Home » Як підключити Wi-Fi на планшеті. Авторизація не проходить

Як підключити Wi-Fi на планшеті. Авторизація не проходить

Підключення планшета до Інтернету. Який спосіб краще вибрати

Перш ніж вибрати спосіб підключення планшета до Інтернету, вам потрібно ознайомитись із усіма можливими та вибрати найбільш оптимальні. Параметри, які повинні керуватися при виборі, зазвичай однакові, незалежно від доступу. Наприклад, рекомендується використовувати мобільний Інтернет для телефону, для загального використання в заміському будинку або в приватному будинку, цей метод з’єднання за допомогою модемів USB 3G, 4G 4G. Для квартири в місті це найкраще провідна мережа та з’єднання за допомогою Wi-Fi з маршрутизатора. Але остаточний вибір завжди залежить від уподобань користувача.

Таблетки набувають величезної популярності як домашні пристрої для розваг та роботи. Майже всі вони мають кілька способів підключення до мережі. Це можуть бути як дротові, так і бездротові типи стиків. Перш ніж вибрати варіант з’єднання, доцільно зважити всі позитивні та негативні аспекти кожного. Найпростіші жителі міст. Оскільки всі варіанти їм доступні. Однак іноді в країні потрібен доступ до Інтернету, в приватному будинку чи інших місцях, віддалених від міста, де кабельні оператори не пропонують свої послуги.

Зверніть увагу! Кількість абонентів за межами міста невелика, тому витягнути дорогий кабель для підключення декількох користувачів є невигідною.

Усі методи підключення до Інтернету поділяються на два типи: провідні та бездротові.

Перший включає такі типи з’єднання:

 • Забезпечення доступу до мережі за допомогою волоконно.Оптичного кабелю;
 • Використання звичайного телефону. Цей варіант називається DSL і має багато сортів. ADSL, VDSL тощо.
 • Бездротове з’єднання за допомогою стандарту 3G, 4G, LTE Mobile. Смартфон або модем отримують доступ до мережі від SIM.Картки одного з стільникових операторів;
 • Wi-Fi. У цьому випадку з’єднання використовується для точки доступу за допомогою кабелю або іншим бездротовим способом, а за допомогою маршрутизатора або маршрутизатора він розподіляється на кілька пристроїв;
 • Супутниковий інтернет. Всі дані приймаються та передаються через супутник.

Важливий! Маршрутизатори часто використовуються як розповсюджувальний пристрій. Вони передають підключення до Інтернету за допомогою Wi-Fi. Однак вони самі можуть бути підключені до мережі як за допомогою дроту, так і без неї.

підключити, wi-fi, планшет, проходить

підключити, wi-fi, планшет, проходить
підключити, wi-fi, планшет, проходить
підключити, wi-fi, планшет, проходить
підключити, wi-fi, планшет, проходить
підключити, wi-fi, планшет, проходить
підключити, wi-fi, планшет, проходить
підключити, wi-fi, планшет, проходить
підключити, wi-fi, планшет, проходить

Як налаштувати Wi-Fi на планшеті

Перш ніж переходити до ручних налаштувань, слід розібратися, як підключитися до точки бездротового доступу на планшеті. Для цього намалюйте палець з верхнього краю екрана, до нижньої. У меню інструментів на панелі інструментів знайдіть кнопку, вказану на значок Wi-Fi.

Клацніть на нього. Це дозволить адаптеру. У цьому випадку система автоматично почне шукати наявні з’єднання. Вам просто потрібно вибрати потрібну точку доступу та підключитися до неї. Якщо він захищений паролем, введіть його.

Тут завершено автоматичне налаштування Wi-Fi-з’єднання на планшеті з ОС Android. Як бачите, все надзвичайно просто. Однак цей варіант не завжди доступний. Іноді необхідно вводити мережеві налаштування вручну.

