Home » Як підключити телефон Redmi до телевізора

Як підключити телефон Redmi до телевізора

Зображення з телефону до телевізора за допомогою USB

Вам знадобиться регулярний кабель USB, який можна використовувати, ви можете використовувати повний, за допомогою якого ви заряджаєте акумулятор Xiaomi.

Під час підключення через USB є обмеження, Xiaomi виконує як флеш-накопичувач, ви можете переглядати лише ті медіа-файли, які записуються в пам’ять гаджета: фото, відео, музика.

За допомогою USB-підключення до телевізора ви не можете переглядати відео YouTube або з будь-якої іншої служби брендингу.

 • USB-кабель підключається до телефону та телевізора
 • На телебаченні виберіть джерело сигналу USB
 • По телефону, щоб вибрати фотографію фотографії або відео, що лежить у пам’яті смартфона Xiaomi

Всі способи підключення смартфона Xiaomi до телевізора

Пристрої Xiaomi з операційною системою марки MIUI можуть бути підключені до телевізора кількох способів.

Wi-Fi Direct. найбільш зручний і спільний спосіб підключення смартфона до телевізора, але це працює, на жаль, тільки на телебаченні з Smart TV Support. Для підключення пристроїв, це необхідно для підключення до телефону та підключення до однієї мережі Wi-Fi; Якщо так, перейдіть до з’єднання.

Відкрийте параметри смартфона, знайдіть елемент “Бездротові мережі“.

У налаштуваннях телевізора знайдіть той самий варіант і увімкніть його.

Знайдіть Xiaomi у списку пристроїв та виберіть його.

Трансляція з екрана телефону розпочнеться автоматично;

Якщо ваш телевізор не підтримує інтелектуальну технологію, ви завжди можете придбати консоль Smart TV Box, яка перетворить звичайне телебачення в сучасному “смарт-телевізійному”.

Після встановлення з’єднання на екрані телевізора, піктограма телефону відображатиметься як телефон. Тепер на великому екрані ви можете відтворювати файли, записані в пам’яті телефону, або відображення трансляції з онлайн-служб, таких як YouTube.

Переваги цього методу. відсутність перешкод та додаткових дротів.

Найшвидший спосіб: просто увімкніть Bluetooth по телефону та на телевізорі, а після натискання кнопки «З’єднання».

Однак не всі телевізори мають вбудований адаптер Bluetooth, тому цей метод не підходить для всіх користувачів.

При необхідності ви можете придбати зовнішній адаптер Bluetooth, який підключається до телевізора через USB-роз’єм.

З’єднання через USB

Для цього методу потрібен USB-дріт: ви можете використовувати той, який ви заряджаєте телефон.

За допомогою цього з’єднання Xiaomi буде діяти як флеш-накопичувач: ви можете переглядати лише ті мультимедійні файли, які записуються на телефоні.

Потік у цьому випадку не зможе організувати.

Щоб підключити просто підключення смартфону та телевізор, а також на телевізорі, виберіть джерело сигналу порту USB.

Цей метод дозволяє транслювати зображення з екрана смартфона на телевізорі. Адаптер HDMI, включений до телефону, не йде, його потрібно придбати окремо.

Придбайте або Micro USB на HDMI або USB-типу-C на HDMI, залежно від роз’єму для заряджання на смартфоні.

 • Вимкніть телефон і телевізор.
 • Підключіть кабель до обох пристроїв.
 • Увімкніть телевізор та через кнопку “Source” на пульті дистанційного керування, щоб вибрати сигнал до порту HDMI, до якого підключено дріт.
 • Увімкніть телефон, зображення розпочнеться автоматично.
See also  Повернутися до заводських налаштувань Xiaomi Redmi

Якщо зображення не відображається на екрані телевізора, перейдіть до налаштувань смартфонів, елемент формату HDMI та виберіть Трансфер з невеликою роздільною здатністю.

