Home » Як побачити решту пам’яті на iPhone. Ми встановлюємо заборону на автоматичне завантаження вмісту медіа в програмі WhatsApp

Як побачити решту пам’яті на iPhone. Ми встановлюємо заборону на автоматичне завантаження вмісту медіа в програмі WhatsApp

Як побачити, скільки пам’яті на iPhone

Що робити, якщо ви хочете завантажити будь-які файли або програми на ваш iPhone, і пам’ять недостатньо? Або, наприклад, вас запитують, яка версія пристрою у ваших умовах обсягу, і ви не можете відповісти? У цій статті ми розповімо, як побачити пам’ять на iPhone, як за допомогою стандартних можливостей операційної системи та додатків, включаючи комп’ютер.

Взагалі, важливо знати, яку кількість пам’яті на вашому iPhone зрозуміти, скільки даних він може зберігати, скільки фотографій ви можете “утримувати” всередині пристрою, не боячись, що пам’ять повідомлення “не вистачає” вийде. Варіанти насправді багато, тому прочитайте статтю до кінця.

Що таке зберігання iCloud?

Icloud. Інтернет.Сервіс Apple, яка відповідає за синхронізацію даних на ваших пристроях Apple. Він також включає в себе хмарне сховище для фотографій, відео, резервних копій, даних сторонніх програм тощо.

Кожен користувач доступний 5 Гб вільного сховища після створення ідентифікатора Apple. Майже все це недостатньо, тому що при збереженні на хмарі всіх даних, пам’ять швидко заповнена.

Якщо заповнена безкоштовне сховище, ви можете придбати додаткову пам’ять. Якщо цей параметр не підходить вам, вам доведеться випустити пам’ять у сховище для подальшої операції синхронізації.

2 шляхи

Відкрийте параметри пристрою та перейдіть до розділу “Головний”. Тут перейдіть до першого елемента. “На цьому пристрої”.

Прокручуючи меню трохи вниз, ви побачите ємність смартфона, і скільки місця залишається взагалі доступним для запису.

Як чистити іншу на iPhone без комп’ютера

Захисні програми

Ios має корисний варіант, який виповнилося, що ви не використовували протягом тривалого часу. Можливо, на вашому iPhone є багато програм, які ви ніколи не використовуєте. Система може знайти їх і видалити, щоб звільнити пам’ять.

See also  Як відмовитися підписатися на iPhone

Вирізані програми стають сірими на головному екрані. Щоб завантажити їх ще раз, просто торкніться їх ікон. Усі ваші дані з цих програм зберігаються.

Щоб вимкнути програми на iPhone, перейдіть до налаштування базового сховища iPhone. Буде рекомендація щодо невикористаних додатків.

Очистіть свою музичну бібліотеку

Якщо ви використовуєте Apple Music, Spotify, Tidal або інші музичні програми, а також завантажте пісні, щоб слухати їх офлайн, ви можете їх видалити. Це, безумовно, звільнить багато пам’яті.

Коли ви видалите пісні, вам доведеться боротися з ними в Інтернеті. Відповідно, через мобільний Інтернет краще не робити. Однак ви точно випускаєте багато пам’яті на пристрої. Ось вибір для вас.

Ви можете скористатися нашими інструкціями щодо очищення медіа Apple Music.

Очистіть кеш

Деякі з ваших улюблених додатків зберігають тимчасові файли, які можуть займати достатню пам’ять. Очищення кешу цих програм, ви звільняєте пам’ять. Це особливо корисно, якщо ви використовуєте DropBox, диск Google та інші програми, які регулярно синхронізують файли на різних пристроях та платформах.

Ви також можете очистити кеш-пам’ять Google, YouTube, Spotify та інші програми.

Видалити непотрібні фотографії

В даний час кожен має можливість подвоїти фотографії та відео з iPhone у хмарному сховищі. Ви можете скористатися фотографіями Google Photo або ICLOUD, щоб переглянути фотографії та відео з пристрою. Це звільнить пам’ять на пристрої.

Якщо ви використовуєте ICLOUD, відкрийте параметри та перейдіть до розділу фотографії. Увімкніть фото iCloud, якщо це не зроблено. Всі ваші фотографії та відео будуть завантажені в iCloud. Після цього ви можете оптимізувати зберігання iPhone. Він замінить повні фотографії та відео на невеликі копії, які займають менше пам’яті. Ви можете будь-коли завантажити повні версії з iCloud.

Якщо ви використовуєте Google Photos, ви також можете видалити фотографії з iPhone, щоб зберегти пам’ять. Запустіть програму Google Photo, виберіть меню в лівому куті, а потім натисніть “безкоштовно вгору” пам’ять “. Ви можете видалити всі фотографії з пристрою, копії яких вже зберігаються в хмарі. Ви можете переглядати та завантажити їх.

Видалити старі повідомлення

Інші дані також включають файли з повідомлень як фотографії та відео. Якщо у вас є старі непотрібні чати на imessage, ви можете видалити їх, щоб звільнити гігабайти пам’яті.

