Home » Як подивитися відео з відеореєстратора на комп’ютері

Як подивитися відео з відеореєстратора на комп’ютері

Мережа налаштувань

Після того, як ви ввійшли, перейдіть до вкладки TCP / IP у розділі Налаштування мережі за допомогою головного меню (головне меню TCP / IP-налаштування мережі).

Після цього на екрані з’явиться конфігурація мережі за умовчанням. Як підключити відеомагнітофон до комп‘ютера? Щоб отримати доступ до нього на своєму ПК, потрібно змінити IP-адресу, маску підмережі та шлюз за замовчуванням.

Увімкніть комп‘ютер і відкрийте веб-браузер. Це буде єдиним способом, який ви будете використовувати для доступу до Інтернету через ПК або ноутбук.

Ви помітите, що використовуючи IP-адресу за умовчанням, щоб спробувати підключити DVR до комп’ютера, безпосередньо не буде працювати. Вам знадобиться нова конфігурація мережі, виконана відповідно до обох пристроїв.

Відкрийте командний рядок на компютері. Найшвидший спосіб знайти його. Використовуйте своє початкове меню та виконуйте пошук CMD.Exe для запуску програми. Введіть IPConfig та натисніть Enter. Прокрутіть вниз, доки не досягнете параметрів локального з’єднання Ethernet.

Дротовий зв’язок

Як підключити відеореєстратор до комп‘ютера через USB або HDMI? Додайте аудіо / відеокабель до задньої частини пристрою. При використанні HDMI просто вирівнюйте шпильки з кабельного роз’єму з гніздом DVR та надійно захистити його. При використанні штекерів типу RCA, вставте червоні та білі звукові з’єднання до відповідних портів на задній панелі DVR. Прикріпіть інший кінець кабелю до комп‘ютера за допомогою роз’єму HDMI або USB-порту.

Увімкніть пристрій і зачекайте, доки комп‘ютер відображатиметься повідомлення. Було знайдено нове обладнання, а потім дотримуйтесь інструкцій, щоб розпочати програмне забезпечення для завантаження запису DVR на комп’ютер або дані з жорсткого диска до пристрою.

подивитися, комп, ютері

Питання про: Автомобільні відеореєстратори

Відеомагнітофон важливий і корисний для автомобілістського аксесуара. Дорога дуже часто непередбачувана, тому для того, щоб захистити себе від автомагістралі або тривалого провадження з Дідусьовою поліцією, найкраще встановити DVR, який буде вашим вірним помічником та неупередженим свідком у будь-якій спортивній ситуації. Сьогодні ми відповімо на найпоширеніші питання щодо цього автомобільного аксесуара.

Які параметри потрібно вибрати відеомагнітофон? При виборі та покупці відеореєстратора, потрібно розглянути принаймні три основні параметри: 1. Метод формування універсального кріплення на склі, вбудований у дзеркало заднього виду або окремо з’єднаних камер. Найбільш поширеним є перший тип кріплення. 2. Кут огляду. Лінза автомобільного відеореєстратора повинен знімати не тільки зображення безпосередньо перед автомобілем, а й декілька смуг справа та ліворуч від смуги руху. Цей результат дозволяє отримувати відеореєстратори з кутом зору від 90 до 140. 3. Якість зображення. Важлива роздільна здатність запису (чим вище це вище, швидкість запису) та швидкість запису (за сучасними стандартами. щонайменше 25 кадрів в секунду).

Що залежить від того, як використовувати останні методи кодування даних у DVR, можуть вплинути на його значення в найбільшій. Підвищує ціну та доступність роз’ємів для додаткових камер. GPS приймач, визначення швидкості, координати та прискорення, як правило, збільшує ціну півтора рази.

Які додаткові функції можуть мати відеомагнітофон? один. GPS-координатний запис дозволяє точно зафіксувати координати з обов’язковим до відео. Спеціальне програмне забезпечення полегшує відображення шляху автомобіля на карті. 2. ІЧ-освітлення, необхідне для запису зображення в темряві. 3. Датчик руху, що забезпечує автоматичне перемикання на рекордері при розпізнаванні руху в області фіксації камери. 4. Режим фотографування. Створення фотографії за допомогою відеомагнітофону може знадобитися, наприклад, у випадку аварії, яка вже вийшла збиток, отриманий автомобілями, та їх подальше забезпечення страхової компанії.

