Home » Як подивитися видалені фотографії на iPhone. Пошук файлів з ПК

Як подивитися видалені фотографії на iPhone. Пошук файлів з ПК

Як відновити віддалені фотографії з iPhone 11 та iPhone 11 Pro (Max)

Selena Commez оновлено 19 вересня 2019 року

[Висновок]: На жаль, ви видалили фотографії на iPhone 11 або втратили всі ваші фотографії iPhone після скидання налаштувань. Але, на щастя, у вас ще є можливість відновити фотографії iPhone трьома способами: від пристрою за допомогою резервного копіювання ICLOUD або iTunes.

Я втратив фотографії після скидання налаштувань пристрою iOS 13 приблизно через дві години тому мій iPhone x перемістився до режиму відновлення, коли я спробував оновити телефон до iOS 13, я не знаю, що скидання налаштувань призведе до видалення даних iPhone, я просто хочу знати, як відновити втрачені фотографії та контакти після скидання налаштувань iPhone.

Несподіване видалення фотографій на iPhone 11 Pro я видалив декілька важливих фотографій з нещодавно видаленої папки в додатку “Фотографія” на моєму iPhone. Чи можу я відновити вже видалені фотографії з iPhone 11 Pro?

Існує папка “Нещодавно видалена” у програмі “Фото” на iOS 13/12 / 11/10, коли ви видаляєте фотографії та відео на iPhone, ви можете легко відновити останні фотографії, відео на вашому iPhone протягом 30 днів, Давайте покажемо, як видалити фотографії з папки “Недавня віддалена” на вашому iPhone.

Що таке відновлення фотографій iPhone

Apple продовжує вдосконалювати лінзу на iPhone. Користувачі тепер можуть фотографувати з ультра-високо ясності на своїх пристроях iPhone, які також займають більше місця. Навіть ваш iPhone має 64 ГБ, 128 ГБ або 256 ГБ, кількість пам’яті все ще обмежена. Таким чином, ви повинні часто видалити свої фотографії безкоштовно.

Відновлення фотографій iPhone. Це професійне програмне забезпечення для відновлення даних iOS, яка доступна для фотографій та відео після видалення їх без будь-якої резервної копії.

Перш за все, коли ви видаляєте свої фотографії на iPhone, iOS позначить сховище як порожній і буде чекати нових даних. Це означає, що віддалені фотографії залишаються на вашому пристрої, перш ніж вони перезаписуються новими файлами. Відновлення фотографій з iPhone дозволяє сканувати пам’ять iPhone та відображення видалених фотографій.

Якщо ви хочете відновити фотографії з iCloud або резервну копію iTunes, ви повинні відновити весь резервну копію на своєму iPhone, який буде відновити ваш пристрій iOS. Відновлення фотографій з iPhone дозволяє відкрити резервну копію iCloud / iTunes і отримувати фотографії з iPhone.

Однак, яка найкраща програма для відновлення фотографій iPhone? Критерії повинні включати:

Потужний інструмент відновлення iPhone повинен мати зручний Inteeis і легко знайти те, що ви хочете.

Багато факторів можуть призвести до втрати фотографій iPhone, тому він повинен бути в змозі відновити фотографії з iPhone у різних ситуаціях.

Продуктивність важлива, і найкраще відновлення фотографій iPhone повинна мати підтримку прискорення, щоб прискорити процес.

Попередня функція перегляду необхідна для вибіркового відновлення фотографій. Професійний інструмент для відновлення фотографій для iPhone може відображати ескізи втрачених фотографій.

Оскільки швидкість відновлення фотографій досить висока серед найкращих програм для відновлення фотографій iPhone, вони варті.

See also  Як підключити Інтернет на телефоні Redmi

Як відновити віддалені фотографії з iPhone за допомогою iCloud

Icloud може автоматично створювати резервні копії фотографій та відео на вашому iPhone. Це дуже зручний спосіб отримати фотографії з iCloud. Ви повинні переконатися, що Iclud вже створює резервну копію фотографій та підключив iPhone до Інтернету, перш ніж отримувати попередні фотографії з вашого iPhone.

