Home » Як почати комп’ютер без системного блоку. Підключення ноутбука без кнопки живлення

Як почати комп’ютер без системного блоку. Підключення ноутбука без кнопки живлення

Компютер не включається! Кнопка горезвісної потужності!

Нещодавно я почав часто стикатися з несправною кнопкою кнопки ПК ПК. Я не зраджував її значимості раніше і не виплатив належну увагу. А дарма!

Буває, що влада в мережі є джерела живлення, при закритті відповідних контакти коннектора, починається з підлоги обороту та добре працює. Материнська плата сигналізує про її світлодіоди щодо наявності напруги на подвійній, але нічого не відбувається натисканням кнопки PWR. Компютер не включається!

Звичайно, причини такої поведінки можуть бути чудовим набором, але все варто звернути увагу на кнопку живлення ПК!

) Дія

Спочатку переконайтеся, що ваш комп’ютер увімкнено в розетці. Як правило, комп’ютер складається з декількох пристроїв, і вони підключені в розетці з живленням з п’ятьма шістьма точками та перемикачем. У комп’ютерних магазинах цей перевізник чомусь з гордістю називається мережевим фільтром (можливо, надати значення дешевого китайського перевізника та продати його дорожче). Насправді цей “фільтр” нічого не фільтрує, і ви не повинні сподіватися, що він колись збереже ваш комп’ютер від краплі напруги або з двох фаз, скороченої п’яним електриком.

Перш ніж перейти до радикальних заходів, давайте обговоримо, як увімкнути ноутбук без кнопки живлення на клавіатурі. Ця можливість існує, але вона повинна бути налаштована заздалегідь, поки пристрій не буде добре працювати. Для активації необхідної функції перейдіть до BIOS. Для цього постійно натисніть кнопку Видалити. З’явиться меню BIOS. Для роботи з ним ми використовуємо стрілки. Якщо перед нами є ноутбук HP, перейдіть до розділу налаштування живлення. Налаштування відкритого живлення. Для цього використовуйте живлення на функції. У деяких моделях BIOS необхідну особливість можна назвати живленням PS2 KB / MS. Далі вкажіть метод включення ноутбука. Щоб мова йде про робочий стан за допомогою одного ключа, виберіть будь.Який ключ. Підтвердьте зміни в клавіші F10 та натисніть кнопку Enter. Увімкнути це було можливо за допомогою певної кнопки, а не будь.Якого ключа, виберіть Hot Key. Вкажіть найбільш підходящий ярлик клавіатури. Застосувати зміни через F10.

почати, комп, ютер, блок

Якщо ноутбук більше не увімкнено, а попередньо описані параметри не були зроблені, неможливо активувати його з клавіатури, тому перейдіть до наступного розділу цього матеріалу. Описується в процесі поетапного розчину.

почати, комп, ютер, блок
почати, комп, ютер, блок
почати, комп, ютер, блок

Проблеми з комп‘ютером та ВР

Перш за все, необхідно переконатися, що напруга все ще годувала до комп’ютерного живлення. Якщо є напруга, то спочатку перевірте працездатність джерела живлення:

почати, комп, ютер, блок

Вимкнути всі роз’єми, що працюють від BP: до відеокарти (якщо такі є), материнська плата, дискові пристрої.Для примусового включення, підключіть перемички висновки 14 і 15 основного роз’єму ВР. Ці висновки розташовані поруч і підходять для чорного та зеленого дроту.

Увімкніть мережу 220В. Якщо вентилятор ВР починає обертатися, то функції ВР. Ви можете переконатися в номінаціях напруги подачі, використовуючи тестер, підключивши спільний дріт до будь-якого чорного дроту та додатково:

Напруги можуть бути трохи завищеними, т.До. Блок працює без навантаження. У цьому режимі довгий час не бажано. Несправне джерело живлення необхідно відремонтувати або замінити.

Розгорнути всі компоненти з материнської плати: процесор, відеокарта, модулі пам’яті, інші пристрої від слотів розширення, відключіть інформаційні кабелі з жорсткого диска, дискотеку тощо.П., Залишити пов’язані лише кабелі, що ведуть до кнопки живлення та кнопку “Скидання”.

