Home » Як підключити Samsung до телевізора.

Як підключити Samsung до телевізора.

Як синхронізувати телефон із Samsung, LG TV

Перегляд зображення з екрана нашого смартфона на великому екрані відкриває багато корисних можливостей. Ми можемо поділитися фотографіями чи відео у колі нашої родини у відпустці, зручно проводити презентацію на роботі, поділитися з друзями своїми творчими подіями та багато іншого. Нижче ми проаналізуємо, як синхронізувати мобільний телефон з телевізором, використовуючи приклад моделей Samsung та LG. А також які інструменти допоможуть нам у цьому.

Зручно синхронізувати свій смартфон за допомогою домашнього телебачення за допомогою Wi-Fi Direct. Цей стандарт дозволяє поєднувати телефон та смарт.Телевізор без використання бездротової точки доступу.

Процедура синхронізації виглядає так:

  Активуйте пряму функцію Wi-Fi на своєму телефоні. Перейдіть до налаштувань свого гаджета, виберіть розділ “Бездротові з’єднання”, а потім активуйте там функцію “Wi-Fi Direct”. На інших моделях телефонів активація вказаної функції може бути в розділі Wi-Fi. Там потрібно буде натиснути кнопку у вигляді трьох вертикальних точок і вибрати згаданий параметр;

Як альтернативний спосіб підключення, відкрийте правильну фотографію чи відео на смартфоні, а потім натисніть на “Поділитися” (Поділіться), а в меню, яке ви відкриваєте, виберіть “Wi-Fi Direct”. Ваш телевізор з’явиться у списку пристроїв. Виберіть його, а потім запустіть необхідну трансляцію.

Як підключити телефон до телевізора через HDMI

Цей параметр дозволяє використовувати телевізор як зовнішній дисплей під час ігор, переглянути фільми та ковзати в Інтернеті. Зображення з мобільного пристрою. Це дзеркало, тобто по телевізору все, що відбувається на екрані смартфона, відображається.

Залежно від роз’єму телефону для з’єднання, вам знадобиться відповідний адаптер або кабель. З одного боку, на ньому буде частина HDMI, а на іншому MicrousB, блискавці або USB-C. У режимі режиму мовлення пристрій швидко викидається, тому зазвичай є роз’єм для підключення зарядки на адаптерах.

Перш ніж купувати адаптер для USB-C, переконайтеся, що ваш смартфон підтримує вихід зображення.

Що робити

 • Поєднайте сумісний кабельний смартфон та телевізор. Якщо ви використовуєте адаптер, вставте його в гаджет і підключіть звичайний кабель HDMI від телевізора.
 • Виберіть відповідний роз’єм HDMI як джерело сигналу на телевізорі.
 • Зображення автоматично з’явиться на телевізорі. Якщо цього не відбудеться, відкрийте налаштування смартфона та змініть роздільну здатність екрана.

Як підключити свій телефон Galaxy до телевізора

Wikihow працює за принципом Вікі, а це означає, що багато наших статей написані декількома авторами. Створюючи цю статтю про її редагування та вдосконалення, автори-добровольці працювали.

See also  Як встановити програми на смартфоні Samsung

Кількість переглядів цієї статті: 37 625.

Як і інші пристрої, ваш смартфон Samsung Galaxy може бути підключений до телевізора, щоб використовувати великий екран. Для цього вам потрібно виконати кілька очок, і ви будете дивитись улюблений фільм на екрані телевізора, використовуючи телефон якнайшвидше.

Купити адаптер HDTV. Цей тип адаптера дозволяє підключити телефон до телевізора, і він доступний у будь.Яких магазинах Samsung.

Підключіть адаптер HDTV до вашого мікропорту USB (до якого підключений ваш зарядний пристрій).

Візьміть зарядний пристрій телефону та підключіть його до адаптера HDTV. Адаптер потребує зовнішнього джерела живлення, щоб підключити телевізор та телефон. Підключіть зарядний пристрій до призначеного порту на адаптері.

