Home » Як підключити телефон до LG Smart TV

Як підключити телефон до LG Smart TV

Провідні методи

Ви кажете, які дроти, у дворі XXI століття, вже давно існували Bluetooth і Wi-Fi, і в цілому весь світ швидко відмовляється. Я розумію, що це виглядає так, ніби я хочу повернути “давнє століття”, але це не так.

MHL адаптер

Кабель HDMI уникає “дрочити фотографії” затримки під час мовлення екрана на телебаченні. І це може бути актуальним, наприклад, у іграх, динамічних фільмах, у робочих моментах. Використання адаптера OTG або MHL дозволяє розширити можливості для смартфонів у повному режимі: Підключіть клавіатуру, мишу, іншу периферію, зарядіть акумулятор. Фактично, ви можете використовувати мобільний телефон як системний блок, а телевізор буде діяти як монітор.

Загалом, дротовий зв’язок ще не втратив своєї актуальності.

Як підключити телефон до телевізора LG Web OS.

Але якщо ви можете використовувати адаптер OTG або MHL для Android, то для iPhone ви повинні купити блискавку до HDTV кабельного відео та плати за плату та відтворювати адаптер з роз’ємом HDMI. Тепер ціни на такі аксесуари впали дуже багато за ціною, тому вам не потрібно поширювати 5000 для пластикової коробки.

Процес з’єднання MHL або спеціально. Адаптер для iPhone не працює:

 • Вставте блискавку, тип-С або мікро-USB у роз’єм по телефону,
 • HDMI кабель у роз’ємі на телевізорі,
 • Підключіть зовнішнє джерело живлення (нормальне 5 вольт),
 • Виберіть джерело сигналу з пультом дистанційного керування з телевізора.

Slimport

Інший варіант підключення кабелю. через морально застарілий пристрій Slimport. Принцип роботи подібний до MHL, але існує версії для DVI, DisplayPort Monitor та для VGA-входів проектора.

Тип-адаптер на HDMI

Сучасний провідний варіант, але не підходить для всіх телефонів. Справа в тому, що для підтримки вихідного зображення з пристрою, оснащеного типом до великого екрана, пристрій повинен підтримувати технологію режиму DP ALT (найчастіше через док-станцію). Список надзвичайно короткий, але якщо ви щасливі, ми можемо безпечно купити адаптер типу C на HDMI, а також використовувати здоров’я.

Як флеш-накопичувач

Найпростіший варіант, але також найбільш функціональний. Дозволяє переглядати файли у внутрішній пам’яті пристрою, фотографій, відео, музики. Насправді, мобільний телефон приєднується до телевізора як флеш-накопичувач, головне в меню на телевізорі Виберіть USB. Вбудований файловий менеджер, що нагадує вікна, з пультом дистанційного керування та “стрілки” відкривають мультимедійний файл.

Вихід зображення через HDMI

Передайте зображення зі смартфона на монітор LG, ви можете використовувати кабель HDMI. Всі останні моделі оснащені спеціальним портом для підключення телевізора до сторонніх пристроїв для обміну даними.

Таким чином, є один нюанс. Для того, щоб передати інформацію з мобільного, вам знадобиться додатковий адаптер, який з’єднує Micro-USB та HDMI. Як правило,

Принцип зв’язку та синхронізації полягає в наступному:

 • Ви повинні вимкнути обидва пристрої.
 • Підключіть кабель.
 • Потім включіть їх.
 • Швидше за все, негайно на плазмовому дисплеї не з’явиться повідомлення про нове з’єднане обладнання, тому вам потрібно буде вказати джерело сигналу у своїх налаштуваннях.
 • Перейдіть до меню SMART TV та виберіть “Підключення HDMI” за допомогою кнопки введення. У тому ж розділі ви можете налаштувати параметри зображення, їх формат, якість та роздільну здатність.

Якщо все було зроблено правильно, ви негайно переглядаєте зображення з екрана смартфона на великому дисплеї. Тепер ви можете переглядати найкращі програми, фільми та відеоролики у високій роздільній здатності.

З HDMI

Останній спосіб підключення смартфона Android до Smart Smart TV LG підключиться за допомогою спеціального дроту. Варто зазначити, що технологія HDMI давно отримала популярність від виробників, тому цей вихід доступний у присутності старого телевізора.

See also  Установка Apple TV без панелі керування. Як підключити iPhone до Apple TV без пульта дистанційного керування?

