Home » Як побачити історію повідомлень на Android. Як відновити пропущені та стерті сповіщення в операційній системі Android

Як побачити історію повідомлень на Android. Як відновити пропущені та стерті сповіщення в операційній системі Android

Як перевірити історію повідомлень у Android 11

Завдяки новому Android 11 вам більше не потрібно використовувати сторонні програми, щоб переглянути історію повідомлень. Отже, якщо у вас є телефон з останньою публічно доступною бета-версією, це те, як перевірити історію повідомлень у Android 11.

Особливість історії Android 11 робить саме те, що ви очікуєте від нього. Завдяки цьому ви можете перевірити всі попередні сповіщення на телефоні, ви можете пропустити або випадково видалити протягом останніх 24 годин. Крім того, ви навіть можете взаємодіяти з вмістом, як ніби він ще живий у тіні сповіщень.

Однак ця функція не включена за замовчуванням і повинна бути включена в налаштування наступним чином.

Крок покроковий посібник для включення повідомлень у Android 11

1] Запустіть налаштування на своєму телефоні.

2] Перейдіть до встановлення повідомлення про додаток та сповіщення.

3] Ось натискайте історію повідомлень. Увімкніть вимикач на наступному екрані, щоб увімкнути цю функцію.

Після того, як ви включите цю функцію, Android починає зберігати облік для всіх ваших повідомлень. Ви можете будь-коли відвідати вкладку, щоб перевірити сповіщення, які ви можете пропустити або відхилити випадково.

Список буде відображатися в хронологічному порядку. Крім того, разом з ім’ям та часом програми ви також побачите візуальне читання вмісту повідомлення. Те ж саме можна натиснути, щоб взаємодіяти як звичайно.

Як увімкнути історію повідомлень на Android 11

Відкрийте параметри Android.

Перейти до додатків та повідомлень.

Відкрити сповіщення.

Ми зацікавлені в історії сповіщень.

Активуйте слайдер включити сповіщення.

З часом з’являться нові та нові сповіщення. Натисніть на потрібну програму, наприклад, до телеграми, щоб переглянути всі новітні поштові повідомлення.

Щоб швидко перейти до історії сповіщень, відкрийте завісу “Повідомлення” та натисніть на історію напису.

Як потрапити в журнал повідомлень

Метод інтересу, ніж ви можете дістатися до розділу з усіма повідомленнями, які потрібно активувати режим розробника на своєму пристрої. Для цього потрібно зробити кілька простих дій. Залежно від версії прошивки та бренду вашого пристрою, назва предметів може дещо відрізнятися.

See also  Що можна зробити на комп’ютері. Панель інструментів

    Перейдіть до “налаштувань” вашого пристрою одним із можливих способів.

    Перейдіть до робочого столу, натисніть і тримайте палець на екрані Scratch, поки три вкладки не з’являться в нижній частині нижньої частини (шпалери, віджети, налаштування).

  • Завантажте, встановіть та запустіть програму.
  • У рядку “Ключове слово” вам потрібно написати “журнал сповіщень”.

�� Як читати віддалені сповіщення Android

На жаль, представлені способи не підходять для всіх снарядів прошивки та фірми. Працюйте на 100% гарантовано на “Android Golob”, тобто пристрої Google, пара пристроїв Xiaomi та смартфони Nokia. Але не потрібно відчайдушно, можливо, вам пощастило на вашому смартфоні / планшеті. Після завершення всіх дій елемент з’явиться з журналом сповіщень.

Південний додаток

Програма безкоштовних минулих сповіщень показує до 2000 останніх сповіщень із повним текстовим вмістом, вирощує їх за допомогою додатків для джерела та пропонує кілька зручних функцій для роботи з відображеними даними.

побачити, історію, повідомлень, android

Після встановлення на панелі сповіщень з’являється кнопка минулих сповіщень, яка служить для швидкого доступу до історії. Натиснувши на нього, ви відкриєте список сповіщень із датою, часом отримання та коротким вмістом для кожного з них. Ви також можете переглянути повні текстові повідомлення, видалити вибрані сповіщення або додавати програми до чорного списку, щоб система ігнорувала будь.Яку інформацію від них. Останні, особливо, до речі, можуть заблокувати заголовкові повідомлення у магазині Play та інших “галасливих” програм.

Сусідній розділ для зручності відображає сповіщення групами на основі додатків, з яких вони роблять. Натискання на будь-яке повідомлення тут або в списку немаркету, ви негайно перейдете до вихідної програми. Можливість, яка так не вистачає вбудованого журналу. У останньому, третій, розділ знайде додаток до чорного списку, і тут, якщо необхідно, ви можете розблокувати їх.

У програмі деякі налаштування. Попередні повідомлення дозволяють лише вибрати номер видимих ​​сповіщень у списку та вимкнути дисплей значка в рядку стану та кнопки на відповідній панелі. Програма показує рекламу, але від оголошень ви можете позбутися 30 грн, купуючи платую версію у налаштуваннях. Інший нюанс. Якість локалізації. У INTES з програми є невеликий текст, але він перекладається з англійської машини з усіма помилками.