Як налаштувати бездротове з’єднання на Android вручну

Тож ми підійшли до основного питання, як налаштувати мережу Wi-Fi на планшеті Android. Для цього спочатку потрібно увімкнути бездротовий модуль. Однак описаний вище варіант не підходить для нас. У цьому випадку необхідно ввести параметри з’єднання. Для цього спочатку введіть меню пристрою та знайдіть ярлик «Налаштування», який, як правило, має зовнішній вигляд передачі.

У параметрах зазвичай перший елемент-Wi-Fi. Тобто тут ви можете його увімкнути і відключити. Крім того, ви можете ввести параметри Wi-Fi. На деяких версіях Android в параметрах ви побачите “бездротові мережі”. Введіть цей розділ і відкрийте “Налаштування Wi-Fi”.

Тут ми вмикаємо адаптер, після чого ми вводимо розділ Wi-Fi та дивимось список доступних з’єднань. Якщо з’єднання приховане в параметрах точки доступу, то слід натиснути кнопку “Додати мережу”, яка знаходиться в самому нижньому списку.

У вікні, яке з’являється, перш за все, вам потрібно буде ввести ім’я маршрутизатора, що вказується в конфігурації точки доступу. Наступним елементом є тип безпеки. Він також повинен відповідати вказаним даним у параметрах маршрутизатора. Після того, як ви виберете тип шифрування даних.

Щоб вручну вказати IP.Адресу, шлюз та DNS.Сервер, вам потрібно встановити поле в рядку “Показати додаткові параметри” і трохи нижче в елементі “IP Parameters” замість DHCP, встановіть “статичний”.

Після цього відкриються додаткові можливості. Введіть усі необхідні дані та натисніть кнопку “підключити“. Якщо вам потрібно змінити параметри існуючого з’єднання, яке знаходиться у списку, натисніть і утримуйте необхідне ім’я пальцем, поки не з’явиться знак з параметрами для подальших дій. Тут потрібно вибрати “Змінити конфігурацію мережі”.

Оскільки ім’я вже відоме, ви повинні ввести ключ безпеки (якщо потрібно) і продовжувати виконувати вказані вище дії. Поставити галочку в рядку “Додаткові параметри”, вкажіть “статичний IP” та заповніть усі рядки. Після цього натисніть “Підключити” або “Зберегти” (залежно від моделі пристрою та версії операційної системи). Тепер ви знаєте, як налаштувати Wi.Fi.Коннект на планшеті з Android вручну.

Передача даних

Ми негайно виключаємо шнур, хоча це можливо як теоретично, так і практично. Протягом тривалого часу незручні, дорогі-це не всі недоліки, як правило, телефон підключений до планшета для передачі даних, завантаження відео, фотографій чи документів, як таких, у буквальному розумінні слова, Підключення телефону з планшетом може здійснюватися на прямому Wi-Fi або через Інтернет.

See also  Віддалений доступ до iPad з комп'ютера. Контроль комп'ютера з iPhone

У першому випадку необхідно увімкнути прямий Wi-Fi (його можна назвати Wi-Fi прямим і t.D.) на обох пристроях.

Вам потрібно зайти в налаштування та вибрати потрібний параметр у розділі “Більше”, принадність того, що файли скидаються з високою швидкістю, в середньому близько 50 мб. Потім у будь.Якому менеджері файлів ви вибираєте, що хочете завантажити, та відправити на планшет/телефон.

Через Інтернет ви можете виконати завдання багатьма способами, найпростішим способом кинути файл на організатор файлу, а потім завантажити його, я не наведу прикладів, просто наберіть у пошуку слова “обмін файлами”, але це, але це, але це, але це, але це Метод пережив свою корисність.

Краще використовувати послуги Dropbox набагато краще, створити обліковий запис і розмістити там необхідні файли, це та сама програма з сервісу для встановлення на телефон, планшет, комп’ютер та всі інші пристрої за волею. Тепер, де б ви не додали свої файли, вони будуть доступні на всіх ваших пристроях. Ви навіть можете отримати доступ до них з будь.Якого іншого пристрою (наприклад, від друга), просто відвідування браузера. Зручно, правда? Сам процес вирішує, як синхронізувати планшет з телефоном. Сюди також входять інші служби, той самий Yandex, Google тощо.D. Завдяки своїм віртуальним дискам Google буде особливо зручним для користувачів Android, крім віртуального простору, ви можете створити документи для спільного редагування, спілкуватися в чаті, як у Skype, тощо.D.