підключити, телефон, smart

Спочатку необхідно вирішити відповідний дріт. Справа в тому, що стільниковий з додатковим виходом під Mini-HDMI. В даний час щось подібне виявляється виключно на таблетках з док-станцією. Дізнайтеся, чи є у вас підходящий слот, ви можете вдаватися до інструкцій або перевірки корпусу доступного стільникового зв’язку.

Альтернатива буде спеціальним міні-адаптером USB. HDMI. Цей метод підходить для всіх, чиї телефони позбавлені додаткового порту HDMI. Далі існує сполучення з використанням кабелю з подальшою конфігурацією переданого зображення в налаштуваннях комунікатора / планшетів. Такий спосіб багато в чому перевищує передачу даних через USB, оскільки передача сигналу відбувається безпосередньо через телефон.

Бездротовий зв’язок

Почнемо з опції, якщо телевізійний приймач оснащений адаптером Wi-Fi. До речі, цей дуже модуль можна придбати окремо.

Розумна частка

Якщо у вас є телефон LG, найкраще використовувати марність Smart Share. Її єдина вимога. це зв’язок обох гаджетів до однієї мережі “Wi-Fi”.

Після підключення до Wi-Fi, увімкніть параметр Smart Share на телевізорі та на смартфоні. У меню Smart TV Smart виберіть свій телефон. Синхронізація автоматично розпочнеться. На телевізорі з’явиться фотографії з телефону.

З’єднання через Wi-Fi Direct

Цей тип з’єднання підходить для власників сучасних телевізійних моделей, оснащених вбудованим адаптером Wi-Fi та прямою функцією Wi-Fi. Для цього типу з’єднання не потрібно підключитися до маршрутизатора. Як правило, Wi-Fi можна підключити виключно до “SmartSmart TV. Також потрібно встановити на мобільному телефоні Android 4 версії.0 або вище.

Щоб підключити смартфон до телевізора LG, дотримуйтесь цього простих покрокових інструкцій:

 • Візьміть смартфон, відкрийте головне меню, а потім перейдіть до розділу “Налаштування”. Перейдіть до підрозділу “Бездротові мережі“, а потім виберіть “Wi-Fi”. Натисніть 3 бали зверху і виберіть “Wi-Fi Direct”. Якщо ця команда не є, виберіть “Додаткові налаштування”.
 • Візьміть пульт дистанційного керування та відкрийте головне меню. Перейдіть до розділу “Мережа”. Як і в попередньому випадку, вам потрібно натиснути на веб-команду Wi-Fi.
 • Запустіть пошук пристроїв, доступних для синхронізації. Щоб підключити телевізор та смартфон, достатньо вибрати зі списку моделі мобільного телефону. Запит буде відправлений до пристрою, щоб підтвердити підключення, вона повинна бути затверджена.
 • Через кілька секунд смартфон і телевізор синхронізуються. Сигнал від мобільного буде транслюватися на великому екрані, звук також буде переданий.
 • Немає необхідності витягти дроту через всю кімнату;
 • Не потрібно немає Wi-Fi-маршрутизатора;
 • Може бути відтворений медичним центром у різних форматах;
 • Всі роз’єми та входи безкоштовні, тому телефон може бути заряджений;
 • Впроваджено інтернет-керованість.

Якщо стільниковий налаштований на телевізор через Wi-Fi, користувач зможе не тільки відтворити вміст, але також відкривати програми. це великий плюс.

Через Wi-Fi за допомогою Miracast

Ми говоримо про сучасний стандарт даних, суть полягає в тому, щоб використовувати бездротові канали. Якщо телевізор підтримує це inteeis, то ви можете транслювати різний вміст на великий екран. Ви також можете грати в ігри, запускати програми. Основною вимогою є телевізор, а смартфон повинен бути підключений до однієї мережі Wi-Fi (маршрутизатор).

Не всі версії операційної системи Android підтримують цю функцію. Назва розглянутого функції може відрізнятися залежно від моделі пристрою, але суть завжди залишається незмінною. Якщо ви не змогли знайти цю команду, встановіть програму від Google Play, наприклад, Miracast. Wi-Fi Display. Запустіть його та активуйте функцію передачі зображень.

Відразу після запуску функції Miracast автоматична пошук пристроїв, доступних для підключення пристроїв, виберіть телевізор. Тоді вам потрібно використовувати пульт, підтвердьте синхронізацію. В результаті передача зображення розпочнеться. Якщо зображення відображається не на всьому екрані, то просто поверніть мобільний телефон, т.Е. Він повинен бути в горизонтальному положенні.