Підключіться до Інтернету через Wi-Fi перед відновленням видалених фотографій з iCloud на iPhone.

Перейдіть до програми Налаштування з головного екрана iPhone. Натисніть кнопку ICLOUD та виберіть Опція Зберігання та резервне копіювання.

Натисніть загальну піктограму, а потім натисніть вміст та налаштування з файлу скидання. Видаліть весь вміст.

Виберіть Відновити з резервної копії Можливість відновлення віддалених фотографій з резервного копіювання ICLOUD до iPhone.

Якщо ви вже включили автоматичну функцію синхронізації на вашому iPhone, ви можете повернути видалені фотографії. Але варто звернути увагу на місце для зберігання хмарної служби.

Резервне копіювання iPhone фотографії Резервне копіювання та відновлення

Щоб створити резервну копію iPhone фотографії, потрібно резервне копіювання та відновлення даних iOS.

Навіщо вибрати це програмне забезпечення?

  • Резервне копіювання всіх фотографій з iPhone на комп’ютері.
  • Відновлення резервного копіювання фотографій на комп’ютері вибірково.
  • Підтримка всіх пристроїв iOS, таких як iPhone 12/11 / x / 8/7/6/5/4, iPad Pro, iPad Air, iPad Mini та ін. D.

Крок 1 Завантажте, встановіть та запустіть це програмне забезпечення на своєму комп’ютері. Натисніть “Додаткові інструменти” “Резервне та відновлення даних IOS” “Заповідники IOS”.

Крок 2 Підключіть iPhone до комп’ютера, натисніть “Стандартний резервне копіювання” або “Зашифрований підкладка” виберіть “Фотографії” та “Фотографії програм” “Далі”, щоб запустити резервні копії iPhone фотографії.

Крок 3 Після успішного резервного копіювання ви можете повернутися до основної інтеграції, виберіть “Відновлення даних iOS”, виберіть резервну копію та натисніть “Переглянути зараз”, щоб переглянути резервні фотографії. Позначте ті, які ви хочете відновити та натисніть “Відновити ПК”, щоб витягнути фотографії з резервного копіювання до комп’ютера.

Слід зробити висновок, що відновлення фотографій iPhone можна зробити з резервного копіювання iTunes та резервної копії iCloud. Якщо без резервної копії ви також можете отримати віддалені зображення від iphoen безпосередньо. Чесно кажучи, ідеальним способом збереження фотографій є резервне копіювання та відновлення їх на ПК.

Розширене читання: Якщо ваші музичні файли зникли або видалили себе, тоді вам слід відвідати цю публікацію: як відновити віддалену музику з iPhone.

Ця сторінка показує, як Apple ніколи не говорить вам відновити фотографії iPhone після відновлення без резервного копіювання. Ви можете слідкувати за ним, щоб відновити фотографії iPhone. Звичайно, ви також повинні розробити хорошу звичку часто резервних фотографій iPhone фотографії.

Якщо у вас є якісь питання щодо цієї проблеми, просто не соромтеся залишати свої коментарі нижче.

Натисніть кнопку Скидання до заводських налаштувань недбало? Хочете відновити контакти з Android після скидання налаштувань? Не хвилюйтеся, спробуйте шлях у цій публікації, щоб отримати найпростішу відповідь.

Що робити, якщо ваш iPhone мокрий? Дотримуючись інструкцій, ви можете отримати втрачені дані з мокрого iPhone x / 8/7 / se / 6s / 6/5 / 5c / 4s через пошкодження води без резервного копіювання.

Iphone заморожений? Ця стаття розповідає про деякі заморожені проблеми з iPhone та про те, як їх виправити.