Підключення навушників

Можливо, щоб задуматися про те, як підключити навушники до телевізора Samsung, вам не потрібно. Найчастіше вищезгаданий 3,5-мм аудіодилера використовується для цих цілей. Зазвичай відразу після з’єднання звук починає відображатися на навушниках. Якщо цього не відбудеться, ви можете спробувати перейти до розділу “Налаштування”, у розділі “Налаштування гучномовців”. Тут потрібно вибрати елемент “телевізор” шосе “. Це потрібно у випадках, коли стовпці також підключені до телевізора.

Однак зараз не всі люди використовують дротові навушники. Якщо телевізор має вбудований модуль Bluetooth, то чому б не використовувати відповідну гарнітуру, перестаючи обмежити себе довжиною дроту? Нічого складного не чекає вас і тут. Потрібно лише дотримуватися тих самих «налаштувань», знаходячи там точку, яка розповідає про параметри з’єднання Bluetooth. Після активації модуля та включення навушників телевізор запропонує вам подальші інструкції. Найчастіше дії користувача натискають кнопки ОК, поки те, що відбувається на телевізорі, не буде звучати на навушниках.

Чи варто купувати адаптер Bluetooth?

До речі, ви можете взяти звук до гарнітури Bluetooth зі звичайного телевізора Samsung, позбавленого відповідного модуля. Але це потрібно буде придбати спеціальний перетворювач цифрового аналізу. Звук постачається йому за допомогою роз’єму 3,5 мм, і він вже виводиться через повітря через протокол Bluetooth. Звичайно, така річ коштує грошей. Південнокорейці не виробляють нічого подібного, тому вам доведеться шукати продукцію третього партійних виробників.

Приблизно за таким же принципом є особливі навушники для телебачення, що продаються у багатьох російських магазинах. Вони постачаються спеціальним блоком, що підключається до 3,5-мільйонних звукових сил. Сигнал цього блоку переходить до навушників через спеціальну радіочастоту (це не Bluetooth, тому звук може бути дуже якісним). Такі навушники сподобаються всім, хто хоче позбутися від проводів. Але вам доведеться знайти місце десь біля телевізора, де ви можете поставити док.Станцію.

Підключення мікрофона

Якщо є смарт.Телевізор, користувач має можливість завантажити програми, які потребують мікрофона. Це можуть бути всілякі послуги караоке або голосові чати. Залишається зрозуміти, як підключити мікрофон до телевізора Samsung. На жаль, південнокорейські телевізори найчастіше не мають традиційного входу для мікрофона (3,5 мм або 6,3 мм). Тому вам доведеться йти на всілякі хитрощі.

 • Найпростіший спосіб підключити мікрофон до Scart. У цьому випадку вам знадобиться вже згаданий адаптер на RCA-розподілі. Мікрофон повинен бути підключений за допомогою адаптера з роз’єму 3,5 мм на RCA-стравах. І якщо мікрофон має великого розміру гнізда 6,3 мм, то буде потрібен інший адаптер.
 • Ще простіше підключити мікрофон не до самого телевізора, а до Blu-ray або DVD-програвача. Або до музичного центру, якщо ви використовуєте його як караоке. На таких пристроях, як правило, є окремі входи для мікрофона. Найчастіше їх кількість досягає двох частин, що дозволяє співати пару.
 • Ви також можете придбати мікрофон, який підключається до USB. Такі аксесуари зазвичай продаються в спеціалізованих магазинах Samsung. Справа в тому, що саме такі мікрофони впізнають південнокорейські телевізори з функцією Smart TV.
 • Деякі програми дозволяють використовувати свій смартфон як мікрофон. Щоб підключити його, слід використовувати інструкцію, яку має програма. Зверніть увагу, що телевізор та телефон повинні бути в одній мережі Wi-Fi.
See also  Samsung екран запису з звуком. Використання ADB для захоплення екрана

Через розумний вигляд

Smart View. Це ще одна технологія, розроблена творцями Samsung TV. Це альтернатива дзеркальному відображенню екрана, оскільки в цьому випадку з’єднання також здійснюється через бездротову мережу Wi-Fi. Але, на відміну від дзеркального відображення екрана, Smart View працює на будь.Якому смартфоні завдяки однойменному додатку. Його можна завантажити через Google Play.

Провівши підготовчі дії, ми переходимо до кон’югації двох пристроїв:

 • Встановіть Wi-Fi, підключивши обидва пристрої до однієї мережі.
 • Запустіть програму.
 • Натисніть кнопку “підключити телевізор”.
 • Виберіть телевізор.