Параметри підключення за допомогою дроту

Проводні методи для підключення Xiaomi Redmi 8 до телевізора не є найбільш зручними у використанні кабелів, але в той же час такі варіанти не вимагають передового технічного обладнання телевізійного приймача.

Убогий

Це найпростіший спосіб підключення телефону до головного екрана. Щоб реалізувати його, власник Xiaomi Redmi 8 потребує USB-кабелю, який поставляється з пристроєм.

Далі, одна частина кабелю необхідна для вставки в смартфон, а інший. до телевізійного приймача. Після цього залишається відкриття телевізійного меню, використовуючи пульт дистанційного керування та виберіть USB-порт, задіяний у меню з’єднання.

У той же час смартфон підтверджується смартфоном, вибравши з’єднання як медіа-пристрій. Якщо все зроблено правильно, телевізійний приймач визначить Xiaomi Redmi 8 як зовнішній диск, а з пультом дистанційного керування ви будете грати фотографії, аудіо та відео на екрані телевізора.

За допомогою HDMI

Цей метод є більш складним, але в той же час і більш функціональний. Якщо при підключенні через USB перед власником пристрою, основний набір функцій може бути відкритий для сприйняття Xiaomi Redmi 8 як зовнішнього приводу, а потім при парному режимі через HDMI на екрані приймача відображатиметься робочий смартфон, а дії, що виконуються Телефон буде відображатися. Зокрема, запуск певних програм.

Складність методу полягає в тому, що Xiaomi Redmi 8 не оснащений портом HDMI для підключення до телевізора. Але цей дефіцит можна обійти адаптер MHL або Slimport. Ви можете придбати відповідний аксесуар у магазині електроніки за ціною 200-300 років.

З’єднання відбудеться наступним чином:

 • USB-вилка від адаптера MHL або Slimport вставляється в смартфон.
 • Подібні адаптери та з’єднувачі приймача підключаються за допомогою кабелю HDMI.
 • Налаштування телевізора відкриті, а потім список доступних з’єднань.
 • Роз’єм HDMI залучений.

Якщо все це зроблено правильно, робочий стіл Xiaomi Redmi буде відображено на екрані телевізійного приймача. Після цього ви можете зробити маніпуляції зі смартфоном, а переміщення відображатимуться на телевізійному приймачі.

Xiaomi Redmi 9. повноцінний мультимедійний пристрій, який у стандартних сценаріях використання не вимагає синхронізації з побутовою технікою. Але іноді смартфон повинен підключитися до телевізора, щоб отримати доступ до таких функцій:

підключити, телефон, redmi, телевізора
 • Перегляд відео на великому екрані;
 • Слухати музику через динаміки телевізора;
 • Ігри на екрані приймача телевізора;
 • виведення робочого столу смартфона на телебаченні;
 • Бездротовий телевізор.

Як увімкнути екран Xiaomi на телевізорі | Підключення телефону на MIUI 11 до телевізора

Власник Xiaomi Redmi 9 може доповнювати представлений список, показуючи власну фантазію. Але факт залишається, що підключення телефону до телевізора. це функція, яка закладена розробниками у Xiaomi Redmi 9.

Щоб налаштувати зв’язок між двома пристроями, ви можете використовувати кілька методів синхронізації. Розглядаються як дротові, так і бездротові параметри. Вибір конкретного методу залежить від різних причин, включаючи технічне обладнання будинку, а також телевізійна функціональність. Тому перед підключенням рекомендується розглянути всі можливі шляхи.

Параметри підключення за допомогою дроту

Проводні методи підключення Xiaomi Redmi Перейти до телевізора, не є найбільш зручними у використанні кабелів, але в той же час такі варіанти не вимагають передового технічного обладнання телевізійного приймача.

See also  Як зробити обличчя на iPhone 7

Убогий

Це найпростіший спосіб підключення телефону до головного екрана. Щоб реалізувати його, власник Xiaomi Redmi GO потрібен USB-кабель, який поставляється з пристроєм.