  • Увімкніть комп’ютер за допомогою кнопки живлення.
  • Якщо в той же час вентилятор PSA починає обертатися і не зупиниться, це означає, що можна зробити висновок, що материнська плата, принаймні, не створює короткого замикання для джерела живлення. У цьому випадку ми йдемо до р. 5
  • Якщо вентилятор PSU не обертається, або зупиняється через кілька секунд після включення, це вказує на несправність материнської плати, а саме коротке замикання в будь-якому вузлі.
See also  Як передати відео з камери на комп'ютер

Материнська плата повинна бути змінена або відновлена, якщо це можливо. Поширеною причиною цього є низькі якості електролітичні конденсатори. Візуально це можна визначити їх здуттям.

Вставте процесор у розетку та встановіть процесор охолоджувач. До цього необхідно видалити залишки старої теплової пасти на процесорі та кулері, замінюючи тепловий колір нового та очищення кулера з пилу. Після встановлення процесора увімкніть комп’ютер, системний динамік (PC-динамік) повинен бути модератований та підключений до вашого роз’єму на материнській платі.

Якщо після перемикання на ПК вентилятори ВР та процесора обертаються і не зупиняються, а довгі звукові сигнали, чергуються при паузах, чутно від системного динаміка, це говорить про те, що процесор у робочому стані може бути переміщений. 6.

Якщо після повороту харчування він не чутно, а вентилятори зупиняються через кілька секунд, це вказує на те, що процесор несправний (спалений і викликає коротке замикання)

Котеджі чуються, але через кілька секунд, BP вимикається. Перегрів процесора та тригерів термічного захисту. Перевірте правильну установку охолоджувача, якщо всі норми замініть процесор.

Якщо, коли ви вмикаєте комп’ютер, вентилятори обертаються, але немає сигналів з системного динаміка, ви можете спробувати скинути BIOS відповідний перемичку, якщо він не допоможе, видалити батарею BIOS з материнської плати.

Якщо після видалення акумулятора на початку комп’ютера звучать сигнали динаміків, це означає, що ваш акумулятор несправний і повинен бути замінений. Як правило, це відбувається з батареями материнських плат, які вже працювали протягом 3-5 років, а іноді трапляється з новими материнськими платами, які вже давно зберігалися на складі. Типовий знак того, що термін зберігання акумулятора закінчується. Це скидання системного часу та небажання комп’ютера, щоб почати з першого друку кнопки живлення.

Тепер перевірте ефективність оперативної пам’яті. Перш за все, вам потрібно зробити невелику профілактику. Візьміть звичайний канцелярський гумку та акуратні, але впевнені рухи, очистіть до металевого блиску по обидва боки контактів усіх модулів пам’яті, які пов’язані з роз’ємом материнської плати. При очищенні не приховуйте електронні компоненти модуля пам’яті. Він також використовує щітку для очищення роз’ємів для модулів на материнській платі від пилу. Потім, з широкою викруткою, трохи торкаючись кілька разів у внутрішніх контактах роз’ємів.

Встановіть один модуль пам’яті до відповідного роз’єму та увімкніть комп’ютер. Якщо після перемикання вболівальників обертаються і не зупиняйтеся, а з системного динаміка ви почуєте сигнал, який буде складатися з одного довгого та двох коротких звуків, це говорить про те, що цей модуль пам’яті працює. Далі потрібно повторити цю процедуру перевірки для кожного з модулів пам’яті окремо, якщо у вас є кілька. Замініть модулі пам’яті лише тоді, коли комп’ютер вимкнено.

Якщо після включення комп’ютер негайно вимикається або довгі звукові сигнали, що чергуються з паузами Ще один слот.

Після індивідуальної перевірки встановіть всі модулі пам’яті у материнській платі та увімкніть компютер. Ви повинні почути сигнал, що складається з одного довгого і двох коротких звукових сигналів. Якщо це не відбудеться, то один з слотів (діапазонів) пам’яті на материнській платі непрацює. Його можна ідентифікувати за методом, описаним у р. 6. Використання навмисно робочого модуля пам’яті.

Тепер вам потрібно перевірити відеокарту для продуктивності. Перед перевіркою ми зробимо її профілактику аналогічним тому, що було здійснено для модулів оперативної пам’яті (див. П. 6.). Якщо лідер має кулер, ми переконані, що він повністю обертається і вільно. В іншому випадку охолоджувач повинен бути відремонтований або замінений. Вставте відеокарту та спробуйте включити комп’ютер.

See also  Як налаштувати мову на комп’ютері. Налаштування системи

Якщо після включення комп’ютера чутно один короткий звуковий сигнал, і зображення з’являється на екрані, потім відеокарта є корисним.