Ви трубки

Це відео хостинг з можливістю завантаження та перегляду відео. Транслювати ролики з телефону по телевізору через трубку, виконайте це:

 • Завантажте додаток на смартфоні. Запустіть і перейдіть до “Налаштування”. Виберіть “Перегляд на телевізор”. Далі, дотримуйтесь системних підказків.
 • На телебаченні, така ж програма повинна бути запущена. У налаштуваннях потрібно вибрати тип з’єднання “в ручному режимі”.
 • Код з екрана телевізора ми вводимо по телефону та натисніть “Додати”.
 • У списку “Передайте до пристрою”, виберіть свій LG і дозволяйте з’єднання.
 • Ви можете подивитися відео з вами трубкою на великому екрані.
See also  Як налаштувати панельну мишу на LG. Як підключити магічну віддалену консоль до LG TV.

Якщо у вас немає модуля Wi-Fi, а не проблема! Наступним розділом допоможе підключити мобільний телефон з LG TV з кабелем.

Через iPhone

Щоб використовувати свій телевізор як монітор та відкрити файли на ньому, потрібно підготувати обидва пристрої:

 • Завантажте на телевізійному віджету “Allshare” в офіційному магазині;
 • Крім того, встановіть додаткову програму AllShare TV на iPhone за допомогою AppStore;
 • Підключіться до інтернет-Інтернету (один маршрутизатор).

Далі потрібно відкрити програму AllShare на телебаченні та мобільному, а також надіслати файл на великий екран.

Як синхронізувати пристрої через Bluetooth?

Це ще один варіант зв’язку, в якому дроти не потрібні. Але це лише якщо Bluetooth знаходиться в самому телебаченні. В іншому випадку вам доведеться придбати додатковий адаптер з дротами.

Інструкція із встановлення:

 • Адаптер встановлює в телевізійному роз’єму.
 • Завантажте додаток для керування смартфоном.
 • Увімкніть смартфон Bluetooth і підключитися до телевізора.

Отже, можна керувати телевізором з мобільного телефону, а також переглядати різні файли з нього на екрані телевізора.

Використання смартфона в режимі спеціального з’єднання

Щоб синхронізувати телевізор та мобільний телефон, недостатньо легко підключити пристрої за допомогою кабелю USB. Вставте дротичні вилки у відповідне з’єднувачі обладнання, а потім укладання програмного забезпечення.

Перейдіть до телевізор Головне меню за допомогою пульта дистанційного керування, щоб вибрати джерело сигналу. У нашому випадку це USB-з’єднання. Обов’язково виберіть режим з’єднання по телефону. Наприклад, “передача даних“. Якщо це не буде зроблено, файли не зможуть грати. Для цього, перемістіть Cortex Notification Down та виберіть один із запропонованих варіантів.

Підключення смартфона до телевізора за допомогою USB не дає синхронізації в режимі “Демонстрація екрана”. Це означає, що користувач зможе відтворювати файли, збережені на телефоні, але потоковість не буде доступна, наприклад, програми, ігри. Цей тип синхронізації більш підходить для перегляду фотографій та відео на великому екрані. Ви можете підключити смартфон до USB-телевізора лише кілька хвилин. Ця процедура займає мінімум часу.

Як синхронізувати телефон з Samsung, LG

Перегляд зображення з екрана нашого смартфона на великому екрані відкриває багато корисних функцій. Ми можемо поділитися фото або відео на наших сімейних святах, зручно утримувати презентацію на роботі, поділитися з друзями з творчими розробками та набагато більше. Нижче буде виглядати як синхронізувати мобільний телефон з телевізором, використовуючи приклад моделей Samsung та LG. І які інструменти допоможуть нам у цьому.

Ми підключаємо Android смартфони до старих телевізорів 15 методів

Над усіма каналами трубки, щоб переключитися на фігуру, купуйте тюнери та інші принади “сучасного життя”. Порив на Susekam, знайшов стару палицю на Android, а також 5-дюймовий планшет. Все не було б нічим, але для не знань і імпульсу в той момент я купив кабель HDMI-RCA і думав, що я був королем горами, тепер будь-які пристрої підключаються до старих телевізорів І це не було. Взагалі, мені довелося придбати конвертер, який у свою чергу дуже задоволений якістю та ціною.

Вибрав той час найдешевші і хороші відгуки. Продавець відправив товар на наступний день естонською поштою. Товари з урахуванням свят прибуло до мене через 3 тижні.