Далі, одна частина кабелю необхідна для вставки в смартфон, а інший. до телевізійного приймача. Після цього залишається відкриття телевізійного меню, використовуючи пульт дистанційного керування та виберіть USB-порт, задіяний у меню з’єднання.

У той же час смартфон підтверджується смартфоном, вибравши з’єднання як медіа-пристрій. Якщо все це зроблено правильно, телевізійний приймач визначить Xiaomi Redmi, як зовнішній привід, а з пультом дистанційного керування ви будете грати, звук та відео на екрані телевізора.

За допомогою HDMI

Цей метод є більш складним, але в той же час і більш функціональний. Якщо під час підключення через USB, основний набір функцій відкривається перед власником пристрою, дозволяючи Xiaomi Redmi вийти як зовнішній привід, то, коли пари через HDMI на екрані приймача відображатиметься робочий стіл, а дії, що виконуються на буде відображено телефон. Зокрема, запуск певних програм.

Складність методу полягає в тому, що Xiaomi Redmi Go не оснащений портом HDMI для підключення до телевізора. Але цей дефіцит можна обійти адаптер MHL або Slimport. Ви можете придбати відповідний аксесуар у магазині електроніки за ціною 200-300 років.

З’єднання відбудеться наступним чином:

 • USB-вилка від адаптера MHL або Slimport вставляється в смартфон.
 • Подібні адаптери та з’єднувачі приймача підключаються за допомогою кабелю HDMI.
 • Налаштування телевізора відкриті, а потім список доступних з’єднань.
 • Роз’єм HDMI залучений.

Якщо все це зроблено правильно, на екрані телевізійного приймача буде відображатися на екрані телевізора Redmi. Після цього ви можете зробити маніпуляції зі смартфоном, а переміщення відображатимуться на телевізійному приймачі.

Як підключити телефон Xiaomi до телевізора

Як підключити телефон Xiaomi до телевізора? Виявляється дуже простий, якщо у вас є сучасний телевізор SmartTV, то це, безумовно, підтримується технологією Miracast, вам просто потрібно дружити два пристрої, ми тепер підемо!

Що дозволить підключити Xiaomi з телевізором? Є багато варіантів:

Як підключити телефон Xiaomi до телевізора? (на мікропрограмному побудові MIUI)

Перейти до Android “Налаштування”, а потім “Додаткові функції”. Виберіть “Бездротовий дисплей”.

підключити, телефон, redmi, телевізора

Активуйте “бездротовий дисплей”, після чого Xiaomi знайде телевізор, ви просто залишаєтесь підключеним телевізором. Якщо все було добре, зображення з вашого телефону Xiaomi буде відображатися на телевізорі.

Xiaomi трансляція відео на телебаченні (“чистий” Android)

Перейдіть до меню “Налаштування” у меню “Екран”, а потім у “Broadcast”

Після чого ви активуєте “трансляцію” і зачекайте, поки телевізор буде виявлено, а потім ви можете підключитися до нього. Якщо все було добре, зображення з вашого телефону Xiaomi буде відображатися на телевізорі.

Якщо у вас є звичайне телевізор?

Якщо у вас є старий телевізор або без підтримки Miracast, то ви можете вирішити, що це все Але ні, є вихід! Якщо ваш телевізор оснащений роз’ємом HDMI, ви можете встановити спеціальний адаптер, який отримає сигнал з телефону та транслювати по телевізору.

Як варіант, який має свої плюси і мінуси, купуйте кабель MHL.

Плюс полягає в тому, що існує пряме з’єднання, затримки та перешкоди, а мінус, що не всі телефони підтримують таке з’єднання. Тому перед покупкою найкраще познайомитися, чи підтримує ваш телефон MHL технологію.