Прихована мережа

Для того, щоб приховати свою домашню мережу, наприклад, від сусідів, у бездротових маршрутизаторах, є функція, яка дозволяє приховати трансляцію його імені. Наступна покрокова інструкція покаже, як підключити Wi-Fi на планшеті, що працює на Android OS.

Якщо точка доступу не відображається у списку виявлених мереж, а повторне сканування не дає бажаного результату, ви можете піти двома способами:

 • Ми переходимо до налаштувань маршрутизатора з комп’ютера, через який він був налаштований;
 • Ми переходимо до розділу “Бездротовий режим”, де ми переходимо до підрозділу його конфігурації;
 • Ми позначаємо опцію «Увімкнути трансляцію SSID» прапором;

підключити, wi-fi, планшет, проходить

 • На вкладці “Системні інструменти” перезавантажте пристрій;
 • Повертаємося до попереднього розділу та підключаємось до точки доступу, як описано в ньому.

У другому випадку, якщо ви не хочете робити домашню мережу видимою для всіх пристроїв у області її дії, ми виконуємо наступні кроки:

Ви можете використовувати WPS для підключення планшета до домашньої мережі Wi-Fi. Це протокол для безпечного з’єднання з точкою доступу без пароля:

PIN-код

 • У списку доступних з’єднань відкрийте додаткові параметри за допомогою ковзання кнопкою з трьома точками, розташованими вертикально, і виберіть “Вхід через штифтовий код WPS”.

Перший раз, коли вам доведеться додати новий пристрій. Коли з’являються проблеми, переконайтеся, що варіант WPS активується.

SIM SIM карта MTS

У цьому розділі статті ви дізнаєтесь про те, як налаштувати Інтернет на планшеті через SIM.Карту MTS.

 • Налаштуйте точку доступу APN на планшеті. Це дозволить вам підключитися до сервера MTS та отримати доступ до Інтернету відповідно до вашого тарифного плану. Щоб налаштувати точку, введіть параметри планшетів та в пункт меню «Бездротовий зв’язок» Створіть нову точку APN.
 • Назвіть це MTS Internet.
 • GPRS. Тип каналу.
 • Сайт. Інтернет.MTS.RU або Інтернет.MTS.UA, залежно від вашої країни проживання.
 • Ім’я користувача та пароль. В обох рядках введіть текст MTS, без цитат.
 • Готовий, створена точка доступу. Тепер ви можете зайти в Інтернет, використовуючи стандартний тарифний план. Для більш детального вибору тарифів зверніться до оператора, зателефонувавши за номером 111.

Топ-10 планшетів без SIM-картки

Ринок планшетних комп’ютерів широкий. Вибирати відповідний пристрій дуже просто, якщо цілі придбання та переважаюче використання використання чітко зрозумілі. Давайте спробуємо визначити, який із планшетних ПК з діагональною до 11 дюймів є найпопулярнішим серед клієнтів.

Acer Iconia One B1-850

Легкий вісім.Дюймовий апарат має OZU з об’ємом 8 Гб і жорстким диска 16 Гб. Процесор MT8163 від MediaTek надає досить хороші показники продуктивності. Роздільна здатність екрана. HD. У ньому є дві камери:

Цього цілком достатньо, щоб забезпечити хороші характеристики відео.Комунікації через Інтернет.

Недорогий і надійний продукт від ACER

За ціною 9,6-10,0 тисяч. Користувач отримує простий і надійний апарат з дуже гідними характеристиками самостійності. Акумулятор 4600 мАг легко проводить до двох днів із стандартним набором взуття.