See also  Як очистити кеш на телефоні Samsung

Вимкнути привід iCloud

Якщо ви використовуєте Drive iCloud для синхронізації файлів на своїх пристроях, ви можете відключити послугу, щоб звільнити пам’ять. Часто абсолютно непотрібні файли, які займають багато пам’яті, знаходяться на iPhone.

Ви можете відключити привід iCloud через налаштування накопичувача Apple iCloud.

Очистіть кеш та список читання Сафарі

Якщо ви часто використовуєте Safari на iPhone, ви можете очистити кеш браузера. Він буде видалити вашу історію, cookie та інші дані браузера. Можливо, деяка кількість пам’яті звільниться.

Очистити кеш Safari можна очистити через параметри Safari. Зауважте, що ваш список читання також буде очищений.

Зробіть скидання

В ідеалі, всі наведені вище кроки допоможуть видалити “інші” дані з вашого iPhone. Якщо для вас цього недостатньо, ви можете зробити скидання. Вам доведеться знову налаштувати ваш iPhone, але всі непотрібні файли, безумовно, видалять його.

Переглянути пам’ять з iPhone

Візьміть у мої руки ваш улюблений iPhone і розблокуйте його. Потім перейдіть до налаштувань. Буквально трохи розлив ми шукаємо статистику товару. Тепер перед вами вікно, в якому ми бачимо кількість зайнятої та доступної пам’яті. Якщо ви більш детально докладно докладніше, що і скільки потрібно, то в минулому ми можемо побачити точку зберігання, це буде вся інформація.

У цьому пункті в цьому пункті немає багато дій, і я хочу попередити вас, що це менш інформативне тут.

Підключіть телефон до комп’ютера та зачекайте, доки не запускається iTunes. Якщо він не запускається, то ви запускаєте його вручну.

побачити, iphone, whatsapp

Дальше просто заходим на устройство и видим внизу разноцветную полосу. Кожен колір. Це різні типи зайнятої пам’яті. Например, один цвет это просто программы, а другой фото.

Как посмотреть сколько занято памяти на iPhone с помощью iTunes

Чтобы узнать количество свободной и занятой памяти на iPhone c помощью iTunes, выполните следующие шаги:

  • Подключаем iPhone к компютеру (MacOS, Windows) с помощью кабеля Lightning/USB.
  • Запускаем программу iTunes на компьютере.
  • В открывшемся iTunes, кликаем (слева) по иконке iPhone и переходим в раздел «Обзор».
  • В пункте «Емкость», будет значиться базовая память устройства
  • У нижній частині вікна iTunes, колірна смужка відображає пам’ять iPhone та наявність вільного об’єму пам’яті.

Як перевірити місце в сховищі ICLOUD для iPhone або iPad

Перевірка доступного місця в iCloud Vault легко на iPhone або iPad. Спочатку відкрийте програму “Налаштування”. У налаштуваннях натисніть Аватар або назву вашого облікового запису Apple.

See also  Як кинути фото з iPhone на Mac

На екрані вашого облікового запису прокрутіть вниз і натисніть “Icloud”.

На сторінці звіту ICloud ви побачите гістограму, яка показує, яка частина вашого зберігання iCloud використовується. Щоб дізнатись, скільки залишків, віднімайте суму, використану з загальної кількості вільного простору.

У цьому прикладі у нас є лише 5 Гб, а 2,4 Гб зайнятий. 5. 2.4 = 2.6, тому 2,6 Гб доступний у нашому рахунку iCloud.

Якщо ви хочете отримати більш детальну інформацію про те, як використовується пропуск iCloud, натисніть “Управління зберіганням” трохи нижче розкладу. На цьому екрані ви матимете можливість очищення зберігання ICLUD, що використовуються деякими додатками.

Ми використовуємо iTunes для перегляду пам’яті

Кожен власник гаджетів Apple має iTunes. Завдяки йому, ви можете легко розпізнати параметри пристрою. Інформація про нього відображається на головній вкладці у верхньому лівому куті. Подивіться, де знайти, скільки пам’яті знаходиться в iPhone:

Перехід до першого розділу, “Огляд”, ви побачите стан контейнера. Зліва, загальна кількість ГБ для моделі, справа, їх доступна сума.

Власники смартфона від Apple стосуються не тільки питання про те, як перевірити пам’ять на iPhone 7, але їх пристрій є оригінальним. Він актуальний, т. До. Китай сьогодні виробляє точні підробки, які відрізняються незначними деталями. Щоб вирішити проблему, прочитайте статтю про те, як перевірити iPhone для автентичності. Вона детально описує послідовність дій, які потрібно виконати.

Whatsapp не працює належним чином на iPhone | WhatsApp зберігайте

Відновлення пристрою iOS до заводських налаштувань

Якщо жоден із способів, запропонованих вище, ви підходили, вам потрібно скинути всі налаштування та відновити свій пристрій до заводських значень.

побачити, iphone, whatsapp

Запропонований метод видаляє всі налаштування користувача та вміст з вашого пристрою. Це схоже на процес нуль. Вся пам’ять пристрою очищається до нуля.

Перейдіть до “Налаштування”. “Основні”. І виберіть “Серти налаштування та вміст”.