Залиште свій коментар та приєднуйтесь до нашої дискусії

Відновлення фотографії iOS iPhone відновлення після відновлення без резервного копіювання

Відновлення нарешті віддалених зображень з iCloud / iOS (вибірково)

Добре відомо, що файлова система створює прапор видалення на диску лише до того, як вихідні дані будуть перезаписані іншими новими даними. U.Fone iPhone відновлення програмного забезпечення даних ретельно сканує та аналізує ваш пристрій, а потім знаходить віддалені фотографії. Це програмне забезпечення незалежно від того, чи є у вас резервна копія, оскільки вона поставляється з режимами відновлення 3: відновити з пристрою iOS, відновлення з резервного копіювання iTunes та відновлення з резервного копіювання ICloud. Таким чином, ви можете вибрати відновлення віддалених фотографій з iPhone xs / xs max / x / 8/77 plus / 6s / 6s plus / 6 або витягування та відновлення фотографій iPhone та інших типів даних з резервного копіювання icloud, наприклад, контакти, текстові повідомлення, відео. Дзвінки журналів, повідомлень WhatsApp, нотатки та багато іншого ,

Завантажте безкоштовну пробну версію до комп’ютера та спробуйте iphone фотографії з резервної копії icloud.

подивитися, видалені, фотограф, iphone, пошук

Основні характеристики U.Відновлення даних iPhone iPhone

See also  Як подивитися на iPhone місце відвідування

Режими відновлення 3: Відновлення даних з пристрою iOS, резервного копіювання iTunes та резервного копіювання iCloud. Відновити багато типів файлів, включаючи фотографії, відео, SMS, контакти, історію дзвінків, дані про додатки та програми. Швидке сканування та аналіз даних, експортуйте всі дані на локальний жорсткий диск. Відновлення даних iPhone, втрачених внаслідок випадкового видалення, форматування, пошкодження / крадіжок, відновлення заводів, оновлень / джейлбрейк.Ios або інших. Повністю сумісний з усіма iPhone / iPad / iPod, включаючи останні iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR.

Керувати U.Відновлення даних iPhone iPhone

Встановіть і запустіть u.Fone iPhone відновлення даних на вашому комп’ютері, і незабаром ви перейдете на головну сторінку програми. Як видно, програма ділиться на три основні модулі, а саме: відновлення даних iPhone, відновлення системи IOS та резервне копіювання та відновлення даних iOS. У цьому випадку виберіть “Відновити дані iPhone”, щоб запустити відновлення даних.

Введіть свій обліковий запис iCloud

Виберіть “Відновити з резервного копіювання iCloud” з лівої сторони програми, і вам буде запропоновано ввести ідентифікатор iCloud та пароль, пов’язаний з вашим телефоном.

Після успішного входу програма автоматично виявить усі резервні копії в iCloud та відобразить їх як список. Будь ласка, виберіть одну з резервних копій, який містить фотографії, необхідні для відновлення. Потім натисніть на відповідну кнопку завантаження.

Попередній перегляд та відновлення віддалених фотографій із резервного копіювання iCloud

подивитися, видалені, фотограф, iphone, пошук

Після завершення навантаження, Inteine ​​покаже вам всі типи даних, ви можете вибрати ці фотографії для попереднього перегляду та вибрати зображення, які ви хочете відновити. Потім натисніть “Відновити” і зачекайте, поки програма буде завантажувати їх на ПК / MAC.

Заспокойтеся, не хвилюйтеся, якщо ви не можете знайти видалені фотографії, які ви хочете відновити, у пакеті резервного копіювання ICLOUD. U.Відновлення даних Fone iPhone також дозволяє безпосередньо сканувати та відновити всі типи даних, видалених з iPhone iPad, включаючи контакти, MMS / SMS / iPESS, фотографії, відео та додатки, такі як WhatsApp, Kik, Line, Viber, WeChat та багато іншого. Якщо ви хочете дізнатися більше, натисніть тут: Як відновити віддалені фотографії з iPhone безпосередньо.

Ми відновлюємо віддалені фотографії на iPhone

Якщо ви нещодавно видалили зображення на iPhone, то не поспішайте закрити програми та перезавантажте телефон, щоб відновити фотографії. Перш ніж робити будь-які кроки, щоб відновити фотографії, перейдіть до налаштувань iPhone та перевірте, яка інформація смартфон показує у меню основних налаштувань.

