Home » Як по телефону Redmi увімкніть ліхтар

Як по телефону Redmi увімкніть ліхтар

 • Відкрийте панель – просто проведіть вказівним пальцем на екрані смартфона (зробіть свайп) у напрямку зверху вниз;
 • Знайдіть значок, що зображує лампу;
 • Тапніть по ній – світлодіод увімкнеться.

На щастя, всі сучасні телефони на базі Android мають вбудований ліхтарик. Щоб увімкнути ліхтарик, просто потягніть вниз верхню частину екрана (або потягніть один раз двома пальцями), щоб відкрити меню швидких налаштувань. Ви повинні побачити Ліхтарик запис. Натисніть, щоб миттєво ввімкнути світлодіодний спалах.

Як увімкнути спалах на Xiaomi

Спалах — це досить стара технологія, завдяки якій можна створювати якісні кадри навіть за недостатнього освітлення. Користуватися нею на смартфонах справді просто. Давайте дізнаємось як.

 • “Авто”. смартфон сам вирішить, коли включати спалах, що не завжди зручно;
 • «Увімкнено» — спалах активуватиметься при кожному фото;
 • “Ліхтарик”. спалах буде працювати в режимі ліхтарика, т.е. ще до того, як Ви спустите затвор камери.

От і все. Вибирайте зручний для Вас варіант:

Корисні статті

Смартфони Xiaomi дешевші, ніж більшість подібних телефонів. Причиною цього є наявність реклами, побудована в оболонку MIUI. Таким чином, виробник збільшує прибуток. однак, користувачі мають дратівливий.

Для звільнення місця в пам’яті смартфонів Xiaomi Мі та Redmi їх користувачам доводиться періодично видаляти SMS. Але іноді можна спорудити дані. і для того, щоб читати повідомлення, їм доведеться відновити. Але, хоча в Інтернеті.

Кожен користувач телефон Xiaomi Redmi або Mi знає, як вимкнути робочий пристрій. Але є випадки, коли відбулася серйозна невдача або вийшов екран. Для того, щоб мати справу з відключенням смартфона Xiaomi, варто зустрітися з.

Як увімкнути ліхтарик у Redmi 6a

Здрастуйте, шановний відвідувач сайту! У цій невеликій і простій інструкції, йтиметься про те, як на телефоні Xiaomi Redmi активувати ліхтарик, якщо ви зіткнулися з даним питанням, то дивіться інструкцію, в якій, ви дізнаєтеся, як увімкнути ліхтарик на телефонах Redmi 6a, Redmi 4, 4x. Redmi 3s, Redmi 5.

See also  Як зробити резервну копію до iPhone

Отже, щоб активувати ліхтарик у телефоні Redmi 6A або будь-яким іншим телефоном Xiaomi Redmi, вам потрібно на своєму телефоні, мінімізувати або закрити всі програми, які можуть бути відкритими, а потім покладіть палець на верхній екран монітора та плавно витягнути. Після того, як палець витягніть меню з верхнього екрана, у вас буде додаткове меню з різними кнопками, такими як Fi Wi, GPS та багато інших кнопок, що включають різні функції. Примітка. Коли ви витягніть меню з верхнього екрана, необов’язкове меню ви можете відкрити, щоб відкрити меню кнопки, потрібно покласти палець на відкрите меню, і потягніть палець по телефону.

Після того, як всі виконуються дії, меню буде повністю відкрита, у цьому меню є багато різних та цікавих кнопок, які включають різні функції на вашому телефоні. Наприклад, якщо натиснути кнопку “AUTOSTAR”, телефон автоматично налаштовує яскравість для вашого екрана. Давайте все ще перейдемо до теми, про наш ліхтар, щоб увімкнути ліхтарик на нашому телефоні Redmi, нам потрібно натиснути кнопку “Flashlight”, ця кнопка можна переглянути в скріншоті. Після повороту ліхтарика, кнопка з зображенням ліхтарика стане активним і стане різним кольором. Щоб вимкнути ліхтарик на Xiaomi Redmi, вам також потрібно буде відкрити верхнє меню і натиснути кнопку з малюнком ліхтарика, після чого ліхтарик буде вимкнений. Що ще можна розповісти про додаткові кнопки, всі кнопки за різними функціями телефону не поміщаються в одне меню. Щоб переглянути інші кнопки, вам потрібно поставити палець на дане меню, і відтягнути палець у ліву сторону.