Вкладка Samsung Galaxy A 7.0 SM-T280

Ціна “вилка” на бюджетну версію планшета від Samsung-from 8.300-12.0 тисяч. Залежно від регіону. HD.Екран має діагональ 7 “. Квадратний корпоративний процесор працює на годинниковій частоті 1.3 ГГц. Оперативна пам’ять 1,5 ГБ та акумулятор потужністю 4000 мАг забезпечують стабільне взуття та працюють із застосуваннями протягом двох днів.

Спритна “дитина” від Samsung

Явно помітна відсутність гаджета. Застаріла ОС. Android 5 Shell.1 більше не зможе оновити більш сучасну версію. Але це не заважає виконувати основні функції.

Asus Transformer Pad Infinity TF701T 32 Гб

Популярна серія літаків.Трансформаторів. ASUS не вагається розробляти незвичайні моделі. Десяти-дюймовий екран працює за допомогою чотирьохядерного процесора Tegra 4 Nvidia (тактова частота-1,9 ГГц). Роздільна здатність екрана. Ultra HD. Автономія. До 10 годин безперервної роботи. Плюси пристрою включають наявність причалу вагою 1,13 кг.

Asus Transformer корисний для роботи на шляху

Враховуючи мету, розробники відверто врятували на камерному модулі (5 МП/1,2 МП). 2 ГБ оперативної пам’яті та вбудованої пам’яті 32 ГБ дозволяють зберігати достатню кількість інформації на планшеті. Гаджет коштує 16,0 тисяч.

Apple iPad Pro 11 ″ Wi-Fi 64 Гб

“Apple” новинка, яка, за визначенням, не може потрапити у верхню частину рейтингу. Основний “мінус”. Це дуже висока ціна (65 тис. ). Далі. Безперервні “плюси”. Екран сітківки IPS з діагональною 11 ”має роздільну здатність 2388×1668 пікселів. Модуль процесора. A12X Bionic/M12. Дві розумні камери HDR (ззаду. 12 мегапікселів, лобова. 7 мегапікселів) забезпечують чудову якість фотографій та відео.

Новий рік 2018 від Apple

See also  Як налаштувати супутникове телебачення по телевізору. Безкоштовні телеканали на смарт -телевізорі LG

Не потрібно сказати, що планшет “набита” з найсучаснішими технологіями:

Літій-полімерний акумулятор забезпечує 10 годин безперебійної роботи планшета в режимі максимального навантаження.

Вкладка Lenovo 2 X30F 2GB Wi-Fi

Планшет на основі чіпсета Qualcomm APQ8009 з годинниковою частотою 1.3 ГГц. Діагональний дисплей 10.1 ”має роздільну здатність HD. Фото подвійний модуль. 5/2 МП. До 16 ГБ внутрішньої пам’яті за допомогою флеш.Накопичувача ви можете додати ще 64 ГБ.

Перевага Lenovo. Відмінна якість “картини”

Прекрасний екран і потужний “залізо”. Не єдині “плюси” планшета. Інженери Lenovo забезпечили акумулятор дуже велику ємність 7000 мАг. Без екстремального навантаження на процесора гаджет спокійно працюватиме три дні до наступної зарядки. Ціна. 13 тис.

Xiaomi mi pad 16gb wi-fi білий

Гідний суперник ipad mini сітківка. Планшет з діагональною 7,9 ”отримав екран з роздільною здатністю 2048×1536 балів та відмінною батареєю (6700 мАг). Усі функції апарату є на найвищому рівні. Співвідношення оперативної пам’яті/Вінчестер. 2/16 Гб. Гаджет дозволяє не тільки спілкуватися через соціальні мережі, але й сфотографувати дуже гідної якості. Для цього задня камера встановлена ​​8 мегапікселів (без спалаху). Роздільна здатність “Фронтали”. 5 мегапікселів.

MI PAD. Відмінна якість від Xiaomi

Єдиний недолік планшета. Це виключно “для манекенів”. З поля пристрій з’являється з китайською прошивкою, в якій є англійська мова. Для зручного використання ОС Android вона повинна бути забезпечена “глобальним”. Процесор. Nvidia tegra k1. Ціна. Від 8 до 9 тисяч.

Asus Zenpad 10 Z300CNL

10.1 “Пристрій оснащений екраном з роздільною здатністю HD. Безперебійна операція 2 ГБ оперативної пам’яті забезпечується 64-бітним чотирьохядерним процесором Intel Z3560. Графічний чіп PowerVR G6430 відповідає за якість зображення. 32 ГБ внутрішньої пам’яті можна розширити ще на 128 ГБ, вставляючи привід у слот.

Відмінна модель планшета від ASUS

Незмінна гідність планшета. OS Android 6.0. Так. У нього немає найпотужнішого акумулятора, але при постійному перегляді мультимедійних файлів він витримує до 9 годин. Основний плюс апарату. Відмінна якість пластику та складання. Він дивиться в руки не гірше, ніж ipad. Ціна випуску становить 10,8 тис.

Apple iPad Mini Retina 128GB Wi-Fi Space Grey ME856

Жоден технічний рейтинг не завершений без продуктів “Apple”. Apple насправді не скаржиться на розглянуту нішу в лінійці бюджетних планшетів. Але якісний пристрій без SIM.Картки на ринку є. Міні сітківка з IOS 7 OS має діагональ 7,9 “. Матриця IPS з роздільною здатністю 2048×1536 балів забезпечує відмінну якість зображення. У парі до стандартної оперативної пам’яті (1 ГБ) розробники додали унікальний «гвинт» потужністю 128 ГБ.

Планшет без SIM.Картки від Apple

G, 4G модем

Якщо у вас є старий планшет, в якому немає вбудованого модуля 3G і навіть більше LTE, ви не повинні купувати новий. Ви можете використовувати зовнішній модем, щоб вийти у всесвітню мережу.

підключити, wi-fi, планшет, проходить

 • Модем оснащений Вейфеєм. У цьому випадку проблем не буде, відкрити справу, вставити SIM-карту у відповідне гніздо, вставте її у безкоштовний USB-порт та розподіліть Wi-Fi.
 • Не оснащений бездротовим модулем. Тоді вам доведеться заглибитись у налаштування та придбати додатковий адаптер. Прочитайте про це трохи нижче.

Цей процес займе вам більше часу, ніж у описаних випадках. Для встановлення драйверів та відповідного програмного забезпечення знадобиться стаціонарний персональний комп’ютер або ноутбук для встановлення драйверів та відповідного програмного забезпечення. Може зажадати кабелю USB.OTG.

 • У режимі роботи “Тільки модем”;
 • Підключіть USB OTG-кабель до планшетного комп’ютера;
 • Дозволити передачу даних у мобільних мережах та перевірте параметри сигналу відповідно до даних вашого оператора.

Якщо налаштування правильні, але стики не виникають. Встановіть додаток для віджетів PPP на планшеті. Вам доведеться вручну зареєструвати точки даних (APN), увійти та пароль.

Ви можете знайти всю необхідну інформацію на веб.Сайті мобільного оператора або в салоні зв’язку, де був придбаний модем: Megafon, MTS, ETA, Tele2, Beeline та інші.

підключити, wi-fi, планшет, проходить
підключити, wi-fi, планшет, проходить
підключити, wi-fi, планшет, проходить

Чому планшет не підключається до Wi-Fi

Є багато причин, чому Wi-Fi не вмикається на планшеті, планшет не бачить маршрутизатора, Інтернету та інших симптомів несправностей не працює.

Таке розсіювання помилок пояснюється тим, що процес бездротової мережі на гаджеті залежить від трьох факторів: від самого гаджета, від маршрутизатора та інтернет.Оператора.

Проблема може бути прихована в одному з критеріїв, або через два.Три. На щастя, щоб зрозуміти, з чого воно складається, і виправити це, у більшості випадків ви можете самостійно.

Низький рівень сигналу

Одна з найпоширеніших проблем. Пристрій не ловить бездротовий сигнал. Майже завжди причина не в планшетному комп’ютері, а в маршрутизаторі.