підключити, samsung, телевізора

Тепер на екрані телевізора буде відображатися інтеграція смартфона, якою можна керувати на власний розсуд. Якщо необхідно, у користувача є можливість запустити програму, гру, переглянути фотографії чи відеоролики.

На смартфонах Samsung, починаючи з Android 7, функція Smart View доступна через панель системи, як дзеркальне відображення екрана.

Використання технології MHL

Мобільне посилання на високу чіткість (MHL)-це мобільне споживання аудіо/відео, що стандартизовано в галузі, що дозволяє підключати мобільні телефони, планшети та інші портативні (CE) пристрої та надає більше можливостей, ніж просто стандартне HDMI-з’єднання.

Щоб підключити телефон до телевізора Samsung, можна виконати такі дії:

 • Підключіть кабель HDMI до одного з портів HDMI на задній панелі телевізора.
 • Підключіть адаптер MHL до телефону.
 • Підключіть адаптер MHL до джерела живлення за допомогою USB.Кабелю мобільного пристрою USB. Якщо немає стінового зарядного пристрою Micro USB, ви можете підключити USB-кабель до USB-Shat HDTV, щоб живити адаптер MHL.
 • Підключіть кабель HDMI від телевізора до адаптера MHL.
 • Щоб переглянути вміст з телефону на телевізорі, потрібно вибрати джерело на телевізорі, до якого підключений телефон (наприклад, HDMI 1, HDMI 2).

З’єднання через miracast

Існує пряма функція Wi-Fi, яка синхронізує домашні та мобільні пристрої. Аналог технології. Це інструмент Miracast, який забезпечує простіший контроль та швидке з’єднання. Головне, що обидва пристрої можуть працювати в бездротовій мережі, без втручання маршрутизатора. Перевага полягає в тому, що телефон і телевізор не потрібні для підключення до однієї локальної мережі, вам потрібно лише підтримувати технології з обох сторін. Що потрібно зробити:

See also  Як підключити Wi-Fi на планшеті. Авторизація не проходить

підключити, samsung, телевізора

 • Запустіть інструмент по телевізору.
 • Активуйте Miracast на мобільному телефоні та перейдіть до підключення до третього партійного гаджети.
 • Дублювати дисплей за допомогою відповідної кнопки.
 • Після пошуку смартфона виберіть телевізор.
 • Очікуйте підключення пристроїв.

Під час відтворення відео якість зображення залишатиметься нормальною, але ігрові програми потраплять у продуктивність.

Підключення телефону до телевізора через USB

Використовуючи USB.Кабель, телевізор розпізнає мобільний пристрій як флешку. На відміну від HDMI, USB не транслюватиме екран телефону на телевізорі.

Після підключення до телевізора через USB.Кабель виберіть USB в джерелах сигналу на джерелах телевізора. Системне вікно автоматично відкриється на телефоні з вибором формату читання телефону. Виберіть USB.Накопичувач.

На екрані телевізора з’явиться вікно з можливістю переміщення папки. Виберіть медіа.Файл, який потрібно запустити.

Перевагою використання USB.Кабелю під час підключення до телевізора є його доступність до всіх мобільних пристроїв. USB.Кабель не потрібно купувати окремо, він продається в комплекті з телефоном. При використанні USB.Кабелю телефон автоматично заряджає з телевізора.

 • Доступу до Інтернету немає;
 • Немає способу запускати програми та ігри на телефоні;
 • Відкриються лише ті медіа.Файли, які підтримують телевізор.

Який спосіб підключити телефон до телевізора краще вибрати

Для iPhone

Найкращий спосіб. Використовувати рідне програмне забезпечення. Airplay дасть повну функціональність для поєднання телевізора та смартфона без помилок. Єдиний негатив. Це ціна. Технологія Miracast також підходить для iPhone.

Для Android

Бездротова функція Miracast є найбільш доступною і забезпечує повну функціональність без обмежень. Важливо, щоб ви могли перетворити будь.Який телевізор на пристрій із підтримкою смартфона. Не найдорожчий адаптер допоможе. USB.Кабель підходить для екстремальних випадків, коли телефон використовується як флеш.Накопичувач.