Як переглянути відео з реєстратора? Відеозапис Будь-який рекордер створює знімну картку пам’яті, тому ви можете побачити зйомку на будь-якому пристрої, що читає відео з флеш-карт. Наприклад, через USB-кабельний відеомагнітофон можна підключити до комп‘ютера. Загалом, ви можете вибрати кілька основних способів: переглядати відео та фотографії безпосередньо з картки пам’яті на комп’ютері, смартфоні, ноутбуці та інших пристроях, які підтримують формат картки пам’яті відеомагнітофону; Перегляд на телевізор, комп‘ютер, використовуючи HDMI (якщо пристрої DVR та відтворення мають HDMI-Inteeis); Перегляд на вбудований монітор (якщо це модель реєстратора).

Які переваги реєстраторів з вбудованим монітором? Автомобільний відеомагнітофон з вбудованим монітором допоможе під час виникнення суперечливих ситуацій на дорозі та під час спілкування з офіцерами ДАІ. Наприклад, ви зупиняєтеся за те, що ви керуєте перетином до забороненого сигналу світлофора. Як довести, що ви не порушували? Праворуч: Запросіть офіцер автовідповідача переглянути відео на моніторі вашого запису. Головне в цій ситуації полягає в тому, щоб бути впевненим у власному право.

See also  Вкладка Galaxy підключення до комп'ютера. Робота з знайомими програмами

Які картки пам’яті підтримуються відеореєстраторами, а за який час достатньо запису? DVR підтримує карти SD та Micro-SD. В середньому, 2 хвилини записаного відеозапису відеозапису займає близько 80 Мб вільного простору. Але чим вище дозвіл реєстратора, “важче” відео. Тому продавці радять придбати картки пам’яті щонайменше 4 гігабайт, щоб у пристрої немає помилок. Тривалість відео, яка може бути записана на картці, залежить від його обсягу та якості запису. Після того, як все вільне місце на картці пам’яті вичерпано, запис буде продовжуватися над старою стрільбою.

Чи є рекорд з автомобіля DVR юридичної сили при аварії? Так має. Відео з реєстратора автомобілів. це безперечний доказ вашої істини в суді. Але пам’ятайте, що запис реєстрації буде вагомий аргумент, прийнятий для розгляду, лише у випадку його правового статусу. Щоб отримати запис з автосалону такого статусу, слід виконати наступні умови: автентичність запису (не повинно бути слідів склеювання або монтажу), безпосередньо пов’язана з розглядом справи та законності отримання запис. Факт наявності запису з автомобіля DVR та факт захоплення його з місця аварії повинен бути записаний у протоколі, складеному офіцером ДПС.

Смартфон, який допоможе вам

Якщо вам потрібно, щоб підняти відеоархіву безпосередньо у автомобілі в неправильному реєстраторі, найбільш зручним для використання смартфона за допомогою попередньо встановленої спеціальної програми.

Мобільна програма підключається до реєстратора та відкриє доступ до картки пам’яті. Він буде залишений лише для копіювання потрібного фрагментаного відео на смартфоні та подивитися її.

Доцільно встановити налаштування таким чином, щоб у випадку запуску датчика відео удару, сам відео було скопійовано в пам’ять телефону. Зрештою, під час аварії може щось трапитися. Картка пам’яті від реєстратора може конфіскувати трафічний поліцейський або нахабно, щоб вибрати інший учасник аварії. І ви будете мати копію для цього випадку. відео, яке впало 3 секунди до ПЕ і 12 після.

Обладнання для фіксації відео та виконуючих фотографій, встановлених власниками у автомобілях, виконує оцифрування даних у різних форматах, які не можуть читати на компютері. Для перегляду або відрегулювання фільтруваного матеріалу використовується спеціальна програма для відеореєстратора. Щоб працювати з програмним забезпеченням, потрібно підключитися до порту USB-комп’ютера з реєстратора машини за допомогою шнура та стандартного кабельного роз’єму живлення.

Домашній комп’ютер дозволяє вам організувати запис і переглядати відео практично без додаткових інвестицій. Середнє значення для потужності ноутбука достатньо, щоб забезпечити відеоспостереження на 2-4 камері, яка цілком достатньо для відеоспостереження невеликого магазину, офісу або квартир.

Апаратна частина персонального комп‘ютера використовується як реєстратор, тому немає необхідності купувати додаткове обладнання, наприклад, жорсткий диск.