Рівень сигналу відображається в графічних лініях на верхній панелі управління. Якщо ваш пристрій не видно на вашому пристрої, перейдіть до налаштувань, відкрийте розділ Wi-Fi і подивіться, скільки рядків/смуг навпроти назви домашньої мережі.

Щоб вирішити проблему, перш за все, варто перевірити рівень сигналу, приводячи пристрій в один метр від маршрутизатора.

Якщо індикатор рівня сигналу не змінився, то, швидше за все, маршрутизатор зламається. Але перед тим, як покласти на нього хрест і змінити його на новій, раджу вам підключити маршрутизатор до іншої розетки та в іншій кімнаті.

Іноді всі несправності можуть бути обумовлені навколишніми предметами або металами (наприклад, у стінах), які погіршують рівень сигналу, а також через нестабільну енергію від джерела живлення.

У рідкісних ситуаціях Wi-Fi не вмикається на планшеті або не працює. Тобто справа не в маршрутизаторі, а в гаджеті.

Ви можете просто перевірити це за допомогою іншого пристрою, і якщо Інтернет добре працює на ньому, то проблема саме в маршрутизаторі.

Отже, якщо справа знаходиться в планшеті, вам потрібно замінити модуль бездротової мережі. Якщо в маршрутизаторі. Дайте йому ремонт або придбайте нове.

Проблема з каналом

Під цим заголовком я маю на увазі ситуації, коли Wi-Fi не працює або працює, але дуже нестабільно, а потім вимкнено, а потім увімкнено. І навіть якщо користувач успішно підключився до такого каналу, Інтернет може різко працювати, або маршрутизатор вимкнеться.

See also  Як підключити флеш на планшет. Принцип роботи з файлами на флеш -накопичувачі

Когда.ПОДОБНОЕ ПРОІСЯХОДІТ РЕДКО, НЕ НЕ. Але якщо це станеться регулярно, несправність повинна бути вирішена.

Можливі проблеми з каналом та порадами щодо того, що робити:

 • Поточні зміни. Звичайні маршрутизатори не оснащені джерелом живлення, а отже, як тільки світло вимикається, маршрутизатор вимикається та маршрутизатор. Нестабільний зв’язок може бути пов’язаний з цим. Я раджу вам звернути увагу на наявність електроенергії з наступними такими несправністю.
 • Назва мережі Wi-Fi містить будь-які символи, крім латинських літер та арабських номерів. Незважаючи на те, що сучасні мережі можна назвати як цириличними, так і китайськими ієрогліфами, деякі гаджети. Особливо ті, хто працює в операційній системі Android. Є нестабільними, коли мережа названа не латинськими літерами. Спробуйте перейменувати його у відповідний варіант, а потім перезавантажте маршрутизатор та гаджет, а потім підключіть планшет до маршрутизатора.
 • Невідповідний метод шифрування. Більше про це описано під заголовком “Помилка алгоритму шифрування”.
 • Несправність на стороні постачальника. Зателефонуйте до постачальника і дізнайтеся, чи немає несправностей з їхнього боку. Причина нестабільної роботи майже завжди прихована в цьому, якщо планшет підключений до маршрутизатора, а Інтернет не працює.

Проблема маршрутизатора

Проблема маршрутизатора означає випадки, коли Wi-Fi навіть не вмикається. Це означає, що причина, безумовно, не в гаджеті, але маршрутизатор слід віднести до ремонту або заміни новим.

Перед ремонтом або заміною я раджу зателефонувати до постачальника послуг та описати проблему, яка виникла.

Багато операторів пропонують свої послуги та надсилають фахівців безкоштовно, особливо якщо маршрутизатор придбано у них, і тим більше, якщо його взяли в оренду.

Невірний пароль

Неправильно введений пароль не дозволить підключитися до точки доступу. Перед його введенням ви повинні зрозуміти, як дізнатися пароль (де/як подивитися на пароль від Wi-Fi).

Він видається під час встановлення маршрутизатора від постачальника або написання у справі маршрутизатора.