See also  Як вимкнути блокування екрана на Samsung

Вбудований в Android засобів для відображення історії сповіщень не відрізняється інформативним та зручністю, тому важко розглянути як повноцінний журнал. Але минулі сповіщення здатні компенсувати ці недоліки в системі та стати корисним помічником при роботі з історією повідомлень.

Майже кожен додаток для Android має функції надсилання повідомлень. Завдяки повідомленню, ми можемо швидко отримати доступ до отриманих повідомлень, листів або останніх подій у грі. Однак, якщо у вас є велика кількість програм, панель сповіщень може перетворитися на один великий лист із спамом. Найчастіше, у таких ситуаціях, користувач закриває їх відразу, без перевірки кожного. Після таких дій, може виявитися, що важлива інформація була пропущена, яка повинна бути переглянута. Ми будемо говорити про пару простих способів, які допоможуть вам.

Бумеранг

Бумеранг Концепція популярного затримка читання. Це нова програма, яка, на відміну від інших програм, не автоматично повідомляє журнал, а також залишає право користувача, щоб самостійно вибрати дії для кожного повідомлення. Бумеран цікавий тому, що дозволяє не тільки врятувати сповіщення, але й встановлювати нагадування про кожну з них.

побачити, історію, повідомлень, android

Встановлення програми. Стандарт. Або дозволити програмі повністю контролювати сповіщення з усіх встановлених програм. Boomerang вступає в той момент, коли ви робите стандартні сповіщення в завісі або на екрані блокування. З’являється додаткова панель з двома кнопками “Зберегти” та “Зберегти нагадування”. Якщо ви нічого не зробите, він автоматично зникне через певний час, зазначений у налаштуваннях програми. Список усіх збережених сповіщень можна побачити, запустивши програму. Довгий натискання на повідомлення дозволяє додати, зняти або змінити нагадування.

побачити, історію, повідомлень, android

Незважаючи на цікаву ідею, програма має недоліки. По-перше, все-таки я хотів би автоматично зберігати історію всіх повідомлень. По.Друге, Boomerang ще не знає, як перехопити повідомлення про систему, і не працює з деякими системними додатками.

Переглянути витирання та пропущені сповіщення про iOS

Переглянути послугу та додаткові сповіщення

  • Відкрийте “Налаштування”.
  • Перейдіть до розділу “конфіденційність”.
  • Далі запустіть “Геолокаційні послуги”, “Системні послуги”.
  • Знайдіть параметр “часті місця” та активуйте його.

Побудований журнал сповіщень Android

Відкрийте меню віджетів. Для цього торкніться екрана на екрані на робочому столі. Зачекайте секунду та у відкритті меню місця розташування піктограм, відкрийте розділ “віджетів”. Серед доступних віджетів виберіть “Кемпінг.Етикетку”. Перетягніть його до робочого столу, щоб швидкий доступ до цього розділу був швидким доступом. Відкрийте “Кемпінг.Етикетку”. У меню виберіть пункт “Повідомлення”.

See also  Які програми видаляються з Android. Facebook та інші програми, що викрадають ваші дані для введення Android

Тепер ви можете побачити всі поштовхи, які прийшли на телефон. Журнал показує назву операції, наприклад, попередження щодо оновлення програм у Google Play, новому листі до Gmail, пропущеного виклику та T.D. Час також показаний, коли надійшло повідомлення.

побачити, історію, повідомлень, android

Ось як ви можете переглянути всі свої сповіщення на телефоні Android для кількох простих кроків

Чи може ситуація виникати, коли ви випадково видалили повідомлення на своєму телефоні Android. Більше того, іноді занадто багато сповіщень, які ви хотіли б бачити. Однак деякі важливі сповіщення також видалені. Зараз є спосіб переглянути всю історію сповіщень на день. Якщо ви не знайомі з механізмом, просто дотримуйтесь покрокових інструкцій нижче.

Перше, що вам потрібно зробити. Це запустити програму “Налаштування”.

Зробивши це, натисніть “Повідомлення про історію”.

Увімкніть використання історії сповіщень.

Якщо у вас вже є перемикач, ви можете переглянути всю історію сповіщень під комутатором.

Це все, що вам потрібно зробити, якщо ви хочете переглянути всю історію сповіщень. Процес досить простий і не вимагає використання сторонніх додатків. Увімкнення цієї функції заощадить вас від тривоги, якщо ви пропустите сповіщення. Ви не пропускаєте жодного повідомлення, навіть якщо пройшли кілька годин.

Це всі хлопці. Ви коли-небудь відхилили важливе повідомлення, яке не могло відновити? Поділіться з нами Ваш досвід у розділі коментарів нижче.

Підводячи підсумки: історія повідомлень Android

Сповіщення. Чудовий спосіб бути в курсі того, що відбувається на вашому мобільному телефоні. Коли з якоїсь причини ви не можете переглядати їх, все починає вийти. Після одного з цих методів значно спроститиме ваше життя, допоможе вам повернутися до минулого і подивитися, що ви пропустили. Не потрібно здійснювати особливу обережність, коли ви отримуєте купу сповіщень, коли у вас немає часу, щоб переглянути їх усіх.

Якщо ви думаєте, я думаю, що я можу мати занадто багато додатків взагалі. Але знову ж таки, це не так з усіма нами?