Щоб організувати систему відеоспостереження у великих об’єктах рівня банків, великих магазинів, торгових центрів або складів, більш потужних системних блоків використовуються відповідно до тих самих принципів.

Комп‘ютер, як правило, вже підключено до Інтернету, тому налаштування дистанційного перегляду камери не викликає жодних проблем. Достатньо, щоб завантажити безкоштовну мобільну програму та налаштувати з’єднання. Самі записи будуть зберігатися на жорсткому диску комп‘ютера, а мобільна програма дозволить їм дистанційно переглядати, будучи в будь-якому морі у світі.

Підключення DVR до комп‘ютера

На сьогоднішній день підключення DVR може вимагати комп‘ютер до комп’ютера за певних умов, що особливо пов’язане з створенням системи відеоспостереження. Ми не розглянемо процес вибору відповідного реєстратора, сплачуючи більшу увагу процедурі підключення.

Системи технічної безпеки

Сьогодні це проста мова, чиста на пальцях, про організацію віддаленого доступу до відеомагнітофона через Інтернет. Тут на початку знімка сторінки з екрана мого комп‘ютера, який переглядає відеомагнітофон, встановлюється на віддаленому об’єкті та має доступ до мережі. Зображення навмисно запущено, щоб уникнути розпізнавання та читання параметрів мережі. Фактично, він не відрізняється за якістю від фактичного сигналу, що надходить до DVR. Якщо ви, звичайно, спеціально не завантажено дозволу на виключення гальм, коли передається через мережу.

Сучасний клієнт все частіше просить організувати перегляд свого запису через Інтернет зручний, ви можете контролювати ситуацію на об’єкті, будучи в будь-якому морі у світі, де є Інтернет. Ви можете переглядати з мобільного телефону. Більше для Prestige витягнув iPhone і похвалив зображення мого двору, гаража та саду з басейном. Ну, це, якщо є щось витягнути і як похвалитися. Хоча іноді може бути корисним, наприклад, той самий сигнал GSM надіслав вам сигнал, ви відкриваєте вид і розрізняти деякий рух, де він не повинен бути. Немає часу, щоб викликати зображення поліції.

По-перше трохи про безпеку мережі. Організація доступу ззовні до відеомагнітофона, ви різко збільшуєте вразливість всієї локальної мережі. Не стосується перегляду вашої інформації про відео. DVR. це комп‘ютерні вікна (у випадку з PC-DVR) або різним ступенем усіченого Linux-A (у випадку t.Н. Платформа не-ПК або легше окремий шматок заліза). Тому зловмисник, проникнувши через відкриті порти до відеореєстратора, може, крім повного доступу до вашого відеоархіва, завантажте шкідливий код у нього та викликайте дуже серйозні втрати в деяких випадках:

  • Якщо DVR розташований як частина локальної мережі (LAN) підприємства, атака на інші мережеві комп‘ютери можуть запустити, викрадення кодів банківських карт, паролів, організація доступу до бухгалтерського обліку та т.D.;
  • DVR та інші тріщині пристрої локальної мережі можуть бути використані зловмисниками, як боти, які надсилають спам або беруть участь у атаках DOS;
  • Зовсім різні обчислювальні завдання можна запустити на відеореєстраторі, знижуючи свою продуктивність з точки зору виконання його основних функцій.
See also  Як поставити час на комп'ютер. Консоль PowerShell

Є випадки, коли відеореєстратори мають перетасовувати дешевих біткойнів. Процесор реєстратора взагалі не адаптований для таких розрахунків, це найгірше, уповільнює відеоспостереження, нагрівається. Загалом, повний Чапіто.

Ну, ми припускаємо, що кожен злякався і проникли. Тому про методи захисту. Насправді вони не стільки. В ідеалі, DVR буде впевнено не включений до локальної мережі, хоча, звичайно, це малоймовірно. Ви можете задати йому статичну адресу та заблокувати доступ з цієї адреси до всіх інших пристроїв LAN. Але найголовніше, змініть паролі за замовчуванням, якщо це можливо, і ввійти.

Стандартний завод Набір для відеореєстраторів Це адміністратор логін та паролі: admin, 12345, 4321, 123456, і навіть з порожнім паролем. Правда, після багатьох випадків хакерства, нарешті, дивувався одним з основних виробників Hikvision. Тепер, коли ви ввімкнете, реєстратор вимагає задати йому складний пароль з великими та малими літерами та цифрами протягом щонайменше 8 символів. Прості паролі типу 1111111 не дозволяють вводити.