See also  Як встановити відсоток 11 iPhone

Як керувати телевізором з Xiaomi (Redmi)

Однією з важливих відмітних рис Смартфонів Сяома (Redmi) є наявність ІЧ-порту. ІЧ-порт у сучасних телефонах використовується як панель керування, ви хочете, телевізор, ви хочете, кондиціонер та інші побутові прилади, список підтримуваних пристроїв є величезним:

 • MI TV
 • телевізор
 • префікс
 • Кондиціонер
 • Вентилятор
 • Розумний префікс
 • Аві-приймач
 • DVD-плеєр
 • Проектор
 • Пірс супутникового телебачення
 • Камеру

Xiaomi розробив спеціальну програму “Mi Remote”, використовуючи, який можна налаштувати керування будь-яким телевізором, навіть сучасним, навіть вже старим. На щастя, телекомунікаційні коди керування через IR майже не змінюються, що дозволяє перетворити смартфон Xiaomi на універсальну панель керування.

Як підключити смартфон Xiaomi до телевізора

Найзручніший пристрій від Xiaomi для підключення до Wi-Fi TV за допомогою:

 • Стандартний Miracast. Дозволяє транслювати зображення з екрана телефону на телевізійному дисплеї. Останній повинен підтримувати відповідний стандарт або його аналоговий Intel Widi версії 3.5. Максимальна роздільна здатність трансляції. 1920 х 1200;
 • Протокол DLNA. Відкриває доступ до створення домашньої мережі через Wi-Fi маршрутизатор. Завантажуючи телефон, комп’ютер, планшет та телевізор, користувачі можуть переглядати файли у внутрішній пам’яті пристроїв та відтворювати їх на телебаченні.

Щоб передати зображення на телевізорі без модуля Wi-Fi, використовуйте зовнішній адаптер, як Mirascreen або Chromecast. Вони мають вбудований Wi-Fi і після підключення до них, смартфон передає трансляцію з екрану на дисплей через вхід HDMI.

 • Підключіть через USB-порт як медіастріпу. Відкриває доступ до пам’яті мобільного пристрою, як якщо б це флеш-карта. На застарілих моделях не розпізнає носій, якщо внутрішня пам’ять більше, ніж певна межа (32/64/128 ГБ);
 • З HDMI. MicroUSB / USB-тип-C-HDMI кабель.

У моделях з підтримкою технології MHL рекомендується придбати відповідний адаптер. Його стандартна версія 3.0 може вивести відео у роздільній здатності до 2160p з частотою 30 Гц. Стандартний Supermhl 1.0 підтримує трансляцію в 8K з частотою 120 Гц, HDR та 48-бітового кольору.

Подальші подробиці кожен спосіб підключення.

Підключення смартфонів через Wi-Fi

Підключення до сучасних телевізійних пристроїв повинні пройти без проблем, оскільки їх переважна більшість має модуль Miracast. У цьому випадку буде легко з’ясувати, як я можу підключити смартфон Xiaomi на телевізор у зв’язку з Wi-Fi. У цьому випадку достатньо, щоб увімкнути Wi-Fi на пристрої без підключення до мережі. Потім дотримуйтесь наступних інструкцій:

 • По-перше, ви повинні перейти до меню «Налаштування» та виберіть пункт “Додаткові функції”;
 • Тоді вам потрібно вибрати режим бездротового дисплея;
 • У рядку пошуку, який, здається, підключайте доступні пристрої, ви повинні знайти потрібний телевізор та вказати його для підключення;
 • Зображення телефону має відображатися на екрані телевізора. Це означає успішне з’єднання, і що трансляція розпочалася на вашому пристрої з телефону Xiaomi за допомогою Wi-Fi.

Єдиним недоліком цього методу. режим Wi-Fi доступний лише на пристроях Smart TV телевізійними пристроями. Якщо у вас є такий пристрій вдома, сміливо підключіть ваш Xiaomi до нього без використання коли-небудь захоплюючих та інтееренційних кабелів.

підключити, телефон, redmi, телевізора