Включено пристрій, міні-USB-кабель та інструкції, з зазначеними режимами роботи

Пристрій здійснюється на совісті. Ні клею, пластикові проміжки та шматки. Всі роз’єми впевнено прикріплені, і взагалі пристрій приємно тримати в руці.

Пристрій працює в одному напрямку (якщо вам потрібен протилежний напрям, продавець має такі моделі). Т.Мені потрібен лише вхід до HDMI та доступ до RCA. Існує також перемикається між форматами PAL та NTSC.

See also  Як підключити телевізор Samsung до Wi-Fi

Отже, що прийшло до мене для підключення:

 • Дотримуйтеся себе на Android або будь-якому іншому пристрої, який має вивід HDMI (міні, макрос Все може бути підключено через адаптери)
 • Кабель HDMI. У цьому випадку, коли підключено, кабель я не потребую. Але якщо планшет буде підключатися. це необхідно
 • Адаптер для включення перетворювача (у наборі немає цього, і я раджу вам не брати тих, хто їхній коммол, вони або повністю не працівники, або малозабезпечені) адаптер буде потрібний (повний). У конверторі немає ланцюга живлення для підключених пристроїв. Адаптер, який я брав нібито на 2а, але насправді там 0,7-0.8a. Цього достатньо для нормальної роботи конвертера
 • RCA кабель у загальних тюльпанах

Я скажу відразу, що люди, які не люблять турбуватися про комутації, дроти Варіант зникає. Кабелі будуть багато, але вони легко ховаються за старим телевізором. Єдине, що вам потрібно. це трохи заглянуть палицю з клавіатурою, підключеною до неї та миші (2B1).

При включенні пристрою між PAL-NTSC пристрій відображається на телевізорі та показує дозвіл. У моєму випадку, у режимі PAL, зображення відображається нормально, при переході до NTSC, зображення розтягується, а елементи керування виходять за межі.

В результаті, після перегляду цілого дня IPTV, конвертер ніколи не впав і не залежить. Температура нагрівання знаходиться в межах нормального діапазону (наприклад, паличка, наприклад, набагато сильніше). Ось чому я вважаю це чудовим рішенням моєї проблеми для цих грошей, і я можу порекомендувати продавця та товар, все було зроблено високою якістю, а ціна не кусається.

Підключення телефону до телевізора через Wi-Fi Miracst адаптер

Отже, насамперед, нам потрібна телевізор з підтримкою MIRACST.

 • Якщо у вас є модель з розумним телебаченням, то, швидше за все, він вже буде побудований від негайно з коробки. Ви можете дізнатись з технічної інформації про телевізор
 • Якщо ні, то вам потрібно підключитися до телевізійного адаптера Mirascreen (Miracast, Anycast, Chromecast, AnyView, ScreenShare), який підтримується абсолютно будь-яким Samsung, LG, Philips, Sony TV, або будь-який інший. Дізнайтеся більше про те, як організувати це, я розмовляв у статті, посилання на яку наведено вище.
 • Якщо ви хочете відтворити файли з iPhone / iPad, не встановлюючи додаткові програми (включаючи відео, відтворене з браузера), вам також потрібно, щоб цей адаптер для підтримки аналога DLNA від Apple.

Після того, як ви підключили адаптер Miracast до телевізора, він перетворюється на точку доступу до Wi-Fi і починає транслювати бездротовий сигнал з назвою MiraScreen_xxxx. Нам потрібно підключитися до цієї мережі Wi-Fi ваш телефон, з якого буде відтворюватися відео з дисплея на телевізорі.

У всіх сучасних смартфонах на Android та iOS вже є вбудована підтримка екрана трансляції на Wi-Fi. У Xiaomi він також називається бездротовим дисплеєм, ця функція знаходиться у додаткових налаштуваннях

Буде відображатись наш міраскречний приймач. Виберіть його та запустіть зображення мовлення дисплея смартфона, на моніторі з’явиться.

До речі, я вже писав про бездротовий дисплей у Miui в іншій статті, я підключив його до відеопроектора.

Що для підключення смартфона до телевізора

Синхронізація пристрою допомагає розширити кожен з них. Телефон стає проектором, який передає сигнал. Зображення транслюється на великому дисплеї. Таким чином, після прив’язки смартфона телевізор стає можливим:

 • грати ролики видалені на камеру, подивитися фото, відкрийте інший вміст, присутній у пам’яті;
 • Запустіть ігри, використовуйте посланці та інші програми, завантажені з магазину додатків;
 • відкрити онлайн-сторінки;
 • проводити демонстрації та презентації;
 • Читати електронні книги.