Ваша локальна мережа підключена до Інтернету через мережевий маршрутизатор, який називається маршрутизатором (Engl. Маршрутизатор). Там, теж за замовчуванням, однакова катавасія: солідні пар користувальницькі паролі типу адміністратора та адміністратора. Якщо ви хочете керувати маршрутизатором з Інтернету, замініть пароль адміністратора. Будь ласка, скажіть надійно. І зберігайте конфігурацію маршрутизатора на диску, так, щоб не скинути налаштування у випадку.

Ось конкретний приклад деталі мережі. Останнім часом він займався організацією доступу до клієнтського відеореєстратора з мережі, він помилявся на 1 цифру в наборі адреси та побачив це меню:

Як переглянути відео з картки пам’яті на компютері!!!

Ну, ясно, я вийшов там під адміністратором. Pzztate захоплюються деяким маленьким магазином, судячи з айпіщного, в г. Слов’ян. Я визнаю тут, і картина тут вона може раптом бачити власників, і вони покривають хвіртку у ваш сад всім, хто не падає.

Добре, тепер до основної теми. Почнемо з того, вам потрібно отримати білу адресу з вашого інтернет-провайдера або, на офіційній мові, статичній IP-адресі. Не робіть нічого особливого, просто скажіть вам свою адресу, і ви будете писати його десь. Тепер будь-який мережевий користувач, який набрав у вікні браузера, ця адреса потрапить до маршрутизатора, що підключить локальну сітку з зовнішнім світом. Тоді він не підніметься, маршрутизатор не дає йому.

Є способи перегляду віддаленого відеомагнітофона або відеокамери через Інтернет без використання статичної білої адреси. Про деякі з них у розділах про Івадеон і Езвіз.

Тепер розглянемо налаштування на прикладі реєстратора HikVision та маршрутизатора DSL-2650U, працюючи в невеликому магазині в селі 120 км від Барнаууса з маршрутизатора дуже просте меню, все дуже ясно. Отже, у нас є:

  • Підключено до інтернет-маршрутизатора з зовнішньою IP-адресою, повідомте 22.33.144.155, до якого наш реєстратор напав на місцеву мережу. Внутрішній (місцевий) ipishnik маршрутизатор: 192.168.один.1, адміністратор пароля, адміністратор для входу. Режим DHCP бере участь у маршрутизаторі, т.Е. Він розподіляє адреси пристроїв у локальній мережі (динамічні IP-адреси).
  • Відеореєстратор, підключений до маршрутизатора, має статичну адресу 192.168.один.169, ми хочемо зберегти його статичним, і не отримати його від маршрутизатора.

Ось меню налаштувань мережі DVR (Sub-Clause TCP / IP):

DHCP Tick від реєстратора вимкнено, т.Е. Це не буде встановлювати адресу, запропонований маршрутизатором. Адреса IPv4. це наша статична адреса, маска підмережі в цьому випадку не влаштовує нас, за замовчуванням Gatevay. це онлайн-шлюз (у нашому випадку адреса реєстратора від реєстратора), переважними DNS також є адресою маршрутизатора (у деяких випадках). DNS-S розподіляється до постачальника, це потрібно перевірити). Ми не торкаємося інших. Тепер існує підйом у підпункті портів (портів):

Тут ми зацікавлені в першому сервері сервера (серверний порт): значення за замовчуванням становить 8000, я не змінив його, немає інших пристроїв у локальній мережі, я не перетинаю. Ви можете змінити до будь-якої вартості від 2000 до 8000.

See also  Як вимкнути Інтернет на Android. Як вимкнути Інтернет на старій кнопці

Підключіться від ноутбука або комп‘ютера до маршрутизатора, набравши місцеву адресу 192.168.один.1 Ми набираємо пароль за замовчуванням (admin empty). Ну, щось:

Маршрутизатор вже підключений до Інтернету, ми не піднімаємося в мережеву частину своїх налаштувань. Негайно в брандмауері. Підпункт IP фільтрів. Наше завдання навчити маршрутизатора пропустити дані між місцевою сіткою, де знаходиться DVR, а інтернет-мережа.

Порти: 8000 і у джерелах і при призначенні,

Т.Е. Ми дозволили проїхати через протоколи TCP та UDP через маршрутизатор. Я тут також 80 підштовхнув порт, це для роботи через веб-інтенси HTTP.