Перевірте джерело живлення комп’ютерів на наявність справності

Іноді ПК на кнопці може не працювати через непрацюючий блок живлення, який забезпечує всі комп’ютерні компоненти з джерелом живлення.

Чтобы проверить работоспособность блока питания, следуйте следующим шагам:

  • Нужно отсоединить все провода, которые выходят из блока питания: от видеокарты, жестких дисков, материнской платы и т.D.
  • Следующим шагом нужно замкнуть 2 провода на самом широком пучке проводов, которые подходят к материнской плате. Этот провод – питание материнской платы. Замкнуть необходимо зеленый с любым проводом. Сделать это можно также любым металлическим предметов, подойдет даже скрепка.
  • Якщо все включено, джерело живлення становить 220 вольт, саме джерело живлення також включений на задню панель, контакти в з’єднувачі підключені правильно, як на малюнку, і сам джерело живлення не спрацював (вентилятор повинен запускати ), тоді в цьому випадку ви можете точно сказати, що ваше джерело живлення не працює. В іншому випадку, якщо ви помітили, що зароблені шанувальники. Це означає, що все в порядку. Причиною вини полягає в тому, щоб шукати в іншому місці.

Як увімкнути автоматичну потужність на комп’ютері в BIOS

Щоб перейти до BIOS, зазвичай, щоб натиснути одну з клавіш. F2, видалити. Коли виконується етап завантаження ПК. Це визначається модифікацією материнської плати, встановленої на пристрої. Коли з’явиться натяк на цю проблему.

Як почати комп’ютер з Looder (без кнопки)

почати, комп, ютер, блок

Ми описуємо Алгоритм активації Windows 10 Автоматична функція для декількох версій BIOS.

Bios American Megatrends Inc. P1.80, 20.05.2011

Ми виконуємо перехід до розділу “Додатковий”, де ми знаходимо та активуємо лінію конфігурації ACPI.

Налаштування відновлення на втраті AC / Power включено до потужності на посаді.

Коли вам потрібно встановити певну дату включення, використовуючи увімкнено, ви активуєте автоматичне вимикач на живлення сигналізації RTC.

почати, комп, ютер, блок

Тепер вам потрібно вибрати, коли повинен бути включений комп’ютер: усі дні без винятку (щодня) або за спеціальною кількістю конкретного місяця. Для цього щодня існує дата тривоги RTC. Щоб визначити час включення, зверніться до часу тривоги RTC.

почати, комп, ютер, блок

Після встановлення потрібних параметрів увімкніть кнопку F10 або натисніть на Зберегти зміни та вийдіть та піктограму “ОК”. В результаті цих дій всі налаштування будуть збережені, а комп‘ютер перезавантажиться.

почати, комп, ютер, блок

Bios American Megatrends Inc. V4.3, 21.Десять.2009

Знайдіть розділ під назвою Налаштування живлення та виконайте перехід.

Налаштування відновлення втрати змінного струму перекладається на положення “Вкл”.

почати, комп, ютер, блок

І якщо вам потрібно увімкнутись відповідно до розкладу, то ми активуємо резюме до тривоги RTC.

почати, комп, ютер, блок

Тепер необхідно включити активацію функції, яка вибере режим активації: щодня або спеціально встановлені номери, що йдуть до пункту “Дані”. Встановлення часу в “HH: мм: SS”.

Після збереження налаштувань використовуйте кнопку F10, щоб вийти з BIOS.

Bios American Megatrends Inc. 0401, 05.05.2010 рік

Вибір розділу живлення, конфігурація Open ARM.

Виберіть положення “Power On” для “відновлення на втраті потужності змінного струму”, тепер під час подання (резюме) поточний комп’ютер почнеться. Подібно до розглянутих методів щоденного автоматичного включення або в певні дні, перекладіть живлення за допомогою сигналізації RTC до держави включено.

Доступ до налаштувань, які дозволяють кожен день у спеціально вказаному часі, до декількох хвилин, а також секунд.

Якщо це потреба, ви також можете налаштувати одноразові налаштування, знову вказуючи на час. Вийти з налаштувань, не забуваючи зберегти їх.

Коли необхідність включення комп’ютера автоматично зникає, вам доведеться натиснути кнопку “Вимкнено” у параметрах “Потужність за допомогою сигналізації RTC”.