Після всіх виконаних дій у вас відкриється друга сторінка меню, де ви побачите додаткові кнопки, які відповідають за різні функції вашого телефону. Також ви можете впорядкувати додаткові кнопки управління на ваш розсуд, для цього у другому меню сторінки натискаємо кнопку «Сортування», після чого ставимо кнопки управління в потрібному вам напрямку. Наприклад, можна зробити, щоб перша кнопка була підключення до wi-fi, друга кнопка буде ліхтарик, третя кнопка буде авто яскравість і так далі.

See also  Як дізнатися стан батареї Samsung. Як зрозуміти, що телефон не запускається через батарею

У більшості випадків кнопка увімкнення ліхтарика розташована в меню швидких налаштувань. Для активації освітлення необхідно:

 • зробити свайп зверху, щоб відкрилася панель повідомлень із швидкими налаштуваннями;
 • якщо кнопка відсутня, потягніть шторку вниз, доки не з’являться всі функції;
 • Натисніть на піктограму під назвою “Ліхтарик”.

Після цього світлодіоди включені, і вони можуть бути використані як освітлювальний пристрій.

Натисніть кнопку Lock / Off, яка знаходиться в правій стороні смартфона (якщо екран iPhone знаходиться в режимі сну); Праворуч і ліворуч ми бачимо кнопок ліхтаря та камеру, натисніть їх зусилля, щоб використовувати 3D-дотик, а потім вони активуються; У випадку ліхтарика, вимкніть так само.

 • Проведіть по екрану зверху вниз та викличте панель сповіщень. Натисніть значок ліхтарика, щоб увімкнути його.
 • Щоб встановити ліхтарик на головний екран, ви можете використовувати віджети
 • Передайте значок ліхтарика для будь-якого вільного місця на екрані.

На щастя, всі сучасні телефони бази даних Android мають вбудований ліхтарик. Щоб увімкнути ліхтар, просто зніміть верхню частину екрана (або потягніть один раз у два пальці), щоб відкрити меню швидкого налаштування. Ви повинні побачити запис ліхтарика. Натисніть, щоб миттєво ввімкнути світлодіодний спалах.

Як увімкнути ліхтарик на телефоні Xiaomi

Як увімкнути ліхтарик на Galaxy з Android 10, 9, 8, 7, 6

телефон, redmi, увімкніть, ліхтар
 • Проведіть по екрану зверху вниз двічі для повного розвороту шторки.
 • Знайти піктограму Ліхтарик. Для цього гортайте значки пальцем праворуч наліво.
 • Натисніть значок, щоб увімкнути або вимкнути ліхтарик.
 • Зайдіть в налаштування вашого Xiaomi Mi 10.
 • Торкніться екрана блокування
 • По-друге, натисніть ярлики додатків
 • По-друге, у вас буде можливість налаштувати ярлики на екрані блокування та їх розташування.
 • Торкніться ярлика з написом “Камера”.
See also  Як вимкнути режим енергозбереження на Samsung. Підготовка до включення екстремального режиму економії енергії на смартфоні

У налаштуваннях вхідні дзвінки на Хіаомі знаходимо пункт “Повідомлення спалахом” (блимати спалахом камери при вхідному дзвінку) і активуємо його, якщо у вас раніше була включена ця функція і вам потрібно вимкнути миготіння спалахом при вхідному дзвінку на Xiaomi.

На щастя, всі сучасні телефони на базі Android мають вбудований ліхтарик. Щоб увімкнути ліхтар, просто зніміть верхню частину екрана (або потягніть один раз у два пальці), щоб відкрити меню швидкого налаштування. Ви повинні побачити запис ліхтарика. Натисніть, щоб миттєво включайте світлодіодний спалах.

Як увімкнути миготіння спалахом при вхідному дзвінку на MIUI (6, 7, 8, 9, 10)

 • Відкрити “дзвінки”
 • Вибираємо пункт «Вхідні дзвінки»
 • І ось ми вмикаємо пункт “Flash Notification”
 • Тепер, з вхідним викликом, буде продаватися спалах, майже як на Apple 🙂 все здається.

Натисніть один раз на кнопку живлення, щоб увімкнути екран за допомогою сторінки блокування. І тепер ви затискаєте центральну сенсорну кнопку (у випадку mi5 / mi5s, просто центральна кнопка) “додому”. Через дві секунди тримання кнопки, ліхтарик зароблятиме.

 • Витратьте на екран зверху вниз і зателефонуйте до панелі сповіщень. Натисніть значок ліхтарика, щоб увімкнути його.
 • Щоб встановити ліхтарик на головному екрані, ви можете використовувати віджети
 • Передайте значок ліхтарика для будь-якого вільного місця на екрані.
телефон, redmi, увімкніть, ліхтар