Далі, прямо зараз: підпунду

Тут ми представили наш DVR як 2 віртуальні сервери, кожен з яких адреса 192.168.один.169, але різні порти: 80 і 8000. Сервери додаються до кнопки Додати.

Тепер, звертаючись до мережі до порту 8000 нашого маршрутизатора, він перейде до відеореєстратора (віртуальний сервер) з відкритим портом 8000 та адреси 192.168.один.169. І він вже попросить вас ввести пароль. Ось чому пароль відеомагнітофону повинен бути надійним.

Тепер додаткові налаштування мережі маршрутизатора:

Ipishnik над за замовчуванням. Наступні налаштування DHCP. Дозволити режим, т.Е. Адреси на все буде розподілено, DNS-реле включено, оскільки адреса DNS зареєстрована в маршрутизаторі. Зона IP-адрес, що DHCP розподіляє сусідів LAN: 192.168.один.2 192.168.один.254. Не торкайтеся залишкових налаштувань.

Ще один цікавий момент, ми залишили статичний IP-реєстратор, що залишився тут, є статичним IP. Ми натискаємо кнопку SELECT IP / MAC, виберіть потрібні пристрої, і призначаємо їх під кнопкою Додати. В Адресах реєстратора в 169 році, а в 250-му моєму ноутбуці: Lazhen. перекласти його зі статичної адреси, я зареєструвався. Тепер маршрутизатор не буде накладено на ці адреси, щоб накласти свої послуги DHCP, і буде приймати ці пристрої за вказаними адресами. І, якщо ми застосуємо пристрій іншим з тим самим IP, маршрутизатор не буде відтворювати MAC-адресу MAC-адресу з ними, і вона призначена для заводу. Ось так ось.

Загалом, з точки зору маршрутизатора ми дозволили два віртуальні сервери з адресою 192.168.один.169 Передача та отримання інформації до / з Інтернету за допомогою дозволених портів 80 та 8000 за допомогою протоколів TCP та UDP.

подивитися, комп, ютері

Всі негайно почалися. Раніше ми домовилися, що постачальник видав нам статичну адресу 22.33.144.155 (Я перевірив будь-які магазини за цією адресою, не спостерігається). Якщо ви пройдете через Internet Explorer (тобто), то вам потрібно набрати в адресний рядок: http: // 22.33.144.155: 80 / Це вибір відкритого порту 80, розташований у місцевій мережі, випив з Інтернету маршрутизатором з IP-адресою 22.33.144.155.

Якщо ви підключите за допомогою програми IVMS-4200 або IVMS-4500 (версія для мобільних пристроїв), порт повинен бути відібраний 8000. Тут, насправді, і всю мудрість.

Там, такий Інтернет у селі я не чекав, коли з’являється одна з камер. Ну, що взяти з неї, якщо на телефонній лінії москітності через модем ADSL, так з сільськими лініями. Ну, це не для мене. І я, напевно, всі на сьогодні.

Добре писати, коментар, форма підписки в нижній частині листа.

Так, до речі, я все ще організував віддалений доступ до маршрутизатора для інших портів. І всі ці скріншоти зроблені віддалено з дому. Тому, ще раз, це дуже серйозно відбутися до мережевої безпеки. Настав час звикнути до ідеї, що мережа є єдиним кіберпростором, а зловмисник повністю фіолетовий, де ви можете отримати від сусіднього будинку, з Москви чи Республіки Зімбабве. І результат однаковий: мінімум голови з продуктивністю системи, максимальний фінансовий збиток, пропорційний вашій недбалості.

Ноутбук або комп‘ютер (через програму)

У деяких випадках взагалі не підключено: ні монітор, ні телевізор. Але в той же час сам реєстратор підключений до домашньої мережі. Після цього стає можливим переглянути та контролювати систему відеоспостереження через комп‘ютер або ноутбук.

Таке рішення зберігає місце та якийсь бюджет. Єдині незручності можуть бути випадком, коли потрібно буде скопіювати частину даних на флеш-накопичувачі. У цьому випадку вам доведеться підключити рекордер на монітор або телевізор, або зберегти запис першим до комп’ютера, а потім на флеш-накопичувачі. Але, як правило, ніяких проблем не виникає. Після встановлення системи ми навчаємо, як це використовувати, крім того, інструкція російською мовою застосовується разом з обладнанням.