Ми перерахували версії BIOS, з якими нам вдалося працювати. Якщо ви встановили іншу основну систему I / O, наш матеріал допоможе визначити правильний шлях і на них.

Запустіть живлення без комп’ютера

Щоб обійти схему з залученням материнської плати, нам знадобиться якийсь металевий кліп або невелику проводку з знімаючими кінцями. Навіть звичайні технічні пінцети можуть бути корисними.

  • Візьміть основний роз’єм BP, який з’єднується з материнською платою (зазвичай це роз’єм ATX з 24 контактами, рідко з 20);
  • Підключіть один кінець проводки (кронштейни) до 4 штифта (зазвичай з ним з’єднаний зелений дріт з ВР), а інший. До 5 контактів (чорний дріт).
See also  Як переписати з диска на комп’ютер.

Зелений контакт у схемі зазвичай зображується як “PS.On” (“Блок живлення на”. Включення ВР), а чорний як “com” (“Загальний”. Загальний) або GND (“земля”. Заземлення);

Деякі ремісники замість такої проводки підключають повноцінний перемикач.

Я рекомендую ознайомитись себе: яка швидкість Інтернету вважається нормальним.

Що робити, якщо блок живлення не вмикається

Як увімкнути живлення від комп’ютера без самого комп’ютера, ми дізналися, і якщо він увімкнено, то все в порядку. Ви можете приступити до вимірювання вихідних напруг та іншої діагностики. Але що робити, якщо BP ніколи не прийшов до життя?

Тут є кілька варіантів, тому що ми спочатку виключили розрив кнопки та материнської плати, безпосередньо запуск комп‘ютера. По-перше, перевірте наявність напруги в розетку. Що б не було звичайним, дуже часто ми забуваємо робити, і розірвати голову над проблемою, яка не є проблемою. Увімкніть мультиметр для вимірювання змінної напруги з лімітом щонайменше 400 В і просто встановіть зонд у випуск.

Далі потрібно перевірити кабель живлення. Злом це рідко, але все ще трапляється. Ми перевіряємо, витягуємо з ПК, ми включимо розетку та за допомогою того ж мультиметра вимірювання напруги на двох екстремальних контактах (середній землі).

почати, комп, ютер, блок

Ми перевіряємо, якщо ми не забули включити вимикач живлення на ВР і не робив з перемичками. Все існує і правильно? Давайте спробуємо розібрати пристрій і шукати несправність.

Як підключити живлення без комп’ютера (без материнської плати)

Тепер настав час з’ясувати, як запустити живлення комп‘ютера без самого комп’ютера. Для цього потрібно імітувати сигнал, який надсилає материнську плату під час натискання кнопки «Пуск». Полегшувати. Щоб запустити джерело живлення, достатньо подати до свого спеціального входу, який називається “PS-on”, низького рівня. Тобто скоротити його на справу. Після цього вставте шнур живлення в розетку та увімкніть механічний вимикач на “Назад” BP (якщо є). Мало хто знає, але в більшості сучасних джерел живлення цей перемикач знаходиться на самому ВР, на задній частині комп’ютера.

почати, комп, ютер, блок

Які контакти повинні бути закриті

Який сигнал відправити живлення, ми розібрали. Але де це служити? Погляньте на Pinout основної материнської плати (див. Вище). Один з проводів на ній зелений і йде до 16-го контактних вилок. Це на ньому, і вам потрібно дати низький рівень, тобто закрити загальним, колір якого чорний. Чорні дроти на блоці багато, ви можете вибрати будь-який. Наприклад, запуск 15 або 17 контактів. Це найзручніший варіант. Візьміть шматок дроту, ми чистимо кінці і вставляємо в блок, закриваємо зелений і чорний. У гіршому випадку ви можете використовувати відхилений кліп.

Важливий! Потужність корму на ВР краще тільки після встановлення перемичок на блоці. Це врятує нас від проблем, якщо перемичка негайно і надійно не може бути встановлена, і в процесі маніпуляцій з проводами та кліпами джерело живлення буде неодноразово запускається та відключається. Він може легко мати справу.

Якщо ми зробили все правильно, то після джерела живлення, блок живлення повинен почати. Це буде почути відповідно до характерного шуму вентилятора охолодження.

Як увімкнути комп’ютер без кнопки живлення?

Щоб увімкнути комп‘ютер без кнопки живлення, потрібно виконати наступне: