Home » Як підключити SoundBar на Sony TV

Як підключити SoundBar на Sony TV

Що робити, якщо немає звуку після підключення?

Іноді існує ситуація, коли все, здається, правильно підключено, і звук продовжує грати з телевізора або зник.

За умови, що роз’єми є цілими числами, а самі пристрої підтримують вибраний тип з’єднання, все повинно заробляти кулер. Коли всі варіанти розглядаються, і ситуація не змінюється, варіант бюджету буде перехід до використання іншого типу з’єднання.

Ми сподіваємось, що користувачі змогли встановити підключення звуку з телевізором, а звук працює добре. Це має бути порядок краще, ніж вбудована акустика. Якщо щось пішло не за планом, залиште коментарі з детальним описом проблеми, і ми постараємося допомогти їм усунути.

 • Підключіть аудіо-кабель (включений) до бездротового передавача.
 • Підключіть інший кінець аудіокабелю до звуку /.
 • Підключіть бездротовий передавач до USB-порту телевізора
 • Помістіть бездротовий сабвуфер у потрібне місце та підключіть його до джерела живлення змінного струму.
 • Підготуйте кабель HDMI.
 • Підключіть кабель до вхідний роз’єм HDMI (ARC).
 • Підключіться до вихідний роз’єм HDMI (телевізійна дуга) динамік, з яким ви хочете встановити з’єднання.
 • Увімкніть динаміки, підключені до телевізора.
 • Крок 5.

Підбір саньбарів

Коли ви дізналися, що старий телевізор має або оптичну або аналогову аудіовихід RCA, настав час купити саньбар.

Під час вибору зверніть увагу на моделі, де аудіо входи збігаються з телевізійними виводами. Якщо ваш телевізор має принаймні оптичну аудіовихід, саньб буде легко знайти на продаж. У той же час з’являються більше і більше моделей, де є лише порт HDMI, тому вам потрібно уважно подивитися.

Огляд та підключення SoundBar CT290

підключити, soundbar, sony

Серед сучасних звукових панелей менш варіанти з аналоговими аудіодами RCA, ніж з оптичними роз’ємами, але вони все ще легко знайти. Це стосується недорогих звукових панелей за ціною не більше 200.

На додаток до правильних зв’язків, вам потрібно подумати про панель звуку з наявністю віртуального об’ємного звуку або 3D-режиму. Багато з останніх звукових панелей навчилися прекрасно відтворювати об’ємний тривимірне звучання з 5.1- або навіть 2.0 Джерела каналу. Зокрема, DTS Virtual: X вразив, що звук йде ззаду і зверху, навіть коли звук відтворюється в стереосистемі (як це буде, якщо телевізор має лише аналогові аудіо виходи RCA).

 • Натисніть кнопку Головна, а потім виберіть [Settings] за допомогою кнопки / кнопки.
 • Виберіть [Параметри системи] за допомогою / кнопки. Потім натисніть кнопку.
 • Виберіть [Параметри Bluetooth] з кнопками / кнопками. Потім натисніть кнопку.
 • Щоб встановити, дотримуйтесь інструкцій на екрані.
See also  Як налаштувати Magic LG Remote.

Конструктивно акустична система SoundBar автоматично перемикається в режим очікування, якщо він не працює приблизно 15 хвилин, і до нього не застосовується вхідний сигнал. Після цього налаштуйте рівень гучності на самому звукову панель, щоб отримати бажаний рівень гучності.

Як підключити SoundBar на телевізор HDMI

Включає в себе деякі моделі Soundbar, для підключення пристрою до телевізора є спеціальний кабель. Ви можете використовувати його, якщо інструкції мають опис цього процесу. Але експерти рекомендують використовувати HDMI (ARC), оскільки це дозволяє налаштувати гучність відтворення та звукову панель та на телевізорі.

Цей метод підключення звукової панелі до телевізора та буде розглянутий далі:

  Увімкніть звукову панель та телевізійні стенди після підключення пристроїв з кабелем HDMI. Він також повинен бути включений. Якщо у вас є кілька портів у вашому пристрої, ви можете вибрати будь-яку, вона не має значення;

Якщо коаксіальний кабель прийшов до вашої родбарди, ви можете використовувати його.

За допомогою якості звуку обидва способи підключення.

Ви повинні переконатися, що ваш телевізор має порт, який дозволяє вам приєднати цей тип кабелю. Якщо порт не є, і немає введення HDMI, використовуйте аналогові порти на обох пристроях. За умови, що в комплекті є кабель RCA.

Підключення SoundBar JBL до телевізора через Bluetooth

Для того, щоб підключити аудіо панель до телевізора через Bluetooth, слід виконувати дві умови:

 • Bluetooth повинен бути в саньбарі (як правило, є всі сучасні моделі).
 • Bluetooth повинен бути телевізором (зазвичай весь телевізор із смарт-телевізором).

Якщо телевізор не має функції бездротового зв’язку, ви можете придбати телевізійну консоль, таку як Xiaomi Mi Stick TV, а також підключитися до нього, принаймні, санька, принаймні бездротові навушники.