Як відновити віддалені фотографії на iPhone / як відновити віддалені фотографії на iPhone Apple iOS

  • Перейдіть до “Main” → “на цьому пристрої” (дані відображатимуться на вміст смартфона, де ви побачите кількість фотографій та відео, що зберігаються на пристрої).
  • Крім того, перегляньте детальну інформацію в меню управління даними. Перейдіть до “Basic” → “Зберігання iPhone”.
See also  Трансфер з Android на iPhone 11

Якщо ви бачите, що фото та відеоконтент зберігається в пам’яті iPhone, то перейдіть до програми: “Фотографії” → Папка “нещодавно видалено.”” “. Можливо, ваші фотографії просто опинилися в цій папці, і ви можете легко рухатися назад.

Використовуйте tenorshare ultdata

Tenorshare, відомий розробник програмного забезпечення для виправлення різноманітних помилок за допомогою iPhone та іншого обладнання Apple, також пропонує окрему утиліту для відновлення віддалених медіа-файлів із смартфона. Він називається ultdata, доступним у Windows та MacOS та сумісний з усіма моделями iPhone.

Програма здатна допомогти не лише відновити віддалені фотографії з галереї на iPhone, але й отримати втрачені SMS, повідомлення WhatsApp та понад 35 типів файлів. Також через нього ви можете зробити часткову резервну копію, щоб спростити себе в майбутньому. Ось як його використовувати.

Завантажте Ultdata з офіційного сайту розробників. Встановіть програму відповідно до інструкцій на екрані.

Відкрийте програму та підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю блискавки. Якщо необхідно, введіть пароль коду на смартфоні, щоб довіряти ПК.

На головному екрані програми натисніть “Відновити з пристрою iOS” та переконайтесь, що програма розпізнає смартфон.

Виберіть потрібний тип даних (у нашому випадку. Фото) та натисніть “Сканувати”.

Коли сканування буде завершено, галерея всіх файлів відкриється, що можна отримати з смартфона. Наприклад, у нашому випадку додаток фотографій на смартфоні показує 4,914 доступних фотографій, а UltData пропонує 5,700. Виберіть потрібну фотографію та виберіть “Відновлення до Mac” (або PC, якщо у вас є комп’ютер на Windows.

Далі ви виберете лише папку, щоб зберегти відновлені файли. І все готово!

Важливо: розробники попереджають, що при відновленні далеких знімків, вони можуть бути пошкоджені. Це пов’язано з тим, що IOS може перезаписати нові файли до місця віддаленого. У цьому випадку поверніть їх у початковому стані, не буде працювати. Швидше ви розумієте, що ви видалили щось важливе, тим більше шансів, які ви повинні повернутися.

Відновлення віддалених фотографій на iPhone за допомогою iCloud

Якщо у вас є створення автоматичних копій за допомогою iTloud у iTunes, ви можете відновити видалені фотографії з резервного копіювання, коли він спочатку налаштований. Це означає, що для відновлення даних за допомогою iCloud потрібно скинути налаштування на iPhone.

Зверніть увагу, після скидання та відновлення за допомогою iCloud буде втрачено дані, які з’явилися на iPhone після створення останнього резервного копіювання в ICloud. Тому, перш ніж виконувати цю процедуру, переконайтеся, що ви нічого не втрачаєте.

Щоб зробити налаштування скидання, перейдіть до налаштувань вашого iPhone та перейдіть до “Basic-Reset. Erase Content and Settings”. Після цього ви побачите попередження для видалення даних. Для того, щоб продовжити, потрібно натиснути кнопку “Erase iPhone“.

Після цього налаштування iPhone буде скинуто, а меню «Початкова установка iPhone” з’явиться перед вами. На цьому етапі вам потрібно буде вибрати “Відновити з копії iCloud”.

Після цього система попросить вас ввести логін та пароль, щоб отримати доступ до iCloud, і якщо дані правильні, iPhone відновлює з резервної копії icloud.

І для того, щоб не займатися відновленням фотографій у майбутньому, краще викинути важливі картинки заздалегідь до комп’ютера.