Home » Як підключити Wi-Fi до iPhone. Що робити, якщо Wi-Fi не працює?

Як підключити Wi-Fi до iPhone. Що робити, якщо Wi-Fi не працює?

Що робити, якщо iPhone не підключається до Wi-Fi

Бездротові мережі дозволяють підключитися до Інтернету, маючи лише смартфон та найближчу точку доступу на віддаленій відстані 50-100 метрів у вашому розпорядженні, якщо мова йде про Wi-Fi, і це зручно, як у будинку, так і у громадському місці. Але іноді проблеми можуть виникати з бездротовим з’єднанням, і навіть на пристроях Apple це не є винятком, тому якщо ви не можете підключитися до Wi-Fi з iPhone, ми рекомендуємо прочитати цей матеріал до кінця. Ми зібрали список найпоширеніших причин, які можуть вплинути на якість сигналу, доступність точки доступу, налаштування.

Причин може бути багато, але всі вони поділяються на кілька категорій: проблеми з вашим смартфоном, проблеми з обладнанням, до якого ви підключені, та інші пов’язані з цим фактори.

Як підключитися до мережі Wi-Fi без пароля на iPhone або iPad?

Ви можете побачити збережені браузери, які можуть відображати всі паролі для збережених мереж. У магазині Apple є додаток під назвою Wi-Fi паролі (4112 КБ).

Ця програма повинна бути встановлена ​​на мобільному телефоні іншого активного клієнта.

Після встановлення програми ви можете побачити всі доступні паролі, які можна використовувати для підключення до Wi-Fi, не задаючи пароль від власника мережі.

Метод декодування WPS:

Wps на своєму маршрутизаторі забезпечується для підключення будь-якого пристрою до мережі без пароля. Це за замовчуванням, що всі маршрутизатори мають.

Якщо ви натиснете кнопку WPS, у вас буде кілька секунд, щоб підключитися до мережі з будь-якого з ваших пристроїв, таких як iPhone, iPad або MacBook.

See also  ПК не бачить фотографію з iPhone

Wps. Найкращий варіант, якщо ваш маршрутизатор під рукою і стоїть поруч з вами. Але проблема полягає в тому, що коли вона далеко, ви не можете використовувати цю кнопку WPS без дозволу власника.

Ви повинні підключитися до цієї мережі протягом певного періоду часу після натискання кнопки WPS. Ви можете зробити це кілька разів.

Ми створюємо повне налаштування мережі скидання на пристрої iOS

Інше рішення, яке повністю видаляє всі налаштування мережі на iPhone і дозволяє позбутися багатьох несправностей, пов’язаних з підключенням до Інтернету та відновити Wi-Fi.

У налаштуваннях відкрийте розділ “Основний”. “Скидання” та натисніть “Налаштування мережі” Скинути мережі “. Потім ми підтверджуємо скидання.

Після цього ви можете спробувати підключити свій iPad, iPhone до мережі Wi-Fi. Якщо проблема залишається, і він не хоче підключити, то, швидше за все, справа в налаштуваннях маршрутизатора (який, я сподіваюся, ви вже перезавантажили).

Спробуйте знову підключитися до мережі

Цей метод допомагає в більшості випадків, коли iPhone або iPad не підключаються до вже відомої мережі Wi-Fi. Його значення полягає в тому, що спочатку ви повинні забути бездротову мережу, а потім знову підключитися до нього. Це робиться наступним чином:

Перейдіть до меню Налаштування. Wi-Fi

Виберіть проблему бездротової мережі

Натисніть кнопку “Забудьте цю мережу”

підключити, wi-fi, iphone, робити, якщо

Пошук бездротових мереж та підключення до правої кнопки, ввівши пароль

Зверніть увагу, що пароль після розряду повинен бути відремонтований, тому переконайтеся, що слово відоме вам.

Вимкніть “Довідку Wi-Fi” на iPhone

Я також навіть не чую про таку функцію. З деяким оновленням iOS він автоматично увімкнено в налаштуваннях. Суть цієї функції полягає в тому, що iPhone автоматично починає використовувати мобільний Інтернет (3G або 4G) навіть при підключенні до Wi-Fi. Якщо мережа, до якої ми підключені, вона працює погано, повільно або поганий сигнал.

Перейдіть до налаштувань, у розділі “Клітинна комунікація”. Є предмет “Допоможіть Wi-Fi”. Вимкніть його.

Після цього не буде зайвим перезавантажити телефон.

Як підключитися до мережі Wi-Fi на iPhone та iPad

Тепер ви можете брати участь у семінарі в мережі, не витрачати дані комірок! Перегляньте відео YouTube, не виживаючи про трафік!

See also  Як підключити жорсткий диск до комп'ютера.