Процес підключення для всіх телевізорів однаковий, різні пункти меню відрізняються залежно від моделі та виробника:

 • Натисніть кнопку Bluetooth на панелі звуку (індикатор повинен почати блимати синій)
 • У розділі «Знайдіть розділ« З’єднання зовнішніх пристроїв »(” Bluetooth “,” Бездротові пристрої та аксесуари “- можна назвати по-різному)
 • Натисніть “Пошукові пристрої”
 • Після того, як список доступних пристроїв відображатиметься назва вашої звукової панелі. натисніть на нього для спарювання
 • Звук повинен бути відтворений з звукової панелі
See also  Android 12. Що Google додав до нової версії Android

У цій інструкції ми розповіли, як підключити SoundBar до телевізора по-різному. Якщо у вас є які-небудь питання або щось не працює, пишіть про це в коментарях, ми постараємося допомогти.

Шукайте інші телевізійні інструкції та динаміки у розділі Smart TV та бездротових стовпців нашого сайту.

У приготуванні статті використовувалися офіційні інструкції щодо Samsung та JBL

Підключення звукової панелі до телевізора

З часом виробники надають користувачам все більше і більше різних функцій. Таким чином, відтепер ви можете підключити звуковий бар до телевізора. Однак необхідно знати певні функції в процесі. Тому в цій статті розглянемо найпоширеніші варіанти, а також вивчити тип кабелів, які можуть бути застосовані у процедурі.

Особливості з’єднання SoundBara

Під час підключення пристроїв ви повинні звернути увагу на такі нюанси:

 • У більшості випадків процес підключення звукової панелі до телевізора, комп’ютер здійснюється без будь-яких важких. Але іноді користувачі стикаються з таким неприємним, як погана якість у розетках. Точка до цього нюансу буде гул, який походить від динаміків. Це пояснюється неможливістю високоякісного звукового сигналу через погану вилку підходить до внутрішньої сторони гнізда.
 • Ще одна незручність, яка може статися при підключенні звукової панелі. це порушення послідовності в процесі з’єднувальних дротів, наприклад, зеленого рожевого кольору. Часто це виникає або через неуважність, або з поспіхом. Тут не буде неприємних сигналів, навпаки, пристрій буде “мовчати”. Щоб виправити цю ситуацію, потрібно подвоїти, чи відповідають дроти з кольорів, це добре підключення в гнізді.
 • Як правило, підключено до телевізора або комп’ютера звукової панелі, вона здатна нормально функціонувати протягом досить тривалого часу. Але у випадку збоїв у операційній системі звук зникає. Щоб відновити роботу звукової панелі, потрібно перезавантажити систему. Завдяки цьому прийом, можна буде розкрити, якщо є причина в апаратному забезпеченні, чи ні.
 • Звук також може зникнути, коли електрика вимкнена. Щоб перезавантажити систему з робочими параметрами, спочатку потрібно вимкнути його, а потім увімкнути через деякий час (5-10 хвилин).
See also  Як перекласти з телефону на телевізор Sony

Характеристики

Sony Saunbars мають відмінну характеристику, які вже оцінили численні користувачі.

 • Чудовий об’ємний звук. S-Force Pro Front Surround та вертикальні об’ємні технології двигуна забезпечують ефект повного занурення в події, що відбуваються на екрані. Незважаючи на компактний розмір панелей, їх потужний звук відбивається від стін, огортаючи всю кімнату. Навіть без додаткових акустичних пристроїв ви можете відчути себе глядачем нинішнього кіно чи концерту популярного художника.
 • Корисні варіанти. На додаток до поліпшення телевізійної акустики, марки саньбарів мають інші функції. Наприклад, деякі моделі дозволяють регулювати нюанси звуку залежно від типу вмісту.
 • Можливість створення системи. Деякі моделі включені з потужним бездротовим сабвуфером. Музичні знавці з глибоким, насиченим басом буде щасливим. Крім того, додаток Sony | Музичний центр дозволяє об’єднати звукові панелі бренду з динаміками, щоб транслювати музику в різних номерах.
 • Установлення. Завдяки невеликій висоті звукової панелі може лежати перед телебаченням. У цьому випадку він не буде повністю заважати перегляду та з екрана. Також панелі мають стіни.
 • Легке з’єднання. Підключення аудіотехніки зможе будь-який користувач, це дуже просто. Якщо у вас є телевізор Sony Bravia, ви можете організувати бездротовий зв’язок з ним через наявність передавача Bluetooth.
 • Синхронізація з іншими пристроями. Sony SoundBar може передавати звук не тільки з телевізора, але і з планшета, телефону. Ви можете насолоджуватися улюбленою музикою у шикарній якості, передаючи його на звуковий перекладач над бездротовим зв’язком.
 • Елегантний дизайн. Всі моделі виконуються в лаконічному, але елегантному дизайні. У той же час використовуються високоякісні зносостійкі матеріали.

При покупці, ви отримуєте сам пристрій, дистанційне керування, акумулятори, оптичний кабель HDMI, довідник із швидким конфігурацією та інструкцію з експлуатації.