яких з’являються всі дії, які виконує користувач на робочій поверхні.

Графічні планшети з дисплеєм не потребують ПК, але більшість ілюстраторів та дизайнерів все ще підключають пристрій до комп’ютера.

Тож робота швидша і простіша, адже потужність та діагональ хорошого ПК значно перевершують графічний планшет.

Якщо екран планшетів зламаний

Ви можете взаємодіяти з планшетом через комп’ютер, і це найбільш актуально у випадку зламаного або пошкодженого екрану.

Природно, решта компонентів, відповідальних за роботу обладнання. Зрештою, якщо вхід USB розпався з дисплеєм, то не може виникнути питання про вступ.

Слід розуміти, що він не буде працювати, щоб повністю використовувати планшет через ПК. Доступу до зйомки на камеру не буде, голосового рекордера, головного меню та інших речей.

See also  Як розповсюдити Wi-Fi з iPad.

Але ви можете керувати файлами, видаляти програми, запустити деякі програми. Для розширених функцій знадобиться третєпартійне програмне забезпечення.

Особливості з’єднання

Перед з’єднанням смартфона та ПК необхідно запам’ятати кілька простих правил, без яких звичайний розподіл Інтернету не буде:

 • Наявність адаптера Wi-Fi. Якщо з’єднання відбувається з стаціонарною системною одиницею, то, швидше за все, він не матиме функції бездротової передачі даних. У цьому випадку необхідно придбати його окремо. Цей невеликий пристрій коштуватиме суму 300 в магазині, і якщо ви замовляєте через Інтернет, це буде дешевше. У сучасних ноутбуках такі модулі вже вбудовані на материнську плату.
 • Присутність хорошого маршрутизатора. Якщо будинок має маршрутизатор застарілих моделей, то радіус його дії може бути відносно невеликим. Для цього рекомендується придбати маршрутизатори сучасних моделей, бажано з двома передавальними антенами. Ось як радіус дії значно збільшується.

Підключення смартфона з комп’ютером або ноутбуком

Виконавши всі умови для високоякісного з’єднання, ви можете перейти до налаштувань. До цього необхідно визначити, яка операційна система встановлена ​​на смартфоні. Це не важко, просто перейдіть до налаштування телефону на вкладку Система, де ви можете побачити дані про пристрій.

Що робити насамперед

Нижче наведені дії, які допоможуть підключити планшет до ПК.

Від’єднайте антивірус та Weerol

Антивірус та брандмауер на ПК можуть блокувати будь.Які зовнішні з’єднання для цілей безпеки. Найчастіше така проблема виникає зі старою версією ОС на комп’ютері.

Ви можете вимкнути брандмауер та антивірус, відкривши обидва, а потім здійснивши вихід.

Перезавантажте ПК та планшет і перевірте

підключити, планшет, комп, ютером

Планшет iOS або Android може зазнати невеликої системної помилки, яка вирішується перезавантаженням.

Перезавантажте будь.Який пристрій, незалежно від його операційної системи, ви можете утримувати кнопку живлення та вибрати параметр “перезавантаження” у відображеному меню.

На персональному комп’ютері чи ноутбуці це трапляється набагато рідше, оскільки архітектура є більш безкоштовною, а апаратні компоненти не є такою мініатюрою. Але все.Таки разом із планшетом краще перезапустити та ПК.

Налаштування планшета

підключити, планшет, комп, ютером

Мобільні пристрої, що працюють в операційній системі Android, після виявлення підключення до комп’ютера відображайте запит на екрані, на якому потрібно вибрати, як користуватися пристроєм.

Деякі користувачі можуть закрити цей запит або не помітити його, саме тому з’єднання буде перервано без запуску. Витягнувши USB-Shnour з ПК, і знову вставляючи його за пару секунд, запит на використання планшета знову з’явиться на екрані.

Перевірте оновлення або драйвери

Ви можете перевірити оновлення на комп’ютері Windows у центрі оновлення Windows.

Якщо оновлення не завантажується звідти, ви можете перейти на офіційний веб.Сайт Microsoft та завантажити останні драйвери USB до потрібної версії ОС. Завантажений файл повинен відкрити та запустити установку.

Цей метод ефективний, якщо планшет не бачить ПК, але заряджається з нього. Потім у менеджері пристроїв у властивостях комп‘ютера можна побачити, що навпроти USB.Шини є символом позначки оклику в жовтому трикутнику.

Після встановлення USB.Драйверів символ повинен бути безодні, що вказує на успішне з’єднання.

Змінити шнур

Якщо причина полягає в пошкодженому шнурі, який не заряджає пристрій Android через USB, не намагайтеся його відремонтувати.

У будь.Якому магазині з мобільними пристроями ви можете придбати новий кабель, як дешевий, так і оригінальний варіант. Очевидно, оригінальний шнур триватиме набагато більше, не нагрівається, крутиться тощо.D.

Жорстке скидання

Жорстке скидання. Це повернення до заводських налаштувань. Він видасть усі дані користувачів і може допомогти вирішити проблему, через яку ПК не бачить планшет Android.

 • Вимкніть гаджет.
 • Натисніть і утримуйте кнопку живлення та кнопку зменшення (комбінація клавіш залежить від моделі).
 • Виберіть “Серти дані/Скидання заводів”.
 • Після скидання та перезавантаження виберіть “Система перезавантаження зараз”.

Шидямо планшет офіційною прошивкою

Якщо все вищезазначене не допомогло, а комп‘ютер поки що не бачить планшет через USB, залишається лише перевстановити операційну систему гаджета для офіційно підтримуваної. Це також єдиний варіант у випадку на замовлення або не підтримується версії ОС.

Про автора цього сайту

Вітаю. Мене звуть Петр. Я автор цього сайту. У ньому я кажу вам, що мені дуже цікаво. А саме про таблетки. У блозі я намагаюся говорити про прошивку, налаштування та новинки всіх сучасних планшетів простою мовою. Крім того, більшість статей присвячені ОС Android, що мені дуже подобається