Якщо є певна прихована мережа Wi.Fi, до якої ви хочете приєднатися. Наприклад, вам знадобиться мережеве ім’я та пароль для підключення до нього.

Після того, як ви введете всю необхідну інформацію, ви будете підключені до прихованої мережі, яку ви хочете використовувати.

Huawei p40 pro смартфон з кращою камерою 2020 2021. У рейтингу телефонних камер, новинка забила рекорд 128 бала, зайнявши перше місце.

Безкоштовний телефон за допомогою просування. Безкоштовні телефони, смартфони сенсорної та кнопки, як фірмові виробники Samsung, iPhone і маловідомі.

Залишаючи відгук, ви допомагаєте іншим зробити правильний вибір. Ваша думка має значення.

Як увімкнути мобільний Інтернет на iPhone?

Перш за все, необхідно прояснити, чи активуються передача даних у налаштуваннях iPhone. Для цього перейдіть до розділу “Стільниковий зв’язок” у меню “Налаштування”.

Потім перевірте дві “дані клітин” і “Увімкніть 3G”. Обидва повинні бути в активній позиції.

Якщо стільниковий сигнал стовбура не входить, то iPhone зможе перейти до Інтернету, лише якщо Wi-Fi присутній у зоні розповсюдження. Також настійно рекомендується включити 3G. Інакше смартфон буде використовувати стандарт EDGE. Максимальна швидкість завантаження, яка може бути досягнута при підключенні до краю. 474 Кб / с, однак, випливає з 50 Кб / с. Чи варто сказати, що це занадто повільний Інтернет?

Iphone не підключається до Wi.Fi: Рішення

Навіть якщо ви перемикаєте повзунок “Увімкнення 3G” на активну позицію, це не гарантія того, що гаджет буде працювати саме через 3G. Все залежить від зони покриття: якщо в місцевості, де знаходиться iPhone, з’єднання ловить погано, швидше за все, вам доведеться мати справу з краєм.

Дізнайтеся, які стандартні дані передаються, до верхньої частини екрана дуже легко подивитися. Поруч з ім’ям оператора може бути одна з двох значків: 3G або E.

Другий і свідчить про передачу даних за допомогою краю. Тому лист E перетворюється на жах всіх кріплень швидкого інтернет-співу.

Якщо немає 3G, ні e навпроти назви постачальника, то мобільний Інтернет недоступний. Можливі причини відсутності мережі два: повзунок “клітинних даних” у налаштуваннях вимкнено, або покриття досить слабке.

See also  Як увімкнути спалах на iPhone 6 s

Після перевірки порад, потрібно з’ясувати, чи правильно введені параметри мобільного зв’язку. Це робиться так:

У тому ж розділі “стільниковий зв’язок” прокрутіть вниз, знайдіть підрозділ “стільниковий зв’язок даних” і перейдіть до неї.

Зверніть увагу на блоку “Дані клітин”. 3 поля повинні бути заповнені тут: APN, ім’я користувача, пароль.

Як вимкнути мобільний Інтернет на пристроях Apple?

Вимкніть стільниковий Інтернет на пристроях Apple просто простим. Ви повинні перемістити повзунок на сторону “відключення”, яка розміщується у налаштуваннях гаджета. Відразу після вимкнення, написи “Е” або “GPRS” зникнуть, а значок змінить колір.

Виходячи з Інтернету з телефону, використовуючи Wi-Fi дуже зручний:

  • В основному, це зв’язок безкоштовний (наприклад, у кафе або готелі, будинок або відвідування);
  • Зазвичай Wi-Fi мережа має високу швидкість передачі даних;
  • Трафік триває безперервно, а з’єднання не зникає на найбільш непотрібному моменті.

Існує два способи підключення до Wi-Fi:

  • Торкніться верхньої частини екрана і не беручи пальцем з дисплея, витрачайте вниз. Таким чином, з’явиться меню швидкого керування. Тут потрібно натиснути на піктограму Wi-Fi. Пошук доступних мереж. Користувач залишається вибрати потрібне джерело та натисніть на неї. У діалоговому вікні, який з’явиться, введіть ім’я та пароль.
  • Ви повинні ввести “Налаштування” телефону, виберіть розділ “Wi-Fi”, натисніть на нього, а потім виберіть потрібну мережу зі списку.

Слід пам’ятати, що в новому IOS 11, принцип роботи з та вимкненням Wi-Fi та бездротових мереж Bluetooth змінився. Тепер необхідно встановити час, коли пристрій автоматично перейде до мережі та час, коли пристрій відключається від Інтернету.

Роман Володимиров. Експерт Apple, педантський менеджер.Ро. Консультант AppleiWatch.Ім’я, коавтора статей. Працює з продуктами Apple більше 10 років.