Дізнайтеся, чи вводите ви правильний пароль, під час підключення до налаштувань, в яких потрібно перейти до розділу Wi-Fi та натисніть на ім’я мережі.

Далі введіть пароль, і якщо він невірний, з’явиться відповідне повідомлення. Для того, щоб не плутати представлені символи, краще поставити контрольне місце навпроти елемента “Показати пароль”.

Часто користувачі плутають букву O та номер 0. Якщо ваш пароль має щось із цього, спробуйте різні параметри введення. У крайніх випадках зателефонуйте майстром постачальника або дізнайтеся їх пароль віддалено.

Помилка алгоритму шифрування

Проблема шифрування виявляється на старих пристроях і може відображатися як помилка аутентифікації.

Це пов’язано з типом шифрування, який використовується за замовчуванням і не підходить для з’єднання в Росії.

 • Підключіться до точки доступу через комп’ютер.
 • Відкрийте браузер і перейдіть до меню маршрутизаторів. За замовчуванням це 192.168.Один.1 або 192.168.0.Один. Введено до адресної лінії.
 • Введіть вхід та пароль. Якщо це не було змінено під час встановлення мережі, зазвичай вхід є адміністратором, пароль. Адміністратор (або 1234).
 • Перейдіть на вкладку «Криштація».
 • Перейдіть до налаштувань планшетів, відкрийте розділ точки доступу та перегляньте, яке шифрування використовується.
 • Встановіть те саме шифрування в параметрах, записаних у налаштуваннях пристрою.

Після перезавантаження обох пристроїв проблему слід вирішити.

Нескінченне отримання IP

На пристроях під контролем версій Android до 4.2 виявляється проблема нескінченної отримання IP.Адрес.

Можливі проблеми

З з’єднанням та розповсюдженням мережі можуть виникнути різні проблеми, завдяки якому Інтернет не працює.

На щастя, більшість з них вирішують вдома та без вуст.Спеціалізованих знань. 2 Найпоширеніші можливі проблеми: пристрій не бачить мережі або не проходить процес авторизації.

Він не бачить мережі

Якщо планшетний комп’ютер не може виявити мережу, це не означає, що щось не так з маршрутизатором або розповсюдженням пристрою, і його потрібно змінити.

Загальні причини, чому планшет не бачить мережі:

 • Мережа прихована від пошуку. Як правило, такі налаштування розміщуються на Wi-Fi-Fi Wi-Fi Networks, щоб незнайомці не могли не тільки підключитися, але навіть не бачать мережу. У налаштуваннях маршрутизатора потрібно видалити прихований режим.
 • Маршрутизатор був неправильно налаштований. Це найчастіше трапляється, коли маршрутизатор налаштував користувача, а не майстер компанії.
 • Була зроблена помилка в паролі, і після кількох невдалих спроб мережа зникла. Необхідно перезапустити маршрутизатор і ввести правильний пароль.
 • Час або дата на планшеті не відповідають реальності та погодинній зоні. У цьому випадку він навіть не підключиться до мобільного Інтернету через свою SIM.Карту.

Якщо не одна з перерахованих причин підходить, а перезавантаження планшета з маршрутизатором не вирішує проблему, вам слід звернутися до оператора компанії.

Аутентифікація не проходить

Ще одна популярна проблема, з якою стикаються користувачі після того, як вони дізналися, як підключати планшет до Інтернету. Це помилка аутентифікації.

Перш за все, необхідно перевірити, чи правильно введено пароль відповідно до реєстру.

Якщо це не допомогло, вам потрібно піднятися в налаштування маршрутизатора та вибрати автоматичний розподіл через канали. Зазвичай одна з двох з перерахованих вище дій вирішує проблему аутентифікації.

Про автора цього сайту

Вітаю. Мене звуть Петр. Я автор цього сайту. У ньому я кажу вам, що мені дуже цікаво. А саме про таблетки. У блозі я намагаюся говорити про прошивку, налаштування та новинки всіх сучасних планшетів простою мовою. Крім того, більшість статей присвячені ОС Android, що мені дуже подобається